Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě se vůbec neukázalo, že přišel nový příspěvek do diskuze, tak jsem celkem zaspala...a říkám si, zajdu na forum a nahodímk téma, at se to rozjede....kouknu tady a.... tady už to zase žije: Takže holky ahóóóóóój v novém roce :-). Já jsem taky postoupila. Máme místo na obřad, hostinu a párty (vše na jednom místě), mám fotografku, kadeřnici a vizažistku, včera jsme šli kouknout s drahým na prstýnky a za 5minut vybráno a totální shoha!!! Takže pak už jen až přijde čas obejdnat. Jinak už mám doma vývazky, věci na fotobudku, máme logo, poděkování pro rodiče. Na Dort jdu příští týden...ne ještě objednat, ale zjistit možnosti a ceny. Tak bych potřebovala poradi, kdo už byl na dort, na kolik vás vyjde a pro kolik osob...at vím, jak se ty ceny pohubují...to by mě moc zajímalo. U nas mají skvělpu cukrárnu a luxusní dorty, co dávají do kaváren...ale zase....cena je brutál, 3patra 4500,-....tak nevím... :-)
Odpovědět
@apinka tak to máš super, že se ti to povedlo zařídit všecko na jednom místě :-) no tak já na dort ještě ani nepomyslela - teda v tom smyslu, že bych něco objednávala nebo zjišťovala, to nechávám až na poslední chvíli. Ale jinak za větší třípatrový dort si myslím, že jsou 4500 ještě dobrá cena (ale možná je to tim, že jsem zvyklá vídat pražské ceny.. )
Odpovědět
Profilova fotka
no asi tak...ten dort se může složit z jejich klasických dortu....pro předstvau zasilam odkaz: a bezne jeden dort (jedno patro) stojí cca do 500Kč...3patra x 500 je 1500....a 3000 kč si berou za co? :D:D:D:D www.ollies.cz. Ale fakt je to jako vynikající koupě....všichni ty dorty zbožňují, čerstvé, chutné...ale cenu si nechám zjistit i jinde. Jinak ted koukam a objednavat budu tak 2mesice před až. PS: jakou barvu či téma svatby sis vybrala nakonec? :-)
Odpovědět
@apinka já bych řekla, že ten zbytek je "svatební přirážka"... ani bych se tomu už nedivila. Tak téma nemám žádné, barvy zůstávají původní - oranžová - zelená - možná kapka červené.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Pridavam se k tomuto popularnimu datu. Ja ted jdu resit saty, mam v planu obehnout co nejvic salonu behem 3 tydnu a snad uz se teda rozhodnu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky! :) tak jsem zjistila, že oblečení na mě, ženicha a k tomu prstýnky bude největší kámen úrazu...nějak se furt nemůžeme rozhodnout které...líbí se nám víc možností :D no děs a hrůza :-D asi jak jsou to 3 nejvíc důležité věci, tak se člověk bojí, aby se rozhodl správně, nebo nevím :-) Jediné, co je jisté, že šaty nebudu mít nakonec champagne, ale bílé a ženich už má objednanou vestičku s regatkou....jak se dnes máte?
