Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti neviem povedat.my mame kuchara znameho tak nas to vyjde lacno.A ludi do kuchyne si davame znamych co sme boli aj my im pomahat na svadbe.tak tym davame iba vysluzky.
Odpovědět
Profilova fotka
jasne a co sa tyka navlekov,tak tiez by som nedavala ale 65 sk.tych 50 bola celkom dobra cena aj stym ze to pridu dat ony.
Odpovědět
pôjdem sa tam spytat, ale ak mi nedaju dobru cenu, tak si zdobim stoly sama... "a takto nezarovia ani centík" :-) no na kuchara sa pytam preto, ze otec mi jedneho vybavil, ale nejako sa hambil spytat sa ho na sumu, no a ja nemam prehlad... a nechcem, aby mi tam zahlasil nejaku sumu nenormalnu... 100 eur pre kuchara je malo alebo ? a pomocnikom po 40 eur?
Odpovědět
Profilova fotka
no stoly to si zdobim sama.to som si nedala.To su zbytocne peniaze.ja som si tu nasla co sa mi paci a to si dokazeme urobit aj samy.no pre kuchara to stym rataj urcite asi.A kolko chces pomocnikov.my mame 4.ale to je vela 40eur myslim ja.A nemate nejake susedy a znamych co by isli pomoct do kuchyne alebo susedov?
Odpovědět
aha, no vidís, vôbec neviem aké sú ceny... kuchar si vraj prinesie svojich pomocnikov... co už, snád nezahlási nejaku hroznu sumu... budem to musiet asi respektovat... v piatok si musim este rezervovat nieco na saty, sako alebo nejaku stolu, zabudla som si to zarezervovat pri skuske siat, v aprili bude predsa len chladno... co si dávaš ty na plecia?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nas sa pytal či si ma doniest ludi alebo mame niekoho.On beru akurat svoju zenu so sebou.Tak to mam vyhodu.Ja mam zajednane bolerko z takej latky ako saty,cisto biele.Ale uvidime ake bude pocasie,ked budem pozerat predpoved.Ked budu hlasit teplejsie tak si budem davat len take čipkovane bolerko co maju v salone.A v ktorom salone si budes pozicavat.
Odpovědět
salon anna, odtial mam saty, tak dufam ze budu mat aj nejake sačko s smotanovej farbe..
Odpovědět
Profilova fotka
aha no tam som bola aj ja pozerat
Odpovědět
Profilova fotka
akurat ma napadlo,ze ty nemas satocky v albume,preto som nevedela odkial mas :-D
Odpovědět
no ja som bola presvedcena, ze si budem vyberat saty v BA, ale sestra mi jedny vybrala, ze su ak ona mna, tak som sa sla pozriet a boli to prve ktore som skusala a tie som si aj rezervovala... som spokojna, uvidim este na skuske, ci nezmenim nazor ;-) uz máš definitívne vybraté saty?
Odpovědět
no saty nedavam do albumu, lebo mam len jednu fotku, aj to z mobilu a neviem sa dostat do mailu, kde je uložená.. a okrem toho, radsej sem dam fotky v svadobnych satach az ked budem upravená, t.j. az zo svadby :-) ktore si si nakoniec vybrala? lebo som si vsimla, ze tam mas nejake nove foto, z toho juhu myslim... ale ty si vysoka, tebe dobre sedia saty, môžeš si vyberat, pretože dost šiat je dlhych, ani skracovat ti ich nemusia...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz mam na 99% definitivne tie saty.Zmenila by som ich jedine v tedy keby doniesli este nieco ako boli tie charloty co mam tiez v albume 3,lebo to boli prve a ktore som chcela.ale to pochybujem,lebo teraz doniesli trojo novych siat aj tie co mam ja
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja som tam nechcela pisat ktore mam,lebo tu chodia aj buduce svagriny a nechcela som aby vedeli ktore su moje :-) :-)
Odpovědět
jasne, mas IP... budes mat svagrine? no ten môj je jedinacik... ale za to on ziska svagrov a svagrinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no budem mat.moj drahy ma este 4 surodencov.Troch bratov a jednu sestru.neboj,satky ti tiez padnu ony to vedia prisposobovat
Odpovědět
no to dúfam:) a ten moj zenich este nema oblek, a neviem ani kedy si ho kupi, musi trosku schudnut a nejako sa mu nedari.. on nie je nejaky pribraty, len brusko mu trochu narastlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ma aj ten moj brusko :-D my pojdeme asi na buduci tyzden kupovat oblek,no este uvidime.Ja som dost dlho rozmyslala aj nad tymi leticiami a stale ich porovnavam s tymi co mam zajednane.obidvojo su pekne.tak dufam,ze to na poslednu chvilu este nezmenim :-)
