Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 No to je dobrá zpráva! ....i když nechceš říct co závažného provedl (jen že to není nevěra, to člověka pak napadají různý věci...automaty?, dluhy?, neplacené alimenty?...), každopádně to asi bude hodně důležitý a pádný argument - takže bych na Tvém místě asi všechno na tenhle termín zrušila, už to nejsou ani 3 měsíce, dokud Tě nepřejde to zmatení, jak sama píšeš, že si prostě nejseš jistá....ještě by Vám to pocitově svatbu zkazilo a to by byla škoda. Že výzdobu někdy upotřebíš je myslím tutovka ;-) Třeba se to brzy vyjasní, rodiče mu odpustí a přeplánuješ to jen o pár měsíců nebo týdnů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Jé, tak to mám radost, že jste spolu. Já četla pár diskusí, tak jsem trošku v obraze. Ono je to těžké, vzít si ho můžeš kdykoli jindy, jsi mladá, ale to rozhodnutí je ale jen na vás dvou. Možná bych to neuspěchala. Hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Přesně tak. Nemá cenu to lámat přes koleno. Uvidíš, jak a co dopadne a třeba to jen o rok odložíte. Také přesně nevím, co se stalo, tak jestli se to dá odpustit a neohrozí to výrazně Tvoje budoucí štěstí, i svatba počká. Mysli hlavně na sebe! :) Také si neumím představit v tuhle dobu něco rušit, ale když to jinak nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk to je mi jasne,ze Vas napadaji ruzne veci, ono to je trosku slozitejsi nez kdybych napsala jen ze dluhy:) ale jich se to tyka.. Vyresili jsme to, ted jde jen o to, aby si zaslouzil znovu duveru.. Snazi se, to je pravda, ted jsme i resili, jestli nahodou nejsem tehule, protoze jsem mela 14 dni zpozdeni a kdyz nakonec ne,tak byl docela zklamany, coz me i prekvapilo docela mile.. Snazi se i s nasima kdyz jsme s nimi na baraku i kdyz ted delame i tu kuchyn,tak se odtrhneme snad uplne..:) takze v soucasnem stavu bych svatbu brala, ale kdyz nad tim zacnu premyslet, tak radsi jeste pockam.. @denca2000 dekuji moc:) @karmi nejvic me stve, ze mame datum vyrazene na prstynkach a oznamka jsou taky hotove:) jsme je chteli uz zacatkem dubna rozesilat kvuli dovolenym, protoze mame rodinu po cele CR a vsichni to nevi..
Odpovědět
@berinka1 je fajn, zes to vyresila, doufejme, ze spravne ;-) . s tou svatbou je jasny, ze je tezky, jak rikas, spousta veci zarizenych, oznamko a nejvic ty prstynky...ale porad lepsi tohle vsechno obetovat a poradne si tento krok promyslet nez pak litovat...pokud opravdu utrpela duvera ve vztahu, tak vsechny tyhle veci jsou spis podruzny a nejdulezitejsi je ziskat ji zpatky a spravne se rozhodnout a pozdeji nelitovat, ze byla svatba jen kvuli prsytnkum ;-) jinak myslim, ze to ryti jde predelat :-D ... preju ti, aby se vsechno zlepsilo a abys byla stastna a opet s duverou ve vas vztah :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 to mas pravdu, jsou to opravdu malickosti, ale hrozny je, kdyz se clovek strasne moc tesi a pak z toho 3-4 mesice pred sejde:( ale lepsi nez se treba pul roku po svatbe rozvadet... zatim to je v ramci moznosti fajn, ale kazdy vydrzi nejakou dobu se snazit ci pretvarovat a pak to muze jit znovu do haje.. tak uvidime jak to pujde:)
Odpovědět
@berinka1 to chapu ze ses na to tesila a tak...ja sama netusim, jak bych se zachovala, na jednu stranu zmatek v hlave i neduvera a na druhe teseni na svatbu, pripravy, spoustu veci zarizenych...vubec to neni jednoduchy...ale super, ze myslis pozitivne, to je dobry krok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Tak jak, prodala jsi svoje popůlnočky? Pročítala jsem kousek zpěz diskuzi, tak jsem si na Tě vzpomněla. A jak jinak u Vás všech postupují přípravy? Co ještě zbývá?
