Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
jaaaj dalsi argument v cudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vek: jj,svatba do oranzova, taky jsem nad tim tak premyslela, ale spise to udelame tak, ze bude mit kremovy oblek i kosili a bud oranzovou kravatu nebo jen korsaz..ja budu mit do oranz.jen kytici, jeste nevim jestli nebudu mit neco ve vlasech,ale spis ne, takze i proto jen ta kravata nebo (i) ta korsaz.. Jinak k diskuzi o veku:) me je 25 a priteli 40, jsme spolu 4 roky, puvodne jsme svatbu planovali uz loni,ale nakonec z toho seslo kvuli ruznym problemum s ex atp, i nasi byli proti, ted uz to vypada (A JE:) na 100% zalezitost i s nasima:) svatba to bude trosku vetsi, asi 65 lidi, ale vetsi polovina je vymysl nasich:/
Odpovědět
caute baby, ja xcem farebnu kombinaciu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
biela.ruza: a jakých barev? já jsem původně chtěla bílo-smetanovou nebo bílo-zlatou, ale nakonec asi změna - měla by být bílo-zelená, v restauraci, kde budeme mít hostinu vypadá mnohem lépe výzdoba v té bílo-zelené (asi jsou v tom zběhlejší, protože to má většina nevěst) a je i mnohem větší výběr doplňků v téhle barvě
Odpovědět
no v hlavicke som uz mala viacero predstav..ono sa mi to meni na zaklade motivu na svad. oznameniach, aby mi to ladilo = vyzdoba, oznamka, kytica...a ted som si urobila oznamko a podla neho asi definitvne budem to mat take hrave farebne...zlta, oranzova, cervena, ruzova :-) stiiistko tiez sa idem vydavat mlada a asi naokolo budu reci ze je brzy, ale dolezite je co xcete vy dvaja...ale ja budem mat po skole...teda ked reagujem na tvoj prispevok :-) jaka si zlata an tej fotke x-)
Odpovědět
ahojda holky, tak moje predstava bila do letnich odstinu jako olivove ci jablickove zelena v kombinaci s bilou/smetanovou... ale asi oboje padne a udelam ciste pouze jednoduchy stul cca pro max 20 lidi, nejblizsi rodina a pak akorat veci venku, coz vzhledem k tomu jak to misto vypada tak nebude ani moc potreba :-) jste takovy mladice oproti mne :-D
Odpovědět
tak ja budem mat max. 15 ludi :-)
Odpovědět
tak to ja tak ciste z ty rodiny :-( a chceme to tak do max 50ti lidi uf
Odpovědět
no ja som vzdy xcela svadbu len o 2 svedkoch..ale realne to takto nemozem zial spravit...co uz :-)
Odpovědět
to my prave taky ne :-) no aspon bude veselo :-D
Odpovědět
ja skor budem stremovana
Odpovědět
ale nebudes, to bude v pohode uvidis ;-) i kdyz ja chytla nerva, kdyz jsme si dneska ofi uz na prohlidku atd. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já už jsem ztrémovaná teď :-) včera mi volala kámoška, že kdy už půjdem vybírat šaty a najednou se mi nějak sevřelo břicho, že mi to připadá jako nějaký bod zlomu, kdy už to je opravdové, doteď mi to ještě nepřišlo :-)
Odpovědět
ja este nejdem na saty :-) bojim ze takto skoro sa mi este pozmeni postava, alebo sa mi prestanu pacit, alebo vlastne este nemam na ne nasporene alebo vyjasnene ze kto mi ich vlastne zaplati :-)
Odpovědět
no to my budeme mít asi tak 80 lidí. myslím, že tak 50 bude už od rána a ostatní přijdou až odpoledne po obědě - na zábavu. Zatím to nemáme přesně spočtené, protože vzhledem k tomu, že to chci ještě probrat s rodičema (koho pozvat a koho ne), kteří o svatbě vlastně ještě ani neví, tak počet lidí zatím není přesný, ale když jsem vzala opravdu jen nejbližší příbuzenstvo, pár kamarádů a pak kapela (přítel hraje v kapele, takže jí musíme pozvat na svatbu a pak nám budou i hrát - budou hosté i kapela), tak to je rázem něco kolem 80ti lidí.. Ale chtěla bych to ještě nějak zkrouhnout. Tak uvidíme.
