Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Hoj holky :) @eileenk nic si z toho nedelej, taky jeste nemam saty ;-) byla jsem sice jen jednou v salonu, ale to mi stacilo :) takze saty budu mit sity. @berinka1 Ti byl neverny? =-)
Odpovědět
@jannicka85 tak tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe No právě, že já si je nechci nechat šít...žádnou šikovnou švadlenu neznám a přes net si to bez zkoušení nerisknu! Chtěla jsem si je voňavé vyčištěné půjčit s veškerým příslušenstvím, spodničkou, závojem a tak........... :-|
Odpovědět
@eileenk tak to ja mam vyhodu ohledne toho siti, ze pritele mamca ma vysokou krejcovinu.. Tomu rozumim a kolik cca chces dat za pujceni a jakou mas predstavu o satech - stylu?
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Původní představa ceny byla 5tis., teď už 6tis., což je na Pardubicku a Hradecku cena v pohodě reálná... Styl šatů chci jednodušší, ne upnuté přes boky (problémové partie schovat) a aby dělaly pěkný dekolt (mám větší prsa). Zdobení chci na vršku, sukni spíše decentní -nabírání a la šlehačka se mi nelíbí. Jo a určitě bílé a bez vlečky. Líbí se mi dekolt ve tvaru srdíčka, myslím že k mým prsům to jde nejlépe - to je hlavní kámen úrazu u největších favoritů v Pardubicích, dekolt mají rovný...
Odpovědět
@eileenk a nechce se Ti zajet nekdy treba do salonu i mimo PU a HK? Jinak mas dobrou predstavu, libi se mi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Byla jsem už i v Chrudimi ve dvou salonech a v jednom v Holicích, kde bydlím, ale tam je to bída - když jsem viděla ty modely a la devadesátá léta, ani jsem si nic zkoušet nechtěla. V Chrudimi jsem vyzkoušela asi desatery šaty (právě včera jsem tam byla) a bohužel už i paní prodavačka u nějakých říkala, že jsou na 2.7. už zamluvené... Další města už by byla fakt hodně z ruky!
Odpovědět
@eileenk :( popremyslim
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za účast! Skoromuž se o tom odmítá bavit, sice mu fotky ze salonů ukazuju, ale vždycky nakonec k mým nářkům řekne, ať je koupím na netu...
Odpovědět
@eileenk za malo :) je fakt, ze na netu by to bylo jednodussi, kor kdyz nemas moznost vyjet nekam dal, nemas moznost si je nechat usit a je na prd u vas vyber
Odpovědět
@eileenk ahojky, zkus mrknout do myho alba, mam pocit, ze podobny, ktery planujes mam vybrany, az na tu vlecku teda...taky jsem chtela srdickovy vystrih, zdobeni nahore je, sukne slehackova neni...jsou to ty posledni od damborske...ta vlecka se da schovat pod sukni, nastesti se nepripina nahore...no uvidis :-D . ja jsem s tema satama mela taky problem dost velkej, byla jsem snad v 7 salonech v Brne a uz se mi vsichni smali, ze si nemuzu vybrat...takze te dobre chapu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak svatbu resit nebudu, 4 mesice jsou malo abych zjistila, jestli ma smysl mu verit nebo ne.. ted resime, jestli vubec spolu byt:/ @gepe kdyby to bylo tak jednoduche:)
Odpovědět
Článek se načítá
@berinka1 jaj, tak to zamrzi... no treba to jeste dopadne dobre
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 tak snad se to vše urovná a bude zase vše ok =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Tak jsem konečně vybrala - šaty Paola (model od české firmy Romantica - viz foto modelky) v salonu ADELI v Hradci Králové. Včera jsem tam byla s mamkou. Uuuufffff to se mi ulevilo!!! :-D
Odpovědět
@eileenk Tak to velka gratulace, vypadaji fakt dobre! x-) a uplne splnuji Tvou predstavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze definitivne rozhodnuto... svatba se NEKONA... chjo, vsechno na nic:(
Odpovědět
Ahoj. Tak tenhle týden snad půjdeme vybírat prstýnky... Jsem zvědavá, které nakonec vyhrajou... ;-) Také se chystáme v nejbližší době nafotit fotku na oznámení, abychom s ním už také pohli, protože příští měsíc nebudeme mít čas na žádné zařizování, protože se žení brácha a bude se péct, uklízet atd a pak už je jen květen, červen a je to tady... Do toho ještě řešíme přestavbu baráku, kterou musíme vyřešit také co nejdřív, abychom se mohli brzy nastěhovat... Nějak máme toho zařizování moc.. Do toho ještě chodíme pomáhat ke švagrové - předělávají barák a švagrová nesmí nic dělat, protože je těhotná a má rizikovku.. Poslední dobou chodíme domů jen přespávat... Už ani nevím, kdy jsme si doma spolu v klidu sedli a odpočli si... A vlastně kdy jsme měli čas spolu probrat další věci, které potřebujeme udělat...
