Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa ahoj taky tě vítám a jsem zvědavá jaké jsou tvé představy a nápady a co už máš :-)
Odpovědět
@berev tak pro představu si myslím, že stačí i ta obyč ;-) k tomu účesu si pak už člověk přeci jen dokáže představit, co koupit. Chtěla bych účes na stranu, něco jako je na obrázku, akorát jednodušší, nechci tak zdobenej a už vůbec ne melír. Co se týče toho příčesu, kadeřnice říkala, že bude stačit jeden dva pramínky, takže nic výraznýho, na to bych ani nepřistoupila. Jen aby se "zahustil" ten culík, který zbyde na té straně. Jako druhou variantu uvažuju nízko položený drdol s patkou, jenže mně vesměs sepnuté vlasy nesluší, takže to asi nedopadne dobře... :-| Navíc potřebuju trošku schovat dekolt, takže ten účes na stranu mi přijde ideální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj to je zajímavý účes na stranu, nad tím jsem vůbec neuvažovala :-) já bych si představovala něco takovýhohle :-) http://www.beremese.cz/fotoblog/anre8... http://www.beremese.cz/fotoblog/barus... http://www.beremese.cz/fotoblog/catul... http://www.beremese.cz/fotoblog/kveti...
Odpovědět
@berev tyhle "kudrnatý" jsou super :-) moje původní představa taky byla takováhle, rozpuštěný vlasy, jen decentně sepnutý a vlnky.. no jo, jenže to by mi to nesmělo po pěti minutách spadnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já mám taky jemný vlasy no...tak nevím to bych musela mít zlakovaný jako blázen...a zase ulízlej drdol no nevím no....uvidím co vymyslí...
Odpovědět
@berev bohužel lak nepomáhá - respektive, čím víc ho je, tím těžší jsou vlasy a tím rychleji se natáhnou... takže to by chtělo nějakej extra fixační a zároveň lehkej, plus jenom tenoučkou vrstvu.. :-| proto já jsem taky tenkrát spala v těch natáčkách, večer mi je kadeřnice nandala a ráno mi je sundavala, a fakt to nebylo nic moc :-D
Odpovědět
Zdravím :) a přidávám se k tomuto datumu :) nám to datum tak nějak vyplynulo skrz práci apod. ale pak jsme zjistili, že se nám to bude dobře pamatovat :) takže jupííí :)
Odpovědět
@kofolkal vítej mezi námi! :-) nám taky vyplynulo skrz práci, školu a dalších tisích věcí, ale je fakt, že je pěkné, pamatovatelné, s "nekonečnými" osmičkami, tak proč ne, že? :-)
Odpovědět
@hannnahs pomaličkuuu..zatim jsou šaty,místo,hudba,restaurace,holička.a jak jste daleko vy??
Odpovědět
@lennaaa tak to už jste stihli vcelku dost :-) my už máme prakticky hotovo.. zbývá pár drobností... Doufám, že nikde nenastane problém, který bych musela nahonem řešit (což už se nám teda jednou stalo, ale to sem naštěstí měla čas se tím zaobírat). Takže snad ťuk ťuk, už jen doladit detaily, poslat oznámka a nohy nahoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidávám se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun s tím osudem jsem na tom obdobně :) my jsme si znovu našli k sobě cestu po 10 let, mezitím jsem se pustila do 8letého vztahu, který právě skončil tím, že se mi "můj vysněný" znovu vrátil do života... asi to z dřívějška ve mě někde zůstalo a stačilo málo, abych udělala tento razantní krok :/ nicméně, jsme spolu teprve rok, ale nikoho jiného už hledat nechceme, tak na co čekat.. nejdřív svatba, pak rodinka... :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dochází mi energie |-| Snad do srpna zase nějakou načerpám. Strašně věcí shází - oznámení, košile a kravata, jmenovky, stojan na dort, vybrat a zamluvit kytku, bižuterie, slavobrána, boty.. Zezačátku jsem byla nadšená a milovala jsem datum 18.8.2012 ale teď z něj začínám mít hrůzu =-) Jsem v tom sama? :-N
Odpovědět
@terelmisa nejsi, mně už energie došla dávno :-) vesměs mi z 90% chybí to, co tobě.. akorát já s tím minimálně ještě dva měsíce nepohnu ani o malinkatou píď, takže klid, může být ještě hůř :-D takže mě čeká příšerný panikaření tak na konci června, to bude teprva ten pravý kolotoč.
Odpovědět
Profilova fotka
18.8.2012 fialová svatba :-)
Odpovědět
@lenullka1 ahojky ja to samé :-)
Odpovědět
ahoj děvčata i já se hlásím,kolik vás tu vůbec je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lenullka1 @margitta @lucysek vítejte holky! :-) @lucysek no to už asi nikdo neví, řekla bych nepočítaně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé já jsem se ted dala teprve do příprav pořádnejch, teda zatim docela jen přes telefon a pc,,,osobně až tak za 14 dní, takže mě tady moc neznervoznujte holky :) doufám, že když to mám v hlavě, pak to půjde rychlejc :)
Odpovědět
@andrejkams to určitě jo ;-) nejhorší je si vybrat, pak už je to lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, není tady nějáká nevěstinka co plánuje započít přípravy na miminko po svatbě? ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka ahoj Miško :) tak třeba já :))))
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdo by to plánoval...tak kdo nemá přístup z minula...tak mi napište, já vás přidám do uzvařené skupiny: http://www.beremese.cz/diskuse/privat... ...je tma přímo diskuze na toto téma :-)
Odpovědět
Ahoj, take se pridavam s terminem 18.8.2012 :)) presne o 4roky zpatky jsme se dozvedeli,ze jsem tehu,takze takove male vyroci :-)))
Odpovědět
Čus holky, taky se přidávám na 18. 8. 2012 :) A u nás to bude dvojstatba 8-)
Odpovědět
@noemi86 @lucinecka84 vítejte mezi námi holky! A krásné plánování :-)
Odpovědět
dekuji za prijeti :) U nas je zatim pohoda a klid,ty nejdulezitejsi veci mame a ostatni se dava pomalicku ,ale jiste dokupy...
Odpovědět
@noemi86 tak to je fajn, že nemáte honičku na poslední chvíli. Člověk si to zařizování pak hned jinak užije :-)
Odpovědět
hannnahs urcite,hned je to jine,kdyz je na to cas a clovek nemusi chvatat a brat to,co je,ale muze si vybrat .a Jak mame male ditko do toho,planovat a myslet predem se musi :))) Utece to rychle ze a bude ten velky den tady !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?