Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je sila.no moj sa do toho moc nestral.my sme sa dohodli na dvoch co tam chce a dalsie som si mohla vybrat.a ake sa ti pacia?
Odpovědět
Sarah Brightman- Winter light, Laura Pausini- Strani Amori, Eros Ramazotti-Piu bella cosa, Zucchero- Wonderful Life... no ale hned prvu mi zrusil, ze chce nieco veselšie...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=HKzOzO... http://www.youtube.com/watch?v=xOCgzX... http://www.youtube.com/watch?v=rYq6vh... http://www.youtube.com/watch?v=rYq6vh...
Odpovědět
Profilova fotka
no lauru pasini sme chceli aj mi.Potom mame este zeme vzdalena ale neviem kto to spieva a tiez cukrarsky ucen to spieva Bsp
Odpovědět
pekne pesnicky si si vybrala... no zistujem, že to bude tazke, drahy zacal hladat pesnicky, ktore tam chce mat, no a ten vyber vyzerá hrozne....
Odpovědět
Profilova fotka
a tiez toto.Drahy nema maminku tak toto chceme dat na cestu ako pojdeme na cintorin http://www.youtube.com/watch?v=1d5TRz... a toto na prvy tanec http://www.youtube.com/watch?v=GHYMYz...
Odpovědět
Profilova fotka
no to ps a kotulu asi chceme hned na to rande a jednu este nemam to mala aj jana26 hned na zaciatku ked si pozries jej videoklip
Odpovědět
Profilova fotka
no drahy chcel to ps a vyrobenu pre mna.a ps sa pacilo aj mne a tie ostatne som uz vybrala ja.ale mozno kameraman navrhne este nieco a kotulu a imt smile vyradime.no ja potrebujem 2 pesnicky na rande a dve zase na koniec a jednu na cestu na cintorin a uz ako sa pojde do kostola to je uz na nom.nech to da ako chce
Odpovědět
Profilova fotka
už ám doma topááánočkyyy :-D akurát ich nosím a zvykám si na podpätok a chôdzu...je to makačka dokelu :D
Odpovědět
Profilova fotka
a ake ich mas vysoke?
Odpovědět
Profilova fotka
kuk do albumu :D dosť...na platforme, majú 10.5 cm opätok.... :-S zatiaľ sú v pohodke :-D
Odpovědět
fíha, to máš vysoké topánky... tak snád sa ti v nich bude dobre chodit..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to mas vazne vysoke.no ja mam na nizkom ale rozmyslam ze zoberiem este balerinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na prezutie topánky budem mať aj ja...no musím mať vyššie ako obvykle, lebo frajer je veľký :-x ale v pohode celkom, len si musím zvyknúť na balans v nich...nejsom zvyknutá na takú "výšku" :-N každý deň si v nich troška pochodím a bude dobre 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja som si dnes kupila latku na podbradniky a ktomu aj ruzovu a modru cipku.A nasla som si aj samodrziace pancusky,ale telovej farby,nechcela som biele.a tiez som si kupila konecne podprsenku.A ktomu sa moc tesim
Odpovědět
mona. a aku si si kupovala, bez ramienok?
Odpovědět
Profilova fotka
kupovala som taku,ze ramienka sa daju dat dole aj.Ale na zadu sa to da stiahnut dost dole.a je taka ze po case sa ti prilepi tak ti nebude padat.A ja zase ramienka vyuzijem k popolnocnym.Ale super sedi a pekne v nej ukazu aj prsia.A vobec si neni stlacena.ani som nevedela ze ju mam.No za tu cenu musi byt dobra
Odpovědět
ty to maš super, ja by som si tiež taku kupila, len ja mam ten priesvitný chrbát, o to je to komplikovanejšie...
Odpovědět
Profilova fotka
a to mas cely chrbat priesvitny,az po pas?
Odpovědět
hej, on je taky čipkovany a priesvitny... proste pasik z podprsenky je tam vidiet, preto hladam tu silikonovu... a mala by mi drzat, lebo mam korzet, tak tam nema kam spadnut ani ked sa spotim... pod polnocné saty si už dam podprsenku bez ramienok...
Odpovědět
Profilova fotka
ved to aj ja tvrdim,ked su korzetove saty tak ti saty ju podrzia,este.ja som jej taka rada.a nakoniec som ju nekupovala ani v salone ale normalne v obchode
Odpovědět
no ja miám najradšej také obchodíky, co nie sú priamo v centre... aj tu v Ruzinove som objavila jeden obchodík so spodným prádlom a hned ako vyzdraviem tam nabehnem, možno budem prekvapená a nakúpim tam všetko čo potrebujem..
Odpovědět
Profilova fotka
no len v TO.bud mas drahe obchody alebo cinanov.Tak tam na vyber moc nemas.dnes som bola aj v salone a nie tento tyzden co bude ale na ten dalsi utorok sa musim rozhodnut ktore saty. :-(
Odpovědět
neboj, to si určite vyberies... ja som zas v dileme, ci nekupim iné svadobné topánky, lebo nie su rovnaké farbou ako moja pompadourka, to sa nedalo tak kupit...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dilemu veru nemaj.To je tazko zlatit.a zase topanky budes mat pod satami,to ti nikto nebude vidiet.Aj rozmyslam ze ju nebudem asi ani brat.neviem ci mi nebude aj zavadzat.a asi sa nebude ani hodit,ked na ruke budem mat ten naramok a v druhej budem drzat kyticu a ta je padava.
Odpovědět
to si ma potesila, ked som si ich porovnavala, tak su to ine odtiene, ale tiez ma napadlo, že to nebude vidiet pod satami, respektíve, ja tu tasticku nebudem mat stále, to by ma otravovalo...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved prave.Ja som ju najskor chcela tiez,ale teraz som zistila ze je to zbytocne.kostole mi bude vadit a kupovat ju len na fotenie na co.my mame za hlavnym stolom bar tak ked nieco bude chciet tak si to odtial zoberem.
Odpovědět
ozaj, prave rozmyslame s priatelom nad balonmi, chcem biele a zlate, nevies mi poradit, kde by som ich kupila a aj heliovu flasu? ale stačí s menším obsahom, nebudem mat až tolko balonov...
Odpovědět
Profilova fotka
na ja som balony kupovala,biele a ruzove a kupovala som ich ako mas spolocensky dom tak z opacnej strany je papiernictvo.tam boli najlacnejsie a lacnejsie aj ako na nete.No ale to helium to ti neviem poradit.Ja som tiez hladala,ale bolo iba väcsie mnozstvo a to stalo dost.Ja mam 30 bielych balonikov a 30 ruzovich.tak budeme piatok fukat ako saleny.Chceli som ich aj na zemy najskor ale nemam ich kde dat.tak ani helium nebudeme kupovat
Odpovědět
no ja by som chcela baloniky za nami, aby boli zviazane vkope a vznasali sa dohora... a potom ešte hore po plafone nejake alebo pri stoloch.... ono mne na tych balonoch až tak nezaleži, ale mam male krsniatko a to miluje baloniky lietajuce... tak dufam že sa tam s nimi pohra....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?