Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
jasné, venuj sa.. papa
Odpovědět
barchee. ten moj mi vždy na deti provokatívne povie, že aby som ešte nelutovala, ked ich budem mat vela:))) neviem čo si to zmyslel, ale chce dvoch chlapcov a že potom môže byť aj dievča a poprípade ešte jeden chlapec... tak sa mi oči zakrútili.... ved on sa zbadá, ked bude jedno plakat celú noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tomu ver :-D si to rýchlo rozmyslí ;-) mne by stačili 2...
Odpovědět
aj mne by stacili 2.. budem rada ked aj to stihneme xixi... ozaj, budete mat svadbu priamo v BA? v nejakej reštike?
Odpovědět
Profilova fotka
nie, všetko je v BA okrem vizážistky a hostiny :-N vizážistka príde domov k našim do Kalinkova a hostina bude v kulturáku v Hamuliakove, je to vedľajšia dedina, majú krásny veľký novú kulturák :-D
Odpovědět
no ja by som v BA tiez nerobila svadbu, aj ked tu zijem... nie je tu podla mna to také domáce a trosku rodinné... v týchto reštikách by mi to pripradalo velmi cudzie a odmerané... a primerane drahé xixi..
Odpovědět
Profilova fotka
to hej...a hlavne našej rodine by nestačili porcie ... takto máme misy a každý si vezme koľko chce... :-D
Odpovědět
presne.. ja mám tiež v kulturáku a radšej som si zajednala dobrého kuchára, tento víkend ideme zostaviť menu a na porciách sa šetriť určite nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
Caute!no zachvilu som zavitala.no mne stacia tiez len dve deticky.
Odpovědět
cauko moni, tak co nové, boli ste zas nieco nakupovat v meste?
Odpovědět
Profilova fotka
nie,dnes sme neboli.dnes sa valame len v posteli.a tak.akurat co som bola u doktora rana.a zistili sme ze musime kupit este 2kartony alkoholu a malinovku a budeme mat uz vsetko.No ked neratam sunku a mäso a tak.lebo to budeme kupovat az par dni predtym
Odpovědět
no vy ste teda popredu.. my ešte nákupy nerobíme, asi až v marci....a aj to nechám asi na mamuš a otca, lebo ja nie som doma..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my si zase vsetko nakupujeme samy vacsinou.a ked chodi prec to by sme nestihali lebo na 33 kartonov potrebujes toho dost a vsetko na raz by bolo vela.a zase na konci marca to mame doniest vsetko knej
Odpovědět
no vy budete mat vela zakuskov fíha... my berieme na svadbu 10 kartonov+2 do prace, ale budeme mat ešte asi 5 tort, tak by to snad malo stacit aj s vyslužkami...
Odpovědět
Profilova fotka
no len na hostinu 10 kartonov.alebo aj na vysluzky myslis?ale to mas len ty 10 alebo obidvaja
Odpovědět
nie, to je dokopy, na vyslužky aj na hostinu ... na hostine sa tolko nezje, zo skusenosti viem, že tak 250 zakuskov na hostine padne a ostatne ide aj tak do vyslužiek..
Odpovědět
Profilova fotka
no nam vychadza na hostinu ze dame okoo 10 kartonov.ostatne sa porozdava piatok a tak.My davame dost na vysluzky.na dvoch ludi v rodine davame pol kartona zakuskov a plus s torty.a tiez tie co sa daju do saly tych 10 tak to sa bude davat na vysluzky aj hostom po par zakuskoch.no len my potrebujeme okolo 10 kartonov na rozdavanie po rodine a par susedov
Odpovědět
jaj, tak ty dávaš vo velkom... ja nechcem dávať také výslužky, nie kvôli peniazom, na to mám už pri takejto svadbe, ale zdá sa mi to zbytočné, lebo svadba podla mna nie je o tom, že má človek potom porozdávat kartony zákuskov ako výslužky.. ale samozrejme, ak máte takýto zvyk, tak je to v poriadku... mne sa dokonca páčia svadby v zahraničí, tam si s týmto vôbec nerobia starosti a výslužky sa tam nedávajú.. tam je zas vo zvyku dávať ten malý darček ako podakovanie hosťom, čo tu niektoré kočky začali dávať tiež, ale je to prebraté zo zahraničia a vôbec to na SK nebolo zvykom a sú to len výdavky navyše... my máme namiesto darčekov tie výslužky a flasu a to je naše podakovanie... nechcem hovoriť kolko dávame na kusy, ale vychádza to asi 10ks na osobu a kus torty... takže ak je 4 clenná rodina, bude vyslužka vacsia, 40ks a kusy tort.. ak pôjde o jednotlivca tak mala vyslužka 10-12kusov a kus torty.. samozrejme ku každej vyslužke bude flasa vína..
