Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
a já myslela, že nějaký strýko šikovný :-) :-D fakt nádherná... já postavičky nechtěla vůbec (ty klasické se mi nelíbí), ale tahle je úžasná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - no moj drahý nie :) je mladší o pol roka, on bude mať vtedy ešte stále 25 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no ja mám 22 ( na svadbu bude 23) a moj má 27, sme spolu 3,5 roka (na svadbu budu akurat 4roky) farbu zatial cykláménovú, ale láká ma aj len romanciky biela....aj keď šatky mám jemne maslové
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,je mi 29,za chvíli 30,příteli je 36,za chvíli 37,jsme spolu 3,5 roku,seznámili jsme se přes internet.
Odpovědět
kloki: my taky se seznámili přes net... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a my na jednej party a v ten den som bola asi najopitejsia v mojom zivote :-N
Odpovědět
jika: no vidíš, aspoň ses hned ukázala v tom pravém světle... ;-) :-D a asi to bylo dobrý, když se budete brát... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No dnes je to asi jedna z nejběžnějších situací pro seznámení,na diskotéce je to o ničem nebo není čas.
Odpovědět
kloki: je fakt, že my oba měli za sebou dlouhé vztahy (3 a 5 let) a oba jsme z těch rozchodů byli dost špatní, spíš jsme si chtěli povykládat, ani jsme nehledali vztah, ale porozuměli jsme si, asi po týdnu se poprvé viděli a od té doby jsme spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som toho mojho vobec nechcela :-D ale on mi vkuse nedal pokoj a stale za mnou chodil az bol taky chutny ze som sa do neho buchla :-N :-N :-N
Odpovědět
e.lle: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som si po zoznameni s mojim drahym, vobec nepamatala, ako vlastne vyzera :-N len som si nasla listok s telefonym cislom a tak som napisala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
natrix: keby si vedela ako som sa doma pred nim zatajovala a podobne... no hruza... teraz sa na tom chichuname ze som na nom "zavyslácka"
Odpovědět
Profilova fotka
jaj baby ja sa tak teším, dnes ideme pre oznamká, už ich máme hotové :)
Odpovědět
e.lle: :-D tak to je dobré... ale já to měla tak s bývalým přítelem - poprvé mě balil, když mi bylo 11, to jsem ho nechtěla, možná týden jsme spolu chodili, podruhé, když mi bylo tak 14, to nám vydrželo možná 3 měsíce a pořád jsem ho moc nechtěla, no a potřetí jsme spolu byli přes tři roky a jak to bylo krásné... ;-) :-) a nebýt jistých okolností, mohli jsme spolu být dodnes, ale díky tomu, že nejsme jsem mohla poznat mého snoubence :-) x-) ¨Holky, já se normálně na tu svatbu snad začínám těšit (což nevěstí nic dobrého) a taky se mi dneska zdála první předsvatební noční můra... že mi naši chtěli udělat radost, tak všechno pořídili a domluvili na dřív, já byla celá šťastná, a pak, když jsem se oblíkala jsem říkala - tohle chci vyfotit... a najednou jsem zjistilůa, že tam není moje fotografka (resp. žádná), tak jsem začala šílet, najednou jsem naproti viděla, jak tam hoří, mužík, že tam musí utíkat... no strašný... ještě jsem se v tom snu svezla novým hasičským MANem - v podprsence a spodnici, bez šatů... :-p :-N :-D Holky, já byla tak ráda, když jsem se probudila!
