Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Jo a holky - už máte vybrané svědky? Já si pořád nemůžu vybrat. Rozhoduji se mezi 2 a vůbec netuším, jak se rozhodnout...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dnes děvčata na matrice zjistila že termín 2.7.11 vůbec nebudou oddávat takže si musime vybrat jindy a tím padem musím přeobjednat chatu, šaty a zakusky. Což chata a zákusky jsou největší problém :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ohi tak to vubec neni dobra zprava:( vek: mam naprosto stejny problem:) jinak saty jsou nakonec uuuplne jine, vcera jsme koupili v BA, laska na prvni pohled, takze uz jsou doma i se zavojem..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ještě zatím slečny, přidávám se k Vám, taky máme termín 2.7.2011. Mi je 26 let a příteli 27 let. Po pětiletém vztahu si řeknem konečně své ANO. Už se na to strašně moc těším. Zatím máme domluvený úřad a restauraci.... A taky i šaty, ale tím to zatím vše končí... Ale asi bych měla zařizovat víc, jelikkož naše město je docela malinké a tak je třeba si zajjistit to nejlepší co nejvíc dopředu, ať mi to někdo nevyfoukne.... :-p třeba uvažuju, do jaké barvy budu ladit svatbu... vy budete mít jakou barvu?? a taky budete mít nějaké dárečky pro svatebčany? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak já už mám vybraného svědka, bude to moje sestra. Ale přítel ještě taky neví, koho si veme.... A budete kupovat nějaké dárky pro svědky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ladi! ja jsem ted na vazkach, 2 mesice jsem rozhodnuta pro oranzovo-smetanovou a ted me docela dostava fialovo-smetanova...Tak nevim jak se mam rozhodnout:/ misto kde bude hostina je vymalovano d oranz,.tak by to hezky ladilo, s tou fial.by se to docela mlatilo:/ darecky pro svedky ne, pro svatebcany bude tombola a asi svatvina, do kazde rodiny jedno:) puvodne jsem chtela pro kazdeho minivino, ale bude nas hodne,tak to bychom se nedoplatili:)
Odpovědět
beri a co takhle to ladit do smetanovo bila? je to neutralni, pekne ciste a jednoduche a pokud jsou tam oranzovy zdi, tak se to s tim nebude ani tak mlatit - pripadne jen neco malyho na stul v oranzove - treba kvetiny maly ve vazickach.. ale je to jen muj navrh, mam radsi jednoduchost a jak si psala, s tou fialovou by se to fakt triskalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe bilou nechci, protoze budu mit kremove saty a nechci aby to vypadalo jako zasly:) asi zustanu u te oranzove, chtela jsem organzu na stul-stredovy pas a kremovo-oranz.ubrousky, sem tam par platku ruzi,at to zas neni preplacane..
Odpovědět
beri, to je rozumny :) akorat tu organzu bych asi vynechala jako stredovy pas, ale udelala jen tak jemne po kouskach at to neni nakonec oranzovy az moc, pripadne dala smetanovou organzu a drobnosti do oranzova.. no uvidis sama jak se rozhodnes :)
Odpovědět
Profilova fotka
to mas taky pravdu:) muj drahy me dnes oznamil, ze mu je nejaka barva uplne sumak a ze nemam pocitat s tim,ze by mel na sobe neco fialoveho nebo oranzoveho, max. korsaz:)
Odpovědět
no vidis, by mozna pak splival i se zdi ;))) me akorat drahy rekl, ze si vezme cokoliv co na nej navlecu, pokud nebude vypadat jak debil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oranzovou bych na nej necpala, to by vypadal fakt jak idiot:) ale kdyz bych se rozhodla pro fialovou, tak bych chtela aby mel svetle fialovou kosili a o trochu tmavsi regatu, ale to on nechce:/ co uz nadelam:) hlavne aby mu do 2.7. vydrzelo vubec to, ze si me chce vzit:DD
Odpovědět
Článek se načítá
beri, tak si smetanove fialove udelej dekor na auta, na vysluzky pro hosty apod. a jeho nenut ;) hele, vydrzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vsak to tak stejne dopadne:) budu rada ze vubec korsaz bude v barve:D my uz ji jednou rusili, tak doufam,ze ted uz ne, kdyz uz jsou saty i prstynky doma a uz to vi snad vsichni:)
Odpovědět
no vidis, v podstate nejde o nic, hlavne aby jste vy dva byli na miste a oddani ;-) korsaz asi taky budu delat a vyvazky, ale chci trochu netradicni, tak uvidim... jinak jeste nemame ani saty ani prstynky, vlastne skoro nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jak pises:) ale kdyz me to tak baviiii:) a nejhorsi je,ze mati to chce mit strasne uzasny, dokonaly, perfektni, to je na sebevrazdu:/ vsak na to je casu dost, my uz to mame nejak v predstihu:) hlavne to nechci resit v kvetnu-cervnu, mam v cervnu statnice, tak radeji vsechno uz ted:) ale vypada to,ze nakonec to bude ta fialová:D muzskymu se vic libi lila nez ta oranz..