Odpovědět
@berinka1 to ma mrzi :-( a ostavate spolu? my uz mame aj oznamenia,uz len prstene bud tyzden a topanky zohnat,to je najvacsi bonbonik,nikde nemaju take ako chcem :-S
Odpovědět
@eileenk pekne satky x-)
Odpovědět
Ahoj, tak se přidávám do klubu s datem 2.7.2011.
Odpovědět
Profilova fotka
@evcavojtik Tak vítej v klubu ;-) a co už máš všechno zařízené??? @lindos Díky za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Bari opravdu? tak to je mazec, už jenom pár měsíců schází,,.. opravdu to nejde urovnat? A jste spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 jj, zruseno... Jsem zklamana, nastvana, smutna, vsechno dohromady... A ani nevim jestli ma cenu dal pokracovat... Proste pred necelymi 3 tydny opet problem, bohuzel stejny co na podzim, dost me tim ublizil, zklamal, naprosto ztratil mou duveru, protoze i pres to,ze jsem ho postavila pred hotovou vec, tak lhal.. Svatbu jsem zrusila, on sice porad tvrdi,ze si mne chce vzit z ciste lasky atp atp,ale ja mu vubec neverim a nevim jestli to ma vubec smysl dal.. Chtela jsem to ukoncit uplne,aby se nekam odstehoval a nebyli bychom spolu, ale nema kam jit a me je na druhou stranu lito ho nekam vyhodit, kdyz vim, ze se svym mesicnim prijmem diky sve hlouposti nesezene ani podnajem:( ale vztah z me strany je snad na bodu 0.. ani nemam pocit,ze by se nejak snazil mne dokazovat, ze si uvedomuje co udelal a je mu to lito, spis me prijde jakoby preckaval obdobi, ze me to prejde... Ale jak jsem psala, ani po tech 3 tydnech nemam pocit,ze by se to melo casem zlepsit:((( takze ted vubec nevim co s tim...
Odpovědět
@berinka1 a co se stalo? Je mi to moc líto... Ale na druhou stranu - zjistila jsi to ještě celkem včas. Znám jednoho kluka, který oznámil své snoubence den před svatbou, že si jí nevezme, že si našel někoho jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Beri to mě fakt mrzí.. to musí být opravdu rána jako blázen.. snad se to urovná a nebo si najdeš někoho, kdo bude stát opravdu za to!! Držím pěsti
Odpovědět
eileenk - děkuji. Mám už vyřízené oblečení po včerejšku pro oba, svatební oznámení. Včera sme absolvovali i matriku. Catering, květinářka i cukrář zamluven. Teď nás čekají prstýnky, boty, nákup pití a dalších drobností a pořád přemýšlím co je ještě potřeba... :(.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme konečně našli čas navštívit místo naší svatební hostiny a oslavy, domluva s paní výborná, můžu si sama nazdobit co budu chtít... Ještě nemají sezonu, takže to tam vypadalo krapet zpustle, ale za 14 dní mají první letošní svatbu, takže to už prý to bude OK, vymalováno a nově natřená podlaha... Tak pak se tam vydáme znova na obhlídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Fórum na 2.7.2011 nám nějak umřelo, nebo co.... Koukám sem skoro denně a nic moc nepřibývá - škoda, ráda bych si potlachala :-) Včera jsem si objednala krásné šperky na svatbu, přijdou asi až za 14dní, ale už teď se nemůžu dočkat...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky koukám, že je tu mrtvo. Už se nám to hezky blíží, co? Ještě 3 měsíce ?-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?