Odpovědět
Profilova fotka
no mne sa to tiez moc nepacilo,ale o to sa starala mamina.ale ked mam pravdu povedat ked sme boli my s drahym na svadbe tak sme dostali do krabicky zakuskov a ked sme ich doniesli domov.tak som zjedla jeden zakusok lebo nasi sa tesili na zakusky :-) My tiez davame flasu kazdemu paru..zase ja nedavam ziadne darceky.A tiez oco bere dva kartony do roboty.tak isto drahy,teraz do kulturneho,fararovi,kameramanovi,fotografovi,starejsimu,ludom do kuchyne po pol kartone lebo väcsinou maju deti a su to znamy a peniaze nechcu.ked ostane nieco tak dame do mraznicky a potom vytiahnem.zo zaciatku sme sa smiali ze je to vela ale ked som to trosku rozpocitavala tak je to akurat.no a drahy na zaciatku povedal dame do mraznicky ked ostane a budeme mat na krstiny raz alebo vianoce :-)
Odpovědět
no ved možno aj dobre robíš, ja verím, že zákuskov sa dá rozdávať neúrekom, hlavne ked sú tie služby okolo kameraman, fotograf, šofér, kuchár, casníci... vsade treba po troche dat... no ja asi dva kartony ešte prihodim, ale viacej už nie, nebudeme to mat ani kde skladovat, to bude tiež ešte problém...
Odpovědět
Profilova fotka
no my ideme piatok rano pre zakusky.hned ich nosime do kulturneho a tam to budu uz rozdelovat ludia co budu aj sobotu v kuchyni.a piatok ako sa budu nosit dary tak sa im to bude hned davat.a zase v kulturnom je dost miesta.My to nechame uz tam az do soboty co ostane
Odpovědět
no u mna to nie je mozné, kulturák mám v Nemciciach, a doma sa nám to nepomestí, k nám asi z darmi nebudú chodit, a chcem si den pred svadbou oddýchnut a nie ešte aby som tam mala kopec ludí v byte.. a druhá polovica rodiny príde zo Stredného Slovenska až na druhý den, čo bude tiež show, lebo nepoznajú Topolcany, ja sa im venovat nebudem môct, lebo sa budeme s drahým fotit a niekto ich bude musiet navigovat do hotela, kde sa budú prezliekat, objednáme im v centre nejaké 2 izby...
Odpovědět
Profilova fotka
a nepytali ste sa ci by ste to nemohli nosit do kulturneho.ved tam si to mozte vsetko nechat ked tak.No ja si veru piatok neodychnem.rano idem na nechty.potom ideme pre zakusky a torty,potom robit vyzdobu,osprchovat a okolo piatej by mali chodit hosita uz.no ja si moc neodychnem uz cely tyzden
Odpovědět
ani ja si cez den neoddýchnem, tiež pôjdeme po zákusky a robím aj výzdobu, ešte sa musíme dohodnút, kedy budú zdobiť tebe a kedy mne... ale chcela by som mat najneskôr o piatej pokoj, lebo ma slahne.. a večer už len vanu a spat, co asi aj tak nebude možné, lebo do rána budem myslieť na svadbu co sa poznám xixi... a ak začne ešte moja rodina hysákovat, tak to bude komedia..
Odpovědět
Profilova fotka
no ved mne by mohli prist hned rano ked tak o deviatej a potom hned tebe.lebo ja si myslim,ze tie navleky to nebude az tolko trvat a ja zase potrebujem mat kulturny o piatej hotovy
Odpovědět
jasné, super, pôjdem totiž v sobotu k nej, prípadne jej zavolaj, že nech príde k tebe o deviatej a ja s nou dohodnem, kedy príde ku mne, ja si tiež nemyslím, že by to tak dlho robili, rátam max dve hodiny na výzdobu.. aspon ja som taká raketa, že ked sa do niecoho pustím, tak je to šup šup...
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode.ved ja tam behnem ked tak sobotu tiez,uvidim,lebo aj tak sa chystam do mesta.ke bude chciet tak k nam moze prist aj skor aj o pol osmej to je na nej.to je najmenej.ja mam kluce od kulturneho uz od stvrtku a tak ci tak sa tam piatok bude uz vsetko nosit a urcite tam niekto bude
Odpovědět
jasne, ved to sa dohodneme teda... už si si bola doobjednat tie návleky?
Odpovědět
Profilova fotka
nie nebola.necham to tak.to maly byt navleky do kostola ale tak ich tam nebudem mat
Odpovědět
Ahoj moni, ako sa mas? vobec teraz nema cas sem prispievat, stale ma niekto rozculuje :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?