Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
e.lle: mně se líbí ta první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne tiez ta sa paci a este ta posledna aj - tie dve asi tak...neviem
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle Ta pepermintka01 ti tie pierka robila?
Odpovědět
Profilova fotka
no na pripitok sme tiez rozmyslali činžano ale klasicke biela asi a do toho hrozienko.ja mam vyzdobu ruzovo bielu.idem omrknut tie kytice
Odpovědět
Profilova fotka
ano, normalne cez IP som jej napisala, tusim mala aj v bazare ponuku
Odpovědět
Profilova fotka
no e.lle mne sa paci ta posledna,ta je skvela.ta mi hned padla do oka.na tvojom mieste by som brala ja tu
Odpovědět
Profilova fotka
noooo super, jedna tak - druha tak :-| asi sa zblaznim, neviem aku vyberiem, jeden den sa mi paci jedna, druhy den druha.. uvidim asi podla ceny :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dik, idem pozriet, inac mne sa tiez paci ta prva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa nepacia moc okruhle kytice ale ta posledna je premna skvela.ja by som nevahala.ale to je na tebe.Je taka ina,taka nezvycajna a krasna
Odpovědět
Profilova fotka
dala som do albumu tu poslednu aj celkovo ako vyzera, je taka ina, to mas pravdu... neviem, uvidim
Odpovědět
Profilova fotka
normalne som zacala nad nou uvazovat,ale keby mi ju urobili taku padavu.no teraz som v pomykove aj ja.daj vediet ako sa rozhodnes
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase take padave moc nemusim :-| asi sa dnes poradim aj Peťom - že ktorá sa tak jemu pozdáva viac, nech rozhodne... bude štastný, že mal rozhodujúce slovo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to iste som urobila pri vybere mojej.drahy rozhodol ktora sa mu paci najviac,ale sme sa zhodli lebo mne sa tiez najviac pacila,ale rozhodovala tiez medzi dvoma :-)
Odpovědět
No caute skoro manzelky 8-) ze vraj malo chodim tak hned pisem :-D no dnes nam prisli obrucky, su uzasne. x-) Ja nemam este dost veci: spodne pradlo, topanky, kadernicku,popolnocne - ani saty ani topky, farbu vyzdoby... No ale mam sa fajn a stale sa tesim ako mala :-D Inak nestretneme sa vsetky pri foteni v klatovej? :-D co tak jedna spolocna foto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne,chceme to zmenit a ist sa fotit do klatovej.ty tam ides tiez?a okolkej asi pojdete?tak to musime urobit potom spolocnu fotku
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tiez este nemam spodne pradlo a pancusky.ale podprsenky maju dostat do salonu tak ju budem hned skusat aj so satamy
Odpovědět
no vlastne ja som o tom vobec nevedela, ale je to tam krasne - ja som to zobrala ako inspiraciu ale zase sa nechcem vnucovat ;-) inak mna to napadlo len tak, ale bolo by to pekne x-) neviem ci by ste suhlasili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme sa rozhodli ze ked bude pekne ideme sa fotit tam,namiesto tovarnickeho parku.je to tam naozaj pekne.tak ked sa tam pojdete fotit tak sa tam stretneme.samozrejme ked bude pekne pocasie.My sme rozmyslali tak aby sme tam uz o pol dvanastej boli najneskorsie.aby sme to postihali
Odpovědět
e.lle: jsem se nějak blbě podívala a tu třetí jsem úplně zasklila, asi jsem si myslela, že jsem se ze druhé posunula na třetí a byla jsem na stejné (zdála se mi nějaká stejná) a teď koukám, že ta třetí je nádherná, možná dokonce hezčí než ta první... no těžké rozhodování :-) a vyřešila jsem to holky s kadeřnicí, nakonec bude úplně jiná, co mě česala na svatbu sestřenice a vyjde mě nakonec i docela dobře cenově a je milá i šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix.tak uz mas dusicku na mieste :-) ale uz si upravila album.tak natrix myslis uz tu druhu nie co je teraz.lebo uz tam ma len tie dve
Odpovědět
mona: aha, už jsou tam jen dvě... ta druhá je zajímavá, krásná, asi ta druhá... i když i první je krásná... x-) to jsem rádce, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mne sa strasne paci ta druha,to bola vtedy posledna ked tam boli este tie ostatne.No je krasna ta posledna
Odpovědět
mona: jo vím, že byla poslední a je druhá, to je ta, co mi prve unikla, je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak.byt e.lle tak nevaham
Odpovědět
ahojte, tak konecne tu nastal nejaký ruch.. dnes som nabehla do galanterie a kupila si stužky a teraz si vyrábam pierka... som z toho nadšená, vôbec to nie je taká robota a docela sa mi daria.. potom pridám foto...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre,ze ti to ide.no uz sa tesim na foto.no veru,to sme uz mali davno napisat kde su ostatne :-D
Odpovědět
no chcela som to skusit a v pohode, nasla som este aj stuhy vo farbe sampanskeho, tak som rada, bude mi vsetko ladit... ozaj, starejsiemu sa nerobí pierko, že? on by si mal sám nieco priniest.. alebo pre istotu mám urobit?
Odpovědět
Profilova fotka
no neviem.niektory si nosia a niektorym davaju robit.kamaratka mu davala robit.Ja som sa pytala nasho a povedal ze snim si nemame robit starosti.ze on vsetko ma
Odpovědět
no len my este nemame starejsieho, priatelova rodina niekoho hladá... dufam že to vybavia..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to drzim palceky veru.lebo ako som pisala to som mala aj problem,preto mam az z prievidze
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?