Odpovědět
@zuznana tak už se těšíme na fotečky a hlavně přeju šťastnou ruku při výběru a milý personál (protivná baba dokáže zkazit celý zkoušení :-N ) @janina_sun tak aspoň máte Jani víc variant, my jsme nemohli shodnout ani na jedné :-D oblek jdeme nejspíš zkoušet teď v sobotu, jestli mé studijní povinnosti dovolí.. Prstýnky budou hotové za 3 týdny, tak už se taky nemůžu dočkat.. Jinak venku je krásně (i když třeskutá zima), takže den jak vymalovaný, už se těšim, až půjdu s hafanem ven :-) a jak je u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak se to krásně rýsuje, že? :) když jsme se tu sešly v létě, tak člověk ani nevěděl, co vše je potřeba k svatbě :) noooo, panečku, letí to...pamatuju si, jak mi ještě nedávno lidi říkali "prosím Tě, je to za dlouho, až za rok a půl"....a najednou šup a už je rok v tahu :-D Jinak koukám, že zdokonaluješ svoje přípravy, oznamko atd...krááása :) moc se mi to líbí x-) U nás jinak celkem klídek :) O víkendu jsme se domluvili s naším DJ a ještě se s ním chceme sejít jednou, abychom ho seznámili s příbuzenskými vztahy v rodině atd, aby se mu nestal trapas, že třeba poplete příbuzné nebo zamění babičku s maminkou atd...což se u nás stát může, protože moje babička vypadá stále skvěle :-) No a velkou novinou je, že teď v sobotu jdu fotit budoir...nakonec jsem se rozhodla, ale jdu do toho sama a s naší svatební fotografkou, tak se docela těším x-) aspoň si s ní vyzkouším focení
Odpovědět
@janina_sun já měnim furt něco.. to je vliv beremka tady :-D tak to mi ani nenapadlo řešit něco takového s DJem, ale rozhodně to v některých situacích není na škodu ;-) Wau, takže ses rozhodla do toho taky jít? Já jsem původně myslela, že ten budoir vynechám, když už mám fotky nás dvou, ale poslední dobou se mi to taky čim dál tim víc líbí.. no uvidíme.. furt jsem taková na vážkách. Tak doufám, že aspoň náznak foteček ukážeš :-) ale rozhodně je to dobrý, když si člověk na to vezme svýho fotografa.. aspoň se seznámí. Já bych se ale před naším fotografem propadla studem, zvlášť, když bych tam měla být sama :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no, mě by to taky s tím DJ ani nenapadlo řešit, upozornil nás na to sám ...říkal, že když je třeba jeden z rodičů po smrti a je tam nový partner, tak aby prostě nedošlo k trapasu nebo faux pas...a má pravdu...taky mu pak dáme výběr písní a domluvíme detaily. Dáme mu harmonogram dne, aby to mohl plynule moderovat atd...prostě potřebuje vědět spoustu věcí, což je fakt x-) no, na ten budoir jsem zvědavá...ale asi mě dokopalo to, že máme fotografku a chci takové něžnější fotky...žádná tvrdá erotika, kde budu jak "děvka"...no jsem na to sama zvědavá. A Hani, jak to vůbec pokračuje s tou vaší restaurací? už je to ok?.
Odpovědět
@janina_sun to je pravda.. já furt narážim při plánování na věci, který by mi vůbec nenapadli... :-) jj, to plně chápu, ten budoir je prostě takovej jemně hezky erotickej.. takový fotky mám ráda ;-) No s restaurací.. šli jsme do jiné, je tam moc milý pán, skvělá domluva. Teď čekáme ještě na kalkulaci předběžnou podle našeho zadání. A pokud to bude ok, tak asi nebudeme váhat :-) ještě teda dojedeme na ten Berchtold, ujasnit si, jestli to ten manažer myslel vážně, nebo si dělal srandu.. takže konečný rozhodnutí ještě nemáme. Ale všichni se spíše přikláníme k té nové.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak ono se ještě spousta detailů a maličkostí vynoří...jen doufám, že ne až ve svatební den :-D :-D tak to je paráda, že to vypadá s restauračkou tak slibně!! Dobře jste udělali, že jste se rozhodli pro změnu, koukám, že se vyplatilo :) Tak držím palce!!
Odpovědět
Článek se načítá
@janina_sun ve svatební den už to bude jenom zpestření :-D no zatím to nechci zakřiknout, však víš ;-) takže ťuk ťuk.. a snad to dopadne dobře, ke spokojenosti všech :-)
Odpovědět
a dnes to máme přesně za 200dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs dekuju,mas pravdu, protivna baba v obchode je nestesti. I kdyz tu v Anglii ony jsou vetsinou prima,snazi se prodat...nekdy ale pak za kazdou cenu a tvrdi ti, jak ti vsechno slusi... :-p
Odpovědět
@zuznana jo, to jsem zažila taky... pani mi tvrdila, jak je to sexy, když mi z šatů lezou prsa na všecky strany.. oba extrémy nejsou nic moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...hlavně ať nám bvyjde počasí!!!! To bych nám moc, moc moc přála. My máe obřad venku a v případě děště by to muselo být sále...což už by se mi moc nelíbilo no...ale co by se dala dělat že? :-). Já mám z šatů paniky, pořád si nemůžu vybra...ty v první části alba budou přinejhorším fak..ale nebyla jsem na 100pro rozhodnutá. A prstýnky jsem si říkala, zda neni brzo..ale tak...už se nemůžu dočkat, až budou doma :D
Odpovědět
@apinka mno.. to je asi to jediný, co nenaplánujeme :-) člověk nikdy neví.. minulej rok stálo léto za bačkoru, teď je zima jak v psírně... těžko říct, jaký bude léto.. A v kolika salonech už si byla? Já mám zase pocit, jak jsem tu psala, že nevím, jestli jsem si vybrala ty správné :-D jo holt holky... není to jednoduché :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no Praha 2 a Ostrava taky 2. Přístí tyden plánuju další dva. Kde to bylo nej byla ta praha, tam mi sedly docela v kazdem alepson jedny :-)...kdyby bylo nejhuře (viz album). A pak mam jeste jeden v Osve v zaloze...je jich zde více..ale pak uz nic moc
Odpovědět
@apinka tak to jsem zvědavá, co nakonec vybereš z takového množství :-) a nějaký styl se ti konkrétně líbí, který ti sedí? Nebo zatím zkoušíš všechno?
