Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
tak šup vytvor si album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vy ste sa ale rozpisali za tu dobu co som tu nebola.No e.lle to mas pravdu.Ja som s nasim kulturnym tiez spokojny.Nie je zase s tych novych ale nie je ani ten komunisticky s podiom a s balkonom.Pred par rokmi tam volakedy bol aj bar a byvali diskoteky tak to je celkom dobre urobene.ale mne to staci.my sme tiez chceli najskor restiku,ale boli problemy s alkoholom mohli sme si zobrat len od nich a zdalo sa nam to dost drahe.a tiez sme nemohli najst nieco pre tych 60 ludi a plus co pridu este vinsovat
Odpovědět
no a ja som pôvodne snívala o svadbe na vlastnom pozemku s kastielom, obrovskou terasou a záhradou, s bazénom, kde by bola svadba pod šírym nebom a ešte by bol aj výhlad na more a mali by sme živú kapelu, perfektný cattering.... no ale niekedy treba zit v realite.. proste kastiel som nezdedila xixi.. a ani si neviem predstavit, že by som platila 65 ludom letenky niekam do spanielska ci francúzska a ubytovanie v kvalitnom hoteli xixi....
Odpovědět
Profilova fotka
no take sny maju asi vsetky.Kamaratka sa vydavala v amerike a ta mala krasnu svadbu.to bola vila,bol tam bazen,bolo to pod holym nebom no nadhera
Odpovědět
to áno, ale snívat je pekné... ;-) ale teším sa aj na moju klasickú svadbu, ved sa snažím čo môžem, aby sa páčila aj ostatným...
Odpovědět
Profilova fotka
no taka svadba by bola fajn,keby mam na ucte ale pol miliona co mozem minut na svadbu.ale neviem kto by mi ich na ten ucet dal :-D :-D
Odpovědět
no ved to ani ja nemám len tak na svadbu... ale rada by som minula aj viacej xixi...
Odpovědět
Profilova fotka
jaj babule, ale už to máme za chvílku, čo? Dnes ráno som pri nastupovaní do auta zacítila, že už vzduch tak jemnúčko voní po jari...všimli ste si? Aj napriek tomu, že je ešte sneh...už je to vo vzduchu! Ja sa teším, ako budeme mať na svadbe rozkvitnuté sedmokrásky a tie všetky jarné kvietky :-D zbožňujem jar! asi preto, že som sa aj na jar narodila... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz som ich supla do albumu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pozerala som.pekne. barchee.no mas pravdu.ja som teraz dosla domov a vazne je ten vzduch uz iny.je taky teplejsi.hura uz je jar zachvilu :-)
Odpovědět
ahojte, no veru, ja som bola vcera vonku, sla som na kontrolu k lekárke a bolo príjemne a to ja som zmrzlinka... nech je už jar, už mám zimy pokrk... kopca. peknucké obrúcky..nech sa dobre nosia..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam tiez plne zuby uz zimy.doobeda bolo fajn,ale teraz tu prsi ci snezi ci co to robi.vsetko dokopy. Kopca ma pekne obrucky len som pocula ze to leskle zlato sa lubi dost doskrabat a ked su aj sirsie.my sme tiez najskor rozmyslali nad takymi lesklimy.Ale asi ide aj o to kde si ich davas robit
Odpovědět
Článek se načítá
ano, hladké sa poškriabu, ale matné sa zas ošúchajú a potom to musíš dať zlatníkovi znovu upraviť, on by na to mal robit taký nános myslím a to je vlastne to matné...
Odpovědět
Holky, teda vy jste se rozkecaly... :-) Nějak nemám poslední dobou moc času, ale zítra jdeme na faru, tak se snad zase posuneme o kousek :-) Na jaro už se taky těším, ale po ránu už zpívají ptáčci, takže snad už tu bude brzy... taky jsem zmrzloun a zima už je mi dlouhá...
Odpovědět
Profilova fotka
nas sa tiez pytal ci ich chceme celkom leskle,alebo po krajoch nebudu az take leskle a nieco na ne este da.mi mame po krajoch leskle a v strede matne.lesknu sa aj tak pekne
Odpovědět
Profilova fotka
sharmy ked tak si pozri.nachvilu ich dam do albumu
Odpovědět
idem pozriet...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mrkni.lebo potom ich dam prec :-) :-)
Odpovědět
pozrela som, ty máš trošku iný vzor, to tak bolo alebo ste sa tak rozhodli? máte kombinované lesklé a matné, to by sa nemalo tak skoro ošúchat, ale ak aj áno, ako som písala, to sa dá naspat upravit... takže už si šťastná, že ich máte domka, že?
Odpovědět
Profilova fotka
no to veru ano.nie ony boli take ako je ta hladka len.ale ja som si do toho vybrala tie zarezi.drahy ich najskor nechcel,no ale ked videl tu moju tak potom rozmyslal tiez uz nad tym doma,ze si to mohol dat aj on.No ale on ju zase na prste moc nosit nebude a na retiazke to tak nebude vidiet.ale rozmysla tiez nad tym ze po svadbe by sme tam behli a dal si to tam dorobit. :-) :-)
Odpovědět
no ja zas skúšam prsten a zdá sa mi trosku velký, normálne mi nepadne z prsta, ale keby som silno zatriasla rukou, tak vyletí... priatel však tvrdí, že nech si ho nechám tak ako je, lebo potom by ma zas mohol tlačiť ten prsten, keby je menší..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam zase taky problem,ze ja ho tazko prepcham cez kost na prste.ale stym ze dole na prsten mi je fajn.keby si zoberiem väcsi tak mi je zase velky.ja skusam prstene tak,ze aj ked mam problem ho dat cez kost nizsie,ale nech mi je akurat na prste.ved dole ho davat stale nebudem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, moni aj ja by som chcela vidiet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dobre este ich sem na chvilku dam,lebo zachvilu pride svagrina domov a ta sem chodieva
Odpovědět
MON: ved my mame rovnake obrucky len troch farieb zlata x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano?a mas ich v albume?
Odpovědět
no nemam ich v albume lebo ich neviem pekne odfotit :)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to sa nepodarilo ani mne poriadne odfotit.ale aj tak ich musim vymazat.tak daj aspon taku nejaku :-) a kde ste si davali robit obrucky?
Odpovědět
dali sme si ich robit u nas v partizanskom Cassise a stali 8 500sk.
Odpovědět
Profilova fotka
no nas vysli tiez tak aj s menami a datumami.My sme ich davali robit u suleka.my sme zase chceli len cisto zlate.najskor sme chceli len leskle ale to sa dost znici.tak nam poradili nech si dame matne a leskle a potom sme nasli tieto
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?