Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
no to jeste nevim, bude mit to delat kamoska, ale taky se mi libi kaly, takze je tam urcite nejaky zpusobem zakompnujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych chtěla na svatbu jet veteránem, takže by to měla nazdobit firma, od které ho budeme pronajímat, ale přítel pojede superbem takže bych to viděla na bílou organzu do véčka s nějakým kloboučkem uprostřed
Odpovědět
holky ja se tak nejak asi nemuzu zapojit mezi vas.. ]-( kdyz budeme mit asi vse na jedno miste =-)
Odpovědět
gepe jak to? kvuli te vyzdobe na auta? dyt je to jedno tak muzem resit vyzdobu jinde :-)
Odpovědět
nejak se to tu porad nemuze rozjet :-|
Odpovědět
protoze nebudeme mit tu kolonu - je to zbytecny, kdyz lide budou najizdet rovnou na misto a jak to budeme mit vse v jednom :-) erralie, ono se to rozjede neboj, jak se bude blizit termin, tak to bude ;-)
Odpovědět
danielak: no ja je dam asi solo se zeleni :-) koukala jsem ze mas v albicku to hezky decentni srdicko z kytek na auto :-) to by se mi taky moc libilo
Odpovědět
erralie: jj to sem si tam dala myslim od smudlinky nebo od nekoho kdo chtela taky neco jen tak maleho.... je to moc pekny no..., ale nevim zda se k tomu bude hodit i kloobr pro zenicha nebo taky jen tak neco maleho
Odpovědět
Danielak: no kdyz se to neprezdobi tak by snad i sel :-) nesmi se to ale prehanet. Tak sem koukala ze orange kaly budou pekne drahy :-N no sem zvedava kam se tak cena celkove vysplha...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no ja puvodne chtela nejakou kombinaci z kal a ruzi,coz je pekna palka, takze asi standard,tzn. organza do vecka s panenkou, do toho asi trocha ruzi a muzskymu jen tu organzu s ruzema..
Odpovědět
No to já ještě nevím, co bude na autech. Určitě nechci panenku ani klobouk. Chtěla bych jen kytky, někakou stuhu nebo organzu.
Odpovědět
ahoj holky, tak ja auta neresim... nebudu mit kolonu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: no tak to máš o starost míň... :-) Taky jste holky takoví blázni, jako já? Já jeden den říkám, že je času dost a druhý den mi přijde, že bychom měli začít už něco dělat... Pak mám zase den, kdy si říkám, že je času dost. :-( Přítel zatím nic řešit nechce. Chce to řešit koncem září, což je sice za chvíli, ale..... Také teď začínám trochu měnit rozhodnutí, tak kdo ví, jak to nakonec dopadne. Chtěla jsem oranžovou barvu, ale teď by se mi víc líbila fialová nebo růžová, ale myslím, že do toho přítele asi neukecám... :-|
Odpovědět
Nějak se nám to tady zaseklo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vek: pritel to taky moc neresi, pry casu dost:) pravdou je,ze vyzdobu atp.nemusime resit ted,ze:) Ale kdyz ono je to tak faaaajn...:))
Odpovědět
berinka1:přesně můj názor. Hrozně moc ráda to řeším, ale bohužel nemám s kým, protože přítel to zatím řešit nechce a zatím jsme to nikomu neřekli. Už se těším, až to budou všichni vědět a já to budu mít s kým probrat. :-) Přece jenom když máte někoho, kdo poradí, tak je to fajn.
Odpovědět
berinka: Kdy sis byla vybírat šaty? Nekoukali na tebe, že je to moc brzy? Nejraději už bych šla také vybírat, ale když jsem psala do svatebních salonů, tak psali, že stačí v prosinci, v lednu. Ale já tam teda půjdu asi nejdýl v listopadu.
