Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no odchadza ale az stredu.no je taka mala nadej ze bude doma cely tyzden
Odpovědět
fíha, to ho máš často preč... a pred svadbou si berie dovolenku? ja rozmýslam že si vezmem také dlhšie volno pred svadbou, asi 2 týždne a potom ešte nejaké 2 dni po svadbe, lebo budem musieť doniest zákusky do práce, tak nemôžem ostať dlhšie na dofče...
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja som kupila tu v bazariku vestu+fran.kravatu+vreckovku za 30€ a je nádherná, mal ju jeden ženích, úplne ako nová....maslova sa neoplatí ani poziciavat, stoji to tolko isto ....
Odpovědět
Profilova fotka
no chodieva na necele dva tyzdne a 5 dni je doma.ano pred svadbou bude doma uz o tyzden skorej ako ma byt.no ja som tiez pozerala v bazere.ale nenasla som moc peknu a tiez nemali jeho cislo
Odpovědět
ja som zas videla vela fotiek oblekov so zaujímavými vestami a nie len maslovými, ale rôznymi odtienmi, ale elegantnými, vyslovene svadobnými a slávnostnými... a vynikne tam potom tá kravata..
Odpovědět
Profilova fotka
shar: az teraz som si vsimla, ze mate obrucky, su kraaasne...robili vam ich podla obrazka alebo ste na ne natrafili? mrknite prosim na moje popolnocne.. su trosku viac nad kolienka ;-) ako som mala v plane, je to problem? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme tiez pozerali jedna bola tiez krasna v nitre len mali uz iba par cisel a drahemu bola mala.tak nakoniec sme to rozhodli ze si pozica.no tych 1000 sk neni uz az take strasne.sharmana:no videla som ze mate obrucky.NO su pekne.Ja som ich sem chcela tiez dat ale ved svagriny uz vsetko vedia co mame.lebo uz sa aj pytali kedy tam dame obrucky.tak ich sem nedam lebo nechceme aby ich videli
Odpovědět
e.lle dakujem :-) su priamo z Rotaxu, tak ako aj na prvom obrazku... poslali nam ich z Ciech.. mona. xixi.. no tak ty si musíš dávat fakt pozor, aby svagrinky všetko nevideli... ozaj co satky, tento týžden sa rozhodneš?
Odpovědět
Profilova fotka
no mam cas do utorku buduceho tyzdna.No ale stale neviem.Uvidim este.Musim dat obidvojo na seba este aj s podprsenkou tak potom uvidim.Ale povedala som ze asi pojdem sama aby ma nikto neovplyvnoval
Odpovědět
e.lle. popolnocne satky sú dost krátke, ale ja v tom nevidím problém, len ci ti v nich nebude chladno, april ešte nie je až taký horúci... ale môže byť podla mna, ja nie som puritánka... mona. veru, len chod sama a dobre sa poobzeraj v zrkadle, ako ti sedí dekolt na satách, co je dost dôlezité, aké sú dlhé, ci ti niekde neodstávajú.... a pozri sa na seba aj zozadu, požičaj si zrkadlo a nech ta predavacka odfoti zo všetkých strán a hned si to pozri vo fotáku... keby som bola doma, ja by som tam s tebou behla a povedala ti pravdivo, čo ti ide lepšie..
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle:to je na tebe ake si das satky.Mne sa pacia.su kratsie ale to nie je dolezite.hlavne,ze sa budu pacit tebe.a zase ked budu mat v sale teplejsie a budes tancovat tak zima ti asi nebude sharmana:a kedy ides do topolcan?no ja ked tam teraz pojdem uz poviem ktore a vyskusam aj popolnocne stou podprsenkou a uvidim.ale tie popolnocne sa daju urobit tak uvidim
Odpovědět
no chcela by som prísť v piatok, ešte neviem či poobede alebo už ráno a do BA sa budem vraciať niekedy v sobotu poobede..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak uz sa tesis aj na oznamenia,ze.ja som dnes taka unavena stale a taka neviem.aj to hnusne pocasie ma deprimuje,ale uz poriadne
Odpovědět
ano, ano, velmi sa teším, len fakt to počasie je hrozne a preto sa mi nechce cestovať.. som taká uzimená, hlavne ked vyjdem z busu alebo z vlaku... a ešte aj teraz po chorobe, to bude ešte horšie... už sme urobili kompromis na tie pesničky, dáme tam niečo od Barry White a ja dám Erosa Ramazzotiho.. no a ešte by som chcela toho Zucchera... však kameramanka by mala vediet kam to tam vopchá... ozaj a už sa chystáte niekto po svadbe aj na materstvo alebo tomu ešte nechávate čas?
