Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
no ja verim, že niekoho nájdeme... toto som nechala na nich, lebo ja odmietam platit 5-6 tisíc za takéto služby... ja si myslím, že to by sa malo robit v rámci rodiny a samozrejme zadarmo, inak je to všetko už také komerčné, že až.. a ked aj nie z rodiny, tak za primeranejšie ceny... no a kuk na moje pierka, dala som do albumu, sú to prvé výtvory, tak sa budem este zdokonalovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute baby, viete co môj drahý povedal na tie kytice? že: "tá prvá je pekné, ale aj tá tretia je taká zvláštna... no jednu z nich teda..." no tak to je super rada a pomoc :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my máme moderátorku s DJ-om, sú to manželia, a sú perfektne zohratí a majú výborné referencie...najprv sme chceli starejšieho...ale títo sú oveľa lepší ;-) niekto z rodiny nevie spraviť a viesť hostí tým správnym smerom...rodina sa má baviť a nie vymýšľať čo robiť aby nebola chvíľka ticha...na tú sú predsa ľudia 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle: mne sa páči tá druhá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle.daj si tu druhu:-) Nam to nemal kto z rodiny urobit.a ten starejsi by to mal vediet aj organizovat,taktiez pekne urobit odobierku a odcepcenie a tiez zabavit ludi sharmana idem mrknut
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana ty si sikulka.mne by sa to nechcelo robit
Odpovědět
Profilova fotka
mi ani starejsieho ani nikoho nemame...neviem nikdy sme to nemavali a ani moji znami co sme boli na svadbach nikdy nemali, takze sa zaobideme.... pohodka, toto neriesim
Odpovědět
Profilova fotka
tak baby - rozhodnuté - bude tá prvá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uz som pozerala v albume,ze si sa rozhodla pre tu prvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rozhodla naj kamoška, tak som rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobre,ked nevedel drahy poradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ešte šťastie, že do tohto sa mi manžel nestará...on vybavuje všetko ostatné, máme rozdelené kto čo vyberá...potom si ukážeme čo sme vybrali a dohodneme sa spoločne...spolupráca najväčšia ;-) som rada, že takto fungujeme... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to ano.ale ja som sa tiez nevedela rozhodnut,ja som mala par vybratych ale nevedela som sa rozhodnut,kazdy hovoril inu,tak vybral tu co sa jemu najviac pacili.aj tak to volakedy byvalo tak ze zenich vyberal kyticu :-D
Odpovědět
ahojte, tak ja som si kyticu ešte nevybrala, a vlastne ešte ani účes neviem aký budem mať:) mona. no ja som nenasla v obchode pekné pierka, boli také miniatúrne a za 10 korún kus.. to sa mi zdalo vela.. tak si ich spravím sama, bude to lacnejšie a vyzdobím si ich poriadne.. zas som nakúpila stužky a perlicky a idem zdobiť.... ozaj mám konečne starejsieho, je zo Zvolena a volá sa Rojík... poznáte ho niektorá?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ho nepoznam.Ja som ich chcela tiez najskor vyrabat,no ale ked som chcela kvetinky tak ta jedna kvetinka vychadzala okolo 7sk a ked si zase zoberiem ze za 10 im mam hotove tak pre mna to bolo v pohode.a bez kvetinky som nechcela :-) ja mam predstavu o ucesi ale to necham na kadernicku uz
Odpovědět
no ja bude mat s kvetinkou len asi 7 kusov a na tie ostatné prisijem len maslovú perlicku a zo zadu sa dá rozmarín, ale to až v deň svadby...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja by som musela niekde hladat este kruspan,lebo tu na blizku neni.a uz den pred svadbou by som to mozno nestihala.aj davas nakoniec vsetkym pierka?ja ich potrebujem 28 ale otcom sme davali robit aj prvemu druzbovi
Odpovědět
ahoj holky :-) já jsem si dneska koupila v galanterce pár vývazků, 7 Kč kus, ale jen takové menší, pro inspiraci, buď si udělám stejné, nebo ještě dokoupím, nebo to budou ty pro svědky a pro rodiče a ostatní dostanou jen mašličku s krušpánkem :-) ale foto bude nejdřív zítra
Odpovědět
holky kde mám sehnat nějakou hezkou, výraznější bižuterku?nevím si s tím rady ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic si z toho nerob,to nemam ani ja este.ale ved u vas su krajsie bizutku ako u nas.co som pozerala aj u vas bazare.ja si mozno objednam zase od vas aj s vasich stranok.aj s postovnym to vyjde ovela lacnejsie ako u nas v obchode
Odpovědět
mona00: a máš tip co si budeš objednávat ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som rozmyslala nad tou jabloneckou takou kvetinkou.prilozim par do albumu.pockaj
Odpovědět
ski: zkus wéwéwé.fler.cz, tam jsou různé korálkové a tak, záleží, jakou chceš? štrasovou? Z korálků?
Odpovědět
budem davat vsetkym pierka, volala som mamine a vraj sa to dava, ale urobim to tak, že ženam pôjdu len maslicky, mužom pôjdu maslicky s tým zeleným rozmarínom alebo nejakou umelou rastlinkou a take bohatsie masle pôjdu svadobnym rodicom a druzbom s vacsim rozmarinom.. a ženich bude mat rovnaku ruzu ako ja v kytici, to dam pripravit samozrejme v kvetinarstve..
Odpovědět
Profilova fotka
my davame v kvetinarstve robit kyticu pre mna a pierko pre draheho,nieco mensie take podobne svadobnym otcom a tiez mensia kytica pre druzicku a ktomu pierko pre prveho druzbu
Odpovědět
no chci se štrasem, s výraznýma naušničkama ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a v nasom bazare si nepozerala.tam tiez byva väcsinou strasova
Odpovědět
nenašla jsem tam právě nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no u nas na kazdom kroku je ta strasova.aj do salonu mojho dostali vela strasovej ale to moc nechcem ja zase
Odpovědět
ach jo, už jsem z toho špatná, ani boty nemůžu sehnat :), jen s tmavou podrážkou ... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?