Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nooo...zajtra budem múdrejšia a možno moja mamina o 5 litrov lahšia.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a ja tu stale riesim ze som davala zalohu 2500.Ale ja hovorim,vydavas sa len raz :-D aspon dufam.Tak ked najdem po com tuzim urcite to chcem
Odpovědět
Profilova fotka
aj mne to mamča stále vraví, ale je mi lúto tých peňazí, aj keď nie sú moje... no ale svadba je len raz...tak snáď ma nezožere nikto keď sa inak rozhodnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby svadba je len raz, ale na takychto veciach stastne manzelstvo nepostavite... krasne budete pre neho v akychkolvek satach..niekedy je spekulacia zbytocna...barchee: najlepsie prestat pozerat saty stale na nete a bude. lebo takto si vyberies zase v druhom salone a po mesiaci-dvoch budu mat v povodnom zase novu kolekciu a budes v jednom kruhu
Odpovědět
e.lle:máš pravdu, taky jsem si to tak uvědomila, až když jsem zaplatila druhou zálohu :-S , myslím že každá nevěsta je krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to hej...ale keď som si ich bola skúšať druhýkrát...volako to nebolo ono...novú kolekciu už dostali...pochybujem, že do marca dostanú ďalšie...veď dnes idem do fany a uvidím ako dopadnem... :-N ...hlavne ja sa musím cítiť výborne...na manžela teraz nepozerám, on nebude mať oblečené moje šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ved to je na tebe, uvidis co bude dnes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty máš šatky z nitry? ja som sa tam chcela ísť pozrieť, ale je to ďaleko...šaty tam majú ale krásne...ale tiež ešte mám troška problém v tom, že mám číslo 44 - 46 takže nie všetky modely majú v mojej veľkosti, a mám troška zúžený výber tým pádom...preto som tak neuvážene hneď zaplatila zálohu...neva...dám vedeť večer ako som dopadla...ozaj, tento týždeň majú prísť podbradníčky :-D aký budete mať podväzok? Ja nechcem, modrý, nemám rada tú farbu...chcete aplikovať aj ten americký zvyk s tým niečim novým, starým, modrým a požičaným? ... ja to moc nechcem...tieto americké zvyky nejak nemusím...
Odpovědět
Profilova fotka
ano mam satky z nitry, ja som mala uplne inu predstavu o satach, ale ked som skusala tak som sa citila krasne v inych... a tie teraz mam. a uz nehladam, lebo to je jasne ze by sa mi pacili aj ine..a to by som ja stale špekulovala.. ja mam zase problem ze nemam prsia :-( a tak vela peknych satkov, ale co ked "hore nič". ja este nemam podbradnicky objednane, ale chystam sa na to. mne sa to celkom aj paci - nove, stare,modre, pozicane... ak sa bude dat tak to dodrzim, podväzok bude u mna maslovy -ale aspon s modrou maslickou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na nete som našla takú silikónovú prilepovaciu podprdu...neskúšala si také niečo? aby ti to troška podvihlo prsia...ja si ich zase musím do šiat narvať :D chichi... odkrojím ti kúsok, chceš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!No e.lle mas pravdu.Barchee uz potom viacej nepozeraj.Ja ked som zajednala vtedy saty tak uz som ziadne nepozerala.Za to beham po salonoch.Jedny krasne som nasla aj dnes len su na vysku 165 a to je mne kratke.Tak zase nic.Ale asi behnem do Nitry.No mne sa to tiez paci,nieco nove,stare,pozižace,modre.Urcite to budem mat aj ja.Podväzok mam modry.To som dostala tak urcite si ho dam.A tiez mi barchee mozem kusok odkrojit. :-D Ja mam ten isty problem ako e.lle
Odpovědět
Profilova fotka
barchee: ano skusala som to, ale ona prsia nedvihne, len trosinku zväčší. ale tak sa potia chudatka pod nou :-D kustik mi mozes poslat ;-) v nitre v diamonde maju peknucke saty, ale v nicol som mala otrasnu skusenost, takze tam ani neviem ake maju saty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ja som pozerala diamonde a pacia sa mi tam ale stvoro siat.A kde v Nitre to najdem.Posles mi to prosim do Ip.Dakujem.Ale tiez v Nicole maju pekne saty.ked sa mozem spytat co ti tam urobili?
Odpovědět
Profilova fotka
takže baby, mám nové šaty :-D :-D :-D biele, so swarovsky kamienkami, zo salónu Fany, za 10500 + 450 za biele bolerko :-) no teraz to bol ten správny nevestovský pocit šťastia - takže správne ma intuícia ťahala do toho salónu :-N taká som jak blcha vytešená. takže výzdoba bude bielo-bordová a kytica čistá bordová.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis tak sa oplatilo.Mas ich aj v albume,alebo ktore su to?Tak gratulujem
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.perfectbridal.com/Jasmine-... tieto :-D sú fakt nádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
barchee: ktore su to z nich? som rada ze sa tesis, aspon mas dusicku na mieste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale tam je vela siat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jáááj, to neuložilo len te moje ... STYLE F114 tieto sú to :)
Odpovědět
Profilova fotka
ten princeznovsky pocit je dolezity...
Odpovědět
Profilova fotka
barchee.su naozaj krasne.No veru si urobila dobre.su krajsie ako tie prve
Odpovědět
Profilova fotka
ja neviem ake si mala prve, takze neviem porovnat, ale su peknucke tieto...
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle:vrat sa ale na siedmu stranu tam ich davala
Odpovědět
které jsou to ty šatky?já je nemůžu najít co má barchee ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: a ktoré? tie o boli pôvodne prvé sú tieto http://www.sinceritybridal.com/eu_en/... a tie ktoré sú teraz sú tieto - http://www.perfectbridal.com/Jasmine-... style F114 :)
Odpovědět
barchee:no mě se teda více líbili ty první :-S , ale ty se v nich musíš cítít. na té stránce je moc šatů, snad vím které to jsou, taky mám od Jasmine šaty :-)
Odpovědět
barchee: tak tu zálohu prodej, třeba o ticírku levněji ;-) :-) tu původní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiez skusala od jazmin na tej stranke co ma aj barchee pod cislom 963,ale vobec mi nesadli
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl : tie šaty sú krásne, ale na modelke na obrázku vyzerajú úplne inak a na mne s veľkosťou 44 vyzerajú tiež úplne inak...necítila som sa v nich ako nevesta...v tých bielych jasmínkach je to úplne paráda, krásne sa ligocú a vyzerajú na mne fakt super a hlavne...cítim sa ako nevesta :-D keď som ich videla na vešiaku, vôbec ma neoslovili...ale keď som si ich obliekla...prekvapko 8-)
Odpovědět
barchee:nechceš poslat fotečku,kde jsi v nich oblečená?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?