Odpovědět
no ja už radšej ani na šaty nepozerám.. ked som bola na tom veltrhu, tak tam boli od výmyslu sveta, aj 6 by som si ich dala v jeden svadobný den xixi... nevesty sú v ten den také pekné, oni uplne inak vyzerajú tie saty na neveste, ako len na nejakej modelke, ci holke ktorá si ich skúša.. z každej nevesty nieco vyžaruje a to ju robí krajšou:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.len ma uz poblaznili,lebo jedny hovoria ze su tie krajsie co mam a sedia mi lepsie a dalsi ze ti lissety,tak som ostala uz v pomikove :-D lebo mne sa pacia obidvojo a na kazde su niecim inym pekne
Odpovědět
oboje su pekne, a dobre ti sedia... takze si nelam hlavicku a rano ked sa zobudis, ktore saty si povies, tak tie si nakoniec zajednaj, ja som to takto raz urobila /netykalo sa to siat, ale fungovalo to/... rano je totiz hlava cistejsia od myslienok a vselijakych pre a proti... podvedomie ti samo privedie na mysel tie, ktore naozaj chces...
Odpovědět
Profilova fotka
no ked ja sa rano zobudim a potom sadnem za pocitac tak jeden den si poviem tie a druhy den tie :-) Ale mamina ma nazivo nevidela ani v jednych.Tak piatok ideme do salona a vyskusam obidvojo aj so zavojom a s bizutkou.lebo idem skusat tu co som kupila a tiez do salona dostali nejaku tak idem pozriet aku.Ved to ze obidvojo su krasne
Odpovědět
no to je tiez dobry napad... mamina rada je nenahraditelna... v mojom pripade mi radila sestra.. a predsa, tieto osôbky by nikdy neklamali... dobre robis...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidime co povie ona.Ale na tych co mam zajednane sa jej paci vrch.ale tie saty trosku inak ukazu ked si dam aj zavoj.A ine je na fotke a ine v skutocnosti :-)
Odpovědět
určite... ja sa spolieham na sestru... ked som si skusala saty v salone, tak sa mi saty na mne pacili, ale ked som sa videla na fotke, tak som az taka nadsena nebola.. lenze fotka je nieco ine.. staci, ked som sa tam blbo zatvarila a už je uplne iný dojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano veru.vyskusam ako to bude stym zavojom.A ked skusas saty je lepsie ich mat dlhsie na sebe a skusit aj ine.vtedy zistis ze su to tie prave.Ja som nechcela ani skusat take saty ako su tie lisety,chcela som len nieco take ako leticie.Lebo mne sa pacili aj tie co ma genialitka
Odpovědět
ja som skusala tri zavoje a nakoniec sme vsetky skonstatovali, ze zlata stredna cesta je najlepsia... a s tym zavojom a korunkou to bolo super... este neviem co povie kadernicka xixi.... no a vôbec neviem, ako sa navleciem do siat, ked budem mat na hlave tu korunku a zavoj.. ja mam totiz korzet a suknu, to musim navliekat cez hlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ja cele saty navliekam cez hlavu.to mam aj ja strach ako to budem obliekat.no ja ich mam v celku
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj kolko stoja tvoje satky?
Odpovědět
saty su v TO podstatne lacnejsie ako v BA, ale aj tak niektorí nechapu, prečo je požičovné take vysoke.. je to pravda, lebo ak si niekto poziciava saty za 9-10 tisíc, tie saty velakrat maju realnu kupnu cenu max 20 tisíc, takže dosť nepomer...nehovoriac o modeloch 1 a viac rokov starých, ktoré by už mohli naozaj zlacniet:))) ale tu sa budu stazovat asi skor nevesty ktore chodia po saty do salonov Nicole a podobne... inac tam som si povodne vyhliadla asi štvore šaty a som rada, že som si žiadne nezajednala, lebo ich malo už tolko neviest, že by som sa citila ako tapeta na ulici ;-) aj ked modely su pekne, to nepopieram...
Odpovědět
Profilova fotka
aj mne sa tam pacili tie davis a rimi.ale tiez ich malo uz dost bab a dost stoja 16 000 sa mi zda dost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?