Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
beri jj prvni tanec :-) no zatim zustavame plne rozhodnuti a asi to i zustane ze stale kolem tech 30ti nejak ci max 35, deti teda nepocitam :)) a jen rodina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to beru i s detma, tech je asi 8,ale i tak:D dneska prisly prvni lila serepeticky,tak pridavam do alba:)
Odpovědět
beri, ty lila vecicky jsou pekny, hlavne ta barva je pekne jemna :) jo a ty satky jak tam jses u toho stojanu ci co to je s satama http://www.beremese.cz/album/view.php... Ti fakt sedi jak prd*l na hrnec ci jak se to rika - proste fakt sedi! :-) hele a to ten pocet taky mas jen rodinu? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe dekuji:)) tmava fialova nam uz prisla moc tmava, ale toto se libi i muzskymu:) dekuji;) saticky uz mam doma i se zavojem;) no to nemam, rodina je pulka:DDD nasi si vymysleli,ze musi pozvat ty a ty,protoze ti je taky zvou vsude mozne a ze se to od nich ocekava:D chteli jsme si svatbu platit sami, nasi pak prisli s tim,ze ji budou podle tradice platit (to jsem zvedava, jak pritelovi rodice zaplati piti na hostine:/) a i kdyz jsem byla proti,tak s nima asi nehnu... snad se to jeste rozlezi:/
Odpovědět
tak to blahopreju, ja si na svoje jeste musim pockat, ale zase si uziju vse komplet kolem siti :-N hele a co takhle se domluvit s rodinama, at vam neplati primo svatbu ani jedna, ale at vam ty penize daji jako svatebni dar - zaplacnete dve mouchy jednou ranou a taky vam do svatby i hostu nebudou moci mluvit :-)
Odpovědět
berinka1: A co ty šaty, jak sis nechala šít, už je máš doma? A jak vypadají - myslím materiál atd?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: kez by to tak slo:DDDD vek: vypadaji krasne, o vikendu je nafotim a dam tady, material popsat neumim:D ale taft co byl na orig. satech to neni, neco podobneho, trochu lesklejsiho, vlecka kraaasna, nejsou tak kremove jak jsem chtela (ale jak dohadovat odstin po mailech,ze?:) ale hlavne nejsou bile, takze spokojenost.. A sedi dobre, tak na miru no:) jsou na snerovani, ja je mam akorat, takze zadna mezera tam neni a maji udelaneho honzika na vlecku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla. Já si šaty půjčuju, mám je v albu, snad mého drahého nenapadne se sem kouknout. A už jsme si vybrali i oznámení... http://www.beremese.cz/album/album.ph... a jak mi řekli 8990 kč za půjčení, tak se docela biju do hlavy, že jsem si je taky nenechala ušít... A budu taky asi ladit svatbu do fialové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi se doveze látka na šatičky příští týden, už se moc těším a pak vzhůru za paní švadlenou.. no naši rodičové taky mají tendence něco říkat do svatby ale taky jsem řekla, že si to platíme sami.. já si je sice vyslechnu, ale stejně si to udělám podle nás. už jsem je připravila na všechno možné.. moje máti s tím není moc nadšená, ale je to naše svatba a my to tak chceme:-)) nás bude asi tak 80-90 tkaže mega párty:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jestli jste z Moravy, tak tento víkend v Kravařích na zámku je svatební veletrh... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Jani, tak to bude hodně mega párty :-) nás bude vlastně taky tak podobně... na celý den tam bude kolem 70ti lidí a pak kamarádi večer, takže to bude kolem stovky. Akorát s tím rozdílem, že si to neplatíme sami. Ale my máme výhodu, že rodiče nám do ničeho nekecají a nechávají to na nás....
Odpovědět
No nás bude taky kolem 80ti. Také nám to platí rodiče. Moje rodiče do toho trochu kecají, ale čekala jsem to horší... A přítelovo rodiče to nechávají celé na nás. Takže zatím celkem pohoda...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem dlouho žila v cizině... takže penízky jsem si na svatbu našetřila tam:-))
Odpovědět
Profilova fotka
A prý my máme velkou svatbu... Tak to ráda slyším, že nejsme jediní... :-p A Jani, tu cizinu ti závidím... Taky to byl můj sen, který se mi už asi nesplní...
Odpovědět
Profilova fotka
lada: jj cizina byla dobrá skutečnost, ale jsem ráda že jsem zase doma.. doma je přece jen doma:-) no hodně lidí si klepe na čelo, když slyší počet lidí co máme na svatbu.. ale jak to tu čtu.. tak je to normální :-D
Odpovědět
holky ten pocet mi prijde normalni, my taky budeme mit min. 60. myslim, ze je to dobry mit tolik lidi, kdyz treba par z nich jde neco hrat, tak to tam neni mrtvy, jako kdyz jsou treba mensi svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veruska: no doufám,že se u nás taky bude aspoň někdo zucastnovat a nebude mrtvo;) My se chystáme do zahraničí po svatbě,v srpnu nebo září,min.na 2-3 roky..