Odpovědět
Profilova fotka
ako myslis ci sa chystame na materstvo? :-) myslis ci je uz niektora tehotna,alebo ci sa snazime o babo?
Odpovědět
Profilova fotka
my sa chystáme hneď po svadbe bábätkovať :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my sa snazime uz pol roka.no ono to az take lahke neni.Kamaratka boli obidvaja zdravy a nedarilo sa im vyse roka.Dalsej to trvalo skoro rok.Tak my sme to uz neodkladali.uz ked sa povedal aj datum svadby tak sme necakali
Odpovědět
to je v podstate jedno, len tak všeobecne, či sa chystáte po svadbe ako píše barchee "bábätkovať" alebo to odložíte ešte o pár rockov? no my to necháme asi na náhodu, ale vidím to tak do roka a pol...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sa dosť intenzívne sledujem a presne viem, kedy mám ovuláciu...takže myslím, že nebude ťažké sa trafiť :-D Mona a sleduješ si plodné dni?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my si hlavu tiez z toho este tak nerobime.Bud bude alebo nie.No ale chceli by sme
Odpovědět
to je super :-) lebo ja tu už pokukujem po modrom konikovi, tak dufam o pár mesiacov si budeme písat aj tam xixi...
Odpovědět
Profilova fotka
no to dufam aj ja,ja som tam tiez bola uz mrknut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak keď si z toho hlavu nerobíte, tak pravdepodobne sa nesnažíte v pravý čas, preto to nejde :-x veď žena nie je plodná stále počas celého cyklu, ale len chvííííľočku počas ovulácie...stačí mať styk v tomto čase, vtedy spermie prežijú aj 3 dni a je najväčšia šanca otehotnieť...samozrejme, že to následne má vplyv na pohlavie dieťatka ;-) ja chodím na rodinku, je to fajn fórum z tejto oblasti.
Odpovědět
mne sa velmi páčia tieto stránky, fakt to dobre vymysleli.. mne to tu vyhovuje, lebo už ani nemam s kym velmi o svadbe kecat, s kamoškami nie som každý den, lebo s priatelom už spolu žijeme, tie slobodné majú tisíc iných aktivít a tie vydaté tu nežijú, tak nemám ani s kým pokecat...
Odpovědět
Profilova fotka
no to viem.ja som bola akurat tento tyzden na vysetrenie pre istotu a sme zdravy.a tiez kedy mame plodne dni a akurat mam aj plodne dni.tak dufam,ze za mesiac vam poviem nejaku spravu.Nie ze by som zase stresovala a nervacila sa ze som neni tehotna.zakazdym a robila si kazdy tyzden test.tak som myslela ze si z toho hlavu nerobime.to robila kamaratka.Tak sa mi to zdalo trosku chorobne.
Odpovědět
Profilova fotka
je to super tu.No mne uz zase par ludi povedalo nech je uz po svadbe,lebo uz im to lezie na nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šak preto m to aj nešlo...čím viac tomu venuješ pozornosť, tým je to ťažšie...ja by som už veľmi chcela bábenko, ale frajer je zásadový jak delo a idem ma roztrhnúť od nervov, keď počujem "až po svadbe" ... :-. by som ho najradšej otrieskala o stenu vtedy =-)
Odpovědět
ano, aj ja už som hovorila, nech je po svadbe, ale nakoniec to by bola škoda, tolko príprav a zrazu je po tom... to teda nie, chcem si ten den užiť... ale určite to dá zabrať, časovo s prípravami, potom príchod priatelovej rodiny, fotenie, obrad.. a všetky tie svadobné aktivity....
Odpovědět
Profilova fotka
my sme tiez chceli najskor po svadbe ze este vydrzime.ale prisiel jeden pekny den aaa :-D a uz to islo.no ja veru tiez nechcem aby bolo potom :-(
Odpovědět
Profilova fotka
idem sa venovat drahemu,lebo sa hral v garazi s autom este a uz dosiel do izby.tak som ho vyhnala nech necita ze nic prenho.pa pa zatim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?