Odpovědět
no my už se pro barvu konečně rozhodly. My budeme mít krémovo fialovou. Přítel naštěstí neprotestuje.
Odpovědět
Profilova fotka
vek: takze stejne jako u nas:)
Odpovědět
mama? vzdyt je to na Tobe jak se rozhodnes ne? :-) jestli to teda chapu dobre :)) Holky, my nebudeme mit ladeny do barvy, ale fialovou taky budu mit, jelikoz uz to prostredi je vintage - provence kde to budeme mit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: keeeez by:))) ja chtela max. 30 lidi (i tak by to bylo vic nez jsme puvodne chteli), a je to 60.. chtela jsem princeznovske saty (jak mam v albiku) a dopadlo to saty za krk bez vetsi sukne...Misto se menilo asi 4x, vyvazky, vyzdoba, dort atp radeji ani nekomentuju.. A kdyz jsem ji to vycetla, tak jserm si to samozrejme vyslechla..:/ no asi si mysli, ze kdyz to plati, tak muze byt vse po jejim:/ ja rikala, ze mam na svatbu o cca 25-30 lidech, vyvazky a vyzdobu si udelam sama, mozna i oznamko a je to uplne jinak:( docela me to stve, ale co s tim nadelam? hadat se nema cenu, po dobrym to taky nejde:/
Odpovědět
berinka1: Chudáku, tak to Ti nezávidím. Moje mamka se do toho taky chtěla trochu angažovat - když jsem jí řekla, že nebudu mít bílé šaty, ale krémové nebo šampaň... to byl oheň na střeše, pak jsem jí vzala do salonu s sebou a usoudila, že to vypadá dobře.. Bílá barva mi prostě neseděla. Nakonec jsem si vybrala šaty šampaň a jsou tak světlé, že když se k nim nepřiloží něco čistě bílého, tak to není ani tak poznat. Pak mi říkala, že dort takovej ne, ale mě se líbí, přítelovi taky, tak to prostě bude podle nás, i kdybych si to měla zaplatit sama. Co se týče hostiny, tak tu budou platit rodiče, takže si od nich nechám poradit, koho pozvat... ale jediné, co si nenechám co se týče hostů vymluvit je to, že tam chci mít kamarády. Zatím mám zamluvené šaty, zamluveného kněze - včetně místa obřadu a zamluvenou hospodu, další pokračování plánujeme až někdy v únoru, tak jsem zvědavá, jak se bude maminka angažovat. Naštěstí přítelova maminka je v pohodě. Ta jen říká, abychom si to udělali podle sebe, i kdyby to mělo stát o nějakou tisícovku víc...
Odpovědět
Profilova fotka
vek: tak to mate skvely kompromis:) mamka ma na jednu stranu na vsechno cas (on cas je, ale jak jsem rikala, posledni mesic-dva pred svatbou budu myslet uplne na neco jineho), tak to neresi, pak to najednou resi strasne moc (viz ty koupene saty) atp..A je hrozna herecka na okoli, takze svatba musi byt perfektni aby se ukazala kdyz vdava jedinou dceru..no priserny:/ pripada me to jqak u Skopku:D kdyz vy kachlicky, tak my brizolit:D Bude nam hrat DJ, znamy od pritele, kdyz jsme to doma rekli, tak naprosta katastrofa, ze neexistuje dj, ze musi byt kapela a ze dopoledne ma hrat kapela pred barakem, kterou oni zaridi a ze je pak blby, ze nepujdou na hostinu, to jsem ji rekla,ze me to nezajima, ze zadna kapela me pod okny vyhravat nebude a bude tam proste DJ, tak se urazila, no tak co chces delat?:) pritelovi rodice to jeste ani nevi, sestra s pritelem ano, ale rodice ne- je to kvuli problemum ktere jeste jsou,tak jim to chceme rict az po novem roce, to uz by melo byt vsechno vyreseno...
