Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní, tak mě včera totálně vytočila jedna kamarádka - výslovně jsem ji požádala, aby fotky z naší svatby nikde nezveřejňovala, jelikož ona je ten typ, který fotí a uveřejňuje na FB každý svůj cool outfit na párty, nový účes atd... No a včera pustím počítač a na FB se nestíhám divit - fotky z naší svatby od samého rána až do pozdní noci, nejmíň 300 fotek!!! Už si je půl dne prohlíželo všech jejích 400 "přátel"..... Aniž bych si je prohlídla, okamžitě jsem jí zavolala a požádala o jejich smazání, což díky bohu ihned udělala..... Omlouvala se, ale dalo mi fakt chvíli práci to rozdýchat.... nesnáším takovouto indiskrétnost! Já pečlivě vybírám každičkou fotku, kterou dám na net, a ona tohle.... :-| @lindos @nicky25 @anaj83 Novomanželky, jak to máte se svatební cestou, chystáte se na ni? Počítám že část nevěst z našeho termínu se teď neozývá právě proto, že jsou na líbánkách... My nejedeme, na to už nám finance nezbyly....je mi to trochu líto, ale nedá se nic dělat. Místo toho jsme si ve středu udělali líbánkový výlet do Prahy, prošli jsme si hrad a centrum, projeli se lodičkou po Vltavě...romantika :-) , i když krátká.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Sice nezapadám do vašeho termínu, mě to čeká až za týden, ale svatební cestu mít také nebudeme.....možná až příští rok. Teď jsme zatím uvažovali o víkendu v nějákém hotelu s relaxačním programem. Účel to splní a nebude to tak drahé....což je pro nás podstatné, jelikož si svatbu platíme sami. Tenhle rok se tedy šetřilo na svatbu a přístí na svatební cestu :-)
Odpovědět
@eileenk ani nam neostali peniaze na libanky,pojdeme o rok a za to si vynahradime exotikou,Mauricius,alebo Dominikanska republika svadba je uz za nami a na dovolenku uz mozeme chodit kazdy rok,tak teraz to este ozeliem byvame v Prahe,tak si spravime tyzden volna a kazdy den sa niekam vyberieme :-)
Odpovědět
my meli libanky na morave,jelikoz manzel dostal jen den volna,ale nastesti byly svatky. Pristi rok snad vyrazime k mori,ale bude to boj,protoze manzel neni z dovci u more nadseny:-).
Odpovědět
@eileenk @aluska1982 taky mame jiny termin, ale stran svatebni cesty to mame uplne stejne. svatba 3.9. a pojedeme na prodlouzeny vikend asi na relaxacni/wellness cca mesic od svatby a "skutecnou" svatebni cestu az pristi rok. ani ne kvuli penezum, ale kvuli pocasi (na podzim bychom se uz nemuseli dockat) a pritel ma na podzim pracovni povinnosti, tak i proto.
Odpovědět
hoj pani a slecny :) my byli v jiznich cechach od pondeli do vcerejska a muzu vrele doporucit! More pocka, krasny cech ne ;)))
Odpovědět
Ahoj, svatba byla úžasná, ale krátká. Ten den tak neskutečně rychle utekl i přes to, že sem byla už od pěti na nohách. Nikde nebyl žádnej zádrhel, problém. Prostě opravdu den podle našich představ. Na obřadě si poplakali i sme se zasmáli. Jídlo perfektní, výzdoba taky. Prvním tancem sme dojali opět půlku rodiny :). Naše taneční překvapení mělo velký úspěch :). A pak už se jen pilo, tančilo, hodovalo, zahrála se nějaká hra a o půl šesté ráno jsme byli doma :). Přidám nějaký fotečky do alba. Tak hodně štěstí milé dámy v manželském životě!!! 8-)
Odpovědět
@zabrle Ahojky. Vidím, že nejsem sama co má "dobré" zkušenosti se zámkem. Taky s námi nekomunikovali, taky nám zvedají ceny ze dne na den, pořád jen sliby a to je tak vše. Jsou sice 4hvězdičkový hotel s cenami 5hvězdičkového hotelu v cizině, ale jednání mají putiky čtvrté cenové skupiny. Jsem zvědavá jak vám to nakonec dopadlo. Když tak dejte prosím vědět
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, vsem gratuluju! tak taky prispeju s komentarem naseho svatebniho dne. Vse vyslo na jednicku. Pocasi, misto obradu, liceni, uces, saty, kamaradi, raut, obed, kapela, prekvapeni a nevestu take nikdo neunesl:) (zeptali se mne predem). Takze pro okoli berouna muzu doporucit uplne vsechno, co jsem mela zarizene ja:) jdu hodit par fotek:) PS:uz vam prisel oddaci list?
