Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no to jo ale s tím ozvučením, zdá se mi poněkud blbý abysme měli např. bezdrátový mikrofon...to je divný...a malý mikrofonky to je taky blbý....a bez nich nebude nic slyšet...tak vůbec nevím jak se s tímto poprat...
Odpovědět
Profilova fotka
@berev kamarádka měla také svatbu venku a oddávající ani mikrofon nepotřeboval. Mluvil krásně hlasitě, zřetelně...myslím, že by to mohlo být ok i bez mikrofonů...záleží, jak velké to bude a kolik bude lidí...aby slyšeli všichni
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no právě bude nás zhruba 36, tak aby slyšeli všichni. Já právě byla na svatbě kamarádce, a tam nebylo slyšet ani slovo a to jsem byla kousek od nich...tak to bylo takový blbý no...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak jasně, salon z toho taky musí něco vydělat... :-)
Odpovědět
@christienee přesně, zvlášť, když má lokaci v Praze na Národce, to musí být nájem!
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme byli v Rožnově a prstýnky se začínají vyrábět... mám z nich velkou radost, jsou nádherné :-)
Odpovědět
@christienee tak to je super! :-) a za jak dlouho budou cca? Na jednu stranu je to hrozný, mít je doma, my je máme na stole a zvlášť já mám občas neodolatelnou touhu je furt vyndavat a okukovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v pátek jdu vybírat svatební šaty, to bude mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec :-D
Odpovědět
@berev tak hlavně foťák sebou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no to každopádně, ale slyšela jsem že v některých salonech zakazují fotit...tak snad to bude ok...
Odpovědět
@berev jj, to jsem taky slyšela. Ale nesetkala jsem se s tim. Ani jim nevadilo, že mamča fotila detaily šatů, tak snad to bude ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj pak hodím fotky bude třeba vícero očííí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@berev jj, to je asi lepší. I když nic nenahradí ten pocit, který z šatů budeš mít ty osobně. To beztak nakonec rozhodne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdo kdo teprve vše taky zařizuje a je na začátku??? Nebo už máte všechny skoro hotovo???
Odpovědět
@berev u nás je tedy skoro vše hotové, ale jak sleduju, jak se přidávají další a další nevěsty, tak určitě tu bude i velký procento těch, který se teprva na všechno vrhají.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Asi za 3 týdny, maximálně měsíc... Jojo, už se vidím, taky je budu chodit pořad okukovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@berev my sme taky docela v začátcích :) vše mám v hlavě, ale zařízeno toho máme po málu: máme zaplacený obřad, vybrané šaty, zamluvenou restauraci i hostinu na hajenku. Pár maličkostí máme taky doma, ale na všechno máme snad ješrtě čas:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejkams tak to jsi na tom pořád líp než já, my z toho co říkáš ještě nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud chcete fotografa, tak je nejvyšší čas, já už mám taky dost omezenej výběr, léto je pěkně našlapaný :( Jinak si myslím, že když se do toho člověk pustí, jde to vše v jeden týden oběhat, zařídit, objednat, obvolat..a pak uz jen domejšlet maličkosti :) já sem si dala, že do konce dubna budeme mít vše objednané a zařízené. Jen výzdobu budeme rešit až v červnu, vzdává se mi kamarádka, takže si od ní pak odkoupím vše co se nám bude hodit a tak trochu aspon ušetříme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky už mám šaty! Rezervované, barva ivory s kapučíno výšivkou, už pracujeme i na oznámení jen nevím kde ho nechat vytisknout? Chtěla bych takovéto rozevírací vevnitř s obrázkem
Odpovědět
@berev tak to je super! :-) koukla jsem k tobě do alba, vypadají moc dobře. Škoda, že na té fotce nevynikne ta skutečná barva... Mají moc pěkně řešený vršek... takový by se mi býval taky líbil :-) plus takový ten "rozevřený vějíř", ale na takové jsem ještě nenarazila.. :-| Jinak to oznámko - hlavně si ho nech vytisknout zkušebně. Tiskárna a vy můžete mít jinak nastavené barevné rozhraní na počítačích, tak aby ses nedivila, jaké barvy ti pak vyšli ;-)
Odpovědět
hihi, jak vás tu tak holky poslouchám o těch 6 a více letých vztazích......my máme svatbu na roční výročí :-D ........ ale bydlíme spolu od začátku, zažíváme všechny situace a rozumíme si snad ve všem...... oba toho máme hodně za sebou a víme co chceme...tak snad těch 6let nebudeme potřebovat.....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Díky :-) no já jsem si právě říkala když jsem viděla ty fotky že jako na fotce ty šaty fakt nic moc, takový nažloutlý no....ale fotil to taťka kteý je úplný amatér, nějaký světlo a podobně ho nezajímá, prostě cvaká...tak doufám že až budeme fotit svatební fotky tak že ty šaty budou vypadat na fotkách dobře!!! Ten vršek se mi taky moc líbí...byl k tomu ještě připínací za krk takový nevím jak to nazvat...jo límec se stejnou výšivkou..ale to se mi nelíbilo...právě že ten vršek je dost zdobený tak přemýšlím co na krk...abych nahoře nebyla přezdobená a dole nemám nic :-) S těma oznámkama to musíme ještě domyslet, nějak nevím jaký papír nechat natisknout
Odpovědět
@berev určitě, fotograf si nastaví kalibraci bílé a šaty budou vypadat nádherně ;-) já nemám ani moc zdobený vršek, spíš takový míň tradiční tou mašličkou, takže já asi budu volit to, že si nechám udělat účes na stranu a vezmu si jenom dlouhý naušnice, víc výrazný a na krk už nic.. Ale k těm tvým by se hodila třeba jen taková malá perlička, kulička na řetízku. Něco jako máš i na fotce :-) to bych řekla, že je dokonalý a tak akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-) no zrovna jsem se chtěla zeptat jaký plánujete účesy :-)) už jsi byla na zkoušce u kadeřnice? Já tam jdu teď o víkendu a nevím no...závoj asi nechci...ten mi nesluší, chtěla bych do vlasů asi nějaký kytičky spíš ( nevím jestli zrovna třeba živý) no a čelenku to zatím taky nevím....pokud už máš vymyšlený účes, šla jsi ke kadeřnici i s těma doplňkama do vlasů co bys chtěla? Já co vím tak v tý půjčovně měli nějaký bílý růžičky do vlasů...ale já budu mít pravděpodobně nějakou luční kytku takže myslím že pak je asi blbý mít ve vlasech růžičky co?
