Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
@lindos uvidis, urcite nejaky termin spolecny najdete :-) jinak co se tyka tech novych kolekci, vetsinou je porizuji salony prosinec - unor, uz ted nektere maji vyprodeje satu z kolekci 2010 :-) @berinka1 hodne zdaru
Odpovědět
@berinka to je neprijemne,snad nebudete musiet hladat nic nove no my az take velke problemy nemame,lebo to bude len mala svadba,obrad,fotenie,potom domov prezliect a vecera so svedkami a rodicmi a finito,takze ziadne hadzanie tanierov,tomboly,tanecky,dj a pod veci eee takze je nam jedno,kde bude vecera
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se holky 2.7 to vypukne... máme místo a čas obřadu, fotografa a dj nám něják vypadl tak budem hledat nového...
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad něco formelin najdete.. :-))
Odpovědět
Profilova fotka
pekne mrtvo:) jake byly holky vanoce a co oslava noveho roku? jinak s mistem to vypada dobre, mel by zustat puvodni plan:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beri, tak u nás Vánoce byly kouzelné.. poprvé ve třech s našim malým prckem, takže to bylo velké zpestření... a co jak ty? jinak už jsme si byli zamluvit prstýnky, tak snad koncem ledna bychom je měli mít.. teď budu volat i švadleně ohl. šatů a už se to začne rozjížďět.. už se chceme pustit do vývazek.. jmenovek na stůl atd. už se těším:-))
Odpovědět
Ahoj holky. Přeju šťastný nový rok a hlavně - ať se nám ty naše svatby vydaří!!!
Odpovědět
@vek i Tobe a i vsem stastny novy rok! :)
Odpovědět
Čaute, přidáwám se k wám. ;-) 2.7.2011 we 14:00, ale ještě na 100% newíme kde! :-D :-D Buďto w zámecké kapli w Židlochowicích nebo tam někde w okolí! :-) Ladit detaily budeme na matrice leden/únor. Maminka newěsty už wyšiluje - zamluwila koláče a termín u kadeřnice! :-D :-D , ženich to bere w klidu - pomáhá mi s jmenowkama, wýwazkama atd., chce jet na motorce na obřad, tak uwidíme jak ho ohákneme! :-)Newěsta už je trošku nerwózní ze 14.1. - čeká ji wybírání šatů - bo přes Wánoce trochem přibrala! :-| Jinak nic moc nachystaného a koupeného jaksi nemáme. Taky wšem přeji krásný rok 2011 a ať wše wyjde podle plánů!:-)
Odpovědět
Ahoj holky,my máte termín také 2.7.2011. Zatím mám zamluvené jen šaty,jinak nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se taky přidávám s přáním do Nového roku, hl. ať nám ta svatba vyjde v pořádku a za krásného počasí:-)) nicky25 neboj, já toho taky moc nemám, teprve začínám všechno zařizovat a přijde mi, že jsem pořád pozadu.. jak to tu čtu, kolik toho už některé holky mají, tak já jsem asi teprve na začátku:)
Odpovědět
já už jsem dneska pokročila,mám zamluveného dj. hlavně pořád nevíme,v jaké barvě to uděláme...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, aj my mame svadbu 2.7.2011, zatial mame 2 miesta kde by mohla byt hostina, ale este sme sa nerozhodli. Tento tyzden sa nam podarilo zohnat aj DJ a fotografa, co urobi aj video, takze je to na dobrej ceste :) Sice je to este nejakych 6 mesiacov, ale aj tak stale rozmyslam nad tym, na co som zabudla a co treba vybavit, hrôza :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 u nas kupodivu fajn, byli jsme s nasima, tak jsem si rikala kdovi jak to dopadne, ale dobry:) planovany silvestr nakonec neprobehl, den pred byl zrusen, takze jsme neplanovane sli na ''mistni taskarici'' a jak se rika, ze neplanovane je nejlepsi, tak bylo:) vanoce ve trech zavidim, my na tom pracujeme a porad nic... zvazuju nad zmenou fotografa, sice uz domluveno mame, ale hodne se nam libi fotky zdenka dvoraka, dokonce by to melo byt i za prijemnejsi cenu, tak uvidime.. jinak my budeme mit lila dekorace, saty mam kremove, potahy na zidle jsou bohuzel