Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nie nikto.U nas byvaju dve svadby do roka.ale ved tie lupienky tie moze niekto z vas pozbierat ked budete vychadzat niekto tam ostane chvilu a hotovo.to ma zachvilu pozbierane
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj kolko tam stal vankusik na obrucky?
Odpovědět
no boli tam rozdielne ceny, ale ja som kupovala za 5 eur... väčšinou tam Česi predávali, mali dobrý výber...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si tam vazne dobre kupila.ja nemam este tasticku.
Odpovědět
a aku tasticku chceš? pompadourku?
Odpovědět
Profilova fotka
vo výzdobe mám návleky s mašlami, volány na stoly, behúne, balónové srdce a balónové dekorácie na balkóny, misky na plávajúce sviečky, organza na stĺpy, servítky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to neviem,ale asi.este cakam aka mi padne do ocka
Odpovědět
juj tak tie pompadourky a najmä biele, tie boli nádherné, mali tam perfektný výber.. ale určite majú aj v TO v salonoch, videla som tam tiez velmi pekné.. len si vybrat... ty máš biele šatky, tak nebudeš mat problém... ozaj dnes som začala trošku stresovat, či stihnem doobeda kaderníčku a vizážistku....kolko trvá taký účes u kaderníčky?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám na kaderníčku vyhradenú hoďku a pol....záleží od šikovnosti kaderníčky a zložitosti účesu...ja nebudem mať zložitý a mám veľmi šikovnú kaderníčku, takže rártam tak hodinku určite... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sharmana:ja som mala raz zlozitejsi tak mi robila 2hodiny.Ja som si dala kadernicku na 7.00 a potom kozmeticku.radcej nech to mam skorej ako sa nahanat,lebo ide aj mamina tak nas budu robit dve.A ja potrebujem byt uz nejak po desiatej doma aby som sa stihla obliect lebo potom ideme o jedenastej na fotenie.a to mam domov taku pol hodinku
Odpovědět
diky babenky, už som volala sestre, nech dá kaderníčku na 7 hodinu, lebo aj mne sa zdá, že treba trosku skôr, predsa ešte kozmeticke a obliekat sa a už aj letím na fotenie... musím ešte zavolat fotografovi a dohodnút si s ním presný čas...
Odpovědět
Profilova fotka
to my tiez nemame presne.ale rozmyslam ze sa pojdeme fotit do klatovej,je tam pekne prostredie a neni to daleko od topolcan.ale rozmyslam ze dam fotenie na 11.00 alebo 11.15
Odpovědět
Článek se načítá
ajoj moni, vidím že ste tu písali o klatovej... ja som tam tusim ani raz nebola, pritom som z TO xixi.... ja mám zas citové puto k Tovarníckemu parku, moja babička a mamina odtial pochádzajú :-) takže fotenie chcem tam..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.ja nemam puto ani jednemu.My sa budeme fotit u nas v kastieli,ale je maly a vonku sa tam neda kde fotit.tak preto hladame este nieco na von.To je moj napad,uvidim co povie drahy
Odpovědět
ved to môže byt super, len nech počko vyjde.. ozaj ešte nemam popolnočné šaty, ale chcem trošku schudnút, tak s tým neponáhlam... jedny krásne som videla v poluse, ale stáli 12 tisíc... tak to si asi odpustím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mam popolnocne.Ja som chcela len nieco obycajne.Tak ked som ich zbadala v salone hned som si ich zajednala a som rada ze ich mam.nechcela som nic prečačkane a princeznovske.Myslim ze po tych pomaly 14 hodinach budem rada ked vyzleciem svadobne a dam nieco lahucke :-)
Odpovědět
presne tak, tiež nechcem nič prečačkané, ale nieco v com sa budem môct volnejsie zabavit a zatancovat si :-) ja sa obávam aj toho, že ma z toho závoja bude hlava či krk boliet, ono sa to nezdá, ale ked to je na hlave celý den, tak to asi dá zabrat..
Odpovědět
Profilova fotka
davas si zavoj celkom hore alebo pod drdolom tak strede zo zadu.ako chces vlasky? :-)
Odpovědět
budem mat korunku a zhora závoj... chcela by som mat ciastocne vypnuté vlasy a vzadu spustené.. ale ešte uvidím co mi kadernícka povie... a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ja to chcem tiez tak ale ja by som chcela asi zavoj zo zadu.ale tiez nieco vypnute,ale len tak jemne trosku do drdola a spodne pustene
Odpovědět
mona: tak nějak chci vlásky taky :-)
Odpovědět
no ja ho budem mat tak zvrchu zapnutý a dozadu bude padat... som zvedavá, ako mi to bude držat, a aj tá korunka, tú bude musiet kaderníčka dobre upevnit, lebo bez toho by mi určite ochvílu padla..
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa nepacia take vycesane.Ja chcem aby tie vlasky boli trosku ine ked dam zavoj dole.No ale moc nechcem zavoj celkom hore a samozrejme korunka :-)
Odpovědět
no u mna to bude zálezat, aký bude nakoniec účes... uvidím, ked pôjdem na skúšku... možno to úplne celé zmením..
Odpovědět
shar: tak tak to mám taky :-) akorát nechci korunku, ale nějaké živé květy do vlasů :-)
Odpovědět
natrix. ja som zas pôvodne chcela len korunku a pre ten závoj som sa rozhodla až na skúške šiat... ;-) proste to ide dokopy...
Odpovědět
Profilova fotka
ved to je jasne.Mozno aj mne nieco pekne vymysli a nakoniec ten zavoj dam celkom hore.Ja to nechavam tiez na kadernicku
Odpovědět
shar: by mě asi trefilo, kdybych zjistila, že mi závoj nejde... :-p :-D
Odpovědět
natrix. neboj, určite ti pôjde... mona. ja sa tiez spolieham na kadernicku..
Odpovědět
Profilova fotka
ja som zavoj skusala,ale ked som ho skusala len tak tak sa mi pacil viacej z hora ale niektory mi zase hovorila ze sa mi tak nehodi tak to necham na kadernicku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?