Menu Forum

Svatba 19.7.2014

16. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
michaelahlistova (24 r.)
5
Registrovala se 3. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 17 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Ostrava-poruba, Region Ostrava.
  • Svatba byla 19. července 2014
    Zermanice, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
michaelahlistova (24 r.)
5
Registrovala se 3. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 17 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Ostrava-poruba, Region Ostrava.
 Ahojte budouci nevesty termin mame 19.7 a rada bych planovala, radila , tesila s nevestou ktera se tento den bude vdavat tez klidne se seznanim I s jinymi nevesty
10. zář 2013 ve 20:00  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Vítej zde, budoucí nevěsto emoticon Dobrá volba čerpat informace a inspirace zde na "beremku" emoticon Přeji plánování v klidu a pohodě emoticon
11. zář 2013 v 10:37  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
Registrovala se 10. července 2013 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Lnáře, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
Registrovala se 10. července 2013 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Region Plzeň.
    Lnáře, Region Strakonice
 Ahoj Míšo emoticon,
tak už jsme dvě, pro kterou je tento datum "rozhodující" emoticon. Mimochodem gratuluji ke svatbě.
A povídej, přeháněj, jak a kdy došlo k Vašemu zasnoubení? Po jak dlouhé době vztahu? Co už máte a nemáte naplánované?
Mě můj Kubík požádal přesně na den našeho ročního výročí, tedy 7.7.2013 v Paříži. Bylo to kouzelný. Číslo sedm má v našem vztahu neuvěřitelnou sílu. Máme je prostě všude emoticon, a tak jsme si řekli, že rozhodně musíme mít sedmičku i v datu naší svatby. Rozhodovali jsme se nejdříve pro 7.6., 5.7. nebo 19.7.2014. Minulý týden jsem ale byla u jedné paní masérky, která zároveň umí předávat energii (úžasná paní) a ta se mi na ty data ptala. Nejlepší datum pro nás prý bude 19.7.2014. Říkala mi o tomto datu tak hezký věci, že jsme se rozhodli, že na ní dáme emoticon. Navíc i v mém věku bude příští rok sedmička (27let), tak to asi tak prostě všechno má být emoticon. Někteří se nás ptali, proč tak brzy - dva roky od seznámení, se chceme vzít, ale my máme jasnou odpověď. Je nám spolu krásně. Máme hrozně moc společného a hned na začátku našeho vztahu jsme museli řešit tak těžké období, že jsme si akorát tím ještě více ověřili, že spolu máme být emoticon. Navíc já i Kuba se brzy cítíme na to, založit rodinku, tudíž další čekání nemá prostě ani smysl. A jak jste na tom Vy? emoticon
23. říj 2013 v 10:48  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
Registrovala se 28. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
Registrovala se 28. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
 @ivancicka Ahoj, tak se taky přidávám do klubuemoticon Já jsem byla požádána o ruku po 9 měsících - po letech prožitých s předcházejícím partnerem vím, že jednak nemá smysl na něco čekat a hlavně to, že on je ten pravý, i když to zní možná divně, vím to od prvního okamžikuemoticon Co všechno máte nachystáno? My zatím máme zarezervovaný obřad a místo na hostinu...
11. lis 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
Registrovala se 27. května 2013 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 25 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
Registrovala se 27. května 2013 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 25 přátel. Region Pardubice.
 také mám termín 19. 7. 2014 - k našemu zasnoubení došlo téměř po 4 letech vztahu...požádal mě 19. 7. 2013 - takže svatba přesně do roka od zasnoubení..emoticon my máme zatím na 100 % místo obřadu, hostinu, fotografku, kapelu...
12. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, taky patřím mezi ty, kteří budou mít jejich krásný den 19.7.2014. emoticon Koukám, že někteří z vás už toho mají zařízeného celkem dost. My zatím máme zařízené jen místo obřadu. Rozhodujeme se mezi dvěma místy na hostinu a v současné době se dívám po nějakém vhodném fotografovi....
12. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
 @smejkynka Vítám do klubuemoticon Já jsem byla celkem "nucena" zařídit termín na matrice a místo na hostinu. Pracuji jako výpomoc na matrice a musím říct, že už jsou zamluvené termíny na srpen či září 2014... A na místo hostiny měl už také majitel jeden z posledních volných termínů... Fakt jsem byla v šoku emoticon
12. lis 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
 @jitahh tak alespoň už to máte jisté a můžete zařizovat zbytek. emoticon do jaké barvy budete ladit svatbu, už víte?
13. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
 @smejkynka Jo, to je pravda, úplně jsem si oddechla, když jsem to měla potvrzené - místo obřadu i hostinyemoticon My budeme mít svatbu ve staré stodole, takže bude přírodní s vůni levandule - krajky, juta a pytlovina + snítky levandule jako doplněk do kytky, na pozvánky atd. Snad se mi to podaří nějak vyrobit, mám ráda jednoduchost... A vy budete mít jakou barvu? Já úplně prvotně chtěla malinovou (fuchsiovou), ale do těch prostor bude lepší něco přírodníhoemoticon
13. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
 @jitahh Jéé, to budete mít krásné. emoticon My budeme mít právě fuchsiovou - ale né nějak moc doplňků té barvy, jen tak decentně... na zpestření... emoticon taky se řídím tím, že v jednoduchosti je krása. Chci, ať převládá čistá bílá a do toho na zpestření prvky té malinové...
13. lis 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
fotoportrét
fotoportrét
jitahh
4
 @smejkynka No jo, malinová je moje srdeční záležitost - mám v té barvě i gumákyemoticon Akorát jsem zjistila, že se to trochu hůř shání, ale věřím, že nakonec se vše sežene. Akorát se mi nelíbí, když je to přeplácané - takže čistá bílá s dozdobením fuchsiové bude nádherné emoticon
13. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
    Lnáře, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
    Lnáře, Region Strakonice
 @jitahh: tak taky gratuluji emoticon.. má to tak určitě být! emoticon
No já jsem hrozný "organizátor" a zatím mě to zařizování hodně baví emoticon. Takže u nás je zamluvený termín na zámku - matrika, hotel kde bude hostina a večerní raut, fotograf, Dj. Byla jsem se podívat už i na šaty, ale chci se vydat hlavně v prosinci. Jinak už vím, kdo mi bude dělat výslužku a teď koukáme na svatební oznámení emoticon, ale na to je času dooost. Spíš jen tak pro inspiraci emoticon.
14. lis 2013 v 18:16  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
fotoportrét
fotoportrét
smejkynka
5
 Holky, už víte jakou budete mít na svatbě hudbu? Živou kapelu nebo DJ? My jsme první byli jedině pro živou kapelu, že ta udělá na svatbě výbornou atmosféru, ale teď spíš uvažujeme o DJ, protože ten má mnohem širší výběr hudby... zahraje i nejmodernější písničky, což kapela asi těžko zazpívá.... jak to vidíte vy?? emoticon
19. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucciana46 (34 r.)
14
Registrovala se 15. října 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Teplice, Region Teplice.
    Krupka, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
lucciana46 (34 r.)
14
Registrovala se 15. října 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Teplice, Region Teplice.
    Krupka, Region Teplice
 Ahoj ženy, tak jsem mezi vámi, 19.7.2014 to vypukne... den na to má moje drahá polovička kulatiny, tak si to tam hezky rovnou oslaví...
Místo, datum už je vyřešené, fotografa taky máme, takže už jen ty maličkosti emoticon - šaty, oblek, auta, výzdoba, zákusky, kytice, prstýnky, hudba, oznámení, hlídání dětí, nocleh pro přespolní, kadeřnice, kosmetika, .... atd, však to znáte..
Jsem do příprav jako divá, vše mám na povel já (nebráním se!!) akorát prstýnky a kytici nechám v režii skorochoti emoticon

Je to pro nás oba druhý pokus (ten první byl na zkoušku a teď prý pojedeme naostro).
Krásný den a příjemné chvilky u plánování (BEZ STRESU) Vám všem!
Lucka
19. lis 2013 v 15:34  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
 ahoj děvčata, tak jak pokračujete v přípravách? My máme domluvené místo obřadu, hostinu, kapelu, fotografa, autobus pro svatebčany, mám zaplacenou zálohu za šaty, hotové svatební razítko, seznam hostů, téměř hotový svatební web s informacemi pro svatebčany a teď řeším svatební oznámení a výzdobu. Jak jste na tom vy?
11. pro 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelahlistova (24 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
michaelahlistova (24 r.)
5
 At take neco popisi s pritelem sme spolu 3 roky a mame 1, 5 starou holcicku pritel me pozadal zari 2013 den po me operaci .zarizene mame matrika hostina obrad venku, saty, oblek , foto, dj, kvetiny a auto pro nevestu veteran jak ste na tom vy
22. led 2014 v 10:08  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kodyna
Registrovala se 23. března 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Nejdek, Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
kodyna
Registrovala se 23. března 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Nejdek, Region Karlovy Vary.
 Ahoj,taky se přidávám. Jsme spolu 3 roky a zařízeno zatím foto,matrika obřad venku,šaty,oblek a zítra jdu objednávat prstýnky. emoticon
24. bře 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sissi_a
3
Registrovala se 9. února 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 68 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sissi_a
3
Registrovala se 9. února 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 68 přátel. Region Praha.