bile, no tak snad nebudu vypadat jako nejaka smudla vedle toho:) delam svatebni noviny, oznameni jsem uz vymyslela, mozna se jeste zmeni, mame jeste cas:) jmenovky budou taky, koupila jsem takove dekoracni motylky na sklenicku, snad to bude stacit.. nechce se me davat 11 kc za jmenovku kdyz nas bude 60, to me prijde zbytecne vyhozene penize.. uz tak jsem nakoupila hodne vyzdoby:DD vyvazky mam hotove, delala jsem sama, radeji vic, takze jich je 80, ale ze by si byly podobne jako vejce vejci, to ne:D ale mam radost, ze jsem je delala sama:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 ahojky, tak nám se mimi podařilo na poprvé, nevím ani jak. Hledala jsem hodně na netu jak tomu pomoct, vyzkoušela jsem všechno a zabralo to:-) Tak snad i Vám se to podaří ;-) No já mám zatím koupené jen mašle na vývazky a si říkáme s mamčou, že se na to vrhneme, tak jsem zvědavá:-) jinak my dekoraci máme zajištěnou v restauraci, tak to mi odpadá, jen chceme s mamčou udělat jmenovky, budou takové co mám v albíčku. Trošku si pohrajeme s vystřihováním, ale hrozně se mi líbí. Já jdu k švadleně příští týden tak se moc těším.. pořád zvažuji zda budu mít závoj nebo ne, nechala bych si ho totiž taky ušít. Ohl. potahů na židle, jsem byla dost rozhodnutá, pak jsem se spálila na paní u které jsem si to objednávala a ted nám majitel restaurace říkal, že si je nechá šít, tak uvidíme. Já pořád sháním boty.. zítra jdu po obchodácích se kouknout, tak uvidím. Nechci dávat do toho moc peněz, zdá se mi to zbytečné. My svatební noviny mít nebudeme.. jsme spolu krátce a tak nemáme ani moc foteček nic.. vzali jsme to všechno jak se říká Hopem:-)) ale když já po něm 16 let toužila, tak už si ho přece nenechám utéct toho mého prince ne :-D Pořád něco zařizuji na svatbu, ale přijde že pořád nic nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 tak sem s tipy:) kys.listova nepomaha, pocitani ovulace taky ne:D my budeme mit hostinu u mamky v nove jidelne, takze si vyzdobu budu delat sama.. no ja taky nakonec objednala potahy jinde, protoze sl. ktera tady mela dost inzeratu nebyla schopna me od listopadu kdy jsme se domlouvaly odpovedet na 5 mailu, vcetne toho,ze me sama nabidla poslani potahu at ho vyzkousim (atypicke zidle) a ted jsem ji psala opet (tentokrat jsem nasla inz.na aukru) a odpovedela mne, ze muj email asi prehledla, ze ji denne chodi hodne mailu.. no priserny pristup, takze nez riskovat, ze udela totez pred svatbou,tak jsem se domluvila jinde, cekam ted na zaslani toho potahu, domluva je ale uplne jina.. ja mam saty dvoje:D viz album:D tak nevim ktere si vezmu.. zavoje vlastne taky dva, ale ten jeden budu prodavat, nakonec bych ho nevzala ani k jednem satum.. boty taky nemam.. nejak nemuzu porad sehnat:( mam 40, chci kremove a na max.5cm podpatku a proste nic:( no to je jasny:D ja bych taky nenechala:D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 no jestli náhodou ohl. těch potahů nemluvíme o té samé paní :-D jj boty, to je fakt moje noční můra ]-( jinak ohl. těch rad, vyzkoušeli jsme hnedka nohy nahoru a prstíčkovou metodu:-) (tzn. že těm potvůrkám trošku pomůžeš prstíčkem) a co jsem četla, tak hodně holek právě že psalo, že jim tato metoda pomohla. vyzkoušeli jsme a máme 7 měsíčního klučinu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 z caslavi nebo tak nejak?:D pred 2 mesici jsme byli v polsku a meli tam docela pekny boty, tak prinejhorsim to zkusim jeste tam... tak rano vyzkousime:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 né ta naše nebyla si myslím z čáslavi.. jj o Polsku jsme taky už slyšela.. však zkuste a uvidíte:-) nic krásné sny, budu se loučit, malý se mi vzbudil.. tak zase někdy pa a držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 jeste jsem se domlouvala s jednema, ale pak jsem tady nasla negativni reference z posledni doby, takze taky nic:) no i tak to budou nervy!!dobrou noc a dekuji:)
