Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
moni krasne fotky :-D , takze drzala si ju cely cas ;-) dikes, sak uvidim
Odpovědět
moni vodičský sa vybavuje až keď mám občiansky?
Odpovědět
Profilova fotka
andzi dobry postreh ;-) , ja sice nemam vodicsky ale plno inych kariet do skoly a pod. ale asi az potom mam pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejdříve si musíte vyřídit změnu bydliště, potom OP a pak zbytek řidičák, pas apod.
Odpovědět
ahojte, ja som podavala ziadost o zmenu obcianskeho a vodicak naraz, a aj naraz mi ich pripravili, asi o 4 dni mi dosla sms, ze su hotove... stacilo prist na policiu a predlozit sobasny, oni vydavaju doklady na zaklade toho.. ja som trvaly pobyt nemenila, takze tam treba asi priniest s tym sobasnym aj prihlasenie k trvalemu pobytu, to vydava miestny urad, v obci obecny... heppy. kyticu som si drzala pocas celeho obradu, ale ja som mala sobas na urade... ale co som videla videa zo svadieb, tak aj v kostole si nevesty drzali kyticu..
Odpovědět
Profilova fotka
andzi:presne tak ako sharmana.Vsetko som si vybavovala jeden den.aj vodicky aj obciansky.stary vodicky ti nechaju dokedy nebudes mat ten novy.Pride ti sms.mne dosiel vodicky o den skor ako obciansky.ale co sa tyka aj zdravotnej,to mi karticky vybavili na pockanie a len sobasny list stacil.Nepotrebovala som ani obciansky.Ja idem pondelok vybavovat vsetky veci.
Odpovědět
ahojte, kde ste vsetky, uz sa venujete len manzelom a manzelskym povinnostiam? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky!ja som si bola pre fotky
Odpovědět
a aká je kvalita tej tlače? respektíve v akej velkosti si si dala fotky tlacit?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si davala leskle a 13x18 tie klasicke velke.ale ked mam pravdu povedat zdaju sa mi trosku tmave.davala som si robit par velkych tam kde som davala aj male ale tie su asi krajsie.ale su pekne aj tieto
Odpovědět
no ved ja rozmyslam, ci si nedam tlacit fotky tu v BA, lebo on ich ma drahsie ako tu, co mi je divne, kedze to tlaci v Piestanoch a darmo, tam to musi byt lacnejsie ako v BA... a ponukal mi aj nejake albumy, neviem to porovnat, ale unho by vysli so zlavou tak 45 eur, no a tu som videla s pergamenom velky album za 25 eur... mozno je v tom rozdiel, ale neviem...
Odpovědět
Profilova fotka
no albumy som nekupovala.Mna vysla jedna fotka unho 0.50eur.ale tam kde som davala aj tie ostatne boli lacnejsie
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte :-) ja som bola konecne pre fotky prveho maja poobede a vecer som uz lezala na operacnom stole takze som ich nemala sancu dat sem net. Videli ich vsetci v nemocnici ale rodina zatial nie :-D Albumy na fotky mi ponukol fotograf takze ja som nemusela kupovat :-D je to velky cierny kozeny album a stal 33 € co sa mi zda v pohode dufam ze tie fotky dam uz dnes :-D
Odpovědět
genialitka. krasna nevesta si bola, vyzdoba velmi pekna, super...
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka.bola si krasna.a co ti bolo.chudatenko
Odpovědět
Moni to hnusne slepe crevo sa zapalilo :-D ale teraz je fajn, mam sice nutene volno ale nejak vydrzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no chvalabohu ze je vonku ked tak.uz nejako vydrzis,.aspon si odychnes
Odpovědět
Profilova fotka
halo kde ste vsetky panicky z 18.4.2009 to Vas muzickovia tak zamestnavaju? :-D
Odpovědět
ahojte, dlhšie som sa tu nezastavila.. ako sa mate? co nove?
Odpovědět
Profilova fotka
NO ajojky!tak aspon niekto z nasej temy.A my sa mame fajn vsetci traja.
Odpovědět
ahoj moni. no super, brusko rastie? v ktorom si už tyzdni? my teraz riesime bytik, asi v juli sa stahujeme do svojho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super.My uz zaciname tak trosku prerabat tiez u nasich.akurat som objednavala spalnu a stredu pridu okna robit a ideme malovat.no brusko rastie veru pekne.no v 16tt sme
Odpovědět
juj jak ten čas letí... a kedy máš termín? no ja to tiež planujem tak do roka najneskôr, teda bábo, ak sa kúpa podarí bez problémov a trosku prerobíme bytík, tak už len to mrňavé malé :-o nám bude chýbat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no termin sme mali na 13.11 a teraz nam ho presunuli na 9.11.ale to ja ta ich matematika.lebo ony to rataju od poslednej menstruacie ale my sme babo spravili este ale o dva tyzdne neskor.podla splodenia by to malo byt len 14na zaciatku
Odpovědět
ahoj moni, no to tak každej rataju, preto davaju, že pôrod je v 40 až 42 tyzdni, potom už len zaleží od prirody, kedy sa ozve... a zatial všetko v pohodke? nejake chute mavas? a čo ostatne kočky čo mali svadbu 18. aprila? kde ste?? :-)
Odpovědět
holky, dodatečně Vám všem gratuluju ke svatbám :-) omlouvám se, ale těsně před svatbou jsem nějak nestíhala a po ní taky moc ne... :-( mám zkouškový, ale pak to snad bude lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ajojte panicky!ako sa mi mate?no zatial v pohode.pribrala som uz 5kg :-D tak tento mesiac sa musim trosku krotit.no veru ono si aj tak same vyberie ten svoj den.no zatial v pohode.chvalabohu zle mi nebyva ani teraz.Sem tam sa im nepacia nejake moje vysledky ako na toxoplazmu,ale nastastie ja som ju mala prekonanu.tak teraz je to v pohode lebo mam v sebe protilatky.teraz zase za im nepacili pecenove tak ma poslali na infekcne tak tie som uz mala zase dobre a dalsie testy budu o mesiac.ale chvalabohu na Downov syndrom mame dobre.13.jula ideme nad 4d do hlohovca tak sa tesim.ale inak v pohode uz sa neviem dockat natrix tak si ospravedlnena
Odpovědět
natrix tak vitaj konečne a dodatocne gratulujem.... naozaj si na fotkach zlatá, velmi pekne satky... moni no a mena ake vyberáte? ja sa tesim aj za teba, to asi preto, ze sama by som už chcela nejakeho mrňusa a preto ma teší ked niekto otehotnie a piše, či rozprava o tychto baby veciach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mne sa paci chlapcenske najviac Filip,muzicek rozmysla ze po nom ale mne sa nepaci krsteny Anton lebo v skole sme volali jedneho anton karton tak keby mal byt,ze tony tak by bol krsteny ale Antonio.a dievcenske Sophi alebo Karin.ale dievcenskych sme vybrali viacej.Ozaj ked si pozries modreho konika albumy tak tam ma najdes podla To.beruska mam tam album a je tam aj malinke aj nejake veci co sa mi pacia ako postielka a favorit na kocik
Odpovědět
no super, pozriem.... som sa normalne zasmiala na tom že anton karton xixi... dobreee... Filip je naozaj pekne meno, tiež som nad nim rozmyslala, ale mas samozrejme prednost a aj si ma predbehla xixi.... vies o tom, že aj Lucie Bílá má syna Filipa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?