Odpovědět
berinka1:No, nemáš to jednoduchý.. Tak já jsem se včera dozvěděla, že můj brácha se bude ženit - v dubnu. Nikomu zatím nic neřekl, jen mému příteli, ale nikde to nesmí říkat. Jenže to nevydržel mi to neříct, protože se bál, jak to vezmu, když se příští rok máme brát my... co se týče toho, že se budou brát - je mi to jedno, klidně ať mají svatbu příští rok, jako my, ještě když jí mají mít před námi, tak to alespoň okoukneme a když se nám neco nebude líbit, tak to budeme mít čas ještě doladit. Ale nelíbí se mi to, že jsme se jich nedávno ptali, jak to vidí oni, kdy bude svatba a oni že nebude.... že nemají peníze a že ještě ne.... No a teď se dozvím tohle. Nehledě na rodiče - řeknou jim to tři měsíce před, nebo kdo ví kdy s tím, aby se starali a naši budou muset našetřit na 2 svatby zasebou... No jsem zvědavá, jak to dopadne. Jsem zvědavá, kdy nám to všem oznámí, ale jsem si celkem jistá, že to bude tak v lednu - únoru...
Odpovědět
Profilova fotka
vek: no tak to by me taky nastvalo...hlavne ze vam to nerekli na rovinu:/ ale vzhledem k vasim by me to docela mrzelo...
Odpovědět
No, jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne. O tom, že se budeme s přítelem brát věděli mezi prvními, kdyby něco řekli, tak jsme tu svatbu mohli odložit na další rok, aby to nebylo tak najednou... Brácha je starší, tak bychom mu dali přednost, ale takhle... když celou dobu tvrdí, že oni se ještě brát nebudou a teď se náhodou dozvím, že už mají zamluvenou kapelu na duben... (stejnou jako my)... Nejvíc mě mrzí, že jsem své budoucí švagrové ukázala už i svoje svatební šaty. Škoda. Kdybych to věděla, tak jí je neukážu. A kdybych je neměla zamluvené a zaplacenou zálohu, tak se jdu podívat ještě po nějakých jiných, které bych jí neukázala. Jenže záloha je nevratná a 4000 Kč jim tam jen tak nenechám, takže mám smůlu. Jen doufám, že všechny mé nápady mi teď "švagrová" nevezme.. :-(
Odpovědět
berinka1: A ty sis ty šaty koupila? Vypadají hezky... Kolik tě stály?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono hlavne zalezi jaka svagrova je:) treba tu svou svatbu chteji uplne jinou.. 4is zaloha za saty?kolik te stoji cele pujceni? v brne chteli zalohu 1000kc na jakekoliv saty, pujcovne bylo do 8tis..ale kazdy salon to ma jinak, nekdo chce pulku atp.. Jak jsem psala, prijde me to docela blby od nich, hlavne kdyz si dali datum jeste driv... Jj, koupila, teda nasi (pry pro dodrzeni tradic:) saty staly 10tis, prijde me, ze ve skutecnosti vypadaji lepe..ale je to focene jen mobilem, tak to taky docela zkresluje... Akorat mam problem s tim,ze jsem si nechavala usit ty princeznovske saty (taky jsou v albu) a pry se uz zacaly sit,takze me objednavku zrusit nechteji i kdyz jsem jim rekla at si ty 3tis zalohu nechaji:/ tak nevim co s tim ted:/
Odpovědět
Tyjo.. no tak to máš docela problém... Hele, tak když už se to nepovede to zrušit, tak si je nech do svatby a ve svatební den se můžeš rozhodnout, které si nakonec vezmeš... :-) A pak je můžeš prodat. Myslím si, že když dáš cenu o ty 3tisíce (které bys jim tam jinak nechala) levnějš, tak snad nějakého kupce seženeš.. Mě stojí šaty celkem včetně závoje a spodničky 8200 Kč a dostanu ještě bednu šampáňa zdarma. Chtěli polovinu zálohu, takže 4000 Kč. Já jen doufám, že někde nezahlédnu nějaké hezčí a nebude mi mrzet, že už mám šaty zamluvené.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hezky:) ty saty na usiti by mely vyjit cca 6400, tak snad je pak prodam.. No ja bych to tak taky udelala, ale s mati nehnu:D ta je vyrizena z tech za krk a vsechny ostatni jsou podle ni priserny:D a oboje si vzit nemuzu:D
Odpovědět
Hele, krásný jsou oboje! A oboje ti sluší! ;-) A od kolika plánujete obřad? My ho budeme mít od 12ti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?