Odpovědět
Ahoj, tak nám ještě zbývá doladit dost věcí, ale na druhou stranu je toho zase hodně zařízeno. Zbývá nám objednat cukroví, doladit dort, koupit dekoraci, doladit květiny, vyrobit jmenovky, koupit víno,sejít se s oddávajícím a další drobnosti. A jak pokračujete vy?
Odpovědět
@eileenk nakoniec sa dali vratit predavajucej,tak super,ale zasa nemam ziadne popolnocky este,stale hladam vcera sme kupili vino a uz nam chyba iba kosela pre draheho a moje popolonocky pre prstene si ideme o 2t,kyticu mam uz tiez zajednanu,vyzdobu,torty zakusky mame z hotela,takze uz mame v podstate vsetko,ale uz mi zac poriadne "lepit" :-D ako ste na tom s psychikou? mne uz neni vsetko jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 Většina důležitých věcí už je zařízena, zbývá objednat někde dort (zatím nemůžu sehnat v okolí, kde by mi upekli takový, jaký si přeju) a obléci ženicha. Zatím má jen boty, nutně musíme sehnat košili a kravatu, oblek by v případě nouze mohl použít co nosí občas do práce (je starý jen asi 2 roky), ale raději bychom nový- snad seženem za rozumné peníze. Taky nemám šaty na převlečení, ale možná je ani kupovat nebudu a zkusím zůstat až do noci ve svatebních. Výzdobu už jen doladit a sem tam něco dokoupit, udělat playlist na obřad a pak na oslavu, jo a já sháním prádlo. Mám teď objednanou jednu podprsenku z netu a vydám se pak s ní znovu do salonu, kde se musím definitivně rozhodnout, zda s prádlem, nebo to risknout bez... Jinak zítra jdu k sestřence na první zkoušku líčení a v úterý do květinářství doladit přesně svatební kytici, už se těším. :-) @lindos No psychiku nám narušuje v tuhle dobu hlavně ženichům bratr, se kterým řeší už několikátý měsíc pracovní spory.... Už to není tak vyhrocené jako cca před měsícem, ale pořád ani nijak dobré...pozvánku s přítelkyní stále nedostali - mám připravenou obálku a pokud se nic nezlepší, dáme jim ji 1-2 týdny před svatbou. Chtěla jsem je nezvat úplně, ale to by přítele rodina a ani on sám nedejchli... :-| Má to ovšem i jednu výhodu a to, že na předsvatební stres nám zatím opravdu čas ani nervy nezbývají.... ;-) Ovšem zítra to bude přesně za dva měsíce, takže ho očekávám už veeeelice brzy......
Odpovědět
@eileenk Cukrářku, která nám upeče dort, už máme vybranou...sice zatím pekla spíš klasické dorty, ale tvrdí, že zvládne i ten náš vybraný...doufám, že to klapne. Jak to budete dělat s výběrem? Budete chtít ochutnávku dortu a cukroví než cukrářku zarezervujete? Ženicha mám oblečeného, ale nám naopak zbývá pořídit boty :-). V šatech budu bez podprsenky, to už vím teď...krásně mi na zkouškách seděly, ale teď koncem května si musím šaty vyzkoušet s botama, aby mi je mohli v salónu zkrátit na mojí výšku. Kytici mám rozmyšlenou, jen musím doladit kytice pro maminky a svědkyni. Na zkoušku líčení jdu začátkem června a ke kadeřnici až před svatbou...sfouknu to rovnou s barvením vlasů. @lindos S psychikou jsem na tom tak střídavě...někdy se těším a někdy už mám příprav plné zuby a říkám si, ať už je to za námi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hodně věcí máme zařízeno, už se dolaďují jen detaily a začnou se objednávat kytky, dorty, dokoupí se nealko, něco slaného. Vybrat víno. Musím udělat vývazky a dopsat jména na jmenovky na stůl. Ještě si musíme namixovat písničky a začínat trénovat nějakou tu sestavu :). Jinak dnes sem měla šílený sny, docela živý. Sem si nebyla jistá jestli se mi to zdá a nebo je to realita. Až ve svatební den sem ráno mluvila s cateringem jestli mají čas a jestli by to tam mohli vyzdobit a uvařit. Místo dortu sem měla jen korpusy, nebylo nic zařízeno a nebylo ani co jíst. Byla sem bez kytek, protože se nic nedomluvilo. Sem tak všechno pěkně vypustila a přestala všechno řešit a tak to mám :). A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Uz jen dva mesice:-). Konecne mame objednane prstynky a oznameni by melo byt tak9 tento tyden. Akorat vesta pro zenicha stale nedorazila:-(.
