Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 ten internet je hlavně žrout času, ale tenhle web je super, když jsem se vdávala v roce 2000, tak jsem na nic takového nenarazila. No jo, chlapeček je dost malej a věřím, že ho musíš pořád hlídat.
Odpovědět
Profilova fotka
@denca2000 taky jsem ráda za beremko... hodně dobrých nápadů...:-)) no malý se začíná stavět atd. takže musím dávat pozor a už chce pořád něco dělat, takže toho času moc není
Odpovědět
Profilova fotka
@denca2000 Souhlas :-) - taky budeme mít něco podobného, misku s tmavě růžovým písmem, nějaké kytičky od tchýně ze zahrádky a prstýnky......podle mě je to o hodně hezčí! Já navíc zatím viděla hlavně takové ty jakoby polštářky vytvořené z listů a kytek a dost často je ten špendlík na prstýnky zapíchnutý v hlavičce kytky, což mi připadá líto květ propichovat.... Nechápu sice, proč mě zrovna v tuhle chvíli přepadá lítost s kytkama, když doma mi zmírá všechno kromě katusů, ale prostě to tak je. :-D
Odpovědět
@eileenk Ahojky, bílý tyl zas tak průheldný není a pokud ho vezmeš na dvojito,tak to vypadá dobře. Já budu mít bílý tyl a do toho fialové kytičky. Jinak my krom oznámení a prstýnků máme už všechno. Ve středu jsem objednala dort a v sobotu jdeme vybírat oznámení a prstýnky. Jo a ještě nám nedorazila vesta pro ženicha,takže jí budeme muset asi ušít:(.
Odpovědět
ahojte, vy teda valíte nevěsty! :-) Jak to tu čtu, tak já jsem teprve v půlce. :-| Nemám oblečenýho ženicha, objednaný dort, kytky ještě nedoladěné, pod prstýnky taky ještě nevím co.atd atd..ale hlavně, že mám objednanou košilku na svatební noc! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 Díky za radu, já jsem včera z 10cm širokého tylu vyráběla celý večer růžové mašle a musím říct že nikdy více - docela jsem se navztekala, než jsem přišla alespoň trošku na nějaký grif, jak s ním pracovat - pořád se to krajema o sebe chytá, mě o oblečení, zase o sebe - fakt k vzteku ]-( . Takže na větší bílé mašle (podklad těch tylových menších růžových) už koupím asi 20cm širokou organzu - nemám na to nervy ;-) . @iw1984 Můžu Tě uklidnit, že taky pořád dost věcí schází...oblek pro ženicha taky ještě nemáme a dort taky ne - a to ani nemluvím o tom, že konkrétně dort se stal bodem první velké svatební hádky s maminkama - odmítla jsem totiž "krásný krémový" ve tvaru dvou spojených srdcí, zdobený marcipánovýma růžema, asparágusem a kovovýma prstýnkama - old school jak vyšitá. Tak mě maminka s tchýní označily za nevděčnou a moc náročnou a jako vrchol - "že mě bez takového dortu všichni pomluví".......... Takže mě na nějakou dobu přešla nálada o dortu jakkoli přemýšlet, ale příští týden se snad vypravím ho někde poptat, aby byl nakonec podle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@denca2000 u nás o tom taky každý ví, k našim na Vysočinu jezdíme tak jednou za měsíc, ale máme hosty i z Prahy, tak jde hlavně o ně, je fakt, že bude svátek, což mi nedošlo, asi to rozešlem během dubna, ono je to v podstatě asi jedno,důležité je, že jsou doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj přidávám se k nevěstám 2.7. :) My jsme asi dost pozadu. Máme termín a zamluven termín na zámku ve Lnářích, ale ještě jsme nebyli na matrice. Pak máme zamluvenou hospodu, mám zamluvené šatičky. Jednoduché, takové romantické. Kamarádka je označila za roztomilé, tak nevím. :D Botičky mám, ale nejsem si jistá velikostí a výškou podpatku. Tak možná ještě budu po něčem koukat... Barva svatby bude přes počáteční rozpory tmavě růžová. Ale podle mě se k této události jednoznačně hodí. :) Barvu jsme museli vybrat, kvůli oznámení, protože to všechno chceme sladit. Už máme hotové 1. ve finální verzi a teď ten zbytek. Budeme si je dělat sami. Jmenovky taktéž. Ty jsem dělala loni sestrušce, tak jenom vyměním obrázky a nějaká jména. :) Pak jsem začala tvořit mašle na auta, a vyrobila jsem si náušničky s náhrdelníkem. Ještě něco podobného do vlasů a nejspíš závoj... Jinak nemáme: hudbu (chceme živou kapelu od Příbrami tak do 60km. Nevíte o někom?) a nevíme, kde necháme udělat dort. @eileenk docela mě pobavily tvoje maminky, že jsi nevděčná ohledně dortu. :D Dnes je tolik krásných možností, že je z toho oči budou přecházet. Já měla rozpor s tím, kde ho nechat udělat. Moje mamka mi nutila cukrárnu, kde si ho nechávala loni dělat ségra. Jenže jí slíbili mandlový potah a zátím měla navrch cukrový fondán. Což mě naprosto odradilo. Je toho moc a tak už nevím co ještě nemáme. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@karmi Ahoj, myslím že vůbec nejsi pozadu!!! Naopak jsi v plném proudu příprav, jako tady my všechny ;-) Ty si sama vyrábíš bižuterii? S tím dortem to bylo tak, že moje mamka se sama přihlásila, že veškeré sladké zařídí, že zná z práce nějakou strašně šikovnou paní, která dělá dorty sice doma, ale je vyhlášená. Takže jsme se tak nejdřív dohodly a já byla ráda, že mám o starost míň. Jenže pak mi přinesla ukázat fotoalbum s dorty, které ta "strašně šikovná" paní už dělala a kterými je údajně tak vyhlášená - no nepřála bych Ti to vidět. Přehlídka podkov a klasických kulatých, sem tam srdce a nějaká vychytávka jako čtyřlístek nebo zvířátka pro dětičky, zdobené krémem nebo cukrovou polevou, všude ty nejlevnější marcipánové růže a asparágus - brrr. Ta spojená dvě srdce byl údajně její majstrštyk (větší tam už byl jedině dvoupatrový kulatý), nad kterým se na fotce moje mamka s tchýní rozplývaly a když jsem řekla, že k takovému dortu si ani nesednu ke stolu, tak se na mě sesypaly jak vosy s komentáři, jak jsem psala už o kousek výš... No ovšem nenechala jsem se zvyklat, takže se mamka urazila a řekla, že u ní zadá jen cukroví a dort ať si seženu kde chci. Za což jsem nakonec ovšem ráda, i když bude stát víc....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes to máme na den přesně za 3 měsíce!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
@eileenk nestras,mne sa uz teraz snivaju horory ako nic nemam,ani saty,ani makeup nic,zobudzam sa cela spotena :-D
Odpovědět
ja musim predat svoje popolnocky a mozem hladat nove :-( objednala som ich cez net a doma som vyskusala a su mi velke a dlhe,keby som ich dala zuzit a skratit uz by to nebolo ono,sakra :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lindos Neboj, tři měsíce je pořád fůra času!!! Já jsem si říkala, jaké budou reakce, jestli spíš veselé nebo zděšené, tak jsi mě nezklamala.............. ;-) To já třeba oblečení na převlečení (popůlnočky, jak se říká na Slovensku) nemám ještě vůbec, ani představu! A obávám se, že dopadnu tak, že si koupím novou halenku do práce v barvě svatby (malinová) a k tomu si vezmu starou bílou sukni, mám doma dvě a obě mám ráda. Snažíme se šetřit, takže speciální šaty v ceně 1/3 svatebních (půjčovného) nepřipadají v úvahu :-( Navíc se teď hodně moc hádáme s přítelovým bratrem (týká se to něčeho pracovního, co zde nebudu prezentovat, se svatbou to nesouvisí), ale třeba po včerejšku jsem na něj tak naštvaná, že ho na svatbě vůbec nechci. Navíc je docela konfliktní a můj přítel vznětlivý, takže se bojím, že by se na svatbě mohli pohádat nebo dokonce poprat! Ach jo... :-( Jelikož tenhle stav už trvá pár týdnů, jsou bratr s přítelkyní už úplně poslední, kdo nedostali pozvánky..... záměrně.
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos jo a ještě k Tvým popůlnočkám, nemohla bys je vrátit a vyměnit za menší???
Odpovědět
@eileenk no to neni bohvieco,ale tak ked su na noze,tak co by tam aj robili,ze? nemozete si predsa pokazit vas den D niekym kto tam nechce byt a ani vy ho tam nechcete my sme este pozvanky nerozdavali a tiez este zvazujeme koho no ja tieto saty predavam za 50eur,kym nepredam,nemozem kupit nove :-|
Odpovědět
mensie nemaju a navyse mi byvame v CZ,vsetko som si dala posielat na SR a kym sme sem prisli uz ubehlo dost casu a vratit sa daju tusim len do 7 dni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos No a to je na tom právě to nejhorší - oni tam přes to všechno CHTĚJÍ BÝT! :-( A ještě mě "skorošvagr" obviňuje z citového vydírání! A navíc nevíme, co na to řekne zbytek rodiny, rodiče a druhý bratr, nikdo o tom ještě neví.... Snažíme se samozřejmě spory nerozpitvávat ani v rodině, takže neví, jaké mrazivé vztahy teď mezi námi jsou... Proč se vždycky najde někdo, kdo dokáže svatební přípravy člověku totálně znechutit? ;-( Tvé šatičky jsem našla v bazaru - jsou vážně krásné! Škoda že Ti nesedly.... Já bych ovšem dlouhé večer na svatbě už nechtěla. Držím palce, ať je rychle prodáš!!!
Odpovědět
@eileenk to dufam,ze predam,lebo musim zohnat nove :-| ale su nadherne a prijemny material presne na leto,take chladive vykaslite sa na vsetkych,je to vas den! budete tam mat toho koho chcete vy! co vas po kom? nech aj puknu,nepokazte si tento vynimocny den,kt je len raz za zivot
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Jsem pevně rozhodnutá, že neustoupíme! Pozvánku nedostali a ani nedostanou!!! Ale je mi jasné, že kolem toho budou předem hrozné scény (nenecháme jim to překvápko až na svatbu, aby se ráno divili, kde ten druhý brácha je...) a těch se právě děsím! To "hádání" kolem dortu bude proti tomu čajíček pro batolata :-(
Odpovědět
@eileenk musis sa obrnit a brat to jednym uchom dnu a druhym von a nech si hovori kto chce co chce,stale opakuj ze je to vasa svadba a nie ziadne divadlo pre zvysok rodiny a bude taka aku ju chcete vy a nie ostatny
Odpovědět
Profilova fotka
Já popůlnočky mít nebudu. Nevěsta jsem jenom jednou, šaty nejsou nejlevnější, tak v nich budu až do konce. :) Snad tedy. Je pravda, že je asi dobré mít nějakou variantu na převlečení, ale což... Zatím je tedy neplánuju.
Odpovědět
@karmi Ahojky,já mám třeba popůlnočky taky svatební,sice jsou krátké,ale pořád budu za nevěstu :-) . ALe budu se snažit vydržet v dlouhých,co nejdéle to půjde :-) . Jinak já dneska objednala oznámení,takže už se chýlíme ke konci :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono se to zdá a vlastně je pořád člověk na začátku. :) Dnes jsem udělala asi polovinu oznámení a sfoukla jsem i skoro všechny jmenovky. Aspoň bude všechno připravené a pak se to jen vyndá. :)
Odpovědět
souhlasím s karmi, šaty budu mít jen jednou, tak je nesundám! :) Jak tak koukám, nejsem jediná, kdo mívá svatební noční můry :). By mě zajímalo jak na tom budem měsíc před svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem na jedné svatbě, kde nevěsta měla šaty na převlečení, ale při oblékání se jí rozjel zip a byla až do konce ve svatebních :) takže člověk nikdy neví jak to vlastně bude ;-)
Odpovědět
Ve svatebních šatech se budu taky snažit vydržet co nejdéle, ale šaty na převlečení mít budu. Jinak jsem o víkendu vyrobila většinu oznámení a pozvánek, teď mi zbývá nadepsat obálky...příští týden se může posílat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evcavojtik No to fakt nechci vidět ty nervy, až bude měsíc do svatby! @anaj83 @karmi ....souhlas že se budu snažit vydržet ve svatebních šatech co nejdéle, ale nejsem na to zvyklá, dlouhé, korzet, kruhová spodnice....bojím se že hlavně kvůli tomu v nich nevydržím. Ovšem paní v salonu mě přesvědčovala, že mi tam může přidělat slabounká ramínka, která budou schovaná uvnitř a až budu chtít, můžu šněrování korzetu povolit a vyndat tyhle ramínka a vesele tancovat a tak....takže uvidíme. Pokud neobjevím šaty na převlečení v nějakém obyčejném obchodě kam běžně chodím a takové, aby se pak daly nosit i třeba do práce, kašlu na šaty a koupím novou blůzku a sukni a bude.
Odpovědět
@eileenk Taky jsem na to šla prakticky a koupila si šaty, které užiju jako svědkyně a navíc se dají vzít i jako krásné letní šaty.
Odpovědět
Já sem si včera dovezla knihu hostů a kamínky na stůl. Ještě musím dořešit koláčky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po delsi dobe zpet:) Tak jsme spolu zustali, se svatbou zatim nevim, nasi o tom nechteji ani slyset- coz se jim momentalne nedivim, akorat nejak nemam srdce obvolat fotografku a kameramana a na matriku a zrusit vsechno.. Budu to muset nechat na priteli nebo nevim.. Kdyby to nebylo za takovou chvilku, tak jeste pockam a treba by to dopadlo, ale takhle fakt nevim:/ vzit si ho chci porad, ale nevim, jestli bych udelala dobre...jsem nejaka zmatena porad:) vyzdoby mam plnou skrin, vlastne uplne vsechno mame krome obleku pro pritele, snad to nekdy upotrebim:) Koukam, ze se diskuze docela rozjela:) zdravim nove prichozi:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?