Odpovědět
mohu se přidat prozatimní slečny? :-)
Odpovědět
@terezskaa no jasan! Jsme rády, že se to tu tak pěkně rozrůstá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty, jelikož jsme se konečně rozhoupali se svatbou (máme 18.8.2012 vyročí a to už 13let) a vybrali toto krásné datum ráda bych se k Vám přidala do debaty :-) pokud to nebude vadit ... sice člověk ví co je vše potřeba, ale abych na něco nezapomněla a určitě tady budete mít i nějaké fajn nápady, které by mě třebas nenapadli ;-)
Odpovědět
@anitram82 tak vítej mezi námi! :-) ono se vždycky najde něco, na člověk zapomene, teda aspoň v mém případě.. sice ne z těch základních věcí, ale něco by mi opravdu třeba ani nenapadlo, že je potřeba :-) a jak jste na tom s plánováním, jestli se můžu optat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že se trefím s jménem ;-) dle nicku soudím, že jsi Hanka ... no Hani ve středu jsme byli na matrice zamluvit termína a docela mě překvapilo, že ještě nikdo tam na toto datum nebyl ... trošku u nás proběhl boj o čas obřadu, protože mě se nechce zas tak moc brzo vstávat tak jsem to ukecala na 12.30 ... jinak přípravy zatím na začátku ...napsala jsem si takový souhrný seznam co všechno bych ráda a co asi kolik by mohlo stát a pak se začne zařizovat .. taky mám domluvené fotografy (radši dva) obě kamarádky .. teď se snažím váhám mezi dvěma restauracema a hlavně barvu .. mě osobně by se líbila fialová, ale asi mi to neprojde a hlavně bych chtěla kytičku růže a ty fialové nejsou :-| tak nejspíš zkončíme u nějaké červené .... takže tak asi .. Něco jsem už dočetla v diskuzi, ale né všechno .. zeptám se tedy odkud si? a jaký plány na svatbu máš ty?
Odpovědět
@anitram82 jj, podle nicku soudíš správně ;-) tak to je ta paráda, že ještě na to datum nikdo nebyl! Protože jak asi za chvilku zjistíš, tak tady v tom tématu je nás mraky :-D Ovšem, abych tě uklidnila, víc holek je z Brna a z Moravy všeobecně (Češi se asi moc neberou :-N ), takže máme ještě se zařizováním náskok (koukala jsem, že ty jsi Poděbradská :-), tak mám radost, že je tady taky někdo takhle blíž). Ale jinak už s přípravama taky docela jedeš :-) no s těma restauracema.. nechej si od obou udělat návrhy menu a ceny a uvidíš.. já si takhle myslela, jak mám skvělou restauraci a opak byl pravdou... všecko sice skvělé, ale jednání hrozné, takže teď jsme ve fázi změny restaurace.. :-S no a barva to byl u nás boj - přítel miluje červenou, já jí nesnášim skoro.. takže musel být kompromis. Já miluju fialovou, přítel jí nesnáší a tak dále a tak dále :-D nakonec jsme zakotvili na oranžové + zelené. Jinak já jsem z Prahy-východ a plány... no základ asi svatba vevnitř na zámečku, oběd pro rodinu a následně raut.. to je tak základ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani koukala jsem do tvých albíček z příprav ... šaty krásný a místo obřadu taky ... já jsem původně ze Říčan (Praha-východ), ale v Poděbradech jsem už osmý rok. Nám matrikářka říkala, že tento rok je docela překvapilo kolik už mají svateb. Přípravy se snažím stihnouti co nejvíc teď, neboť se snažíme dostavit domeček a čekáme další přírůstek do rodiny (začátkem dubna/jedno děcko už máme Verunku v prosinci jí byly 3roky )takže dokud mám trošku času ;-) . K těm restauracím a co sis do toho návrhu menu nechala všechno napsat? Na něco jsem koukala jako menu na oběd, ale nevím zda je možné si nechat zpočítat i odpolední raut??? Asi ano viď? Jak to budete mít s hudbou?