Odpovědět
@evcavojtik presne take sny mam aj ja,to je strasneeeeeeee :-N nemam saty zuzene,su mi velke,nemam kyticu,nemame auto,nemame nic,uplna improvizacia od rana,uplne horory,sa potim spotena :-D uz nech je 3.jul a nech uz len dojedame zakusky a torty :-D
Odpovědět
malo tam byt budim spotena a nie potim spotena :-D uz ani pisat neviem :-D
Odpovědět
Holky, budte v klidu a neplaste :) my nejaky veci nemame, tj. saty pro me, pro zenicha, prstynky jeste neobjednany a nejaky veci nedoladeny a jsme oba v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to my máme skoro všechno. Jen si koupím spodní prádlo, stuhy na ozdobu aut a nějakou ozdobu na ženichovo auto - čekám, až se toho budou novomanželky zbavovat :-) Je poměrně ještě dost času, tak buďte v klidu ;-)
Odpovědět
Sem ráda, že v tom nejsem sama. Právě že jsem to teď úplně všechno vypustila a nic neřeším a najednou takový sny... Nevím co se bude dít v červnu tak 14 dní před svatbou, když budem v plnem proudu příprav :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mile nevestinky:) jak to tak ctu, asi dnes neusnu..:) nemame ani kvetiny, ani dort, ani saty na prevleceni, nastavajici asi pujde bos, bez kravaty a bez kosile, ja nebudu mit spodni pradlo, nebudu asi ani ucesana, a pravdepodobne na obrad budem muset pesky, neb jeste nejsou poreseny auta, nebudem mit vecer co pit, ani jist, protoze jsem se jeste nedostala na nakup do makra, ani jsem se jeste nestihla zaobirat jidelakem... natoz hudbou v podkresu hostiny a obradu... ale vlastne, my jeste neodnesli rodne listy na matriku, tak se stejne asi nic konat nebude... hlavne ze to bude vyfocene :-D holky klidek, casu je dost ;)
Odpovědět
@helca_skorovlckova :-D :-D to si dobre napisala len my musime vybavovat ked sme raz za dva mesiace na SR,lebo zijeme v CR,tak neni casu na vybavovacky priebezne,aj teraz ideme o 2t na SR a potom az tesne pred svadbou,tak teraz musim doriesit uz vsetko co sa da
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos ajaj, tak to je organizacni masakr... kamaradka vybavovala svatbu v cechach z nemecka a mela toho azaz.. :( nemit tu bratranka, co ji pomahal, treba by dopadla, jak jsem popsala :-D
Odpovědět
@helca_skorovlckova hlavne kliiid! taky toho plno nemame, vcetne komplet nevesty a zenicha, prstynky taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe ja teda sveho zenicha mam :-D tak odpovidam na dotazy, jak jde zarizovani svatby "saty mam, boty mam, chlapa mam a to staci, ne?" :-D
Odpovědět
@helca_skorovlckova tak upresnim - komplet obleceni :-D jinak zenich i nevesta jsou, svedci taky, ostatni neni dulezity 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nemám šaty, ale mám prádlo několikaterý boty :D vizáž i vlasy taky i kytici.Tak si vemu když tak ryfle a bude to :D ženich má košili, kravatu a boty, spoďáry :) prstýnky se vyrábějí.. ohledně hostiny se jdeme domluvit. Matrika zařízena. Ještě ty šaty, ženich oblek, sv. dortík, výslužky , alkohol a nějaké ty drobnosti a je to... No ještě rozdat zbytek oznamek a domluvit si světka :D Tak hodně štěstí holky :) ještě je čas chce to klídek..
Odpovědět
no my uz sme oznamka rozdali,ale matrika je len rezervovana po tel,tak ked nam zmenia cas,tak bude pruser :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my už máme taky oznámka skoro rozdaný,takže už máme skoro vše,krom té vesty ]-( .
Odpovědět
Tak my jeste nemame dodelany oznamka :-D a spostu jinych veci, ale jsme naprosto v klidu, stale bez obleceni aj. :-D
Odpovědět
Ahoj, nám zbývá ještě rozdat posledních pár oznámení. Ženichovi musíme koupit boty. No a příští týden se sejdeme s oddávajícím a taky s klavíristou. Jinak jsem už zkoušela dát dohromady zasedací pořádek, ale s rozvedenými rodiči to není žádná sranda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?