Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Jej, tak to si na tom dobre. V akej velkosti si to dáš vytlačit? Ja mu to budem musiet aj tak poslat asi mailom, a potom si len prídem po tie fotky, nechcem sa mi chodit do TO na dva krát... Ináč ked som videla jeho albumy, tak tie velké fotky boli naozaj pekné.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si budem davat teraz robit klasiku 13x18 to je ta normalna velka fotka.Potom neskor si chcem dat urobit az väcsie ale to ma cas.on ti napise aj ake rozmery.A ked ti da cd tak si poveras doma v klude a mozes mu poslat mail ktore chces vyvolat a uz potom prist po to
Odpovědět
ano, tak to chcem urobit, to bude super. Chceme si s manželom ešte vybrat nejaký album, ale chcela by som taký, ktorý vyzerá tak starobylo, nieco také pekné, nie gýčové..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si chcem kupit zase nieco obycajne.Lebo tie co mam su latkove albumy biele a to by mi znicili ked to bude kolovat po celej rodine.Tak najskor chcem len take obycajne zakladacie a uz potom si to podavam do tych peknych.To budem mat domka a ukazem ked len niekto pride.domov to nebudem nikomu poziciavat
Odpovědět
to je jasne, ja by som to tiez domov nikomu nepoziciavala, ved kto chce, si to u mna pozrie, ked bude na navsteve... a svadobcanom dam len vyber na CD
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som tiez rozmyslala nad cd.Ale zase nechcem aby vsetci maly vsetky fotky.neviem preco sa mi ta predstava nepozdava.
Odpovědět
ja ani nedam všetky fotky, ja som si platila fotografa a svadobne fotky, najma tie z parku maju byt len v mojom albume, a nie hocikto aby ich mal v pocitaci... ja im dam len fotky z oslavy a par fotiek nas ako mladomanželov
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som dnes poslala objednavku na fotky.dala som vyvolat 300.Ja to urobim tiez tak.ked tak kto chce nech si pride vsetky pozriet sem a vyvolavam najblizsej rodine.Babkam,surodencom a rodicom ale zo 5 velkych fotiek a spolocnu.Inak nech si daju vyvolat kto chce
Odpovědět
ahoooooooooooj zenske :)).pridavam sa k vam,tiez som mala svadbu 18.4,pocasie sme mali krasne a svadba bola uzasnaaaaaa.nelutujem ze sme mali velku svadbu a nie len pri svedkoch :))..vsetko bolo podla mojich predstav,perfektne sme sa zabavili a hlavne sa nik nepobil heh :)))som straaaasne stastna ze to tak dobre vyslo a hlavne ze mam takeho suuuuper muzskeho :)).foto este nemam ale ked bude hodim to tu.... trapasov bolo zopar ale pousmiali sme sa na tom a aspon bude na co spominat :)))starejsieho sme mali otrasneho,az lutujem ze sme ho volali ale tak kto vedel dopredu co je to zac...ale dopadlo to dobre a uz sa tesim na dvd :))
Odpovědět
Profilova fotka
ajojky tanickam.Tak to je dobre ze si spokojna.Ja si tiez neviem predstavit ze by sme mali svadbu s dvoma svedkami.Ja som bola tiez strasne spokojna a cela svadba sa mi pacila.Normalne mi je aj luto ze je uz potom
Odpovědět
Ahojte babenky, ja som tiez maximalne spokojna so svadbou a moj manzel povedal, ze by mal svadbu kludne kazdu sobotu - tuto vetu som nikdy od neho necakala :-D bol to uzasny den a velmi sa tesim na fotky, len nechcem mojho fotografa otravovat :-D
Odpovědět
ahojte, tak môj manžel bol tiež maximálne spokojný so svadbou, ale on sa na ňu tešil tak či tak, aj keby traktory podali a obrúčku nosil už mesiac pred svadbou, darmo som ho odhovárala:) už mám svadobné fotečky, môžete kuk:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no su super fotecky.No moj sa tiez tesil moc na svadbu.A tiez nedelu rano hovoril ze by si to zopakoval ale ze by aj nieco zmenil.ze to rychlo ubehlo.tak podla neho by som isla kadernicke o piatej rano aby sme mali viacej casu na fotenie a obrad by bol uz o dvanastej asi aby bola hostina dlhsia :-) :-) :-)
Odpovědět
veru na to fotenie je aj hodina a pol málo, my sme sa na konci už hnali, ešte to chcelo tú pol hodinku na fotenie.. ale aspon nieco sme stihli a docela sa vydarilo, naozaj som sa bála že sa budem na každej fotke tvárit katastrofálne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bola si tam super.No my sme sa zase moc smiali tak som dufala ze bude aspon par takych ze nam nebude vidiet blomby :-D
Odpovědět
dakujem moni. no ved aj my máme takých nepodarkov viacej, rehotali sme sa dost, ale to bolo dobre, aspon sme neboli takí našponovaní:)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved aj ja hovorim.Neni su take umele tie fotky.nam vsetci hovoria co nas poznaju ze sme tam celkom prirodzeny
Odpovědět
a jedneho dna si budu pozerat album tvoje deticky... ja som vždy obdivovala moju maminu, mala tiež korunku a závoj, nikdy som neverila, že by som mohla vyzerat aspon trošicku podobne..
Odpovědět
caute holky.....srdecne vam blahozelam a zelam krasny manzelsky zivot, pekne si to uzite ...krasne fotos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radlinky dakujeme.Aj ja som vzdy pozerala na mamine fotky.no veru uz sa neviem dockat toho ked si budu veru pozerat fotky a dvd od rana do vecera ako kamaratkin maly ten uz vie aj starejsiho slova asi naspamät :-D
Odpovědět
radlinka. dakujeme velmi pekne... a ty sa chystáš kde mat svadbičku?
Odpovědět
sharmana - za 7 tyzdnov myslim to vychadza... ja to nepocitam..v juni :-D ak sa vychystam :-D Ale pekne ste si uzili to je hlavne ;-) Moni - neboj...aj ostatni budu pozerat fotky od rana do vecera :-D
Odpovědět
radlinka. mala som na mysli kde budeš mat svadbu, lebo máš napísané Iné zahranicie.... prípravy máš v plnom prúde? šatky a ostatné už ready?
Odpovědět
sharmana - hej..zahranicie...vsetko vybavene za tyzden :-D
Odpovědět
no tak šikulka si potom... akú svadbu budeš mať? velkú či malú?
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka tak to mas dobre ked si to vybavujes so zahranicia.ale my sme mali tiez tie hlavne veci vybavene za tyzden :-)
Odpovědět
ahojte, tak ako, už ste sa narehotali na DVDčkach zo svojich svadieb? no môj manžel si svoju svadbu ešte ani neráčil pozriet, a to z jednoducheho dovodu, su majstrovstva v hokeji xixi.... no ale dnes dobre dostávame na frak od Cechov, tak to mohol ozaj radšej tu svadbu pozerat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana mozes mi poradit alebo niekto z vas ako je to skyticou ked ste v kostole? ze ci ju drzite v ruke ci ju polozite a kde? to ma trapi teraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne ju držala jedna z družičiek ;-) tak ako mladomanželky? :-D som si bola v stredu už nové doklady vybavovať...tento týždeň by som ich mala mať....som sa nevedela podpísať...nemám v ruke ešte nový podpis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!no ja som si stredu bola pre vodicky.Uz som mala mat aj obciansky stvrtok ale nechcelo sa mi ist do mesta.tak az pondelok.No podpis je strasny. :-) ja som si kyticu drzala aspon som sa mala s cim hrat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?