Odpovědět
Profilova fotka
@helca_skorovlckova Oddací list jsme měli v poště v pátek 8.7., ale jsme na malém městě, kde toho asi nemají tolik. Už jsem si byla zadat občanku...
Odpovědět
@drakela nakonec to se zámkem dopadlo relativně dobře, místnost byla nachystaná, venkovní obřad kvůli počasí nebyl možný. Jen mi trochu vadilo, že do té místnosti (i když měla dvoje dveře) jsme museli jít předníma dveřma, takže místo abych přicházela zezadu jakoby uličkou mezi svatebčany tak jsem přicházela před nima a pak se cpala za ženich, protože jeho maminka jaksi nepochopila že ho tam má fakt jenom přivést a jít si sednout :) Jinak ale vyšlo všechno, byl to jediný den kdy nepršelo, jen trochu ráno, jídlo bylo výborné, lidi se bavili, trochu obavu mám z fotek, ale to se teprve uvidí jaké budou, protože pan fotograf si dal čas 3 týdny že toho má teď hodně, ale třeba budeme příjemně překvapeni :). Oddací list jsme si vyzvedávali v pondělí 11.7. ale zatím čekáme o zapsání čísla popisného do katastru, takže o občanku budeme žádat až pak ať to neděláme nadvakrát.
Odpovědět
@zabrle tak to si mě trochu uklidnila, že to dopadlo dobře. já jsem měla trochu z toho strach, ale když říkáš, že se zámek nakonec vyvedl, jídlo dobré, organizace taky, tak uvidím jak to budeme mít my.
Odpovědět
Článek se načítá
@helca_skorovlckova Ahoj,my měli oddací list už 4.července. Byl to docela fofr:-). Dneska jdu vyřizovat řidičák,tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že je tady stejné datum, já moc na forá nechodím, občas někde nakouknu a až ted jsem tady na vás narazila, škoda, že až po svatbě :-) ...vidím, že jste si den D všechny moc užily x-) . My jsme si také vše užili, byl to opravdu nádherný den. Já teda unesená byla, ale nechtěla jsem únos, ale mě se nikdo neptal :-D...Ale byla jsem unesená policejním komandem asi na půl hodinky před obědem, takže to byla jen chvilička a nakonec to byla i hrozná sranda, ted toho vůbec nelituji, kluci to měli perfektně připravené a byla to i taková atrakce pro hosty :-)...nebýt kamarádů tak nemáme tolik srandy, my jsme žádné hry ani nic takového neplánovali, vše za nás udělali druzí, takže jsem byla velmi spokojena i jak se ostatní zapojili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem se vás chtěla zeptat, nevíte do kdy musím mít nový řidičák? My vyřídili tvalé bydliště, občanky, pasy a na řidičák jsem nějak zapomněla :-D...dnes jdu nahlásit na sociálku mé nové jméno, kvůli mateřské. Jinak nevím co vše, jo vlastně pojištovna a jiné korespondence.
Odpovědět
@monako3 Ahoj, nevím,ale všude máš ohlašovací povinnost do 8 dnů,takže já třeba byla až včera a nebyl žádný problém. Akorát nevím,jak se budou tvářit policajti,kdyby tě náhodou zastavili,že máš novou občanku a starý řidičák. Vyřízení totiž trvá 20dnů. Já ještě nemám přepsané auto a na katastru jsem taky ještě nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 No já už jsem domluvená, že tam zajdu nejspíš zítra. A nevíš co je k tomu všemu potřeba? A nebo jen si vezmu doklady a oddací list a oni to jen změní? Ono je hezké ohlásit to do 8mi dnů, když mám teprve oddací list od minulého týdne, ale všude byli zatím v pohodě.
Odpovědět
@monako3 To do 8 dnů vymyslel zas nějaký chytrý človíček tam nahoře:-)). Potřebuješ občanku,pokud máš tu ustřiženou,tak papírek o změně,co ti dali na úřadě v den svatby,řidičák a 50Kč za přepsání. Po mě odddací list ani nechtěli. Jo a ještě vyplněńou žádost,je to ten formulář,jako když chceš nový řidičák.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 joo díky, no t už to mám za sebou, to mě vůbec nebaví, ještě lítat s malým, kterého to vůbec nebaví :-P..ale když vyřídím řidičák, tak pak už jen maličkosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 @nicky25 Všude do 8mi dnů? Tak to teda nestíhám :-) Mám zatím zadanou jen občanku, na řidičák se chystám zítra (dík za info, že se tam něco platí - to by mě docela dostali), ale mám na řidičáku ještě staré bydliště, které už 3 roky neplatí (ale naštěstí stejný okres i spádový úřad), tak snad to ukecám... :-N Na ostatní iństituce se chystám až v srpnu s novou občankou, ale hlavně to odkládám, že se mi tam nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já si myslím, že s tím každy počítá, že to nikdo nestihne do 8 dnů, myslím si, že to bude v pohodě :-)
Odpovědět
@eileenk podle me je nejdulezitejsi pojistovna zdravotni a obcanka,zbytek az na to bude cas:-)
Odpovědět
@eileenk @monako3 @nicky25 Tak já teda taky nestíhám, zatím jsem si jen požádala o občanku, kterou budu mít tak za týden až dva a teprve s ní začnu obcházet další úřady a instituce. Snad s tím nebude problém.
