Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
aha, no mne zase pár ludí odpadlo, ale to sa zas nahradí dalsími, vždy je koho pozvat...
Odpovědět
Profilova fotka
ajojky!no veru si tu uz davno nebola.A preco ta rozculuju? sharmy.no my sme mali mat iba 55 ludi.nakoniec to malo byt 64 preto som chcela doobjednat 8 navlekov a nakoniec nepride jedna teta lebo robi v anglicku a nechcu ju pustit a ujo so zenou.tak nas je 61,tak uz to doobjendavat ani nebudem
Odpovědět
jasné, ja mám 68 návlekov a malo by to stačiť, ale keby aj nie, tak doobjednám... tento piatok idem do TO, mám zas čo vybavovať, a asi si pôjdem pozrieť aj popolnočné šaty..
Odpovědět
no rozculuje ma svokra, ktora ma zacala ohovorat pred mojim skoromanzelom a stale sa do vsetkeho stara ]-( uz ma ani svadba nebavi :-( baby mam otazku: na kolko vas vyjdu navleky?
Odpovědět
a byvas so svokrou?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to neni bohvieco.Ale nevsimaj si ju,nenechaj si pokazit najkrajsi den v zivote.Tvoj skoro manzel vie aka si a nebude pocuvat mamu.Mozno ju len vypocuje ale to je vsetko.A ty budes zit snim a nie s jeho svokrov.Neboj len sa zakazdym usmej ked nieco povie a aj tak si urob po svojom. :-) prikyvnut jej prikyvni ale urobit to nemusis.No nas vyjdu navleky 50sk aj s maslami
Odpovědět
moja skorosvokra býva daleko, takže ja také problémy nemám a myslím si, že by sme spolu aj tak vychádzali dobre.. ale ja som skôr typ, ktorý si nedá hovoriť do svojich vecí, takže u mna by velmi nevyhrala... to isté však nerobím ani ja, nestarám sa do života iných..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja svokru mat uz nebudem.Ale bola skvela zena a myslim,ze by snou problem nebol.Nestarala sa do svojich deti a do ich zivota.Bola toho nazoru,bude to vas zivot a ja sa miesat nebudem.Ona by bola strasne dobra svokra.ale keby mam tiez nejaky problem tak aj tak by som si urobila po svojom a mohla by sa aj na hlavu postavit.
Odpovědět
tak veru, horšie to však majú tí, ktorí sú od svokrovcov ešte čiastočne závislí /bývajú u nich/ alebo bývajú blízko.. tam sem tam môže nejaká iskra preblysnúť...
Odpovědět
Viete baby ja som dost znechutena co robi pred svadbou ]-( a najskor som si myslela ze budeme byvat u nich pretoze momentalne nemame kde, kedze dom nemam dostavany
Odpovědět
uf to máš tažké, ja by som so svokrovcami nechcela bývat ani za nič... najlepšie je, ak sú mladí oddelene, aj chlapi sa zvyknú správať ináč, ked sú doma, vo svojom zázemí pri mamičke, tam si viacej dovolujú, .....ked sú už len zo žienkou, tak sa musia prisposobit a nemajú za sebou niekoho, kto ich podporuje a ospravedlnuje v zlozvykoch a podobne...
Odpovědět
viete snazila som sa vychadzat ale co je moc to je moc. ja robim v banke a uz na svoju adresu pocuvam aka som bankarska hviezda co vela utraca na svadbu :-( a o inych nadavkach ani nehovorim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ešte šťastie, že moja svokra sa nestará...horšie je to s mojou babinou, tá furt rieši niečo, ale už jej nič nehovoríme, tak je kľud :-x nám rodičia dali peniaze a nestarajú sa...len sa potom spýtajú, čo máme vybavené a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale už aj my začína pomaly s nakupovaním surovín...nealko aj alko sa kúpi týždeň pred svadbou...
