Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no to viem.mne sa to vzdy pacilo.no veru musis rozmyslat nad tym aj ako ho budu prezyvat.ved aj ty si mozes dat Filipa :-) Bola by sranda svadba ten isty den a deti by sa tak isto volali.ale ja si myslim neviem preco ze budeme mat dievcatko.lebo vsetci stale rozpravaju len o chlapcovi.segre sa snivalo ze bude chlapec a teraz sa neopyta ako sa ma malinke ale ako sa ma synovec :-D a Tonko si je iste ze to bude chlapec tak som sa smiala ze na ten just to bude dievca
Odpovědět
no ved ochvilku sa to dozvies... moja sestra chcela mat velmi dievcatko, na chlapca ani nepomyslela... a zrazu bol na svete moj synovec... asi na tom nieco bude, ze ak si niekto az tak velmi zela urcite pohlavie, tak na just to vyjde inak... ale to je jedno, clovek ked sa pozrie na to male, tak je stastny, ze ma to co ma.. no ja ešte nemusim mena riesit, ale ak k tomu pride, tak sa s mužom dobre potrapime, on chce dvoch synov, no a ja fakt neviem, ake mena pre chlapcov, ked mne sa skoro ziadne nepacia... pre dievcatko by som vedela aj viac..
Odpovědět
Profilova fotka
no to veru ano pre dievcatka su krajsie.no ja neviem stale co chcem.no ale uz som povedala ze dalsie nechcem. :-D
Odpovědět
holky, to jste hodný :-) jinak shar mám stejný problém - v dívčích jménech bych ještě vybrala, ale chlapecký se mi skoro žádný nelíbí... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ved preto mam ja vybrate tiez iba jedno meno chlapcenske.Ale pacil sa mi este samko ale to je na okoli vela aj v rodine a tiez Matusko ale toho si dala kamaratka teraz vo februari tak ostal Filip.Ale inak aj Sebastian je krasne ale to ma tiez dobra kamaratka
Odpovědět
ahojte zienky, aj ja som mala svadbu 18.4. a bolo fakt super. vsetkym vam blahozelam k odvaznemu kroku. a nasledne vas bratislavcanky chcem poziadat, ci mi neporadite, kde vyvolavaju krasne svetle fotky. lebo niekedy zvyknu byt dost tmave , ako jedna z vas pisala. a to znamena nekvalitu. my mame zatial fotky len na cd a uz by bolo na case ich vyvolat. dakujem vopred
Odpovědět
adka84. no s tymi fotkami mam aj ja problem, davala som si vyvolat len tak na skusku par, v poluse, ale tiez sa mi zdaju trochu tmavsie a normalne lepsie som si vytlacila doma v tlaciarni na fotopapier xixi... budem este hladat a potom dam pripadne info, kde tlacia pekne fotky..
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja som si davala fotky vyvolat cez internet fappyfoto.fokty boli krasne a jasne.niektore daval vyvolat fotograf ale tie neboli az take dobre.Mne to poradila kamaratka a este tam bola vtedy aj akcia na rozmer 10x15 za dobru cenu.tak ja viem ze odteraz budem fotky davat vyvolavat len tam
Odpovědět
ahoj moni, aj ja som rozmyslala, ze vyskusam cez net... a daju sa tam aj vacsie rozmery a matne fotky objednať?
Odpovědět
Profilova fotka
ano daju sa vybrat mozes vyvolat 10 taky rozmer 10 taky to je uz na tebe.a daju sa aj matne.NO mne vsetci hovorili z ake su tie fotky pekne jasne.aspon mne take dosli a niektore tie iste vyvolaval aj fotograf a bol to dobry rozdiel ok ideme spinkat
Odpovědět
oki papa
Odpovědět
ahojte, dakujem krasne za rady. sharmana , ak zistis, kde pekne vyvolavaju, daj urcite vediet, lebo to sa mi zide aj na ine foto. tiez som pozerala na net na tu firmu happyfoto a celkom sa mi to pozdava. takze asi vyskusam. popripade sa potom daju znovu vyvolat ;-) , nie?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
urcite sa ti daju aj potom vyvolat.ja mam tiez vela fotiek este z minuleho roku z dovolenky nevyvolane tak to musim dat niekedy aby som to do novembra stihla uz ked sa babo narodi uz nebude tolko casu :-)
Odpovědět
no baby ja mam asi milion fotiek nevyvolanych na kartach a na CDckach, ja keby to dam vyvolat, tak si musim 500 eur pripravit :-) ale mala by som s tym daco robit, lebo darmo, fotky su fotky, je to klasika...
