Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
baby viem že sa už asi opakujem, ale budete dávať tie baloniky zo sály? ja stále vymýslam, ako to urobit s tým heliom, balony by sa dali kupit lacne, aj z ebay, len neviem kto mi ich bude hodinu pred príchodom fukat a ci to budu vediet upravit tak, ako si ja predstavujem... kto vám bude fúkat balony predtým než prídete s hostami do restiky/kulturáku?
Odpovědět
Profilova fotka
k Balonom: mne ich bude robit majiteľka restiky kde budeme mat svadbu. k obruckam: no dufam ze sa neoskriabu, dali sme si ich spravit v kvalitnejsej verzii - aspon to tvrdili v zlatnictve :-) , inac obrucky sa daju kedykolvek renovovat, t.z. ze vam ich vylestia aj opravia to matovanie, takze som si povedala ze to nebudem riesit .
Odpovědět
Profilova fotka
no mi budeme fukat balony uz piatok.A viem naisto ze vydrzia.lebo my sme fukali balony na silvestra a pukali sme ich az okolo piateho :-) mysleli sme ze vyfuknu.a keby sa nahodou nejaky vyfukne tak tych par tam niekto dofuka.kamaratka mala 150 balonov nafukanych od piatku rano a nedelu boli este vsetky skoro nafukane
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj a ujo spominal ze sa daju nafukat aj kompresorom,ze to je tiez dobre.tak mozno poziciame od niekoho kompresor nejaky maly jasne,ze ziadne obrucky nevydrzia do konca zivota,kazde musia byt urcite raz vylestene alebo nejake opravy na nich.
Odpovědět
takže nikto nedávate do balonikov to helium? mne sa veli páci, ako sú na zemi s tým závažím a pekne je tým vyzdobená sála a ešte by som chcela nejaké vo vzduchu...
Odpovědět
Profilova fotka
no mne sa to tiez paci,ale ja by som to aj tak nemala asi kde dat.a urcite nebudem vrazat peniaze aj do heliia uz takto svadba dost vyjde.ja budem mat baloniky na plafone ale budu uviazane len k sebe
Odpovědět
no mne to nedá, musím niečo vymysliet, to helium je hrozne drahé, keby mi niekto povedal, že ma vyjde nafukanie 100 balonov nejakých 1000 korún, tak nič nepoviem a trošku investujem, ale také sumy že 3 tisíc.. tak to je už fakt vela...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved prave,ze je take drahe.tych 1000sk by som tiez este obetovala,keby to je na tych 100 balonov.tak ked niekde najdes tak daj vediet :-)
Odpovědět
no ja by som potrebovala, aby mi ich tam prisiel aj niekto nafúkat pred tým než prídeme, lenže mám určitu predstavu, ako by to v tej sále malo byt usporiadané, takže budem musie tlačiť fotky a potom to dať tomu, kto bude fúkat... ide ma slahnut, ked nemôžem byt pri týchto veciach, lebo ja by som si to vyzdobila raz dva... lenže ja budem mat v ten den ine starosti a sotva bude stihat fotenie atd..
Odpovědět
Profilova fotka
a ved si ich mozes nafukat uz piatok ked ti tam pridu robt aj vyzdobu.to ti nevyfukne,to sa urcite nemusis bat.a preco si to nechces robit ty piatok a mas to bez starosti
Odpovědět
lebo chcem to helium, lenže to vyfuči po 8 až 12 hodinách, takže to chcem tak 2 hodiny pred našim príchodom nafukat...
Odpovědět
Profilova fotka
to helium tak rychlo vyfuci?to som nevedela,to sa potom viacej oplati fukat normalne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
pardon, musela som odist preč... veru, vyfučí to, to je normálne... no ved práve, tolko penazí a clovek ak to chce mat pekné, tak to musí takto onervy pripravovat....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si radcej nafukam ustne :-)
Odpovědět
no však ja sa pozriem, čo by stalo to helium a prinajhoršom by som dala za ulohu svagrinej a bratovi, aby behli do kulturaku a podla fotky to pripravili a nafukali....
Odpovědět
Profilova fotka
ja asi nebudem ani vymyslat.necham to tak bude na snurkach a dokopy poviazane
Odpovědět
no ved možno to aj ja vzdám xixi.... ale páči sa mi to velmi, už len pozerá na nete po balonikoch... videla som pekné, také biele perletové a zlaté... ale aj popísané biele a zlaté s nápisom "Just married".... peknučké.. a viem že malý synovec ked ich zbadá, tak sa zblázni od radosti, jemu moja mamina stále kupuje baloniky...
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano.ja dam detom na stolicky balony aby mali pri sebe.a nemusim sa bat ze budu chciet balony :-)
Odpovědět
kde si nasla o tom heliu v tych TO? majú nejakú stránku?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si dala do googlu predaj helia a hned ako prve mi nieco vybehlo.nejaka suprava balonikov a tam som si potom nasla kde sa to da aj kupit
Odpovědět
Profilova fotka
je to aj tu katalog firiem kvety a dekoracie linde gas ci ako to je.su tam nakreslene baloniky s fotkami
Odpovědět
no už som si to pozrela, ale to je prehnaná cena, naplní sa tým len 17 až 30 balonov a stoji to skoro 1189sk... ved to ked si kupim na trhu balon tak ma vyjde 25 ci 30 korun... to by som si mohla rovno nafuknute kupit a vyslo by ma to lacnejšie...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je ta cena aj s balonmy nie?ale mozno by sa to dalo kupit teoreticky bez tych balonov a len to helium.a ved niektore mozes nafukat normalne a tie co chces hore tak tych by ti stacilo ale 30 a väcsinou spominaju ze je to na tych 30
Odpovědět
Profilova fotka
nafúknuté ti vydržia "lietať" len cca 17 hodín...to sa oplatí dať ako výdobu v deň svadby...lebo z predošlého dňa nevydržia vo vzduchu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no moje nebudu lietat,staci ked budu vysiet. :-) :-)
Odpovědět
no už som sa rozprávala s priatelom, on hovorí, že to sa dá určite kúpit aj lacnejšie, len treba íst do firiem, ktoré sa zaoberajú plnením plynových flias a tam by to malo vyjst menej... a určite pod tou Kalváriou, tam sú také firmy, poslem tam asi brata, one je zvárac, takže určite bude vediet nieco o heliu...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved aj to v meste tak nejako vypadalo,lebo tam boli odfotene tie flase velke
Odpovědět
mali by to byt technické plyny... ak zistím nejakú dobrú cenu, tak to dám sem na plaz...
Odpovědět
kde ste vsetci, co pozeráte Ruzovú? xixi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ajojte!ja som tu mala vcera kamaratku tak sme trochu kecali a popijali vinko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?