Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tiez nechodim takto niekde,preto pre istotu jedny su v skrini a to staci.dalsie uz nemusia byt :-D ozaj kriziky si kupujete alebo si nechavate tie co vam da farar ked mate niekto v kostole
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemám žiadny krížik... :-| to dostanem v kostole?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja neviem ako u nas,ale my sme si chceli kupovat.ale farar nam poveda ze on nam da ze nemusime si kupovat,ale ked chceme nejaky svoj tak si mozme doniest.skus sa ho opytat
Odpovědět
Profilova fotka
uhm....
Odpovědět
Profilova fotka
lebo nam jedny hovorili ze si mame kupit krizik dalsi ze nam da farar.tak sme sa ho spytali
Odpovědět
ja mám svadbu na úrade, ale chcela som v kostole, lenže ten môj nie je ani pokrstený...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to az tak nevadi.no ja som rada ze drahy ma vsetko.ale keby nema tak svet sa nezruti :-)
Odpovědět
ja som sa s tým tiež zmierila, nerada by som niekoho nútila, to musí človek chcieť sám od seba... dnes som bola v Ikee, nakúpila som servítky aj sviecky, a aj podložky sklenené pod sviecky... tak som rada.. ešte by som chcela také umelé priesvitné kristáliky.. neviete niekto, kde by som to kúpila?
Odpovědět
Profilova fotka
jasne niekoho nutit do nieco co chce len kvoli tomu ze ma byt svadba v kostole to je blbost.Tak to si dobre nakupila.no ja som rada tiez ze to uz mam.Ked budes v To chod skusit pod polikliniku do toho kvetinarstva.No ja som ich nekupovala.mne pozica kamaratka co mala ona na svadbe a mala pozriet este v nejako sklade kde chodieva aj s kamaratkou
Odpovědět
no skúsim sa tam pozriet, ak nezabudnem, lebo mám toho na pláne viac... ozaj, na čom ste sa dohodli s fotografom? že kde sa stretnete a o kolkej? ja sa chystám mu pondelok zavolať..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som volala s hubinskym zatial len obrazne a my sme sa dohodli ze sa stretneme v solcanoch.ze on mu vysvetli kde to je a tam sa budeme cakat.ale to snim budeme volat este par dni pred svadbou.aj podla toho ci bude prsat.lebo ked bude prsat tak tam nepojdeme
Odpovědět
no ja som zvedavá, aký bude ten môj fotograf.. ale dúfam že v pohode.. ja rozmýslam ci sa s ním stretneme u nás doma, alebo až v parku..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to on uz bude vediet urcite kde je tovarnicky park.My sme boli dohodnuty ze sa stretneme v Tovarnickom parku.este ked sme povedali ze pojdeme tam
Odpovědět
asi až v parku sa sním stretneme a potom pôjdeme k nám domov, tam odfotí odobierku a hotovo ;-) práve si tu skladám servítky a ja dám asi do pohárov...
Odpovědět
Profilova fotka
no o to sa ja nestaram.to budu robit asi baby sobotu alebo kamaratka piatok.Ozaj dnes ma napadlo ze ci by mi navleky nebehli urobit sobotu rano.
Odpovědět
podla mna behli, ak ti má kto robit výzdobu, tak potom návleky už nie je problém.. ty si chceš urobiť výzdobu v piatok a len návleky nech ti prídu dať? ja to chcem robiť naraz s nimi, lebo mne budú dávať aj tie organzy na stoly atd... ak si to rozmyslís na sobotu, tak daj vediet, ja sa s nimi potom dohodnem na nejakú 13.tu hodinu v piatok, aby sme to urobili co najskôr...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved ja tam behnem sobotu za nimi.ale aj tak keby mi to nahodou robia piatok tak urcite stihaju prist piatok tebe o 13.00.no rozmyslala som ze to urobim tak nech pridu sobotu rano a hotovo
Odpovědět
ok, tak ja sa s nimi dohodnem na ten piatok, nech mám potom klud... minule som tam bola ja v sobotu a mali pre akciu zatvorené... ja tam tiež idem túto sobotu, musím si u nich zajednat výzdobu na auto a ešte asi nejaké návleky navyše..
Odpovědět
Profilova fotka
asi to urobim tak ze nech pridu sobotu rano.aspon nebudeme na nich sediet
Odpovědět
aha, jasné, ty tam máš už ludí v piatok.. to ja zas nie.... ok, tak ja jej poviem na ten piatok... akurát sme tu rátali s priatelom, co sme už všetko platili a čo nás ešte čaká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co ste zistili?no ja viem ze material na zakusky plus 3 kartony alkoholu na vysluzky a a 3 kartony alkoholu na hostinu zatial tak to vyslo 620 eur.
Odpovědět
jaj, tak my sme ešte nekupovali materiál na zákusky, ale pridala som dva kartony, ale už z inej cukrarne, lebo moja cukrarka by viac nestíhala, aspon bude viacej druhov... berieme zo Solčian a z Jacoviec... no už sme nejakých 2 tisíc eur minuli, ale sú v tom aj obrucky a tie boli drahé... ozaj moni, kde sa predávajú tie lacné látky, čo si spomínala? chcela by som si na výzdobu kúpit ešte nejaké látky..
Odpovědět
Profilova fotka
ja som kupovala v tom grand centre hore tam predavaju aj kozmeticky vyrobky..no ja neviem kolko sme uz minuly.vobec som to vsetko nepocitala.nam cukrarka robi 33 kartonov.ozaj a kolko bere vasa ked si davate material
Odpovědět
naša berie tušim 300 Sk za karton.. pôjdem sa tam pozriet na tie látky... a to si na stoly kupovala tyl alebo ako sa volá tá látka?
Odpovědět
Profilova fotka
nie ja som kupovala podsivku.to mi poradila ta pani.nasa berie za zakusky 190 za karton
Odpovědět
to máš super cenu, tak tá moja je asi drahšia alebo neviem... a odkial máš cukrárku?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam z nemcic.ja som mala od nej zakusky uz na troch svadbach a boli super.nepouziva vobec margarin len obycajne maslo
Odpovědět
no vidíš, a ja o nej ani neviem, pritom tam býva brat a švagriná a tá teda vie o cukrárkach a nič nespomenula... kde si dávaš robiť výzdobu na auto a kolko ťa to vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si davam robit v jasmine to je tam pri regine.bude mi robit take podobne ako mam v albume .no povedala ze tych 30 az 35 eur
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam davam robit aj kyticu s pierkom,kyticu pre prvu druzicu a pierko a pre otcov pierka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?