Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ja mám také nervy, že asi puknem od zlosti!!!!! ]-( ]-( ]-( dnes som volala do Hamuliakova, aby som sa uistila, že máme ten kulturák na náš termín rezervovaný a chcela som sa spýtať ešte nejaké podrobnosti a tá krava tam mi povie, že veď oni majú 18.4.2009 nejaké výročie tam už napísané....no skoro ma drblo o zem, keď mi toto zadelila....jááááááj, až sa klepem aké mám nervy! Ešte sa ma opáta, že či sa to nedá presunúť na máj!!!!! Krava sprostá!! Len sa modlím, nech to vybaví ako má, lebo to tam máme rezervované už od novembra 2008...a keď to nevybaví, tak ju dojdem vyfackať! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no kráááááááása!!!!! a to si im nedavala ziadnu zalohu ani nic podobne? dobre nervy, ja by som ani nečakala ci to vybavi, prefackala by som ju hned!!! truba
Odpovědět
Profilova fotka
nie, tam sa nájom platí v deň svadby alebo po svadbe...ale hneď na druhý deň jak sme tam boli, som jej poslala žiadosť o prenájom a ona mi na ďalší deň poslala príjemku. Ďalej som to neriešila, lebo som to považovala za vybavené. Ešte šťastie, že som sa chcela volačo spýtať, inak by sme boli nahratí! Ani som to ešte frajerovi nevolala, ten by ju hneď išiel dorantať, počkám dnes, čo diliňáčka vybaví....a poobede jej volám keď nezavolá ona prvá. Kurnik šopa! Musím sa furt nervovať za nejakého debila!
Odpovědět
Profilova fotka
no super.ja by som ju asi tiež zabila.U nas to je tiež tak,že platime az po svadbe ked budeme odovzdavat kulturny naspät.takto ta stresovat mesiac aj nieco pred svadbou.chudatenko
Odpovědět
mona00: do akého solárka chodíš? Ja som tiež už začala, chodím do vertikálneho, ale nerobí mi to dobre, bola som len 2x, už je opálenie vidieť, ale vždy večer po opaľovaní ma to štípe.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm..ja som platila zalohu 10tis. Sk a ostatne zaplatim potom... ale ako inak by som to na 100% chytila? dnes na dobre slovo??? mam pekne prijemku, tam napisane zaloha svadba 18.4.2009 a nemoze nic urobit. ty kokos keby si tam prisla jak na hotove v den svadby, resp. pred.... ach takychto ludim neschopných mam najradsej, dokaze ma to brutalne vytocit
Odpovědět
Profilova fotka
ja chodim tiez do vertikalneho.ja nemam nic.a to si isla na kolko minut ked ti je vidiet uz opalenie.lebo ja som bola 2 krat po styri minuty a raz po 6 a este to neni vidiet.lebo vies o tom ze zalezi aku mas pokozku.ked si tmavsia tak maximimalne na styri minuty prvy tyzden kazdy druhy den.ty si sa spalila. e.lle a ty to mas tiez v niekde v kulturnom?asi nie ked si tak vela platila.asi sa behnem aj ja opytat.len u nas vie cela dedina ze bude svadba tak myslim ze nic zle sa nestane
Odpovědět
Profilova fotka
no baby...taký šutrisko zo mňa odpadol :-D všetko je ok, teta diliňáčka sa mi strašne ospravedlňovala, že si nevytlačila moju žiadosť a tým pádom ju nemala zaevidovanú...jeeežíšmááária, ešte že som tam zavolala, ani si nechcem prestaviť, čo by bolo, keby som tak nespravila.... :-S och, ale taký stres jak neska už nechcem zažiť...ozaj, boli ste už na skúške líčenia?
