Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme ich tiez tak nejako mali lebo 5 nam poslali este navyse zadarmo.a ostalo mi ich vazne 5 a dve si chcem nechat ja na zaciatok do albumu
Odpovědět
no mamina má naše oznámenia doma, sú zabalené v balíku... radšej ich nechala ešte nerozbalené, aby ju to nelákalo ich rozdávať.. a to by som ja neprežila, lebo okrem rodiny budem posielat ešte do zahranicia kamarátkam a tu v BA známym... a samozrejme ešte musím dat polovicu priatelovej mamine, nech porozdáva tam ich rodine a známym..
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak vy si ich rozdavate kazdy sam?no ja som tiez posielala aj do anglicka aj do cech a tak
Odpovědět
hej, každy sam, lebo ja aj tak neviem adresy na ich rodinu... a drahy zas netusi, komu chcem posielat ja, a čo mame spoločnych znamych, tak tym dame tu v BA...
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme to zase robili tak,ze ktorych sme pozyvali na svadbu tak sme chodili osobne.Ci sa to tykalo jeho strany alebo mojej.Preto sme to zacali skor.a taktiez ci to boli kamarati co idu na svadbu.jedine tym co sme nepozyvali na svadbu tak sme poslali len oznamenie
Odpovědět
ale to ste asi z jednej dediny, či nie? u nas to nie je možne, lebo rodinu mame všelikde... a to by sa nedalo... a my žijeme v BA, to by bolo náročné časovo... mnohych sme pozvali osobne aj bez oznámení a tie potom rozpošleme... myslím že aj pošta poteší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved prave,preto sme zacali medzi sviatkami.sme z jednej dediny len nikto tu uz nebyva.tu sme nechali len dve oznamenie.Tiez sme behali aj po okrese aj mimo.ci to bolo na moravu,tiez Dubnica,Turcianske teplice a nebudem menovat vsetko.tiez toho bolo vela.a tiez to bolo trosku casovo narocne lebo drahy robi v zahranici,tak sme to robili postupne ked prisiel domov.naposledy ked sme boli pozyvat tak sme odisli o pol dvanastej a dosli a pol osmej.My sme to zacali cez sviatky a tiez potom len cez vikendy
Odpovědět
no to sme ešte nemali ani oznámenia objednané, my sme ich objednali až na tom veltrhu.. ale ved casu dost, ked ich rozpošleme o týžden, nič sa nestane, ved tí čo sú pozvaní na svadbu už o tom aj tak vedia..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano,ked to posielate.Preto som sa cudovala ze este len teraz idete pozyvat. :-) my sme ich objednavali este v novembri.lebo aj dost ludi z rodiny mladych je v zahranici tak sme ich pozyvali uz vtedy lebo pridu az na svadbu uz
Odpovědět
jasné, všetci už sú pozvaní, bude osobne nami, alebo cez rodičov... len tie oznámenia ešte nemajú... už sa teším... ozaj, ty si si objednávala aj obálky? alebo si použila obyčajné biele?
Odpovědět
Profilova fotka
nie ja som objednavala aj obalky a bola som rada,lebo by som mala problem najst obalku.lebo boli dlhe tak obycajna bola mala a zase som kupovala dve rozdielne dlhe a tie boli male zase na sirku.tak som bola rada ze som ani nerozmyslala a objednala aj tie
Odpovědět
no ja som neobjednala, ale ja mám oznámenia takej klasickej velkosti, tak dufam, že to bude v pohode...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to ano potom.a odkial si vlastne objednavala oznamenia.v albume ich asi nemas?