Odpovědět
ahojte, tak kde ste vydate žienky? tiez som sa tu dlho neobjavila, ale vidim že to tu uplne zamrzlo :-) tak co mate nove? manželia posluchaju? a čo svadobne cesty alebo čakáte niektorá bábätko? my na svadobnu cestu nejdeme, ideme prerabat byt.. :-( ale zase sa tešim, ked už bude bytík prerobený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky sharmy a vsetky ostatne.NO my sa mame celkom fajn všetci traja.pekne rastieme.NO my sme si hovorili minuly rok ze Tunis je ta nasa predsvadobna.ALe aj tak sme chceli ist do Grecka no ale radčej nejdeme nikam.Nechceme to riskovat.Pojdeme na buduci rok
Odpovědět
no tak asi len my dve si tu už len píšeme... aj to už zriedka...xixi.... každá dovolenka je užasna, ak si tam s človekom, s ktorým to stojí za to ;-) aj keby to bolo doma... bože, verila by si, že som si ešte nedala dokopy svadobný album? uplne na to kašlem :-D nejak sa mi do toho nechce...
Odpovědět
no jo, vdané paní mají manželské povinnosti :-) :-D shar: svatební album už jsem zvládla :-)
Odpovědět
no ahoj natrix, tak ano, nejake tie povinnosti už musia byt, no nie? tak už mas album, to je super, ja sa do toho pustim asi až ked sa prestahujeme do nasho spolocneho bytu, ked už budeme v pohodicke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!tak my sme si s drobcom boli na dva tyzdne polezat v nemocnici ale sme ok.a bude to chlapcek Filipko.no svadobne fotky mam zatial v obycajnych albumoch aby mi moje neznicili nakolko su latkove.ked pokoluju vsade az potom ich budem lepit
Odpovědět
ahojte mlade paničky, tak čo máte nové? monika tebe sa to už blíži, Filipko je krásne meno... inac už aj ja frcim na modrom konikovi, len zatial ešte nie som tehulka... stretla som tam aj andzi, cim ju pozdravujem... a vsimla som si malu reklamu dalsej damy z tejto temy, barchee.. takze jej tiez gratulujem k rozbehnutemu businesu ;-) mozno v buducnosti sluzby vyuzijem, ak sa nam s manzelom podari nieco poriesit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojte!tak sa asi budeme stretavat viacej uz na konikovy.No veru uz sa nam to krati.dufam,ze zachvilu vas uz bude viacej co sa bude tesit.,no andzi som si vsimla.aku reklamu myslis?to som si nevsimla.dakujem za pochvalu mena
Odpovědět
ahoj moni. no tak barchee má v ba centrum pre opateru detičiek:)) Detske opatrovatelske centrum bibi.. milo ma to prekvapilo... a vidim moni, ze si sa v tvari zagulatila, velmi ti to svedcí... jaj ako rýchlo to ubehlo, od svadby a už zachvilku aj mimco budes mat... to je sila.. a to si ešte pamätám, ako si velmi chcela mimco, a zrazu prekvapko pred svadbou :-) tak hlavne vela zdravia a oddychuj... a na ktore temy chodis v konikovi?
Odpovědět
Profilova fotka
no veru veru ako to rychlo ide.ja chodim väcsinou do novembra 2009 a sem tam aj do ostatnych.no priprala som uz pekne no 14kg ani by som neverila predtym ze tolko priberem :-D
Odpovědět
holky, myslím na Vás :-) A moni, Tobě přeju, aby vše probíhalo v pořádku a narodilo se krásné, zdravé miminko... chodím hlavně do diskuze rok 2009 a většina holek (skoro všechny už vdané) čekají miminko... těhu bacil řádí... my si bohužel musíme počkat..
Odpovědět
ahojte kočky, tak som rada, že o vás viem, navštívim vás v tých témach, lebo sem už skoro nikto nechodí... skoda :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
ajojte!baby kde ste vsetky!zachvilu mame vyrocie.ako oslavujete co davate manzelikom??
Odpovědět
ahojte, tak dnes máme 1. VYROCIE :-D :-D :-D tak si gratulujme navzájom :-D :-D no my sme si nič moni nekupovali, dali sme si pusinku a mm maká na bytíku ;-) ale včera sme si trošku vyšli von, boli sme na autosalone a urobili si pohodičku... ja momentálne s mojim bruškom ani nejako nemám chut robit nejaké oslavy.. ved v máji sa mi má narodiť moje prvé dieťatko a bude to bambulka :-) x-) ale vy kočky ostatné napíšte, ako ste oslavovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharmy-jeeeej to uz v maji??no my sme tiez nic este neoslavovali lebo manzelik je v praci :-( my sme si tiez hovorili ze ten najkrajsi darcek uz davno mame v postielke.inak ved sem uz nikto ani nechodi.
Odpovědět
ahoj moni... no veru, sem už vôbec nikto nechodí.... asi má každý svoje starosti.... áno, už v máji, ledva sa gúlam... už sa teším na uzlíček, samozrejme sú tu trošku obavy, aby všetko dobre dopadlo, tak dúfam že to bude všekto ok... x-) nakúpila som toho velaa, možno až zbytočne, ale jasné, 1 dieťa, takže klasika.. a dnes som nakúpila kozmeitku... a neuveríš, MŇA baví žehlenie, ale len tých malých prdi vecičiek x-) do žehlenia mm košiel sa teda nehrniem... babulky vydaté, majte sa krásne, nech sa vám všetkým darí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?