Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
no ved uvidim, čo mi povedia v tom salone... no ja už pierka mám, sama som si spravila, len pre ženícha urobí kvetinárka, a to dve, jedno na fotenie a jedno potom na obrad, aby bolo pekné..
Odpovědět
Profilova fotka
to budes mat dve pierka?no moj bude mat len jedno
Odpovědět
no veru, kvetinárka má dobrý nápad, ked som jej povedala, že sa ideme fotit pred obradom, a asi hodinu a pol, až dve hodiny to bude trvat, tak sama povedala, že mi urobí dve pierka, aby mal potom to pierko ešte pekné a nezvädnuté...
Odpovědět
Profilova fotka
to pierko ale určite vydrží...šak ho môže navoskovať takou glazúrkou...ta sa to teraz robí....aj ktice sa tým striekajú aby dlhšie vydržali...
Odpovědět
Profilova fotka
no to mas pravdu veru
Odpovědět
neviem, možno máš pravdu, ona mi ale povedala toto...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mozno ano.no my ked sme boli na svadbe tak zenichove pierko bolo pekne este nedelu
Odpovědět
ved uvidím, tie dve pierka ma už nezabijú a možno to bude istota... každý má aj tak iné skúsenosti a ja už som z toho normálne dopletená... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ked mas taku moznost a ponukla ti to tak si daj dve,nemusis nic riskovat
Odpovědět
jasné.. priatel si tu zo mna robí srandu, že nech mu dám pierko z papagája xixi..
Odpovědět
Profilova fotka
tak mu ho daj ale mu povedz ze papagaj je drahsi jak dve pierka.alebo pojdete do zoo a vytrhne si ich sam? :-D co takto z kohuta alebo z kacera,to nechce?
Odpovědět
no to by vyslo lacnejsie, tak možno aj také dostane :-N alebo mu dám spravit aj celú celenku z pierok, jak indiánovi :-D aspon si ho nikto nepomýli a bude ho vidieť už z kilometra...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to ano.nestihala som pisat
Odpovědět
v poho, práve idem off, musím sa vyspať, zajtra bude v práci frmol... dobrúúú ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja uz idem.dobru pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
čaute babule :-D zase som mala taký debilný svadobný sen... :-S no inak...aby sme to nemali moc dokonalé, tak svokrička začala vymýšľať hovadiny a akurát nás nervuje poriadne ]-( furt volakoho neželaného pozýva... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ajoj!tak to neni bohvieco.to este teraz mesiac pozyva stale ludi.my uz mame vsetkych pozvanych.akurat jedneho druzbu sme teraz volali uz len lebo jeden odpadol
Odpovědět
ajojte, tak mne otec tiež už vnútil jednu sesternicu a ešte známych=4 dospelí a 2 deti... ale už som povedala dosť :-) nech si pozýva každý na svoju oslavu a nie na moju svadbu, tu budem rozhodovať ja.. aj ked mi v podstate tí ludia nevadia, ale treba mat limit, lebo keby mám pozvat všetky sesternice, bratrancov a ich partnerov, tak mám 100 ludí, ak nie viac... barchee. lutujem ta, svokre je horšie niečo povedať ako vlastnému rodičovi..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to veru ano.Je to nasa svadba.A zase ked zavolam jednu vydatu sesternicu tak sa ostatny mozu najedovat.Preto sme pozvali len slobodnych a ich rodicov a im sme poslali len oznamenia.Uz mam usite podbradnicky,akurat som ich bola zaniest aj susede nech tam vyse mena a datumy :-) :-)
Odpovědět
super, tak to máš radosť teda... ja som ich kupovala, ale s menami to musí byť tiež pekné....
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som som zase chcela len s menami ja som nechcela mat napisane svadobny den.a zdalo sa mi dost dat 500sk.takto ma to vyjde 100sk a mam to tak ako som chcela
Odpovědět
no to máš recht, aspon si ušetrila.. my sme za to síce zaplatili 13 eur, ale vtedy som na to nemyslela, hlavne že sme to našli...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je este tak tak.len mne sa nepacili moc ten nadpis svadobny den
Odpovědět
jaj tak to mne je zas jedno, to je aj tak len nachvílku a niektorí si to ani nedávajú, dávajú si len obrus a hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si to chcem zase odlozit.to budeme mat schovane pri svojich detskych kosielkach
Odpovědět
no ja to použijem možno pre svoje deti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha.no pojdem uz spinkat lebo rano vstavam.pa pa zatial
Odpovědět
papa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ajojte!co nove?No ja som minuli tyzden uz konecne zacala chodit do solarka aby som bola trosku opalena :-) saty su rozhodnute tak uz mam len jedny a tiez popolnocne som nechala tie iste.uz som povedala ze do salonu podjem ked pojdem na skusku ucesu az
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?