Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Baby aj ja všetkým prajem nádherný svadobný deň!!!
Odpovědět
Ahojte,uz sa nam to kraati.neviem ako vy ale ja sa uz druhy den mam stres paniku :S.ale uz sa veelmi tesim na svadbicku :)))ako ste na tam s pripravami?my uz mame vsetko ale uz vidim aky chaoz zajtra bude,heh :)drzim vam palceky nech nam to vyjde a hlavne nech to pocasie je good :)drzte sa moje zlate....prijemnu zabavu :))
Odpovědět
Ahojte, tak pozdravujem všetky "nové mladé panie", medzi ktoré som sa túto sobotu zaradila aj ja. No dobre sme sa modlili za počasie, aj nám to vyšlo. Svadba bola super, fotky ešte nemám, ale dodám do albumu. A špeciálne pozdravujem Moniku, s ktorou sme sa nakoniec stretli v tom Tovarníckom parku a aj budeme mat spoločnú fotočku aj so ženíchmi :-)
Odpovědět
Ahojte, pridavam sa tiez :-D Svadba bola uzasna, vsetko vyslo, ale hlavne som stastna koho som si zobrala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!aj ja zdravim nove panicky.Ja som myslela ze som sa tu uz objavila.No to pocasie sme si vymodlili.to mi hovorili vsetci,ze som sa musela dobre modlit.Ja som pridala par fotiek co segra fotila.len ich musim este poupravovat len neni cas na to. :-)
Odpovědět
Ahojte, no kde su ostatne nevesty, ktoré sa vydali 18. apríla? Tak šup sem so zážitkami. U nás prebehlo všetko super, aj ked bol zhon. V piatok sa pokazilo svadobne auto, ale vybavili sme náhradné, zmenila sa len farba auta, značka ostala :-) Kytica nemala presnú farbu ako som chcela, ale nakoniec sa mi páčila aj tá a popolnočné šaty mi zle zošili, museli sme ich na kolene zošívat xixi... Ale ináč žiadna katastrofa, na svadbách sa vždy niečo musí objavit, len si z toho človek nesmie robit hlavu, lebo nejde o život. Dôležité je potom, ako vyjde manželstvo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharmy:tak to mas veru pravdu.U nas sa takeho nic neudialo.Nic sa nepokazilo,nikomu saty neroztrhli.Len stymi fotkami toje strasne lebo kazdu jednu som musela niekolko krat zmensovat.Tak aspon nejaky vyber. Dnes som chcela ist menit doklady ale ved tam bolo asi 20 ludi tak som sa aj otocila.a co sa tyka vyvolavania fotiek tak to nemam ani paru.fotograf nafotil okolo 320 fotiek.no a mne sa pacia skoro vsetky
Odpovědět
no my máme cez 1000 záberov, tak mi povedal, ked odchádzal zo svadby, tak to ja sa zbláznim, ked budem vyberat xixi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.no co ja som pozerala co sa mi vsetko paci tak to vyjde na 300 fotiek teraz uz mozno aj viacej a to som nevidela fotky co fotila este svagrina a okrem toho boli este dalsie dva fotaky.tak tebe vobec nezavidim
Odpovědět
no som zvedava, ktore fotky vyberiem, ale tu nebudem setrit, dam ich vytlacit kolko bude treba a ostatnym dam spravit kopie cd, ale nie vsetky zabery, niektore chcem len vo svojom svadobnom albume... fotograf nas odfotil pred kulturakom vsetkych svadobcanov, tak to dam urobit asi kazdemu....
Odpovědět
Profilova fotka
no my ju mame zase pred kostolom,taku spolocnu fotku.to tiez dame urobit asi kazdemu.uvidime kolko fotiek dame vyvolat.mam krasne albumy ale asi na kolovanie fotiek kupim obycajne lebo to urcite znicia
Odpovědět
ja este ani album kupeny nemam, pôjdeme vybrat s manželom, chcela by som si do neho dat take vascie formaty fotiek, mne sa to paci a potom take mensie fotky dam do dalsich albumov... kolko fotiek si chces dat do toho hlavneho svadobneho albumu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my sme dostali dva albumy.Do jedneho sa zmesti ale 40 fotiek.to je taky co to vlozis pod tu foliu a zlepi sa to.Len ten je biely latkovi a bojim sa dokedy to bude kolovat to aj znicia.A druchy je velky tam moze ist asi 300 fotiek to neviem presne,ale to je taky ten lepiaci kde sa normalne fotky lepia.Mne sa strasne paci taky
Odpovědět
ja ešte neviem, ale chcela by som taky s tym papyrusom, je to efektné a chcem na každej strane jednu fotku , max dve, podla velkosti albumu a fotiek... a velmi tužim dať si jednu vytlacit velku a do ramu, na stenu, moja babka to tak mala a vždy som ju obdivovala, aka bola krasna... tym nechcem povedat, že ja som xixi.. len by sa mi to pacilo, mat to v spalni na stene nad komodou a na komode ešte par fotiek v ramikoch...
Odpovědět
Profilova fotka
no mne sa to tiez paci.no ale to urobim az neskor.najskor dam vytlacit do albumu.lebo vsetci si zvedavy a ked to trosku opadne tak potom uz sebe do ramikov.ja mam tiez taky ten papyrusovi jeden
Odpovědět
inac ta nasa fotka spolocna je super :-) ešte som zvedava ako vyzera, ked to odfotil ten fotograf...
Odpovědět
Profilova fotka
no poslala som ti akurat tie co mam ja
Odpovědět
jasne, ja som myslela ešte tu, čo fotil fotograf.. ale aj tato je super.... budeme mat na co spominat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no co fotil fotograf ten moj.ja si davam aj hubinskemu vyvolavat fotky.dava ich v Piestanoch,ze vraj tam robia krajsie
Odpovědět
on ich dava vyvolavat v piestanoch? ja som myslela, že to on sam ich robi, teda tlačí... to si potom môžem dať aj ja niekde v BA vytlačiť...
Odpovědět
Profilova fotka
no to si mozes dat kludne aj tam tlacit.ja si davam unho iba velke fotky tlacit.male si uz dam aj normalne v meste vyvolat
Odpovědět
no aj ja som tak chcela, u neho len tie do hlavneho albumu a tie ostatne si dam asi cez internet, tam to vyjde pri vacsich množstvach asi najlacnejšie...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ano.neviem presne aku tam mal cenu na normalnu fotku ale bola drahsia ako keby to dam niekde v meste alebo cez net
Odpovědět
Monika, prosim ta, odkial si mala tie popolnocne saty? nieco take hladam aj ja. dik
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky!tie satky boli so svadobneho salonu Regina v Topolcanoch.Inak boli super.ani som nevedela ze nieco na sebe mam
Odpovědět
dakujem moni :-)
Odpovědět
No dam si tie fotky vytlacit asi tu v BA, lebo sa mi nechce ešte raz kvôli fotkam do TO cestovat...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ano.Ja som sa ho iba pytala ci by sa dali aj unho vytlacit a povedal ze on ked tak dava do piestan lebo ze tam je lepsia kvalita ako v meste.
Odpovědět
a das si teda u neho vytlačit?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si dam unho vytlacit velke fotky.Nech su pekne.Male si uz dam v meste alebo cez net.NO uz som vyber zužila na 40 velkych.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?