Odpovědět
teď si tak uvědomuju, že to byla pěkná blbost - v podprsence, vždyť já mám přece korzet! :-N :-D :-D :-D To jsem mohla vědět hned, že je to sen a ušetřit si nervy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivush:no mi mame starejsiho pana Urika a tiež nam bude robit aj Dj.Tak to ti asi neporadim.No ja mam 22 zachvilu 23 a priatel ma 32.My sa pozname uz ale 4roky.Boli sme len kamarati dlhsie a potom nejako sme sa dali dokopy.Spolu sme uz 2 roky.Na svadbe mame okolo tych 60 ludi.Vyzdoba bude bledo ruzova,najskor sme chceli bordovo-zlatu ale potom sme to zmenili.Aj kvoli tomu,ze som si zajednala po polnocne saty,take bledo ruzove a tiez ked sme pozerali kytice,drahemu sa pacila bledo ružova tak sme to dali na tu ruzovu
Odpovědět
Natrix: prepac za tak neskoru odpoved x-) ale nejak nestiham ;-) NO asi sa mi budete trosku cudovat, ale mame uz kameramana, fotografa, salu, aranzerku - ale najdolezitejsie nemame a tu je moj problem: Chceme svadbu v kostole, ale stale sme neboli za fararkom nahlasit termin :-( A problem nastava: treba nieco riesit aj s matrikou? Dakujem pekne za odpovede a pomoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka.no mi uz mame tiez vsetko,salu,fotografa,kameramana,DJ,starejsiho,kuchara,cukrarku a tiez vybaveny kostol.My uz mame objednane aj oznamenia.Nam nas pan farar povedal,ze mame cas prist az po novom roku,ze potom nam staci spisat zapisnicu a da nam par nauk.tak si myslim,ze mate este chvilu cas.ale ked budete mat moznost behnite za nim radcej skor aby si nemala obsadeny kostol.my sme si mohli vybrat aj cas este
Odpovědět
genialitka: nevadí :-) záleží, jak je ten ,,váš" kostel frekventovaný... náš moc ne a 18. 4. už jsou tam dvě svatby... No ale bylo nám řečeno, že papír z matriky potřebujeme, ale nemá být starší, než tři měsíce, v den svatby, takže v únoru jdeme na matriku, ale je to asi jen nějaká formalita, na termín to nemá vliv naštěstí... jsem ráda, že nemusíme čekat na termíny matriky, zda vypíše, nebo ne, nebo co... ;-) :-) Jo a ještě nám farář řekl, že přijdeme asi 4x a že stačí po Vánocích, že by byl i radši, protože kolem Vánoc je toho dost :-)
Odpovědět
Dakujem za rady - inak sa moc tesim na svadbu.CO saty a topanocky? Chcela by som vyssie ale neviem ci mam nieco take hladat pretoze mam tazke saty..
Odpovědět
genialitka: šaty mám koupené a botky taky, zlaté taneční (mám je v albu: co už máme) mají 6 cm, ale jsou pohodlné a mám vyzkoušené, že na podpatku, který má 6 cm vydržím, i když podpatky nosím málo... :-) a jak jsi vysoká a přítel?
Odpovědět
no ja mam 167 a priatel 181. Nasla som si jedny len maju 8 cm podpatok - idem kuknut tvoj album ;-)
Odpovědět
Mate neskutocne krasne prstene x-)
Odpovědět
genialitka : děkuju :-) v reálu jsou úplně jiné, takové jemné, ale nádherné, už se na ně těším :-) no jestli máš těžké šaty, poradila bych balerínky, ale zase je přítel vysoký... takže klidně podpatky, pokud zvládneš... my máme stejný výškový rozdíl, akorát já mám o cm víc než Ty a můj zase, než Tvůj přítel :-) Vím, že víc než 6 cm bych asi nedala ani na normální chůzi... :-D :-D :-D
Odpovědět
No asi mas pravdu ale srdce mi po nich pisti :-D Tie prstene si musim ulozit, vadi ti to? :-N
Odpovědět
genialitka: nevadí :-) chceš kontakt na stránky ? :-) my je máme trošku upravené, takže originál :-) ale z té spodní strany, kamínek budeme mít oba, chtěli jsme stejné prstýnky :-) Jestli jsi zvyklá na vysoký podpatek, tak bys to třeba zvládla... jsi?
Odpovědět
gen: máš krásné šatky, fakt jsou tak těžké? A jak je dlouhý ten závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
Genialitka:mas krasne satocky,ja som ich chcela tiez,len u nas v salone ich uz predali prec tak som si musela najst druhe.Ale su krasne
Odpovědět
Profilova fotka
jej baby, vy tu uz vsetky satocky mate, ja sa este stale rozhodujem, bo moje zarezervovane sa mi uz nejako prestali pacit :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?