Odpovědět
a platíš si to sama genialitka? lebo ak áno, tak ju do toho nič nie je, kolko mínaš na svoju svadbu... a ak ti finančne pomáhajú, tak nech ti nepomáhajú ak nechcú.. ale v prvom rade sa o tom porozprávaj so svojim nastávajúcim a ujasnite si pravidlá.. ale hlavne kludne, teraz pred svadbou si nerob zbytočne problémy so svokrou a snaž sa to trošku ignorovat, po svadbe ju kludne pošli do kelu a hotovo... ináč vieš čo najviac štve svokry? ked nevesty na ich klebety vôbec nereagujú... osvedčené u svokry mojej sestry, na 100% xixixi :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj moja tak mala pripomienky, ze chcem mat svadbu snov... ale nedala som sa, jasne som jej povedala, ze netuzim mat honosnu svadbu,ale ani ziadnu "odpinknutu" svadbu, ze som si myslela ze ma po tych rokoch poznaju a nie ze si myslia ze som namyslena fiflena... a podla mna som ju otvorenostou dost sokla a odvtedy je pokoj a na vsetko sa pytaju na moj nazor.... takze je pohodka
Odpovědět
]-( no hostinu si kazda rodina plati sama, ostatne - fotograf, kameraman, hudba,starejsi, odvoz, vyzdoba.... ja najviac ma stve ze nic nepovie do oci a vsetko len za chrbtom a zas neviem ci som schopna jej nieco povedat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
aj u nas je to tak, ze hostinu kazdy za seba a ostatne prkotiny (ktore su na tom vsetkom najdrahsie 8-( ) si platime sami... takze jedine co mojich trapilo bolo, ze som si jednoducho nepriala hostinu v kulturaku, ale pekne v reštauracii a to si oni mysleli ze je brutus luxus... ani ja som si nemyslela ze som schopna jej nieco povedat a ja som to ani nepovedala nahnevana alebo tak, skor som to hrala ze mi je luto vobec, ze su voci mne taky... aj ked som mala nervy, pravdupovediach - hrala som trosku na city
Odpovědět
no presne elle aj u nas to je tak ze svokra by to mala najradsej v kulturaku a mala svojich ludi ale mam uzasnu polovicku ktora si ma zastane :-D aj to ju mozno stve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ved to ju stve... aj moj je nastastie taky, ze si zastane mna a tiez vyslovene trval na tom ze ziadny kulturak nebude a hotovo... a mam niekedy taky pocit akoby aj ziarlila trosku
Odpovědět
tak potom to je v poriadku, ked vase polovicky stoja pri vás... ostatné si nevšímajte.. ja som zas chcela v kulturáku, lebo to bude podla mojich predstáv, vascie sukromie a nebude mi do svadby zasahovat majitel reštiky alebo personál-prevadzkar, nebudú ma obmedzovat, co si priveziem-jedlo, pitie a ako dlho sa bude hrať, obsluhovat .. či ako bude vyzerat výzdoba...
Odpovědět
Profilova fotka
no prevádzkarka nezasahuje vobec mi do nicoho, prave naopak na vsetko sa pyta ako chcem - ci vyzdobu, ci cokolvek... a v dnesnej dobe nepoznam restiku, ktorá by ti povedala ze na svadbu nemozes priviest vlastne alko alebo nealko. jedine ze jedlo ti daju oni, ale to je zase pre mna +, lebo ja som zazila svadbu, kedy sme tyzden pred svadbou vsetci sklbali kurence - a to ked som ich videla na tanieri sa mi zdvihol zaludok... a vyzdoba - kebyze mam zajednavat agenturu - stoji ma to viac urcite
Odpovědět
no tak to si mala stastie na restiku... asi záleží od každého podniku, ale ja čo som tu čítala u niektorých holiek, tak mali problémy potom.... a dokonca od určitej hodiny museli obsluhu začať platiť a nemohli mať všetko svoje...
Odpovědět
Profilova fotka
ved ano, od urcitej hodiny casnika platis, lebo on robi len do 22.00 napr., ale to je vsade tak a ked musim zaplatit casnika do kulturaku....to je asi jedno podla mna neviem ci som mala stastie, lebo som chodila po vsetkych podnikoch trnavskych - a tu to tak funguje vsade teda...
Odpovědět
no ja mám časníkov objednaných, a nebudú drahí, lebo je to rodina, ale sú to vyučení časníci, čo v mnohých prípadoch ani v reštikách nie je, skôr je to už rarita... asi máš pravdu, ja som sa v reštike ani nepýtala, lebo mám takmer 70 ludí a v TO by sa mi to nikde nezmestilo, takú velkú reštiku aj s miestom na tancovanie nemáme...
Odpovědět
Profilova fotka
ked mas casnikov takto v rodine tak to je super, lebo mat nejakeho trula co sa ti tam mota vie pekne vytocit.... nas je 75, ale tu v TT si mozes na tolko hosti v pohode vyberat...
Odpovědět
tak to áno potom, v TO je vela pekných reštík, ale len tak do 45 ludí... ináč by tam bola už tlačenica... viem že ešte nejakú otvorili novú, ale ja už som bola rozhodnutá pre tento kulturák, je uplne nový, moderný, žiadna komunistická opacha...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved u nas zase kulturaky total komunisticke opachy... fuuuj, ja by som to tak jednoducho nemohla raz ked som bola na svadbe ani na wc som tam nechcela ist,lebo normalka ze hrdzave dvere plechove, tak to nie nie nie
Odpovědět
ha ha, jasné, v takom by som ani ja nechcela...
Odpovědět
Profilova fotka
baby boli sme si dnes vyzdvihnut obrucky :-) , sa tesiim veelmi :-D , musim si uz aj ja zriadit album a potom ich tam supnem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?