Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
ahojte, čo nové? tak bola som v TO, ale vela som toho nevybavila... kuchár nemal čas, a s tým heliom to bude tiež problém, lebo nemám na to flasu... ešte musím dojednať výzdobu auta, a nemám ani popolnočné šaty, salon bol dnes pre akciu zatvorený... ale bola som u kvetinárky, tak už máme dohodnutú kvetinovú výzdobu sály a moju kyticu... a konečne rozposielam svadobné oznámenia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz si spokojna s oznameniami,daj potom do albumu.No my sme boli vcera u cukrarky vybrat torty a nebola doma,ale pytala som sa ci urobi aj podla obrazku tak hovorila ze si ho mozem vytlacit.tak o tyzden to tam pojdem zaniest.No boli sme aj s kucharom.uz dal zoznam co vsetko potrebujeme.Az hlava sa mi zatocila.zistili sme ze jedno prasa bude malo a musime dokupit este bravcovinu aj hovädzinu
Odpovědět
no ten moj kuchar vôbec nemá čas, lebo pracuje a cez víkendy má samé akcie... tak ale otec slúbil, že to s ním dohodne.. no veru aj ja musím kúpit na gulas bravcove aj hovadzie a otec vybavuje diviaka, tak neviem kolko kíl masa z toho bude, ale to by malo byt na svieckovú... moje nervy xixi.. už mi aj moja mamuš hovorí, nech sa nenervujem, že všetko dobre dopadne.. ale ked ja som taká, že chcem všetko naraz vybavit, obehat a ked sa nieco hned nepodarí, tak ma ide slahnúť :-D odfotim tie oznamka a hned ich sem dám..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja zase nestresujem,trosku mama ohladom toho mäso.my budeme na svieckovu davat hovädzinu.ujo chova tak mal zabijat pred velkou nocou ale vcera akurat volal ze asi nebude zabijat lebo je to este male.tak budeme musiet niekde kupit a bravcinu nam bude chybat jedna karmenadla est
Odpovědět
moje stresovanie je vždy len chvílkové, ked sa mi nieco nevydarí a potom na to aj tak kaslem xixi... aj tak viem, že všetko kúpime aj vybavíme a že kvôli týmto maličkostiam naše svadby určite nespadnú ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to som aj ja povedala.ked sa nezozeni hovädzina tak to bude bravcovina na omacke na bielo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no pekne.a kolko vas vyslo jedno aj pozvanku ku stolu.ja somich pozerala v meste ale boli drahe
Odpovědět
no ja sa musím ešte dohodnút, čo budeme papat, lebo to možno zmeníme.. záleží od tej diviny... ja ju velmi nemusím, nezdá sa mi až taká chutná, ale všade naokolo naši známi sú samí polovníci, takže to asi nesmie chýbať xixi... oznámka už mám v albume..
Odpovědět
Profilova fotka
no to by nemalo chybat ked su tam polovnici.a odkial mas kuchara?
Odpovědět
no na svadbe bude len jeden polovnik s rodinou, ale aj môj brat je blázon do týchto vecí a aj otec sa vyzná... a kamoška, ktorej otec je polovník nakoniec na svadbu nepríde, škoda, lebo tú som tam najviac chcela.. je z Topolcian, otcov kamarát.. ale ja som ho ešte nevidela... respektíve videla, ale ako malá a nepamatám si nanho...