Odpovědět
tak my jsme se ted vratili ze svatebni cesty, takze o obcanku a dalsi budu teprve zadat, na 8 dnu jim kaslu :-p byli jsme v st. tropez, na fichtlech, fakt super, ale znovu uz bychom to ani jeden neabsolvovali, pro jednou to stacilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ovcik Proč už znovu ne? To zní fakt zajímavě, pokud jste fandové tohoto druhu dopravy (já třeba zrovna ne). Do St.Tropez a Francie všeobecně bych jela hned....třeba za rok, za dva...
Odpovědět
ahoj holky, tak taky konecne pisu neco malo o nasi svatbe...bala jsem se pocasi, asi jako my vsechny tady, ale taky nam nastesti neprselo, dokonce obcas vykouklo slunicko. vsechno vyslo skvele, zadny problem prekvapive nebyl, jen jsme na svatbe zapomneli rozdat par vysluzek, takze jsme pak lidi jeste v pondeli objizdeli, ale to bylo spis takovy mily setkani po svatbe. z obradu a hostiny byli vsichni nadseni, dokonce i nas kameraman rikal, ze takovy obrad jeste nevidel, byla jsem rada, ze z toho vsichni byli paf, prece jenom to potesi :-D . jinak doklady moc neresim, zatim mam doma akorat oddaci list, papir na vyplneni k obcance a byla jsem to nahlasit na VZP, protoze jsem sla zrovna kolem :-D . jinak zbytek udelam asi casem. na svatebni cestu se chystame az po vanocich do australie a na novy zeland, takze do te doby snad novy pas uz bude. a jak si to ted po svatbe uzivate? bydleni a tak uz mate vyreseno? my teda spolu bydlime uz pres dva roky, ale vim, ze hodne nevest tady to resi az po svatbe, tak me zajima, jak to mate :-)
Odpovědět
@eileenk no, dejme tomu, ze urcity fandove jsme a tu cestu jsme planovali driv nez svatbu, akorat nam to ted proste vyslo hned po svatbe :-) ale znovu ne proto, ze je to celkem dost narocna cesta, trvala 14 dni, zadek mam celej sedrenej, a to doslova, a chudaci fichtlove na tom taky nejsou moc dobre, ono 3000km je na ne celkem dost... proste jsme to jednou chteli dat, nikdo nam neveril, takze to nas vyhecovalo jeste vic... ale jednou to fakt staci, ted uz jedine na nejakem vetsim a rychlejsim stroji ;-) i kdyz nikdy nerikej nikdy, treba za rok zas dostanem chut na nich nekam vyrazit takhle daleko, ale moc tomu neverim :-D
Odpovědět
@eileenk Ze svatební cesty jsme se vrátili 16.7. a byla to paráda. Byli jsme v oblasti Salzburska v Rakousku...u jezera v Alpách. Je tam krásná krajina, počasí taky vyšlo, takže jsme byli spokojení. @veruska26 Bydlení už máme vyřešené. Bydlíme spolu přes rok, takže nervy se sháněním a zařizováním už máme za sebou. I když, nebyly to jen nervy, ale taky radost s vybíráním vybavení do nového domova :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím novomanželky ze začátku července!!! Mám dotaz - jak jste na tom s novými doklady, nahlášením změn v bankách, pojišťovnách, slevových klubech a dalších nesmyslech??? Nám to doma nějak vázne...já mám novou OP a řidičák, manžel NIC! Jsme jediní lajdáci???
Odpovědět
@eileenk Ahojky, já nemám ještě přepsané auto a do banky se taky ještě chystám,takže nejste lajdáci:-). Příští týden to musím již dozařídit,ale když jsem byla v bance a říkala jim,že mám nové příjmení,tak se mě ptala hlavně na adresu,tu mám pořád stejnou,takže pokud mi neva,že mi budou chvíli chodit výpisy na staré příjmení,tak je jim to jedno. Hlavně si musím zažádat onovou kartu:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?