Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
lada84: ja bych to tak taky udelala, nechci aby toho mamka mela tolik, ale na tom trva a s tim nehnu.. jsem rada, ze aspon ty zakusky se nechaji objednat:) slunecinecko: vitame te:) vek: tak to mas super zarizeno:)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji holky za uvitani x-) x-) koukala jsem, ze jste resily peceni na svatbu...my budeme mit jen dort a svatebni kolacky, nic jinyho nechci a to mi upece kamaradka cukrarka...ja jsem na peceni leva, takze ja si rozhodne sama nic delat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko: a taky bys spravne ani pect nemela:)
Odpovědět
Profilova fotka
beri: jooo, tak to rada splnim :-D :-D holky dnes nam dosel rozpocet na hostinu plus ubytovani...jako je to palka, ale zase jsme radi,ze to bude se vsim vsudy a bez stresu....
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko: no my to nastesti budeme mit u mamky ve sk.jidelne, ktera je i s intrem, takze ubytovani bude hned tam a ''material'' na jidlo bude o neco levnejsi nez normalne:) kdyz jsem si nechala udelat kalkulaci pres svat.agenturu, tak jsem se docela zdesila...
Odpovědět
Profilova fotka
beri: tak to máte super.. to ubytování i ta jídelna.. taky se mi zdá šílené dát tolik peněz za hostinu.. ale už jsme se dali na boj a chceme tam mít všechny s kterými chceme tento den oslavit.. tak hold musíme platit:-)) slunesinecko: a pro kolik lidí budete mít oslavu a jestli můžeš pisnout, na kolik tě to tak asi plus mínus vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
beri: kdyz ta moznost je, tak je to super..... janni: Jani mame udelany rozpocet pro 29 dospelych plus 4 deti a i s ubytovanim, vecernim teplym a studenym rautem, ohnostrojem, vyzdobou nam udelali predbezny rozpocet na 67 tisic....dali nam teda nejakou slevu a stejne si myslime, ze je ten rozpocet nadsazeny, takze pocitame cca 60 tisic
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko: tak to je pěkná pálka teda.. teda aspoň podle mne.. takový rozpočet máme my pro 80 lidí, ale bez ubytování zase..
Odpovědět
Profilova fotka
janni: je to hodne, ale my jsme tak nejak pocitali...je v tom uzh i zapocitany dj plus veskery piti...teda mi budeme platit jen nealko, bile a cervene vino, pivo a tullamorku....Jani a kde budete mit tu hostinu? my budeme mit totiz rodinu azh z anglie, takze potrebujeme i to ubytovani...
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko: tak jestli v tom je i DJ atd. tak to jo.. to se pak nasbírá:-)) my jsme z Ostravy, hostinu budeme mít v Třebovickém mlýně.. mají super velký sál a k tomu zahrádku.. a to se nám líbí... jakého máte DJ? my máme z Olomouce DJ Sony D:-)) jj to ubytování taky udělá hodně pak v cenně.. berež si angličana?
Odpovědět
Profilova fotka
janni Jeee, tak my tam mame napsaneho asi uplne toho stejneho...pockej, hned mrknu do rozpoctu...aha, tak ne, my tam mame napsaneho DJ Marka :-D ne, ne zadnyho anglicana, ale pritel má cast rodiny v anglii....Jani my bychom si asi za normalnich okolnosti akademii vubec nevybrali, nemame zase tolik penez, ale dobri znami delaji v hotelu provozni a dalsi znamy je reditel, takze nam dali slevy...jinak bychom si to rozhodne nemohli dovolit...
Odpovědět
Profilova fotka
janni: jeee, ted jsem koukala do tveho alba, tvoje saty favoritky byly i me favoritky, ale vubec mi nesedely :-( ale jsou to naadherne saty x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
slunecinecko: tak to máte super teda ;-) šaty ti neseděly? já jsem je ani nezkoušela,.. já si je nechám ušít na míru.. tak snad budou sedět.. teď jsi mě pěkně vystrašila teda :-| a kde ti neseděly a nebo v čem?
