Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
1
2
10
@martidvorak myslíš úplně správně, v diskuzi o srpnu 2012 je tohle nejčastější datum :-D já se teda s dovolením přidám - taky plánujeme jak jinak 18.8. :-) jinak jsme se o rok "předběhli", my spolu budeme na toto datum necelých 7 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme v plánu tohle datum, takže ahoj
Odpovědět
i ja mam tohle datum uz rezervovano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak i já jsem přešla z diskuze "srpen" jelikož jsem přišla v půllce debaty a nestíhala jsem to dočítat a takto to vychytám hned ze začátku :-). Jinak spolu příští rok budeme tak 7 let :-). Chtěly jsme to mít nějakou sobotu 17tého...ale vychází to na březen příští rok...tak to nééé...zima zima...tak jsem vybrala 18.8. je to pěkné datum a 18tého jsem byla taky požádána o ruku :-). Myslím, že bude ještě brutál 7.7....to se nevěsty asi poperou v salonech :D:D:D
Odpovědět
@apinka no bude to hodně zajímavý :-) proto si řikám, že je lepší víc věcí zařídit zavčas, než se fakt strhne bitka :-D navíc já už pak fakt nebudu mít na svatbu čas, takže jsem ráda z víc důvodů, že jsem začla plánovat vcelku brzy (na někoho až moc) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky někdo říká, že jsem magro, že tak brzy. Pak má ale člověk klid, ví že to co chce má...vždy se skoro něco pokaká :-N , takže kdo je připraven, není překvapen. Navíc mám volejbalovou sezonu do března a nemam moc času a myslím jen na sport...tak tak no :-). odkud jste holky??? PS: holky nechcete si nahodit fotku do profilu některé, at se lepe orientujeme. Kdyz ma kazdy tu kreslenou nevestu, tak pak je v tom chaos a vypada to, ze to píše jedna osoba :-)....jako je to jen návrh samozřejmě :-)
Odpovědět
@apinka tak tak :-) já bych zas pro změnu měla končit školu, pokud se vše povede, takže mě bude čekat dodělávání diplomky, poslední zkoušky, státnice... takže taky nebudu vědět, kde mi hlava stojí.. :-D ať si každý říká co chce, já si jedu svym tempem a jsem naprosto spokojená :-) jinak já jsem z Prahy - východ.
Odpovědět
Profilova fotka
@martidvorak ahoj holky, taky máme 18.8.2012, tak se k vám s dovolením přidám :-) aspoň se uvidí, kolik nás tu bude :) My jsme spolu necelé 3 roky, ale známe se 9 let...v 21 letech jsme se potkali, já se zamilovala, jenže on byl čerstvě po rozchodu...pak chtěl zase on mě, ale já už pak byla zadaná...vždy to mezi námi nějak jiskřilo...no a tak jsme se takto míjeli přes 6 let...až před necelýma 3 roky jsme se potkali ve správný čas...asi osud schválně nahrál, abychom se v životě něco naučili, prošli si vážnějšíma vztahama, nasbírali zkušenosti, utříbili si, co od života chceme a co očekáváme v partnerství....a pak nám opět ty cesty zkřížil...je možné, že kdybychom to tenkrát v těch 21 letech opravdu dali dohromady, dnes spolu třeba už nejsme :-) Jinak jsme z jižních Čech (Tábor) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun asi tot tak mělo být :-) Holky, já ted v polední pauze koupila krásný obrovský hranatý fialový slunečník na párty za 500 Kč...super cena...bohužel poslední kus...ale i tak...jsem uplně nadšená!!!! Mám svatební horečku :D. Jinak my jsme s přítelem 6 let, známje se asi 9 let a taky se mi líbil, jako žádnjé jiskry..ale mezitim jsem si prosla i on vzathem a pak jsme se dali dokupy :-)....taky osud!!! Jinak jsem z Ostravy
Odpovědět
No holky, jak vás tu tak poslouchám, tak jsem na nás dva s přítelem docela zvědavá. Já už jsem si něčím taky prošla a vím, co chci, ale já jsem přítelova první.. tak nějak někde v podvědomí furt čekám, až jednou řekne, že chce vyzkoušet, "jaký je to jinde".. ani nevim proč.. nikdy nic takovýho neřekl, ani to nedává nijak najevo, spíš naopak..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Hani, tak nemyslím si, že lidi, co nikdy jiný vztah nevyzkoušeli, že by zákonitě tíhli k tomu "poznávání jinde"....u chlapů je to možná spíš neobvyklé, ale třeba je to zrovna ta výjimka, která potvrzuje pravidlo a pokud je s Tebou spokojený, šťastný (jako že je, budete se brát!! :-) tak nebude mít ani důvod něco zkoušet...ono i u vztahů, kde mají oba zkušenosti i z jiných vztahů není dáno, že se to jednou nepokazí...je to hlavně o těch dvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun souhlasím!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun pro mého jsem taky první holka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b @hannnahs tak vidíte, aspoň tu nejste sami a můžete se vzájemně podpořit :) třeba moje teta měla taky jen jednoho chlapa v životě...a už jsou spolu 20 let ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj je taková konzerva, že není schopný pomalu ani dojít koupit novou sedačku :-D Tak se moc výměny nebojím. No ale přijít může všechno. My jsme to naplánovali tak, že on bude hlavně vydělávat a já budu mít práci, co mě baví, ale zezačátku plat dost hrůza. Tak aby mě pak nenakopal kamsi, s dítětem na krku nejlíp :-D
