Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
no tie sa pacili aj mne... a okrem tychto spomenutych este par kusov rezervuje kazda druha nevesta.... v BA je este jeden salon, vola sa Passarela, tam su tiez pekne saty, pozerala som vo vyklade, ale maju vacsinou vo farbe sampanskeho, neviem kolko mohli stat tam, ale asi dost.. keby som si nevybrala tieto, isla by som si tam nieco vybrat, tie saty aspon vyzerali nove a neotrepane...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.aj v Nitre nicol si ich berie dost bab :-)
Odpovědět
oki, idem uz hajat... papa a dobrúúú
Odpovědět
Profilova fotka
ok pa pa
Odpovědět
ahojte, ako sa mate? co nove s pripravami? veru teraz by som nechcela mat svadbu, je velmi zle pocasie...
Odpovědět
Profilova fotka
ajoj!No tak to ano.Ja by som asi umrela.No ja som bola v salone pozerat bizutku,no ale nevybrala som si a tiez som v TO nenasla ani jedny strieborne sandalky
Odpovědět
a na co potrebujes strieborne sandalky? k popolnočnym satam?
Odpovědět
Profilova fotka
veru k popolnocnym k satkam.rozmyslala som ze budem mat svadobne,ale tie mam spicate a to sa k nim nehodi.Musia byt sandalky.a su ruzove,ale to uz duplom nenajdem a strieborne som si povedala preto lebo je na nich strieborna brosna a tiez budem mat bizutku striebornu :-)
Odpovědět
to je super, tie saty sa mi pacia, ak su to tie okolo krku, hodia sa ti... ja este ani netusim, ake si dam...
Odpovědět
Profilova fotka
no to su neni tie okolo krku.tie okolo krku boli tiez pekne len boli mi velke a nedalo sa to okolo krku tolko urobit.to su saty z juhu
Odpovědět
jasne, som sa pomylila, aj tam pises, ze ktore su popolnocne, nie su okolo krku, ale normalne sirsie ramienka, velmi pekne.... taky grecky styl....
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano.hrozne sa mi pacili take jednoduche obycajne.myslim ze budem rada ked vyzleciem svadobne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a kde su ostatne kocky, ktore sa vydavaju 18.4.? To sme tu len my dve? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som tiez pozerala,ze uz tu davno nikto nebol.ani elle ani genialitka asi vybavuju veci na svadbu :-)
Odpovědět
no a možno aspon napisu, co nove povybavovali a daju ešte nejake dobre nápady:) ale kludne sa mozu pridat aj dalsie nevesticky, ktore maju svadbu 18. apríla 2009
Odpovědět
Profilova fotka
to veru ano.aj sem prisla nova ale bola tu iba chvilku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ;-) chodím sem mrknut nebojte, len akosi sa nezapajam do debaty, len sledujem co mate uz vybavene... momentalne riesim popolnocne satky a som uz asi trosku aj zufala :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no pekne,len tak nakuknes? :-) No ja zase riesim topanky k popolnocnym,uz som povedali ze si k nim obujum žabky slabky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aj ja sa sem chodim mrknut, ze co mate nove :-D . Ja som sa konecne minuly tyzden pohla s pripravami. Objednali sme kameramana, dali zdobit svadobne pohare, kupili oblek pre draheho, ja som vymenila svadobne saty za ine ako som mala rezervovane (prisla som o zalohu 100 eur v inom salone, kde som mala trezervovane tie predchadzajuce :-( ), zohnala som topanky k sv. satam, bizutku, objednali sme oznamenia, kolace, torty, svadobnu kyticu, kyticu pre prvu druzicku, vyzdobu na auto, vyzdobu saly, ubytovanie pre svadobnych hosti, podali sme ziadost na matrike, uz mi prisiel aj krizik do kostola..., no celkom dost, myslim :-D Ja to mam trochu komplikovane, lebo zijem v BA a vydavam sa v MI. Chybaju mi este saty na redovy a popolnocne plus topanky a doplnky k nim. Baby budete davat svadobcanom take tie vrecuska so sladkostami? A neviete mi dat tip, kde by som zohnala svadobne pierka? Najlepsie objednat cez net, nech nemusim behat po obchodoch. Ak vas niecio napadne co este treba vybavit piiisteee!!!!! .. sa nam to krati !