Odpovědět
stiiistko: a kdy plánuješ jít vybírat šaty? Já opravdu nevím. Když jsem psala do salonů, tak někde mi napsali nejdýl v prosinci, ale jestli chcete mít opravdu velký výběr, tak klidně raději dřív, někde mi napsali, že stačí v lednu... Tak já nevím. :-| Myslela jsem, že začnu v říjnu a definitivně se rozhodnu pro určité šaty v listopadu, ale nevím. Abych pak nebyla jako blázen, když mi psali v prosinci, v lednu...
Odpovědět
Profilova fotka
vek ja uz si saty vybrala, viz album, nechce se me litat zase po salonech a hledat dalsi:) samozrejme bude nova kolekce a ja si myslim,ze bych to pak mela akorat domotany.. 80 lidi? no pekne:) my budeme mit kolem 60-65, plus DJ, foto+video atp..
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem přemýšlela, že bych chodila po salónech tak nějak postupně třeba od září a v šatech, které by se mi líbily by jsem se nechala vyfotit a třeba někdy v únoru bych si vybrala vítězné a ty si nechala ušít, určitě počkám i na novou kolekci jestli mě tam náhodou něco nenadchne ;-)
Odpovědět
ahojda ja pujdu az nekdy v prosinci/lednu na saty
Odpovědět
já chci právě také chodit po pár salonech a fotit se v šatech a pak si podle fotek vybrat a zamluvit někdy v listopadu.
Odpovědět
vek: tak to ja nechci obchazet salony, mam dobrou zkusenost i osobni, vcetne referenci s Adinou - Pha, takze tam zacnu a i skoncim :-) jsem i lina obchazet a vybirat, jeste bych si mozna ani nevybrala a nerozhodla se nakonec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: já se toho právě bojím, že se mi nebudou líbit žádné a nakonec se nerozhodnu, protože jsem celkem vybíravá a nakonec ještě dostanu depku z toho, že všem to ve stavebních šatech tak sluší jenom mně ne :-( kromě toho v prosinci a lednu budu mít zkouškové takže ve škole trošku více napilno, vedle školy ještě chodím na částečný úvazek do práce, tak budu ráda, když se do toho salónu vůbec dostanu, takže taky proto asi začnu takhle brzy :-)
Odpovědět
stiiistko: to naprosto chapu :-) je fakt ze ja jednou uz chytla nerva a ze musim do salonu, ale pak jsem se zklidnila :-N
Odpovědět
nazdarek devcatka, pridavam se i kvam, protoze zatim nemame 100% datum, ale nejspis to vypada taky na 2.7.2011... no musim se priznat, ze zatim oficialni zadost o ruku jeste neprisla, ale uz o tom spolu mluvime a nejak se tomu nebrani... a tak tady pokukuju co a jak... ale zacinam mit depresy, protoze vsichni uz tady mate i neco nakoupeno nebo zamluveno, a ja si rikam, ze dokud neprijde zadost tak nic delat nemuzu... ale znate to zenska,a tak se tomu neubranim a tak pomalu planuju, ale nechce se mi jeste nic rezervovat atd... ale jak uz sem psala na "zatim jen planovani" pokud mate nejaky typ na fotaka, kameramana atd... za rozumne ceny tak sem stim prosim... sem ze Strednich Cech diky holky :-)
Odpovědět
danielak.: z toho si nic nedělej. Já také ještě nejsem požádaná a nemáme nic domluveného. Ale s přítelem jsme mluvili o tom, že půjdeme domluvit kostel, restauraci atd hned po dovolené a pak to řekneme i rodičům. Takže vlastně za měsíc už bude naše svatba oficiální a měli bychom už vědět, jestli termín klapne.
Odpovědět
tak to je fajn, to ti moc preju!!! my taky o tom porad mluvime, ikdyz se mi nekdy smeje kdyz prijdu ze mam napad na tohle a na tohle, ale zatim mi nic nezatrhl, nebo aspon nerikal ne to nechci. tak sem docela rada -)
Odpovědět
tak devcatka kde to dneska vazne?
Odpovědět
daniela vitaj :-)
Odpovědět
dekuji :-)
Odpovědět
a co ty biela ruze? co ty mas v planu? jakou barvicku zvolis?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?