Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
jééééžišš...začala ma boleť osmička...hnusoba raste mi furt a ne a ne vyliezť!!!!! dúfam, že si švihne teraz...fak netúžim byť v svadobný deň na nalgesine.... auuuuuuuu :-(
Odpovědět
barchee. no mozno ta trosku potesi, ze aj mne pred mesiacom vykukla osmicka... zaujimave je, ze prva sa mi ukazala po statniciach, a tato druha pred svadbou, doteraz som nemala vôbec nic.. zeby som tak zmudrela?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to uz mam za sebou :-D ale ani som nevedela ze mi vysli
Odpovědět
tak to si mala super.. mna to tiez nejako nebolelo, skor ma pobolievali dasna, ale uplne inde a nevedela som od coho.. az potom som si nasla osmicku.. hadam na svadbe nebudem riesit zuby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to velice dúfam aj ja ... obidve hormé mám už vonku aj vytrhnuté :-D bože, to bola bolesť keď rástli, celá polovica hlavy ma z nich bolela... :-S a teraz v tom nejnevhodnejšom čase sa začína zase tlačiť ťapa jedna :-N
Odpovědět
no ja mam len dolne, horne ale vraj omnoho viacej bolia, tak sa asi mam na co tesit :-p co mate inac nove? mne sa uz zase zmenili pocty ludi, ale smerom nadol, zatial to vyzera tak, ze nas bude 64 svadobcanov, personal a vecer pride mozno 5-10 gratulantov... takze v pohode, aspon mi tam zostala nejaka rezerva...
Odpovědět
Profilova fotka
no nam sa tiez zmenil ale zatial iba o dvoch co som spominala toho kamarata.no a mozno este o dalsich dvoch bude menej,ale to budem vediet asi par dni pred svadbou tak parada
Odpovědět
no tak o dalsieho svadobcana mame menej, moja svagrinka odchadza na sluzobku, necakane a velmi nas to mrzi, lebo je to super baba, lepsiu svagrinu si ani neviem predstavit.. a aj jej to je velmi luto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je naozaj zle.Ja dufam,ze uz nikto neodpadne.Len moja segra nema druzbu asi.Lebo mal prist z anglicka a zrusili let tak si bude musiet rezervovat ked tak novy a navyse by platil okolo 150 eur.tak hladame jej noveho a uz tazko najst.
Odpovědět
ale ved nech si najde iny datum odletu alebo pride autobusom... ci je to tam tak plne okolo velkej noci? ja som nikomu druzbov nedavala, ak su tam baby, ktore nikoho nemaju, tak pridu same, ved si budu mat s kym zatancovat... mozno mi pridu vecer aj nejaki gratulanti, mali by dojst dvaja kamarati z BA, tak by sa to malo nejako vyrovnat, aby to nebol len babinec xixi...
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme ich chceli poparit s nasimi kamaratmi ale nechceli.tak,ze kazdy si donesie sam a hotovo.My sme zase chceli aby boli druzbovia.lebo uz dost tam je starsich zien co uz nemaju muzov a este aj druzice aby isli same tak by bolop strasne vela bab a ked mam pravdu povedat tiez som bola na takej svadbe ze mi nedali druzbu a nudila som sa dost.S tym druzbom uz to je celkom ine.tak my sme zase povedali ze z mladych budu popareny a hotovo.No ale moja segra je strasne vyberciva ked sme jej chceli dat niekoho co pozna aj ona tak nechcela.Tak ten chalan je slovak a segra ho pozna len cez sesternicu.NO asi dva tyzdne sa videli ked ratam tie eni co sa videli dokopy za rok
Odpovědět
aha, jasne... ale urcite to nakoniec dobre dopadne a ten jej kamarat pride... no dnes sa konečne zlepšilo počasie, už by to tak mohlo zostat a len sa oteplovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
baby, už mám konečne aj popolnočné topánočky x-) dnes som kúpila..už sú aj v albume 2. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte baby:barchee idem mrknut. :-) ja idem akurat na buduci tyzden na skusku siat uz a tiez na buduci tyzden piatok na farbenie a na skusku ucesu.aj na obocie a na pedikuru sa musim este objednat.Baby len nech je pekne,lebo zacinam mat obavy uz.Sharmy a nakoniec asi pojdeme do tovarnickeho parku sa fotit
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mám v piatok kaderníčku, idem na červený melír, 9. mám skúšku šiat, 15. mám kozmetičku - čistenie bez vytláčania a relaxačnú masáž tváre x-) teším sa na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ty to mas tiez uz rozplanovane :-D baby ale uz zacina jar.Kde ste vsetky?ani Elle tu davno nebola,tiez genialitka.asi posledne pripravy uz?