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no ja budem rada ked budem uz pri topankach, som nervy.. nic sa mi nepaci... asi som narocna aleboco 8-) ja este nemam vybratu ani tortu ani kyticu, o darcekoch pre hosti ani nehovorim ;-( este aj výzdoba auta, ach jaj.. oblecení sme akurat do polnoci, potom uz nic ani jeden... pierka som mala od jednej kocky tu, tusim pepermintka01 sa volala... super, spokojna som od nej. rychlo urobene a super cena. a tie darceky pre hosti sklbim asi s menovkami alebo co, ale urcite nebudem kupovat tie vrecuska, je to predrazene az to pekne nie je a da sa vymyslet aj nieco ine...vela ludi to zabudne na stoloch, rovnako ako perniky.radsej sa mi paci, co urobila aj barchee tusim - rafaelo...spapaju to ako maskrtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kopca:no toho si dost postihala veru.No mi sladkosti nedavame. Kopca a pozri si moj album3 ja tam mam pierko a to jedno pierko vyjde 10 sk.Ozaj davate vsetkym pierka alebo len muzom.Lebo u nas sa dava len muzom.no mu mame tiez uz vsetko.akurat drahy oblek a to ide pozerat na buduci tyzden,no par mame vyhliadnutych.kyticu a vyzdobu na auto aj tortu uz mama zajednanu.este musime ist na matriku a uz len nakupujeme co tam dala pani cukrarka zoznam a tiez kuchar.A nemam popolnocne topanky ani ja.Potrebujem strieborne ale u nas v TO su ziadne sandalky neni.Tak chcem mrknut do Nitry
Odpovědět
Profilova fotka
pepermitka01 mi ponukala topanky.Ja mam pierka od zabka132
Odpovědět
Profilova fotka
mna vysli pierka menej, tusim 7sk tie male, tiez ich mam v albume.. no ja som tusim uplne pozadu a este nemam ani oznamka rozdané... bolo by načase... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky babule ;-) hej, my máme rafaelo :D tie sáčky sú fakt zbytočné... :-| no, ja si idem budúci týždeň ešte pozreť popolnočné šaty a čakám kým prídu jarné kolekcie topánok, nech si nejaké vyberem... ľudí už máme väčšinu pozvanú..ešte pár musíme vybaviť a vlastne máme všetko hotovo...na svadobnom veľtrhu teraz sme našli krajčírsku firmu, tam si Tomi objednal šitý oblek...výjde nás to 150 €...úúplne super cena... :-D poháre aj pierka už máme doma, stále si ich chodím obzerať :-N ešte topánky svadobné mi majú prísť...tento týždeň by mali, lebo tie 39 čo som mala objednané mi boli veľké, tak mi baba z toho salónu objednala 38, zlatá je strašne, ochotná fakt, a že tie 39 si nechá u seba v salóne na predaj.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.my uz mame vsetky rozdane.a doma mi ostalo asi 6 navyse iba. My tiez mame skoro vsetko.Ja som popolnocne zajednala hned so svadobnymi
Odpovědět
Profilova fotka
jaj, ešte som chcela...tie vrecúška výjdu cca 25 sk...a to je dosť podľa mňa na to, aby to tam ľudia nechali...my sme kúpili rafaelo za 90 sk v hypernove bola akcia, kúpili sme 9 balíčkov, ale v každom je po 16 ks, takže potrebujeme ich teda len 5...ostatné papáme :-D sú zabalené, ladia mi s farbou výzdoby... :-p a jedno rafaelo nás takto výjde cca 5 sk...a spapá to každý... Inak, čo plánujete na prípitok? Ja chcem červený vermut či činžáno...či ako sa to volá...proste aby mi ladila toho farba s výzdobou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle tiez mas pekne pierka.ale my sme chceli s kvetinkou a kruspanom,take klasicke a aby boli podobne svadobnej kytici,tak ta bude z ruzovych ruzi,tak sme chceli nieco take.A co som pozerala u nas v meste tak jedno by ma vyslo okolo 25sk este vtedy.tak to je dobru rozdiel
Odpovědět
Profilova fotka
oblek má Peťo z Ozety a tiez bola super cena 175 €. po polnoci budem asi v pyzame... ;-( ;-(
Odpovědět
holky, u nás se přípravy pozastavili, protože drahý byl na neschopence a já mám problémy se žaludkem, takže jsme nemohli nic, ale taky by byla potřeba s tím pohnout, aktuálně je potřeba zajít za farářem...
Odpovědět
Profilova fotka
výzdobu budem mat cyklaménovú s motýlkami, to už mam aj čiastočne pokúpené. prípitok bude tiež činžáno,ale normálka biele. a dilemu mam aj s kyticou, mám tri favoritky (sú v albume) a neviem sa rozhodnúť. skúste mi poradiť, ale aj tak aby mi ladili k šatkom
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?