Svatba 19.5.2013

Profilova fotka
Ahoj, zajímalo by mě, zda má některá z vás svatbu také 19.5.2013. Zatím jsem tu na nikoho takového nenarazila, přeci nejsem s tímto termínem sama :-) Jak svatbu organizujete s ohledem na fakt, že se jedná o neděli?
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem opravdu jediná? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, my máme svatbu 17.5.2013 a to je pátek, asi jsme taky jediní. Byť se jedná o všední den, tak to bude pro pár lidí asi problém :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kvetinkaastra Jojo, u nás už taky proběhly žádosti ze strany hostů, ať tu svatbu přeložíme na jiný termín, ideálně na nějakou sobotu, že prý takhle nebudou moct s prominutím "chlastat", když se jde v pondělí do práce. Ale to, že to tak vyhovuje nám dvěma, už je asi moc nezajímá:D Ono si asi nevybereš, každý den kromě soboty je špatně, jenomže zase soboty jsou všude plné a my jsme si fakt nechtěli rezervovat místo rok a půl dopředu + matrika vypisuje termíny až týž rok v lednu nebo kdy. Ale říkám si, kdo bude chtít a komu na nás záleží, zůstane s námi i tak:)
Odpovědět
Jj přesně tak, taky jsme se shodli na tom, že kdo s námi bude chtít být, tak přijde a bude mu jedno, že si musí vzít dovču. Celkem mě překvapuje, že svatba jde i v neděli, ještě jsem se s tím nesetkala. Asi se dost těžko zařizuje. Každopádně držím palce ať všechno dobře dopadne, ať vyjde hlavně počasí a dorazí co nejvíce hostů ;-) a především ať si to užijete vy dva, protože je to váš den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě na tom nikdy vlastně ani nic divného nepřišlo, nebo spíš mě nikdy nenapadlo, že by to v neděli mohlo nejít. Naštěstí jsme tedy zatím sehnali vše Kromě DJ, na ty zatím nemáme štěstí), protože dodavatel upřednostní mít zákazníka i v neděli za cenu obětování osobního volna, než tě odmítnout a nemít zakázku... Ale uvidíme, jak to s hosty bude. Kdo si dovolenou nevezme z jakéhokoliv důvodu, musí se podle toho zařídit (tj. např. vím, že když piju, tak je mi druhý den v práci zle = budu pít méně apod.). Za další mi pořád nedochází, proč si všichni myslí, že si to bez alkoholu nemůžou užít - alkohol bude, ale asi vzhledem k tomu, že se jde další den do práce, tak se bude pít méně, což jedině uvítám...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my mame svatbu 18.5 2013 v Brne
Odpovědět
@im4fun Já se jim na jednu stranu nedivím. Já v neděli odpoledne už taky myslím na pondělí, že se jde do práce a nedokážu se tak uvolnit a něco si užít. Prostě tam máš pořád v podvědomí to, že druhý den jsou povinnosti. Nejde ani tak o ten alkohol... Leda jim rovnou říct, jestli si na pondělí nevezmou volno, ať si to užijí pořádně.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín jste si vybrali Vy, svatebčané se musí přizpůsobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kija tak snad je ta dovolená napadla, jsou to dospělí lidé a rady jim dávat nemusím. Když si představím sebe v jejich situaci, ani by mě nenapadlo dělat ksichty, naopak bych i sama přemýšlela o dovolené v pondělí :-) Upřímně já se divím. Všihni ví, jaké jsme měli problémy svatbu vůbec letos uspořádat, a ještě si budou diktovat, kdy se máme brát...no vrchol :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kija jo a právě na ten alkohol byly ty ohlasy - že si to bez něj neužijou. O to, že by mysleli na pondělí, ani tak nešlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@kvetinkaastra Nejste jediní :-) my též 17.5.
Odpovědět
@im4fun Tak já vaši situaci neznám, spíš jen píšu, jak bych to brala. Někdy mi přijde snad skoro lepší se vzít bez všech těch lidí co maj keců plnou pusu nebo rovnou jen se svědkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kija jojo, původně jsem chtěla svatbu jen malou, ideálně dát ty peníze, co bychom dali za velkou svatbu, za svatbu někde v zahraničí u moře. Ale to jsme nakonec zavrhli kvůli rodičům, bylo by jim to líto. No pak jsem chtěla tedy jen svatbu s rodiči a svědky, ale to zase kvůli přítelově kultuře nejde...Takže nakonec to dopadlo tak, že zveme celou rodinu (ode mě je z nejbližší rodiny cca 20 lidí) + pár kamarádek s partnery a od přítele rodinu a kamarády.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?