Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasne,uvidis co ti povedia vasi. :-) baby kde sa daju kupit lacnejsie servitky tu na nete
Odpovědět
mona: a jaký bys chtěla? Já třeba ubrousky nakoupila v Makru (u vás Metro tuším) i s šerpama na stůl... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som chcela nejake len bledoruzove,proste jedno farebne.Nasla som aj v meste ale pozeram ci nebudu tu lacnejsie,ale mam taky pocit ze nie :-)
Odpovědět
neviem veru, este som na servitky velmi nepozerala, ale myslim, že sa da zohnat 4sk za kus... aspon tu na nete to niektore firmy co robia vyzdobu ponukajú.. ale v obchode je to hádam lacnejšie..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.ja som dnes celkom pekne nasla obycajne bledo ruzove za 25sk a je ich tam 20 tak to je super cena.Len som chcela pozriet ci nenajdem nejake ine.asi pojdem tie zobrat
Odpovědět
shar: jednobarevné ubrousky mám 200ks za 100 Kč a s krásným vzorem 50 Ks za asi 80Kč. Záleží na materiálu, klasický ubrousek je levnější, dělají se i papírové napodobeniny textilu, ale ty svatební e-shopy bývají nechutně předražené...
Odpovědět
natrix. a to si niekde kupovala alebo ty to predavaš? mona. ja pôjdem tiež normálne do obchodov, len neviem ešte farbu vyzdoby, podla toho vyberiem aj servitky a aj papier na menovky, tie si vyrobim sama... už som bola v papiernictve a A4 farebný papier skoro ako výkres hrubý stojí cca 3SK, z toho urobiš 4 menovky... a aj ked to ešte vyzdobíš nejakou stužkou alebo perlickou, tak ta to vyjde na 2 korunky a nie 12 Sk ako niektové "aranžérske salony" ponúkajú ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to som uz zistila ze su dobre predrazene.ty si kupila este za super cenu
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám objednané hotové menovky za 5 sk...a pierka pre hostí a družbov za 7 sk a pre rodičov za 20 sk také krásne veľké :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som bola zase dnes zajednať výzdobu do kostala a tiež niečo na hlavny stol.Hneď som si dala objednať aj kvetinky a penu do čoho to budeme pychať.Už nech to mam domka :-) Ozaj a nakoniec sa rozhodlo,že menovky budeme mať aj my.Objednala som ich tiež tu,ale ja som objednavala tie motyliky.
Odpovědět
shar: to jsem koupila v tom Makru právě a jsem převelice spokojená :-) mona: jaké motýlky?
Odpovědět
Profilova fotka
menovky motiliky.to sa dava na pohare,tak som si objednala biele a ruzove pre zeny.jeden vysiel 3sk
Odpovědět
Článek se načítá
mona: to chápu, ale nemáš obrázek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pockaj akurat ho tam dam,ale je len cisto biely,ja ho po krajoch urobim este ruzovim
Odpovědět
Profilova fotka
Uz som ich tam dala.ja mam ten prvy ale chcem ho nejak urobit ako je ten druhy :-)
Odpovědět
barchee. tak to si dobre kupila.. a to sa ti v BA podarilo za takuto cenu?
Odpovědět
mona. ajoj, pekne su tie motýliky...
Odpovědět
mona: pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa tiez pacili.a boli dohady ako kto bude sediet tak sme to nakoniec urobili takto a 3 sk nebolo moc
Odpovědět
moni, to bola velmi dobrá cena, ani nič nemusíš vyrábať... kde si to objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
objednavala som ich tu z bazaru.ja som si dala urobit cisto biele a ruzove.ked tak ti mozem poslat kontakt na tu holku a skus jej napisat ci ma este.ja som ich mala behom tyzdna doma
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana: som objednávala z Reka - oni sú volakde pri Senci myslím...
Odpovědět
dakujem velmi pekne za kontakty... mrknem sa na to, mne sa pacia tie motyliky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mozno ked nebudes chciet biele mozno ti urobi aj take nejake ako budes mat tu vyzdobu
Odpovědět
moni to je super, je to naozaj zlate...
Odpovědět
Profilova fotka
ved skus jej napisat a uvidis co ti odpise.Ja musim napisat este jednej holke kolko presne tych pierok potrebujem :-)
Odpovědět
ok, skusim... ozaj, aké máte menu? ja asi nasledovne= predjedlo-plnené šunkové rolky, klasická slepacia polievka, a potom plnené kuracie prsia s nivou, druhý chod pravdepodobne sviecková a posledný chod guláš...
Odpovědět
Profilova fotka
my sme zvolili klasiku.U nas sa vsetci budu stretavat v kulturnom,tak tam budu mat gulas.Potom pojdu pre mna a po kostole ked prideme.Ide predjedlo,sunka s chrenovo syrovou penou tak tiez budu rolku,potom bude bude slepacia polievka a kura a ryza,potom mäso na sampionoch s ryzou a zemiakmi,potom rezne a salat a nakoniec po polnoci svieckova
Odpovědět
noo, tak to mate dost chodov... ja idem buduci tyzden za kucharom, dohodnut sa na tom menu...
Odpovědět
Profilova fotka
my uz mame menu dohodnute.Ja si uz idem zase zobrat na buduci tyzden zoznam co vsekto potrebujeme a kolko.tak som zvedava
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?