Odpovědět
@berev no ještě budu zkoušet asi i jiný... na stranu jsem ještě nikdy neměla :-) měla jsem klasickej drdol - ten už ne, i rozpuštěný a natočený, ale to při mých jemných vlasech stálo tolik práce a výsledek nic moc, že to už opakovat taky nechci (zvlášť ne to spaní v natáčkách :-D ) Jinak zkoušku jsem ještě neměla.. bude mi česat moje dlouholetá kadeřnice, která už je ale v "důchodu", takže si jí nemusim zajišťovat dopředu a času mám hafo.. takže to ještě necháme.. Hlavně budu potřebovat příčesek, což mi štve.. musela jsem se nechat ostříhat kvůli kvalitě vlasů ;-( a vzhledem k tomu, že nemám ani příčesek, ani závoj, ani kytky, tak to bude čekat asi ještě dlouho :-N kytičky do vlasů mi přijdou asi tak do týdne.. závoj netuším a pro příčesek taky nevím, kdy pojedu.. chci ještě počkat, až mi malinko zesvětlají vlasy na sluníčku, abych trefila odstín toho příčesku.. Ale každopádně, jestli budeš mít luční kvítí, tak bych vynechala růže ve vlasech, i ty umělé malé kytičky, i čelenku... to všechno bych řekla, že pasuje spíš k takové té princeznovské image.. volila bych do vlasů živou květinu, která bude i ve tvý kytici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jjj tak to máš dobrý vlasy ti ještě o kousíček poporostou :-) já původně chtěla polorozpuštěný ale prý mám na to krátký vlasy...tak budu mít asi drdol...no a kadeřnice říkala abych si půjčila na zkoušku čelenku...chci se zeptat...šaty jsem si půjčovala v Táboře, kde bych si chtěla půjčit i ostatní doplňky....ale když půjdu na to česání tak do Tábora nepůjdu, půjčila bych si nějakou čelenku v půjčovně třeba v Praze, jde to? S tím jen že to při účesu jen zkusíme a pak bych si třeba vybrala nějakou hezčí nebo tak...to pak budu platit půjčovný asi 2x viď? Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, prostě teď vemu v Praze první co mi příde pod ruku, vyzkouším v účesu, řeknu že ok a pak si půjdu vybrat nějakou jemnější, zdobenější a tak....? Jinak s tím příčeskem...ten já bych nechtěla...prostě jsem přírodní, mám vlasy takové tak prostě musí kadeřnice něco pěkného vyrobit z nich :-) Já mám vlasy melírovaný a v létě budu úplná blondýna asi uvidím no...živou kytku do vlasů mi kadeřnice nedoporučila s tím že nevydrží pěkná moc dlouho...tak nevím...
Odpovědět
hlasím se k nejkrásnějšímu datu v tomto roce 18.8. :-)
Odpovědět
@berev ještě o kousíček asi jo :-) snad... No já z toho příčesu taky nejsem nadšená.. :-( já tohle nemám ráda, umělý nehty, umělý řasy, kdepak.. nic pro mě.. Ale kadeřnice mi to řekla jasně, že bez příčesu tenhle typ účesu udělat nejde... Že to jde jen u žen, co mají vlasy tak do půlky zad a hoooodně hustý, a to má prý málokdo :-( S tou čelenkou netuším... tohle jsem nikde nezkoušela, ale asi z toho nadšený nebudou, můžeš to zkusit. Můj osobní tip je, že ti to nikde nepůjčí.. ale fakt nevím, za zkoušku nic nedáš :-) @lennaaa tak vítej mezi námi! :-) jak jde plánování?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No jsem si říkala že při nejhorším bych jí koupila u větnamců, tam by v bižu něco takovýho taky mohli mít? a nebo do vlasů klasickou čelenku mám modrou, pro představu :-) A jaký chceš vlastně účes?? Pošli foto :-) a nepřemýšlela si tedy o jiném účesu který by šel udělat z tvých vlasů nějaký kompromis? Taky mám jemný vlasy...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?