Odpovědět
@janina_sun já vím no, taky doufám, že to bude ta výjimka :-) vypadá to, že je přítel zatím spokojený (ťuk ťuk :-D ), takže si myslím, že když není důvod hledat jinde, tak jenom ten fakt, že jsem první, nehraje roli.. A jak říká @barbora_b moje zlatíčko je taky tak trošku v tomhle "lenoch", takže ten, než by se snažil někde nějakou ulovit a začínat od začátku, tak radši zůstane u jistého - tohle mi jednou řekl sám :-D A i vím, že je to tak nějak pravda, protože jsem si ho vlastně i sama sbalila, jestli se to tak dá říct.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to máme podobný typy :-D On si podle mě vůbec nedovede představit začínat s někým cizím...což já teda jako taky ne, ale mám dojem, že u něj je to i z pohodlnosti. Ale když se ho zeptám, proč je se mnou, tak řekne, že mě má rád a ať neřeším kraviny...
Odpovědět
@barbora_b jo, to je typická chlapská odpověď :-D to jsou pak poznámky typu "ty máš teda otázky", "ale to víš, že jo", "neřeš kraviny" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak to jsem vůbec netušila, že se nás tu v tak krátkém čase tolik sejde. Skvělý!!! Jinak fotku si určitě dodám a jsem z Prahy - Chodova. Místo už máme zarezervovaný, teď koukám po fotografech. Jinak hostinu a párty budeme mít na zahradě, takže budu muset zajstit catering. Nějak nevím na co je času dost a na co málo....
Odpovědět
@martidvorak nj, myslim, že se nás tu za chvíli nahromadí ještě víc :-) z Chodova? Tak to jsi kousek ode mně. A kde plánujete obřad, na Chodovský tvrzi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, plánuju obřad mimo Prahu. Bydlím v Kateřinkách. To je opravdu kousek :D, to je náhoda.
Odpovědět
@martidvorak my jsme taky nechtěli Prahu.. představa D1 a toho, že bych na svojí svatbu nemusela dojet včas (nebo vůbec) je dostatečně děsivá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs A už víš, kde to budete chtít? Na Chodovský tvrzi?
Odpovědět
@martidvorak né to vůbec, to bysme museli právě po dálnici.. My máme zamluvený zámek Berchtold.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jeee, ten je krásnej!!!
Odpovědět
@martidvorak no rekonstrukce se jim opravdu povedla, to se musí nechat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, ja mam zamluvenou sokolovnu asi tak 15 min od domu....oba hrajeme volejbal a bude to velmi tematicke na tom miste. Tam bude určitě párty. Místo na obřad a oběd ještě hledáme...je to strašně težké, všechno je neskutečně drahé, nebo se mi to nelíbí, nebo není možnost v případě deště posunout obřad někde dovnitř. Toto až vyřeším, tak mi spadne balvan ze srdce. Chci mít i kratší oběd před párty, kde se sejdeme jenom blizka rodina a babičky budou v klidu, Vim, ze starsi lidé mají radi vše v poklidu a pak si jdou odpocinout a nastoupí banda přatel. Jelikož hrajeme ten volejbal, tak mam kopec dobrých přátel. Proto dělám tuto párty, aby se tam vlezlo hodně přátel za polivinu penez na catering, nez abych kazdeho zvala na obed. A navic to bude free...bude to venku na kurtech, v telocvicne...proste paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, kterou dekoraci na svatbu sis teda vybrala? :D:D:D máš tolik albíček :-o
Odpovědět
@apinka hih, nemám zas tolik alb :-D ale zalíbila se mi až teď ta dřevěná svatba. Jenže jsem zjistila, že v ČR toho moc neseženu (respektive skoro nic, a to co bych sehnala, tak je nekřesťansky drahý), takže asi zůstanu u původního konceptu - jen s barvičkama :-) zatím to nechávám tak volně plynout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak dej echo :D...já chci fialovo-bílou..ale teď jsem nělde viděla kombinace fialová - žlutá - bílá a taky to nevypadalo zle :-p
Odpovědět
1
2
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?