Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
ahoj danielak, vitej ;-) taky 2.7.? :-)
Odpovědět
ahoj gepe, no snad ju. puvodne sem chtela 18.6. ale kvuli msitu na hostinu si to nejspise presuneme na 2.7. :-) dekuji za uvitani :-) holky vy ste tu vsechny tak super, je to super blog. tolik napadu a nazoru tu clovek ziska, fakt parada :-D
Odpovědět
no to já mám jako první možnost 2.7.2011 a když to neklapne, tak další možnost mám 18.6.2011 a když ani to, tak 25.6.2011.. :-) Ale doufám, že to toho 2.7. vyjde.
Odpovědět
biela.ruza: jak jsi udělala, že když si dám tvoje fotky, tak tam máš odpočítávání dnů?
Odpovědět
Profilova fotka
taky vítám danielak :-D jinak mám stejnou otázku jako Vek pro bielou. ruzu:-) to odpočítávání je super, lepší než stříhání metru :-D
Odpovědět
stiiistko: viď? já to tu zkoumala už já nevím jak dlouho, že bych si to tam taky dala a nemůžu na to přijít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vek: krom toho je stříhání metru dost nepraktické, když má rozsah nějakých 150 čísel :-D
Odpovědět
ja to odpocitadlo mam taky :-p danielak: z rakovnika budu mit dortik atd. 8-)
Odpovědět
http://planujemesvatbu.cz/magazin/sva...
Odpovědět
gepe vazne? tak dej nejaky typ? a odkud tedy ses?
Odpovědět
ja pha :-) a budou bonbonky atd. od bonbonu v rakovniku :-)
Odpovědět
http://www.bon-bon.cz/prodejny-bon-bo... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
daniela.k: jsi na facebooku?
Odpovědět
gepe: děkuji. Už jsem si to odpočítávadlo také stáhla. :-)
Odpovědět
vek: za malo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: taky děkuju, už ho tam taky mám ;-)
Odpovědět
za malo ;-) ja ho mam od terinky :-N
Odpovědět
som zvedava ci tato posledna cast cakania ubehne rychlo 8-) lebo cakam uz dlho 8-) :-D
Odpovědět
ja si myslim, ze vsechny z nas tesne pred svatbou mozna usmev na chvilku diky nervikum prejde :-D
Odpovědět
no mna caka ten rok 2011 trocha divoki a nervovo-stresovy...tak snad si aj zvyknem :-D
Odpovědět
zvyknes urcite rychle, jak se to takhle jednou rozjede, tak si ani nevsimnes ze uz ficis ;-) :-N
Odpovědět
...a nebudem ani vediet ako prejde ten Den :-D ..len ktovie,lebo ten necely rok je predsa dlha doba :-N
Odpovědět
prej to tak presne byva :-D no taky si myslim ze ten rok je jako rok, ale strasne rychle to vsechno utika =-) :-N
Odpovědět
ja sa spamatam ked uz bude nejaky april, maj :-D ze jeeeejda nejak to uz doslo :-D
Odpovědět
no a to si vem dejme tomu ten mesic pred a pak jen jak se to bude kratit :-D :-D
Odpovědět
tak ja sa tesim veruze na ten jun :-) to uz bude take len o tom :-)
Odpovědět
devcatka dneska to tu nejak vazne...
Odpovědět
Ahoj holky my plánujem svatbu na 1.7.2011 nebo 2.7.2011 a už se nemůžu dočkat..Jak jste na tom vy??
Odpovědět
ahojky, ja se taky nemuzu dockat, ale zatim jen tak planuji a premyslim co a jak. dokud nebudeme mit pevne datum a zarezervovany tak je to jen tak predbezne :-) ale je fajn ze se tesis, kdo by se netesil ze? :-) a mas uz nejaky predstavy?
Odpovědět
jinak gepe? mohla by si mi pisnout co si nechavate delat od bon bon? a hlavne jak je to financne narocne? pokud nechces sem tak do IP. predem moc diky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?