Odpovědět
Profilova fotka
a dívala jsem se a máme hodně podobný vkus:-)) taky budeme mít svatbu do žluta.. nenašla jsi někde žluté baleríny? prohledala jsem celý net a nic.. lodičky budu mít bílé.. příteli se moc nezamlouval ten nápad se žlutými.. ale baleríny bych klidně už žluté dala.. ale já nic nemůžu sehnat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
janni ja mam docela dost velke prsa a sirsi boky, takze ze me udelaly dost takovou marenu :-D :-D skoc do salonu Bella, jestli ho mate v ostrave...tam je maji, tak je muzes testnout....byly i hodne tezke, ale pokud si je nechavas sit, tak je muzes klidne mit z jineho materialu ;-) ja puvodne nechtela zadnou barvu, jen neco prirodniho, klasy psenice a tak, jenze potom jsem si uvedomila, ze na zacatku cervence moc zrale psenice jeste nebude a na googlu jsem uvidela tu zlutou a bylo jasno...je to tak strasne optimisticka barva, ze jsem okamzite rekla ano :-D ja chci mit balerinky i strevicky zluty a budu asi objednavat z ebay.com
Odpovědět
Profilova fotka
janni zkusim pohledat fotku primo ze zkousky satu....at vidis, jak vypadaji v realu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ta fotečka by byla super.. teda jestli najdeš:-)) no my v Ostravě Bellu nemáme, jen v Opavě, ale neviděla jsem nikde na jejich stránkách, že by tam měli tyto šaty v nabídce.. a jak se tak popisupeš.. tak na fotečce vypadáš jako modelka a né široké boky atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janni tak bohuzel, ani jsme je nefotili, na me fakt vypadaly desive....ja mela puvodne vybrany licena http://www.google.cz/images?hl=cs&exp... ale ty me taky vubec nesedely a ty eden jsou hodne podobny styl, takze taky neuspely :-( urco je maji, i na jejich strankach, tady http://www.salonbella.cz/svatebni-sat... akorat se musis objednat dopredu, protoze saty si ty salony po cele cr posilaji mezi sebou
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem se právě dívala na jejich stránky Bella, ale nic jsem tam neviděla.. ale tak asi to risknu.. už mám doma látku a kamarád mi budě dělat střich na tyto stránky, tak už se mi nechce couvat..
Odpovědět
Profilova fotka
a ten odkaz mi nejde otevřít..
Odpovědět
Profilova fotka
střich na tyto šaty.. ne stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokud ti je udela primo na tebe, tak je to neco jineho....jdi urco do nich, protoze jsou fakt kouzelny ;-) ten odkaz je strasne dlouhej, proto nejde otevrit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si říkám, že když to bude na míru, že snad to bude sedět.. a už máš vybrané šaty? a kolik je vašemu mimču? my taky máme mimčo:-) takže budeme mít veselo na svatbách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja uzh saty vybrane mam, sice teda porad pokukuju po jinych, ale uzh zadny nechci zkouset, protoze me se jich libilo straaasne moc :-D mam je v albu...jen tam nemam zadnou fotku jak vypadaji na me, aby to nezkoukl drahy nebo nekdo z rodiny :-N :-N Stepinovi je dnes presne deset mesicu :-) narodil se v 33. tydnu, ale nastesti vse krasne dohnal....a vy mate jak stare miminecko? budete mit na svatbe i chuvu? nas tam bude hodne malych deticek, takze ji mit budeme, at je vecer vsechny ohlida v hotelu, at si to muzeme uzivat, ale zvazovali jsme to hodne dlouho...
Odpovědět
Profilova fotka
jj na ty šatečky jsem se dívala, jsou super:-)) no my budeme mít jen naše dítko a od brášky, takže taky chůvu zažujeme na večer, ale ještě uvidíme.. ale já si to chci užít, takže chůva asi bude za potřebí.. náš malý měl tento týden půl roku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji, dekuji :-) a nejsi i na modrym konikovi? my budeme mit chuvu znamou, takze doufam, ze to vsechno nejak klapne a stepino bude v klidu....je hrozny, jak ten cas s detma utika, ze? Me vubec neprijde, ze je to uzh deset mesicu, porad mi to prijde jako vcera, kdyz se narodil
Odpovědět
Profilova fotka
ne na modrém koníkovi nejsem.. tak to máte fajn že budete mít známou, my asi budeme mít zámou od švagrové.. ale malý vůbec večer nespí.. tak jsem zvědavá jak to dopadne.. snad mi do té doby začne spát i večer, jinak nevím nevím:-)) jj hrozně to letí.. :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Jani do te doby to bude v pohode...nam zase malej spal od tretiho mesice celou noc, ale potom dostal sestou nemoc a vsechno je jinak ]-( od te doby se budi jednou za noc a ne a ne se to odnaucit...ale i tak si nestezuju, nekteri to maji daleko horsi....
Odpovědět
Profilova fotka
jen jednou za noc? tak i tak to je super.. můj malý i 6x a víc.. takže už nevím, kdy naposled jsem se vyspala:-)) sestou nemoc? tak to jsem neslyšela teda o tom.. a už máš ty botečky vybrané? jeslti narazíš na nějaké super žluté.. tak mi pisni ju:-)) já fakt na nic nemůžu narazit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sesta nemoc je, ze ma dite uplne brutalni horecky i pres 41 stupnu po odectu a nejdou nicim srazit a 3-5 den uplne odezni a dite se cely osype...no hruza to byla :-( :-( boticky vubec nemam, porad na to nemam cas a hlavne si rikam, ze je porad jeste casu dost....pokud neco objevim urco dam vedet ;-) Jani ja se pro dnesek loucim, jsem hodne unavena...dobrou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?