Odpovědět
ahojte, no veru už sa nám to kráti, počasie sa trošku umúdrilo... ja práve topánky k popolnočným hladám, už som aj jedny našla, perfektné, ale nemali moje číslo, ja mám dosť malú nohu, len 36, takže problém... moni. a prečo idete do tovarnickeho parku? ved si mala niečo u vas a potom v tej klatovej... ja už som sa dohodla s fotografom, že ak bude pekne tak tovarnicky park, ak bude prsat, tak salgovce.. 6.6. idem aj na skušku šiat, aj ku kadernicke a niekedy cez tyzden behnem aj kozmeticke... no hlavne ideme nakupovat jedlo a pitivo, to ešte nemáme, ale to je najmenej, ja som odbornik v nárazovom nakupovaní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som sa pytala hubinskeho na tie salgovce tento tyzden som mu pisala a on povedal.ze to uz bude tazke.Lebo zmenili majitela a tomu novemu sa to moc nepaci..Lebo ked bude prsat tak ci tak budeme musiet ist do mesta lebo z nasho kastiela sa neurobi az tolko fotiek a isli by sme k serifovi.A stale cakat ci bude alebo nebude tak drahy potom povedal nech teda nechame tovarnicky a pojdeme sa fotit aj k serifovi aj ked bude pekne.ze by tie fotky neboli z jedneho miesta.Tak takto budu z troch.Lebo ja som rozmyslala hned ist do tych Salgoviec a zrusit nas kastiel a vsetko nafotit tam,len tam neni zda sa mi ze park
Odpovědět
baby pocasie by vam malo vyjst, kuk na www.accuweather.com , malo by byt 18stupnov, ja mam o tyzden po vas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrabcek moc dakujeme.To si nas potesila,myslim vsetkych
Odpovědět
mona. no hlavne ze mi hovoril v januari o salgovciach... no ale to by mala byt aj starost fotografa, ze kde fotit, ved ked nefoti v atelieri, tak by mal nieco vymysliet.... ja som volala minuly tyzden tomu mojmu fotografovi a ten mi hovoril o salgovciach, mozno ze hubinsky vie nieco viac.... a prečo teda nejdeš do tej klatovej?
Odpovědět
Profilova fotka
no neviem.lebo hubinsky hovoril ze naposledy boli fotit v januari a tomu novemu majitelovi sa to nepaci. Nechce sa mi stale menit cas fotenia a dohovarat sa kde sa stretneme.lebo takto keby je pekne tak sa musime stretnut o inej hodine a zase ked bude prsat vsetko prepocitavat o kolkej sa ma ist.A drahy povedal ze nechame ten tovarnicky a ked bude prsat tak behneme hned serifovi a ked nebude prsat tak najskor tovarnicky potom serif a potom u nas.tak sme povedali tovarnicky a hotovo
Odpovědět
jasne, ale ved ty si sa chcela aj tak fotit v klatovej, nie? tam sa už nedá? ja budem určite v tovarnickom parku, ak bude pekne, ja som ani inde nechcela, aj ked niektore baby v TO roome pisali, že je to otras a podobne, tak to vôbec nie je pravda, ide o pozadie, a ak bude pekne, su tam kriky, stromy, jazierko... jedine minus vidim, že kastiel nie je dorobeny a že to tam tak blbo oplotili, je tam bordel z prednej strany, kde by pritom boli tie najkrajšie fotky... už by sa tam naozaj mohli rozhýbat.. je mi luto, že to nie je hotové na moju svadbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no chcela,ale vobec sa mi nechce stale sa dohadovat ci na jedenastu do klatovej staci a potom k nam a zase ked bude prsta do topolcan k serifovi.lebo ked tak musime doriesit hned odvoz niektorych ludi tak ked pojdeme do mesta mozme ich zobrat mi na svadobnom a dost veci tam tak bolo ze by sa to doriesilo az sobotu podla pocasie.TAk sme klatovu zrusili a hotovo.Takto si hned poviem cas a vybavene a tiez budu vediet ty ktorych budeme brat ze maju cas okolo jednej a nemusia byt o dvanastej pol jednej nachystany a cakat na ine auto..Da sa tam fotit.Najskor sme aj tak chceli v tovarnickom ale potom sme to zmenili tak nechame to tam.Vobec sa mi nechce stale nad tym rozmyslat a cakat ako bude.takto je tovarnicky a ked prsi serif a hotovo.
Odpovědět
Ahojte, tak ako kočky? 18teho sa blíži... Už máte všetko? My sme práve nakupili čo bolo treba, už len den pred svadbou sa pôjde pre potraviny, ktore musia byt čerstve a hotovo. mona. jasné, nie je nič horšie ako ešte počas svadobného dna cestovat kvôli nejakému foteniu hore dole, ja som preto chcela v tovarnickom, nech to mam tu a nebudem potom pozerat na hodinky, či sa môžem este 10 minut fotit, alebo už letim domov na odobierku..
Odpovědět
Profilova fotka
no ono to neni az taky velky rozdiel.bud do tovarnickeho alebo do tej Klatovej.Ale robit dve moznosti a vsetko prisposobovat tomu sa mi vobec nechce :-)
Odpovědět
mona. hej, pre teba to je cestovanie tak či tak... Keby ešte stromy rozkvitli dovtedy, to by bolo, že? Ja už som nejaké rozkvitnuté videla, nádhera... To by boli fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame v zahrade marhulu a tiez behom dvoch dni rozkvitla,veru uz rozkvitli niektore
Odpovědět
Ahojte, tak ako nevesty? Nejak to tu zamrzlo:) Ale jasné, sú sviatky, návštevy a finišujeme svadby, tak je čo robiť aj mimo počítača a okrem toho krásne vonku, kto by bol doma. Aj ja čakám kým sa synovec zobudí a beriem ho von, samozrejme na kolotoče, to je pre neho teraz wow... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky vsetky nevesticky.Uz sa nam to blizi.Huraaaaaaaaaaaaaa.Ale som trosku smutna aj,ze bude uz potom. Uz mame doma vsetko aj spoved aj poslednu nauku.zajtra ideme pre satky a preberame kulturny.AJ prasiatko sme dnes zabili.Uz tu asi do svadby nebudem.tak prajem vsetkym nech to je ten najkrajsi den aj ked myslim ze budu aj krajsie.My sme uz jeden taky maly co to trosku prekonalo :-) Uz poviem pravdu.Bol to den ked sme sa dozvedeli,že cakame babo.Tak verim ze potom sa vidime na modrom konikovi ;-) Ale baby poriadne si to uzite a nech to pocasie hlavne vyjde. Ked tak sharmy mame zajednany uz naisto tovarnicky park.tak mozno sa stretneme.drzime vsetkym palceky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?