Odpovědět
@jannicka85 to je hezky pribeh ;-) kdyz po nem touzis 16 let, tak to se vubec nedivim, ze pak do toho jdes po hlave, to bych taky okamzite udelala :-D . ja treba na svatbu krom saty, fotografa a tady tech nezbytnych veci nic nemam, porad mi vsichni davaji najevo, ze mam cas a tak si pripadam blbe, kdyz mam neco shanet :-| . mela bych se aspon pustit do tech svatebnich novin a treba do vyvazku, pry je tady nekde beremku navod, jak je vyrobit, nevite holky, kde? @berinka1 jak jsi na tom s temi novinami? jde to lehce? ja se bojim, ze u toho stravim dny a na to moc cas nemam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Omluvuju se, že vám do toho skáču. Ale na vývazky mrkni ke mně do alba:) Je tam fotka jak na to
Odpovědět
@kajovaevicka divala jsem se do tveho alba, ale vubec nic tam nemas, mozna jsem to prehlidla, ale vazne jsem tam nic nenasla
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 tak na vsechno ostatni cas je.. nejdulezitejsi je termin, misto a fotograf, a saty:) hlavne kdyz to mame v lete.. jde to dost lehce:) mam dost veci klasickych, tzn., nejake vtipy, obrazky atd, sestavila jsem si program dne, nase part.horoskopy atp a uz mam 20 stranek:)) vic bych ani nechtela... muzu ti je poslat na mail.. osobni veci tam jeste pridane nemam:) ja prave taky ne, ted je zkouskove, do toho jeste moc prace, takze jsem je delala uz na podzim, ted jen pridala par veci (kdyz se me nechtelo ucit:) a planuju finale zacatkem dalsiho semestru, protoze v cervnu mam statnice a to nebude cas na nic..
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Tak už :)
Odpovědět
@berinka1 tak to jsi dobra, ze ses rozhodla pro svatbu, kdyz statnicujes ;-) . to te fakt obdivuju, ja bych na to asi nemela nervy...kdyz si vzpomenu, jak jsem se porad drtila, prakticky od dubna do cervna nonstop, protoze jsem mela statnice troje, tak si vubec neumim predstavit, ze bych do toho mela jeste myslet na svatbu :-| . ale ty urcite zvladnes..co vubec studujes? jinak diky za tipy na noviny, zkusim si nejaky najit na netu a podle toho to asi udelam...hlavne zacit! :-D
Odpovědět
@kajovaevicka diky moc, vypada to dobre, chtela bych bilozluty, tak snad to podle toho zvladnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Já se budu pokoušet o bílozlaté. Tak hodně zdaru:)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 no my ji meli mit letos v lete, ale nakonec jsme pro neshody posouvali.. teda zrusili uplne.. probehla zmena, jsme spolu a planujeme:) chteli jsme ted na podzim,to nasi zase ne, tatka chce na diplomu me jmeno :-D dela, biomedicinskou techniku a bioinformatiku.. no a pracuji jako obchodak pro jednu zubarskou firmu,takze relativne v oboru:) proto se snazim mit vsechno zarizene uz ted, aby me pak stacilo tech necelych 14 dni na kytky a drobnosti:)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 jj už co jsem ho viděla a mi bylo asi tak 8 let, jsem věděla že je to můj princ, ale hold jsme si museli počkat než se oba vybouříme:-)) já si taky přibadám blbě, když něco zařizuji, všichni taky na mě koukaj tak blbě, ale co.. pak si myslím, že toho bude ještě tolik, že pomalu začít nevadí. Viděla jsem tu u někoho v albu anebo na netu, ted bych ti kecala, že měl někdo stránku po stránce vyfocené ty svatební noviny.. nevím jestli jsem to neviděla i na fler.cz a nebo tady to měl někdo v labu fakt nevím.. ale dej tady do vyhledávače svatební noviny a snad se ti nějaké téma objeví.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?