Odpovědět
Profilova fotka
no mne pisal tiez kamarat,ze asi nebude moct prist,este som to nehovorila drahemu lebo to je jeho host.on robi vojaka z povolania a ma ist na vycvik tak ho nepustia asi na vikend :-(
Odpovědět
no mna vie dorazit veta typu: "Dakujem a dúfam že budeme môcť prísť...." alebo "No ved uvidíme, či budeme môcť príst"... prípadne..."Jaj to ti teraz ešte neviem povedať".. To už rovno môžu povedať, že neprídu. Človek potom nevie, s kolkými má či nemá rátať a to pri svadbe nie je sranda, ved musíš objednať návleky, jedlo, rátaš na výslužky, alkohol... Také pribrzdené trochu a neslušné sa mi to zdá.. Niekedy ma to vie až rozladiť... No tejto kamošky sa to netýka, pretože má vážne chorého svokra a žijú v Taliansku.. Tak tam sa to dá pochopiť..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to ano.no nam vsetci az na dvoch povedali ze nevedia,ci nam daju vediet.ale tam je ujo chory a dalsia teta ta uz slabo vidi a poriadne ani nepoucuje.Povedala ze pride ale ked bude chora tak nie.A tento kamarat sa tiez moc tesil a je nasraty teraz.lebo chce ist
Odpovědět
no to máš štastie... mna sklamali najma priatelia, o ktorých som si myslela, že určite prídu... a pritom je naozaj málo príležitostí, aby sme sa všetci takto stretli a zabavili, lebo každý žijeme inde, mnohí v zahraničí... ale celkovo, nerada sa prosím..čakala som skôr nadšenie než výhovorky.. Ale možno budem nakoniec prekvapená a vačšina príde... rodina nesklamala, tam to všetci berú ako sväté a tešia sa...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my sme moc znamych nepozyvali.ja tam mam akurat dve kamaratky s frajermy a drahy ma troch kamarotov so zenamy.a este dve kamaratky co robia druzice bratrancom.Volat vsetkych co by sme chceli tak ich je ale 100.my sme ostatnym povedali nech pridu vecer pozriet a to moze byt dalsich 30 ludi a mozno aj viacej
Odpovědět
no mne zas neprídu dvaja ujovia s manželkami a väčšina bratrancov a sesterníc, lebo tam už sú všetci ženatí a vydaté, to by som mala tiež 100 ludí.... a všetkým som tiež nebola na svadbe, bude robilli také malé, alebo tiež selektovali, koho pozývajú.. ale tým, ktorým som bola na svadbe tam budú...
Odpovědět
Profilova fotka
no to nepozyvam ani ja uz zenatych bratrancov a sesternice vydate.ja len styroch slobodnych a to je vse. a trcoch co su este det.a normalne som sa cudovala kde sa nabrali ty vsetci ludia,ze ich je 62 ked nepojde ten kamarat.my sme najskor hovorili maximalne 50 ale ked som ta zacala ratat.tak sme urobili ze hop ;-)
Odpovědět
presne, ja som tiež chcela len do 50 ludí, ale sa to nejako nahromadilo.. ale nakoniec som si povedala, že to je už jedno o pár ludí navyše... lenže ja ešte nemám potvrdených zopár ludí, takže sa mi budú tiež počty hýbať a to sa mi nepáči.. asi všetkým poviem, že mi musia dať defintívne do 2 týždnov vedieť, lebo to sa nedá takto..
Odpovědět
Profilova fotka
no mne to az tak neprekaza zase.lebo vari sa navyse pre 80 ludi.tak ked tak 4hore dole to nevadi.navlekov sa objednalo viacej a ked zostanu tak sa daju do kostola.ja sa uz zase nad tym ani nepozastavujem
Odpovědět
no ja dám tiež pár návlekov navyše, ešte stále tú výzdobu doťahujem do konca... ozaj popolnočné budeš mať nakoniec tie ružové?
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidim.utorok idem do salonu povedat teda ktore beriem aj tie svadobne a tiez idem skusat tie ruzove s tou podprsenkou a tiez ako by som to chcela na zadu urobit.lebo vtedy ich mal niekto pozicane
Odpovědět
aha, no super.... a kto ti bude robit kyticku?
Odpovědět
Profilova fotka
v jasmine si davam robit kyticku aj vyzdobu na auto
Odpovědět
peknu vyzdobu si si vybrala... no ta kvetinarka ma v tomto sklamala, že to nerobia, ale asi si to požičiam z toho salonu na juhu, dam si to spravit vo farbách zlatej a bielej, tak ako celú výzdobu, to bude asi najlepšie...
Odpovědět
Profilova fotka
no aj tam si to mozes dat urobit.No u kvetinarky to stoji dost.svagrina si davala u kvetinarky s tym ze to mala pozicane bolo to male a stalo ovela viacej
Odpovědět
a jasmine ti to požičiava? alebo to si kupuješ od nich? a to nie je kvetinárstvo?
Odpovědět
Profilova fotka
to si poziciavam.To je aranzersky salon hlavne.ony tiez robia aj vyzdoby do sal a tak.to je svadobne vsetko tam
Odpovědět
jaj, jasné... tak to je super potom.. kyticku som ja chcela od tejto mojej kvetinarky, lebo ju pozname, je to rodinna znama, bude aj na svadbe, len nerobi sú vyzdobu áut...
Odpovědět
baby, komu všetkého budete pripínať pierka? My asi len chlapom.
Odpovědět
Profilova fotka
tak kyticku si mozes dat urobit k nej a len vyzdobu si mozes dat inde.aspon ked to je znama vyjde to lacnejsie.my davame pierka len chlapom
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?