Odpovědět
Profilova fotka
ja skusku mat nebudem ;-) bude ma malovat natalka lackovicova - to sa mozem spolahnut
Odpovědět
Profilova fotka
hej? ;-) aj ja som nad ňou rozmýšľala, ale zdalo mi to dosť veľa tá jej suma...som jej písala mejl a napísala mi, že 4500 sk...alebo tak nejak...ale cez 4000 sk to bolo určite, to si pamätám... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
100€ mi povedala, tak sme sa aj dohodli. ja ked som chcela tu v TT nieco dobre, tak to by bolo cez 35€ urcite, to by som musela ist aj na skusku - takze hned 70€ a to mi podla mojho nazoru NIKDY nenamaluje rovnako, teda myslim ze na skuske jej to odsuhlasim a potom sa to bude snazit napodobnit... toho som sa bala. tak som sa dohodla s nou, neni to lacne ale nekaslem na to? setrim na kopu inych veciach, tuto si doprajem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) šak hej...to je jasné, že to nebude rovnako, ale ja sa chcem dopredu videť :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja sa musim nechať prekvapit :-D zajtra idem na skusku ucesu, som zvedava co to bude...
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase nejdem na skúšku účesu :-D mám super kaderníčku a viem, že mi vlasy spraví perfektne a hlavne, nebude to zložitý účes... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prosim... 8-) ja tiez nebudem mat na 100% zlozitý uces, len chcem vyskusat ci a kolko mi vydrzia take jemne vlny - lebo ja mam vlasy pevne, hrube tak toho sa bojim. a tiez mam vysoke celo, teda nosim tak ofinku nabok - aby aj dobre vyzeralo nech mi to nestoji jak debilkovi a hlavne ci mi to pojde k závoju :-D :-D :-D na to sa tesim, ze si ho zajtra mozem dat opäť na hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chichi...šak nosiť ho móžeš doma aj furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sak ked neni drahy doma, tak v nom tancujem jak psychopatka :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no a? ne psychopatka le závojnatka ... chichi ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no neni to moc normalne asi, ale ved nech
Odpovědět
Profilova fotka
no ja na skusku licenia tiez nejdem.ale mna licenie vyjde 17 eur.to u nas taka draha ani neni.a na skusku ucesu pojdem aj ja ale za to neplatim
Odpovědět
no ja mam este lacnejšiu kozmeticku, nejakých necelých 10 eur budem platit za licenie, ze vraj nerobi rozdiel ci ide o bezne licenie alebo je to na svadbu... ale rátala som s vyssou sumou... ak ma namaluje na skúške dobre, tak jej dám riadny tringelt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja neviem presne kolko to bude ale to som tak od ucha povedala.pred rokom mala 10 ked som to uz prepocitala.tak mozno tolko nedvihla.
Odpovědět
to sú aj tak v pohode ceny, ja by som za líčenie nedala 100 eur ako e.lle, ved to nie je normálne, podla mna to tá kozmeticka preháňa... a keby aj malovala neviem koho a mala neviem aké meno, tak to za túto sumu nestojí, určite sú aj iné dobré kozmeticky, ktoré pracujú s kvalitnou kozmetikou a vedia dokonale nalícit a minimálne za polovicnú cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
no to veru ano.aj mne sa to zda dost.
Odpovědět
najhoršie na tom je, že po fotení a stresoch zo začiatku svadby, sa aj tak každá budeme lesknúť jak ..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru takto mas pravdu a ked tancujes tak ci tak sa make up trosku strati
Odpovědět
to určite, ja mám vždy šťastie, že sa mi všetko rozmaže :-) netvrdím však, že ten make up treba odfláknut... to nie, tam sa treba trochu pohrať a hlavne zistit, co sa komu hodí.. a investovat do kvalitnejšej kozmetiky..
Odpovědět
Profilova fotka
to veru ano,aj lacne kozmeticky maju dobru kozmetiku
Odpovědět
Profilova fotka
jej cena je skôr vysoká pre jej "známosť a kvalitu v tom odbore"...ale tým pádom, si nemôže dovoliť mať nekvalitnú kozmetiku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ju nepoznam.u nas su tiez kozmeticky co maluju modelku v jednej zname firme a tiez vela neberu.jej praca je super pouziva dobru kozmetiku a robi to uz asi desat rokov
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?