Odpovědět
@anitram82 tak já bydlím kousek od Říčan, to jsme byli skoro sousedky :-) Já jsem na matriku naběhla zase strašně brzy (jako na všecko). Já teď dokončuju školu, přebudováváme bydlení a ještě do toho práce, tak prostě sem na to všecko chtěla mít čas.. takže jediné, podle čeho soudím na počet nevěst, je to, jak se to hemží tady na fóru :-) Jé, tak to gratuluju k mimču! :-) to už to máš pomalu taky "za pár". :-) Návrh ceny mi v obou restauracích udělali jak na oběd, tak na raut, u obojího na osobu, a podle mého přání jídla. Jinak na oběd: přípitek Prosecco, knedlíčková polévka, předkrm bruschetta s rajčátky a hlavní chod vepřový steak v anglické, a jako zákusek kávička a vlastní dort. No a na raut máme řízečky, ovocný salát, zeleninový salát, pečivo, gulášek, roastbeef a sýrovou mísu. Co se týče pití, nealko hradíme neomezeně, víno do určité částky, tvrdý alkohol vůbec :-) No a hudbu - na obřad máme ozvučení od zámku, doufám, že to nebude nějaký patla :-p :-D, na oběd hezky tichoučko (max. necháme potichu pustit nějaké cd, ale spíš ne), no a odpoledne máme zajištěného DJe, který nám bude hrát až do 10 do večera - to plánujeme skončit :-) uff... to jsem zas vyplodila slohovou práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nové holky, vítám Vás a hlavně příznivce fialové :-)...no myslím, že jsme tu nyní v ideálním počtu..ne že bych nové lidičky nerada vítala....ale pak mám v tom chaos (nevím jak vy) a mota se mi kdo je kdo a kdo ma co...tak je to takove komplikovane :-). Ted jak nas dnes pribylo se mi to zda ideál...škoda, že se třeba nedají diskuze zamknout....ale fakt to nemyslim, zle...jen kvuli orientaci v diskuzi :-). @hannahs...no snad si vyberu! Ve střdu mám dovolenoua jdu s holkama na šatky...tak uvidíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Hani lepší dřív než pozdě ;-) díky za inspiraci v jídle .. já bych k obědu chtěla klasiku takže šunkovou rolku s křenovou šlehačkou+pečivo, slepičí vývar, svíčkovou s brusinkami, ale v tom rautu nemám zas až takovou představu jasný je, že maso, sýry, ovoce a sladký ... s placením pitím mám jasno platit jen nealko, pivo a víno a tvrdý ať si každý platí sám, když bude chtít :-) . Taky jsem přemýšlela nad DJ našla jsem na netu jednoho tady kousek od nás a vypadá sympaticky a přiveze si všechnu aparaturu a hraje 7 hodin za 3.900,- a když budeš chtítí déle tak každá hodinka za 350,- takže si myslím, že by to bylo ideální ... vždycky jsem si přála první svatební taneček waltz takže to by i s DJem neměl být problém písničky už vím a co se týká obřadu tak u nás nám nabídli buď varhaníka při obřadu (dali nám seznam písniček)nebo můžem z CD, ale musíme mít někoho, kdo to bude obsluhovat. Nevadilo by mi, kdyby to hrál varhaník, ale naše vybrané písničky tak to zkusím domluvit už mám nějaké vytipované ;-) Apinka nejsem tady na diskuzi dlouho, ale mám pocit, že diskuze jdou uzamknout nebo tak něco ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?