Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uz sa neviem dockat ked tam zajtra behnem a co mi povedia
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle: ja som trubka, šak už som si ich aj pozerala :-N ide na mňa nejaká chrípka, som taká pripečená dnes :-(
Odpovědět
Ahojte moje spolu nevesty :-D Sledujem vas len nemam cas pisat :-( Moni mne sa vsetky tvoje satky pacia, dolezite je aby si ty bola spokojna. Mna tiez vsetci prehovarali na ine saty, ale ked som obliekla moje, pochopili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka.no ved ano,ked mne uz ine ponukali ale tie co som si vybrala tak mne sa pacili najviac,lebo ja som uz od zaciatku take nieco hladala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj genialitka,nemas nejake adresy na svadobne salony v Partizanskom
Odpovědět
Nie, ale co som pocula, ta obsluha nic moc...Teraz je jeden novootvoreny pri hlavnej ceste, ale neviem ako je to s vyberom. A kde vsade si uz bola?
Odpovědět
Profilova fotka
v Partizanskom som nebola ani v jednom.Presla som vsetky salonny v Topolcanoch a tiez pri Topolcanoch co boli na dedinach.Potom som si zajednala tie moje a viacej som nikde nebola.Lebo tie boli take ake som vzdy chcela
Odpovědět
Moja a tvoje vysnivane saty boli v TO? Neviem co dalej..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to veru ano!V Topolcanoch regine.tam je uz aj zaloha.tak asi mi prepadne ked najdem niekde inde take podobne.lebo v tom salone sa mi uz ziadne nepacili.Ale par siat som nasla na nete,tak sa chcem opytat ci by ich nevedeli zohnat
Odpovědět
Zvazujes aj moznost kupy? Aj cez ebay? Nad tym som rozmyslala ale bala som sa to risknut :-S Drzim ti palce, ved je hriech nemat vysnivane saty na svadbe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to veru ano.neviem,trosku som uz rozmyslala ale bojim sa ked mam pravdu povedat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mona00: co toto?? http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovědět
Profilova fotka
no tie su tiez pekne,ale neviem ci by neboli kratke.Lebo pise max 170cm a ja som o trosku vyssia.ale vypadaju pekne.este porozmyslam
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle.No nakoniec sa dalo v salone dohudnut,zatial sme to zamenili na tie co mam v albume co sa ti pacili.A akurat isli objednavat saty,tak ked dojdu tak mi daju vediet.jedny by mali byt behom tyzdna a druhe az po novom roku.Tak mi daju hned vediet.Budem plati o 3000 viacej ale ja budem prva nevesta co ich bude mat oblecene z toho salonu.Uz to nebudem riskovat.a tie jedny sa mi pokusia zohnat ze aj ony nieco take hladali http://www.salonnicole.sk/UserFiles/I... http://www.salondiamond.sk/667.uf.ash...
Odpovědět
Profilova fotka
no, takže, po dnešku mám už úplne jasno - šaty vybraté - sú to tie s kapučino prúžkami (http://www.sinceritybridal.com/eu_en/... ) bordo nemali moje číslo - nedám ich do albumu, aby ich náhodou nevideli baby z rodiny, keby sa pozerali ;-) , aj smotanový závoj po pás s glitrami, popolnočné šaty tiež - sú krásne bordové 8-) , výzdoba bude smotanovo-bordová, tak isto kytica aj výzdoba na auto... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mina: mne sa páčia na tebe tie lisette, sú zaujímavé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barchee:to hovorila aj e.lle.su tiez peknucke.ale skusia mi jedny zohnat.u nas sa pohubuju okolo tych 9000.tak ked mi ich zozenu ja budem platit 12000 ale do mojej svadby ich ziadna nebude mat.ale boli krasne.ale nedala som ich sem radcej.a nebudem to riskovat uz
Odpovědět
Profilova fotka
barchee.ozaj mas taky podobny vkus ako ja.aj tie pierka som pozerala.a chces len stusky alebo si budes dozdobovat a kolko asi stoja.lebo jedna holka co chodi aj na tuto stranku robi pekne pierke po 10 a je tam bud ruzicka alebo aku kvetinku chces a maslicka a kruspan.Mne sa ta cena zda super
Odpovědět
Profilova fotka
tie pierka čo chcem ja stoja pre svadobných rodiov 25 sk, pre svedkov 7 sk a pre hostí 5 sk ... nechcem do toho moc investovať, lebo ajtak im to pri zábave poodpadáva tak načo zbytočne peniaz do toho invetovať...inak stránka je www.reka.sk majú tam všeličo... všetko ma to výjde do 500 sk ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som to tiez pozerala mna to tiez tak podobne vyjde tych 380 korun aj s postovnym a to mame 30 pierok.Ale pre rodicov si budeme davat robit aj s kyticou a pierkom.ale tiez to tvoje je dobre cena.ked tak pozri si tie co budem mat ja pre hosti.dam ich do albumu.ja som chcela aj s kruspanom zase
Odpovědět
Profilova fotka
baby dnes mi prisli oznamka.... juchúúúú
Odpovědět
Profilova fotka
Caute baby. vy uz mate toho tooolko vybavene, zacinam stresovat, ze ja nic :-( ale prave som si objednala svadobne podbradnicky, tak sa vytesujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mona: my máme 76 pierok :-) e.lle: to je super :-D mala si aj ty také švitorenie v bruchu keď si si ich pozerala :-N jika: kde si ich objednala? ja ešte podbradníčky nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
barche:: ani ja este nemam podbradnicky... no pojdem trochu lasovat po nete.... aj pierka musim hned pozerat. svedkom a rodicom sa davaju ine ako ostatnym? teraz si ich stale pozeram a neviem vynadívat, super pocit..
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle:to poznam stymi oznamenia mi.Ja som sa tiez na ne stale pozerala.Uz to je take skutocne ked to tam je napisane.No my mame pierka tak ze rodiacia budu mat ine a predny druzba bude mat ine a samozrejme ten je aj svedkom.ale inak budu mat vsetky ostatne.Ale niektory davaju aj zenam pierka,ale mi nedavame.No podbradnicky nemame ani my este.tie musim tiez hladat
Odpovědět
Profilova fotka
baby som pisala barchee - podbradnicky sa mi pacili na tejto adrese, aj ceny v pohode - zadajte do vyhladavaca galanteria ivana
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi zenam nebudeme davat, tam druzbovi ine - ale on nie je svedok a tak aj rodicom ine a svedkovi necham normalen taky ten rozmarin u nas davame zenacom
Odpovědět
Profilova fotka
ja keby nemam prveho druzbu svedka tak tiez ma rovnake ako ostatny.Rozdiel medzi svedkom a ostatnymi nerobime ani u nas
Odpovědět
Profilova fotka
no chvala bohu..okukavam ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?