 Ahoj, tak se také přidávám emoticon zatím máme místo, fotografa, předjednaný catering, nějaké ubytování... ale šaty by to už chtělo... emoticon zasnoubení po 4,5 letech na konci ledna, takže docela rychlé zařizování.
31. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tasmyska (31 r.)
2
Registrovala se 15. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
    Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
tasmyska (31 r.)
2
Registrovala se 15. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
    Pelhřimov
 i já se přidávám :D svatbu budeme mít na www.vanuv-statek.cz. Bereme se po roce vztahu a zasnoubili jsme se na dovolený v Africe na romantický terase našeho bungalovu v bushi. Máme zařízenou hostinu, kapelu, obřad, výzdobu, svatební oznámení, kadeřnici a ještě doladíme cukroví a květiny. Jo a na autě budeme mít panenku emoticon jen ještě nemám šaty. V lednu jsem měla úraz, dvojtou zlomeninu kotníku, tak teď to rozcházím abych nekulhala. Je to dřina emoticon
12. kvě 2014 ve 21:14  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pikima
1
Registrovala se 18. října 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
pikima
1
Registrovala se 18. října 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kutná Hora.
 Taky se přidávám. Máme zařízené datum, oznámení, šaty, hostinu, oblek a už nevím co všechno ještě. Snad to všechno dopadne dobře. Nemůžu se dočkat emoticon
12. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulej
Registrovala se 3. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
janulej
Registrovala se 3. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj, tak my už taky pomalu začínáme emoticon ... jsme poměrně flegmatici, protože jediné, co máme, je zamluvený termín, místo, fotografa, plány v hlavě ohledně "hostiny" a šaty pro mě. A oznámení je ve výrobě a snad už se ho dočkáme, jeho výroba se různě zdržuje a prodlužuje :-/ ... Abych to ale vysvětlila, máme maličkou svatbu a spoustu věcí úplně přecházíme. Kdyby bylo na nás dvou, vezmeme se klidně někde sami, jen se svědky a místo nákladné svatby odjedeme někam do tepla užívat si jeden druhého... Docela dlouho mě ty přípravy nebraly, pořád jsem si říkala, že je na všechno dost času atd. Až jsem si na začátku května jela vybírat šaty... zkusila jsem jedny, hrůza. Zkusila jsem druhé, mnou vybrané, a byla to ta láska na první pohled, jak tu často píšete. I když jsou nakonec úplně jiné, než jaké jsem si představovala. No a od té doby jsem to začala brát tak, že jde opravdu o moji vlastní svatbu emoticon emoticon.
21. kvě 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
 ahoj děvčata, tak už se nám to pomalu ale jistě blíží...už jen 46 dní! emoticon
3. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weruska82
4
Registrovala se 16. května 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
weruska82
4
Registrovala se 16. května 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 Holky, delate si vyzdobu restaurace sami nebo to nechavate na ní? emoticon
3. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenosinka
2
Registrovala se 14. června 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 54 příspěvků. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
lenosinka
2
Registrovala se 14. června 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 54 příspěvků. Region Hodonín.
 ahoj holky tak my máme zařízené místo oznámení skoro rozvezené muziku jídlo na půl domluvené zbývá upřesnit týden před svatbou, dort šaty se šijí , oblek, boty, auta spíš už zbývají takové drobnosti foto neřešíme a kameramana taky nee
a jinak se berem po skoro 4 letech známosti emoticon
9. čer 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tasmyska (31 r.)
2
    Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
tasmyska (31 r.)
2
    Pelhřimov
 40 dní.... začínám lehce panikařit....pořád mám pocit, že nemám spoustu věcí emoticon
9. čer 2014 ve 23:36  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viggen
8
Registrovala se 23. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 139 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
viggen
8
Registrovala se 23. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 139 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Jihlava.
 i já mám v tento termín svatbu emoticon
10. čer 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tasmyska (31 r.)
2
    Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
tasmyska (31 r.)
2
    Pelhřimov
 Tak milé nevěsty za týden už budeme paní....hodně štěstí...jooo a má byt krásně emoticon)
12. črc 2014 v 17:05  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sedlakovasary
1
Registrovala se 28. února 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 1 inzerát. Má 1 přítele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
sedlakovasary
1
Registrovala se 28. února 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 1 inzerát. Má 1 přítele. Region Trutnov.
 I my máme 19.7. emoticon
12. črc 2014 v 17:16  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
fotoportrét
fotoportrét
86veru86
16
 Tak děvčata, za tři dny je náš velký den. Těšíte se nebo jste nervózní? emoticon
16. črc 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí