Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky běžím.. tak se měj hezky a někdy zase papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jani paaa a dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je zase mrtvo:) nejake novinky holky? jaky byl vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beri, u mě teda nic nového.. pořád něco hledám na netu ohl. svatby.. kdyby náhodou našla něco lepšího:-)) ale zatím nic nezařizuji, nekupuji.. snad po vánocích se to rozjede:-)) a co ty? něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
janni to ja taky:D i kdyz uz v podstate vsechno mame:) krome teda obleceni zenicha a meho spodniho pradla:) ono je svym zpusobem jeste cas.. ale na fotografa,misto obradu a hostiny teda ne, to uz domluvene mate?
Odpovědět
Profilova fotka
jo beri, toto všechno máme zařízené.. já si šaty nechávám šít a s těmi jdu až po vánocích, neboť jsem si řekla, že po novém roce začnu hubnout, a tak teprve až potom můžu ke švadleně:-)) a to ostatní mám v hlavě,, jen to realizovat.. ještě bychom chtěli do konce roku si skočit vybrat prstýnky.. uvidíme kolik času bude no jak jsem se koukala do tvého albíka.. tak už toho máš teda hafo nakoupeno:-)) nám dekoraci zařizuje restaurace, my si jen obstaráme kytky.. ty mašle s tou kytkou, to máš na auta?
Odpovědět
Profilova fotka
to nejdulezitejsi mate, to je hlavni;) jo,tak to ja o satech rikam taky:D a mam doma dvoje:D asi mam nakoupene zbytecne moc dekoraci, ale jak pises, mam to nejak v hlave a uvidime co z toho nakonec vyleze.. hostinu a raut budeme mit u mamky ve sk.jidelne, takze si to budu delat sama.. uz tam svatbu jednou meli a vypadalo to moc dobre, shodou okolnosti taky fialova:) nn,to je na lavice do kostela.. akorat jsem je fotila v garazi na aute:D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já jsem si říkala, na co to asi ty stuhy budou:-)) to je fajn, že si to budeš dekorovat sama.. přece jenom si to uděláš jak to chceš.. já jsem chtěla s tou dietou počkat až malý bude mít 6 měsíců a už třeba to kojení nebude až tak intenzivní:-)) tak snad to nevzdám hnedka po pár dnech:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no blbe vyfocene:)) jj, akorat doufam,ze me s tim nekdo pomuze, protoze den pred svatbou dekorovat prostor pro cca 60 lidi bude docela zahul:)) tak pokud kojis, tak bych dietu jeste neresila.. at ma maly poradne ziviny:)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě tě v tom nenechají:-)) jj tak kg co jsem přibrala během těhu už jsou dole.. ale ted si musím zase vytvarovat tu postavu zpátky:-) jj tak přehánět to nebudu.. ale pro lepší pocit
Odpovědět
Profilova fotka
no horsi je, ze svatbu mame ve znojme a vsichni znami pojedou z brna az v sobotu, jen rodina z jinych kraju v patek vecer, tak uvidime, treba se nekdo najde;) tak to mas dole rychle.. ja bych byla radeji jak melounek nez porad cekat nez se to podari:(
Odpovědět
Profilova fotka
jj kg šly dolů samy.. malý je nespavec:-)) no já jsem byla kdysi zvyklá si zakládat na postavě, i když nebyla jak modelka a tak chci do šatů vypadat super:-)) chci se prostě líbit:-)) tak jedině poprosit nějakou kamarádku ohl. té dekorace. nic fičím na kutě tak zase někdy papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
doufam,ze svedkyne:) oki,tak dobrou!
Odpovědět
Ahoj holky... tak tu máme nový vzhled stránek! Nějak se tu zatím hodně blbě vyznávám, ale jde jen o zvyk... A jak se máte? Už máte nakoupené vánoční dárky? My plánujeme jet nakoupit dárky tenhle víkend, tak jsem zvědavá, co seženeme...
Odpovědět
ahoj holky, my snad uz taky to nejdulezitejsi mame zarizene, jeste domlouvame fotografku a resime video, pritel nechce, ale ja bych chtela ;-) . jinak ja jeste resim saty, chci to mit do konce roku z krku. mam v albu nejake favoritky a porad ne a ne se rozhodnout. Uz jsem obehala asi 6 salonu v brne a uz se mi nikam nechces, takze spis to chce vybrat nektery z tech favoritek :-) . jinak jak jste se bavily o tech dekoracich na hostinu, tak taky musim neco vymyslet, libi se mi ten pas organzy uprostred stolu na bilem ubruse. Svatbu chci do zluta. Pak bych taky chtela bile potahy na zidle se zlutou masli, doufam, ze to nebude uz moc prehnany :-D . Ted akorat kde to sehnat, pres net se mi to zda nespolehlive, hlavne by to chtelo videt tu barvu ve skutecnosti 8-) vek: darky jeste vsechny ne, ale snad se ted dostanem na vystaviste do brna na vanocni trhy, tak snad neco sezeneme ;-)
Odpovědět
caute baby,po dlhej dobe som tu,vidim,ze ste uz v plnom prude s vybavovackami,my este stale nemame nic na matriku nam vraj staci ist 2mes pred svadbou,len akurat neviem co vsetko k tomu potrebujem co pytaju na matrike? nejaky RL,OP,kolok?
Odpovědět
hoj :-) tak taky po delsi dobe :)) @lindos mate cirkevni?
Odpovědět
nie,nemame cirkevny,iba statny,priatel je uz rozvedeny
Odpovědět
@lindos aha, protoze u cirkevni staci dojit max. 3 mesice pred svatbou. Na matriku budete potrebovat - svoje rodne listy, jeho rozvodovy list, obcanky :-) kolek se myslim plati rovnou na miste pri zadosti teda pokud je potreba, vcetne poplatku. Jinak veskery papiry jako prohlaseni, zadost o uzavreni manzelstvi atp. jsou rovnou na matrice.. Otazkou je, zda ten vas termin budou delat svatbu a zda budou mit volno na vas
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, taky se ještě trošku plácám v té nové verzi, ale snad na to brzy všechno přijdu:-) veruska26: napsala jsem ti jaké mi se líbí tvoje šatičky do komentáře.. jinak já taky budu mít svatbu do žluta a budu mít taky přehozy na židle se žlutou stuhou, a nepřijde mi to, že to bude moc:-)) vek: dárečky už máme všechny.. už jsme to stihli v předstihu.. ted jak vidím to davové šílenství, jsem ráda že už to mám.. mám už i několik druhů cukroví, pekla jsem s mamčou.. tak ted už jen příští víkend nastrojit byteček a bude to vše ok:-))
Odpovědět
@gepe dakujem si mi pomohla ;-)
Odpovědět
este jedna vec ma napadla,na matriku musime ist spolu? alebo staci,ked zoberiem vsetky papiere len ja?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme šli na matriku oba.. přítel tam musel podepsat taky něco..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, pritel je taky rozvedeny, ale v kostele svatbu mit muzeme... protoze jeho prvni svatba byla jen na matrice...
Odpovědět
@lindos za malo a jak psala uz janni, tak oba :-)
Odpovědět
no moj priatel mal svadbu v kostole prvu,tak my nemozeme mat v kostole,ale mne to nevadi,myslim si,ze je to jedno kde,konecny dosledok je rovnaky ;-) no s tym bude problem,ze obaja,pracuje v zahranici a ma dost malo volneho casu,snad nieco vymyslime :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos zkus jedině zajít na tu matriku a zeptej se jich, že by jsi mu ty papíry zaslala a on je v cizině podepsal a poslal ti je zpět.. možná že to půjde:-) tam se jedná si myslím jen o jeden podpis
Odpovědět
@lindos jak psala jannicka, mozna by to slo na zaklade plne moci notarsky overene ;-)
Odpovědět
diki baby,snad najdeme nejaky volny termin,aby sme isli obaja,kedy je podla vas vhodne navstivit uz svad salony? mne sa to este stale zda skoro a navyse vraj na jar vzdy dostanu nove kolekcie
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska presne za 200 dni:) u nas to vypada na komplikaci s mistem hostiny, ve ctvrtek bychom meli vedet co a jak jinak budeme muset hledat neco noveho:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?