Odpovědět
v Cardcreation... vlastne prvý krát som videla náhodou ich oznámenia v Milleniu, tam sme zašli jeden víkend s priatelom len zo zvedavosti, kvôli svadobnym satam.. a ja som si zapamatala tú firmu, tak som im napísala mail a oni mi odpísali, že budú na veltrhu a dávajú aj zlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to neviem ani,to som veru nepocula
Odpovědět
ved ja som ich predtym tiez nepoznala, pôvodne som planovala dat si robit oznamenia v jednej firme tu v BA, kde som si davala robit aj oznamenia na promocie, lenze svadobne oznamenia sa mi u nich nepacili, tak som nakoniec rada, ze som nasla tuto firmu, boli tam lepsie ceny ako napriklad v Pamase a pritom velmi pekne oznamenia..
Odpovědět
Profilova fotka
no pozerala som ich uz na nete.Pekne oznamenia maju.Neviem ci tie oznamenia nemaju aj v tom salone Anna
Odpovědět
no to neviem, tam som si to nevsimla... ale musim tam aj tak zavolat, lebo nemali pre mna bolerko v smotanovej farbe, normálne mali len všetko v bielom.... ale to fakt nechápem, ako môžu mat vo svadobnom salone bolera len v bielom, pritom tam maju aj saty vo farbe sampanskeho.. tak som požiadala tu predavačku, nech to tam prinesu, objednajú, lebo to nie je normálne...
Odpovědět
Profilova fotka
no v regine maju za to bolerko pomaly ku kazdym satam.ja som male mat najskor ine ale nebolo to take co som chcela tak som povedala jedno bolo pekne len golier sa mi nepacil a zase na druhom bol golier pekny.tak mi ho doniesli.a ci ho objednali alebo usili to ma nezaujimalo.ale dobra sprostost ked maju saty v sampanskeho a len biele bolerka,no zaujimave
Odpovědět
no ved to, s tým som vôbec nerátala, lebo som isla naisto minule, že si to rezervujem, a takýto sok :-| ale ak to tam nedonesú, tak budem musiet niekde inde rezervovat, ale to mi príde velmi komplikované.. ináč biele bolerko tam mali jedno nádherné..
Odpovědět
Profilova fotka
ale ved to by ti mali objednat.ved uvidis.ja mam zajednane dve pre istotu.no lepsie povedane tri.Aj ku leticiam aj ku charlotam,lebo kazde su inak biele a tiez keby je teplejsie tak len take sietkove.no ty mas problem s bolerkom a so zase so satami ze som blba a stale sa neviem rozhodnut.no ale obidvojo mat nemozem
Odpovědět
no ved keby som vedela aké bude počasie, najradšej by som bola, keby už bolo teplo, aspon na ten týžden, tak výnimočne, nech nedrkocem zubami, ked sa budem fotit vonku... neboj, saty si nakoniec vyberies...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si myslim ze posledny den ked pojdem do salonu a zacne namna kricat ze ktore zoberem ze obidvojo nemozem :-D ved to hovorim aj ja len nech je teplucko.lebo ja som zamrznuty clovek
Odpovědět
no aj ja som taká zmrzlina xixi... ale pokial nebude fukat vietor a nebude prsat, tak znesiem aj trosku chladnejsie pocasie.... inac aspon posledné roky býva koncom apríla skôr teplo, tak dúfam že to nezakríknem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to som si nevsimla len ja.Lebo ja som sa o tom rozpravala s maminou a ta povedala ze nie
Odpovědět
na co povedala tvoja mamina nie?
Odpovědět
Profilova fotka
ze nie ze jej sa zda ze vtedy je chladno.Ale ja co si pamätam tak som uz siedmeho maja bola volakedy opalena.no uvidime ako bude
Odpovědět
jasne, to sa neda teraz naisto povedat... moja mamina je tiez nestastna z toho, že april, lebo clovek fakt nevie, ake bude pocasie...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved ano.mozno nam aj perinbaba zasnezi :-D
Odpovědět
juj, tak to dufam že nie.... inac prave sa dohadujeme s priatelom o hudbe na svadobne dvd, tak ja vyberam dve noci pesnicky a nakoniec tie co som vybrala mi práve zamietol... sila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?