Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
určite moni, oni predsa vedia, komu sa čo hodí... odkial máš kaderníčku?
Odpovědět
no jo holky, ale já nemám zatím kadeřnici... :-(
Odpovědět
natrix: to vážne? tak asi najvyšší čas.. mala by si nejakú aspoň vyskúšať, nech máš prehlad...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si veru zajednaj.No neviem ako to je u vas,ale u nas byvaju dobre kadernicky a kozmeticky zajednane uz aj 4 mesiace.No ja mam zajednanu uz od decembra. sharmana:ja mam kadernicku v meste na poliklinike,taka mlada holka ale super a tiez kozmeticku
Odpovědět
shar: no ta co mě normálně češe, tak k té jít nechci... teda já tam normální chodím na střih, melír a foukání, jenže ona mi lidsky nesedí, není mi moc příjemná a nelíbí se jí závoje, prostě obecně a já ho chci a nebudu poslouchat nějaký blbý řeči, který by si určitě neodpustila, víš? Jinak kamarádka mi doporučuje kadeřnici, jenže je to přízeň mýho bývalýho, alůe jinak fajn. Pak mám v záloze jednu, ale ta je dost drahá. No a pak mám v záloze ještě jednu, co mě kdysi česala na svatbu sestřenice a ta byla fajn, ale je na mateřské, takže zjišťuju, jak to s ní je. No takže nějaká bude, ale nevím ještě jaká... ještě jsem se nerozhodla... ale 2 měsíce před svatbou stačí prý :-) na ten duben :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som isla skor preto tejto,lebo som tam raz isla ked sme mali ist na svadbu a bola som tam dva mesiace pred tou svadbou a mala plne tak teraz som to nechcela riskovat
Odpovědět
mona: tak když víš ke komu, tak je to dobré :-)
Odpovědět
natrix. jasné že zoženieš, len už pomaly zistuj.. len aby si bola kludnejšia... ja som sa dala zajednat kadernícke tiež tušim niekedy v decembri, vtedy sa ešte smiala, že to je skoro, ale že v poho si to zapíše... lenže ja mám rada vo veciach jasno :-) a tiež tam idem aj so sestrou, a tá je s ňou velmi spokojná, chodí k nej už dlhšiu dobu... ja mám kaderníčku v BA, ale kedže svadba je v TO, tak idem k tej sestrinej...
Odpovědět
Profilova fotka
ked je spokojna tak to mozes byt rada. :-) radcej mat zajednanu tu,ktoru chcem ako potom stresovat
Odpovědět
presne... práve hladám na nete účes aj so závojom... ale nemôžem nájsť nič také, čo by som chcela ...
Odpovědět
Profilova fotka
a kde hladas?ja som tiez niekde hladala,ale uz neviem kde.a ked som nasla uces tak tam nemala zavoj ta holka
Odpovědět
shar: no já chci být klidnější, čekám na info od té kadeřnice na mateřské a pajk to rozseknu nějak...
Odpovědět
Článek se načítá
natrix. držím palce nech ti to vyjde.. dala som do google "bride hair" a teraz mi vyšli docela pekné fotečky odtiaľ...
Odpovědět
Profilova fotka
idem mrknut
Odpovědět
jo, tak ja už nevládzem, idem hajat... majte sa pekne...
Odpovědět
Profilova fotka
kedy už bude pekne???? toto počasie ma umáááára :-S už nech sa zjarí trocha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barchee.Nieco mi o tom.ja som uz z toho pocasia cela mrzuta a nic sa mi nechce
Odpovědět
ahojte, tak co mate nové? ani ja veru neviem ráno vstat, taká som znicená z pocasia... dnes sme potvrdili objednávku oznámení, tak dúfam, že do 2 tyzdnov ich mam domka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to urcite budes mat domka.My sme objednavali z pamasu a do tyzdna sme ich mali doma.Ja som dnes kupila baloniky konecne a bielu latku na zdobenie kosickou a samozrejme metlicky.a tiez taku stuzku som kupovala.ale mala som malo casu tak som moc toho nepostihala
Odpovědět
a naco si kupovala stuzku? ozaj, kde sa daju v TO kupit stuzky z ktorych by som zhotovila pierka?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som kupovala taku hrubsiu.kupovala som ju hlavne na kosicky a nakoniec som zobrala 5 metrov.je taka hrubsia a neviem na co ju vyuzijem estče :-) bola pekne ruzova tak som zobrala viacej.mozno ze by som urobila masle na zaciatok stola.ale zavesim na to balonky.stuzky by si mohla kupit ked mas urad prace a tam je grand centrum take otvorene cele a hore su obchody este.tak tam predavaju aj latky.ja som kupovala vsetky latky na stoly tam
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj ty si ides pierka robit?vsimla si si co mam ja v albume?tak to pierko vyjde 10sk.tak ja ich robit ani nebudem.a ta holka vyraba vselijake podla toho aj z coho chces mat kyticu
Odpovědět
ano, idem si robit pierka.. chcem to aspon skusit... mam predsa len 68 ludí a vyhodit 680 korun len za maslicky sa mi zdá vela... ale možno to vzdám a nakoniec kúpim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty davas vsetkym pierka?ja davam pierka len chlapom.ja ich potrebujem 28 iba.lebo otcovia a predny druzba budu mat zase ine.Ja som chcela aby v pierkach bol aj kvietok a kruspan.A ked som zistovala kolko by ma to vyslo,tak to by ma potom jedno vyslo vyse 20sk.Mne sa na tych pierkach paci ten kvietok,iba take stuzkove sme nechceli
Odpovědět
mona: u nás se taky dávají všem, ale budeme mít krušpánek s jednoduchou mašličkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si vsimla az tu ze pierka davaju aj zenam.U nas sa davali len mužom,tak ja to menit nebudem :-)
Odpovědět
no tak teraz som v pomykove... ja som automaticky rátala, že dávam tie maslicky všetkým a samozrejme svadobných otcom a starejšiemu také parádnejšie.. tak neviem... radte :-)
Odpovědět
mona: já zase poprvé teď slyším, že se někde dávají jen chlapům :-) a až na beremku jsem zjistila, že místo tradičního krušpánku s mašličkou se dávají barevné vývazky ;-) :-) Ale je zajímavé, jak se jednotlivé tradice liší krajově, natožpak mezi zeměmi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je na každom ako to maju zauživane.Ja starejsimu nemusim davat lebo ten ma svoje.ako som napisala ja davam ine len prvemu druzbovi a ocinom.Inak iba chlapom.Ja som sa to docitala az tu,ze niektory davaju pierka aj zenam.Ja urcite nedavam vsetkym.To sa musis rozhodnut ty :-)
Odpovědět
jasne, spytam sa este našich, že čo oni na to povedia... ;-) no kaderníčku mám na 8 hodinu, skôr nevie príst... ale musím odhodnút kozmeticku, aby dosla ku mne domkov.. tak dufam že budem stíhat v pohode...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?