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem ve Znojme v Eve a v Brne v Sunny life asi pred 3 tydny tusim..No ani ne, rikali,ze jeste budou mit novou kolekci,ale ze pokud chci neco ted,tak klidne budou rezervovat.. Ja si je nakonec necham usit na mrkni.net poslala jsem jim fotku jake bych chtela a cena 5800, v pujcovne chteji 6500 jen za pujceni..Takze jasna volba:))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak se přidávám k 2.7.2011.. tak jak tak čtu vaše příspěvky, tak vidím že jsem na tom stejně jako vy:-)) přítel taky jen tak poslouchá,ale zatím nic neřeší a já si v hlavě přemínám to a ono.. až si říkám.. že se toho července snad nedočkám:-)) Já si šatičky nechávám šít, podle Pronovians na rok 2011 i závoj, našla jsem jednu paní co šije závoje a za super cenu.. to mi v salonu řekli 3x dražší pálku za půjčení toho závoje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si zavoj koupila taky na beremku:) presne takovy jaky jsem chtela i v kremove:)
Odpovědět
Profilova fotka
jannicka: a ty si ty šaty budeš nechávat šít bez toho, abys jsi si je vyzkoušela? nebo už někde tu novou kolekci mají? a s tím přítelem je to asi všude stejné, když mu něco ukážu tak dělá hmm a pomalu se ani nevyjadřuje :-) jak mám z toho poznat, co se mu líbí? :-D ale zase fotografa, místo hostiny a takové důležitější věci jsme vybírali spolu, myslím, že až to bude aktuálnější tak se bude angažovat víc :-) ale včera večer se mě ptal, ty si jako ještě nesháníš šaty? to už bys měla, tak jsem se teda zasmála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stiistko: né šatičky jsem si nikde nezkoušela, ještě tu nejsou, myslím si, že ty nové kolekce jsou tady později, takže bych se jich asi nedočkala. Prostě to risknu a myslím si, že jsem si vybrala takové šaty, že by v to snad nemusel být problém:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k Vám i když ještě nemáme potvrzené datum, předběžně to ale bude 1. nebo 2.7.2011. Koukám že jsem na tom stejně jako vy, přítel se teda trochu angažuje, ale musí být správný čas a nálada. Máme vybrané místo hostiny, teď jsme i změnili místo obřadu, stačí jen zamluvit a je to definitivní :) Na šaty se chystám někdy v říjnu protože září máme docela nabité.
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty, tak se přidávám do klubu :-) Jak si čtu vaše příspěvky, tak vidím, že jsou všichni chlapi stejní. My máme zarezervovanou jen fotografku a na všechno ostatní je prý čas. Já už mám samozřejmě o některých věcech více či méně jasnou představu. V polovině září se chystáme zamluvit místo obřadu a zároveň restauraci ve stejném místě. Vybíráme zatím ze dvou míst a ráda bych už měla vybráno, protože se od toho samozřejmě odvíjí rezervace termínu na úřadě. Každé to ze dvou míst spadá pod jiný úřad, tak proto. V říjnu chci vyrazit do půjčoven šatů a až zjistím, jaké šaty mi sedí, budu vážně uvažovat o koupi šatů. berinka1: Až ti přijdou šaty z mrkni.net, tak dej vědět, ceny jsou vážně slušné.
Odpovědět
Teda holky, teď se nám to tady nějak zaseklo. Já v pondělí odjíždím na dovolenou a až se vrátím, tak už začneme zařizovat a hlavně to oznámíme doma, takže HURRRRÁÁÁ!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já my už máme termín zarezervovaný na matrice i v restauraci. Představu už mám, dalo by se říct, teď jenom aby se zapojil přítel trošku a může se jít na to :-)
Odpovědět
ahoj, koukam, ze uz se to tady zacina plnit. :-) My uz mame misto na obrad, hostinu, raut i ubytovani (vse v jednom :)), fotografku a nic :-D ja saty budu mit az cca v dubnu 8-(
Odpovědět
Ahojky, no tak ja stale cekam na kolekci satu 2011 u nas v salonu mela by dorazit kazdym dnem :-) no a tak listopad zkouseni :-) na to se snad tesim uplne nejvic. Jinak u nas pritel svatbu taky vubec neresi ted jsem mu vyhlidla asi deset kravat v tematicke barve svatby a on mel za ukol si jednu vybrat, no a to bylo zhruba jeho veskere podileni se na pripravach :-D
Odpovědět
erralie, tak je to i u nas, ukazu a i vyber si, rekne ano ne a je spokojeny a ja taky ;-) :-D
Odpovědět
Gepe: presne tak :-) a to jsem si jeste vymyslela ze nacvicime vtipny prvni novomanz tanec :-D no to chci videt jak to nacvici...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?