Odpovědět
Profilova fotka
beri: a kam se chystáte? ted je to hodně těžké s tou cizinou, co jsem slyšela.. tak se hodně lidí vrací zpět.. ale pokud někde máte známé, tak je to v pohodě.. začátky jsou hodně těžké, ale musíte vydržet ;-) já si myslím, že pokud máme super rodiny a kamarády, které si pozveme na svatbu, tak mrtvo být nemůže:-)) já se už na to šíleně těším... spíše to beru jako takovou velkou párty s kamarády a rodinou :-D tak snad to všechno vyjde... a né jak tu čtu některé příběhy nevěst, co se jim všechno stalo během svatebního dne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jannicka: chystame se za brachou do anglie, doufam,ze promoce dopadne dobre,tak bych se chtela zkusit upichnout v nemocnici jako servisak, a pritel (v te dobe vlastne uz manzel:) bude jezdit s autobusem.. bracha to dela taky, ma nadherny prijem, tak doufam,ze to u nas taky tak dopadne:) jj,to mas pravdu, akorat, ze u nas z rodiny moc n zabavu nejsou, ale treba prekvapi;)
Odpovědět
hoj holky, jak jste tady resili hosty, tak my puvodne meli ten pocet, jak jsem psala, ale redukovali jsme. Hlavne jste me privedli k myslence proc zvat treba bratrance apod., ktery videl clovek jako maly... no u nas to jeste bude zajimavy takhle co do svatby hostu :-D
Odpovědět
janicka85: Jo? tak to se budu muset taky podívat, co se komu stalo během svatebního dne, abych věděla čemu se vyvarovat... U nás jsou naštěstí všichni veselí a všichni rádi tancujou, tak si myslím, že zábava nebude váznout...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je nejak mrtvo:))) me prisla dalsi zasilka vyzdoby, tak budu jen kombinovat a kombinovat a co bude vypadat nejlip,tak to doobjednam:) zvazuju,jestli budu delat vyvazky nebo si je koupim, na jednom web obchodu jsem je nasla za 4 koruny...a kdyz jich budu potrebovat 60...tak nez bych to udelala..no jeste nevim:)
Odpovědět
no, já taky nevím, jestli si vývazky budu dělat sama, nebo je koupím... Ale myslím, že zaúkoluju ségru (svědkyni) aby mi pomohla a uděláme si je sami... také si budu dělat sama marcipán. růžičky na cukroví. Když se vdávala moje sestra, tak jsem jí je také dělala. Dá to sice hodně práce, ale zase se můžou dělat třeba i 2 měsíce dopředu, protože vydrží a stejně musí ztuhnout, tak je budu dělat postupně.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas by marcipan moc dlouho nevydrzel:D takze asi bude kupovany.. resp. hlavni dort budeme nechavat delat, i minizakusky, ale jine dorty a rolady, kolacky atp bude pect mamka.. spocitala, ze bude potreba cca 1000 kolacku:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
my si vývazky asi taky budeme dělat sami.. spíše moje mamča chce mi s něčím pomoct, tak aspoň má s čím:-)) já chci taky marcipánový dort.. ale budeme si ho nechávat dělat. Prvně jsme chtěli si i sami péct koláčky, ale nakonec si je objednáme asi, ale cukroví si budeme péct sami. Zákusky taky budeme objednávat.
Odpovědět
No, my budeme péct cukroví a koláče sami a dorty necháme udělat u jedné známé cukrářky..
Odpovědět
Profilova fotka
Páááni... tak to Vás hooodně obdivuju, holky... To já si nechám všechno péct... Ne že by jsme to neuměly, ale bude to o hodně jednodušší pro nás.. Já si to nedokážu představit, péct koláče pro tolik lidí... Tak to Vám přeju hodně štěstí a taky hlavně pevné nervy!!!! ;-) a jinak jsem asi zase změnila barvu svatby na červenou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer kocky, mohla bych se k vam jeste pridat? Puvodne jsme meli mit svatbu 9.7., ale na matrice nas trosku vyvedli z omylu, takze vse menime na 2.7. jedine, co teda nebude, je puvodne vybrany fotograf :-( ale co uz, vypada to, ze zbytek zmenit pujde gepe ahojky holka, vas ted pekne flakam...nestiham :-(
Odpovědět
NO, tak my když mají rodiče pouť, tak pečeme taky hodně koláčů a zvládáme to ve 3... takže jestli jich bude 2x nebo 3x tolik, tak to bude v pohodě... A co se týče cukroví, tak to mě hrozně baví dělat a sousedky už taky říkaly, že přijdou pomoct a že se těší... slunecinecko: tak tě vítáme mezi námi... :-)
Odpovědět
ahoj holky, my teda mame svatbu taky 2.7. ale porad si nejak nemuzu zvyknout na tuto diskuzi :-) chodim na to "zatim jen planovani", ale rada bych se podelila a naopak i ziskala zkusenosti i od vas :-) nemate nekdo svatbu v Nesuchyni, nebo nevite jestli ji tam nekdo mel? dekuji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?