Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ja budem mat ruzicky ruzove.este to mam prist potom vsetko dohodnut
Odpovědět
jaj už sa začínam tešiť normálne... este musim doriesit vyzdobu saly, ale chcela by som asi biele navleky a kapucino ci zlate masle... v akej farbe budete mat vyzdobu saly? moni ty si tusim spominala v ruzovej..
Odpovědět
Profilova fotka
no veru ja ruzovej.Navleky budu biele a ruzove masle.Ale budem to mat tak striedavo bielo ruzove.Aj stoly tak budu robene,taktiez aj sviecky a balony a take veci
Odpovědět
Profilova fotka
ja budem mať bielo-bordovú ...teda biele poťahy, bordové mašle, taktiež balóny na srdce a na balkóny, výzdobu na autá, sviečky, servítky,menovky, pierka a tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, my budeme mat vyzdobu bielo-cyklamenovu s gerberkami..a dufam ze budu aj motylici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my sme tiez rozmyslali nad bordovo-bielov,potom na bordovo-zlatou a nakoniec sme to nechali na ruzovu :-) Ozaj uz mam kosicky pre male druzicky na lupienky.Len ich musim este trosku ozdobit
Odpovědět
ahojte, tak ako ste sa dnes mali? vidim ze tu ani zivej nohy nie je:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak sa to vezme.ja som doma lebo som chora a tiez som cely den pozerala ze nikto tu neni
Odpovědět
aha, no ja som zas prisla neskoro vecer... a co tvoj zenich? opatruje ta dufam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ten neni doma,akurat vcera odisiel do roboty,lebo chodi robit talianska.Ale staral sa o mna az do stredy
Odpovědět
no, ale ved pekne, staral sa o teba a teraz isiel pracovat, pracovity to mladenec... idem hajat.. dala som do albumu moje topanky, len fotka je trosku tmava a korunku.. postupne tam popridavam dalsie foto... papa
Odpovědět
Profilova fotka
ok.idem pozriet,ja pojdem tiez spinkat uz.pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte kočky, tak dnes sme boli na svadobnom veltrhu v BA… bolo tam kopec ludi, plno vystavovatelov, dalo sa vela veci nakupit, len to treba trosku pobehat, lebo jedna vec môže stat v jednom stanku aj o 50% menej ako v druhom:) a to som zazila na vlastnej kozi… kupila som za lepsiu cenu samozrejme xixi… … tak už máme obrúčky, sú krásne, z bieleho zlata s diamantmi, firma rotax-nemecka vyroba.... mam ich v albume priprav....a aj dalsie veci sme pokupili- kabelku pompadourku, podvazok, pohare, vankusik na obrucky, štrasovu bižu, podbradniky a objednavame si aj oznamenia cez net, dostali sme 20% vystavnu zlavu.... velmi sa tesim.. a aj cukrari tam vystavovali nadherne torty, a v dobrych cenach na to ze boli z BA a okollia.......boli ste niektora tiez na veltrhu? Co mate nove? piste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AJojky!No keby byvam blizsie veru by som isla ja:-(no ja nemam este podbradniky,ale rozmyslam ze si ich dam usit..no ja chcem ist utorok do mesta pobehat po obchodoch co by sa mi pacilo este na vyzdobu a tak
Odpovědět
ahoj moni, ale ty mas aspon uz tie najdolezitejsie veci, a to je super... ja stale nemam starejsieho a vyzdobu saly...musim ist asi buduci vikend do TO, takto na dialku sa to neda...
Odpovědět
Profilova fotka
no to veru ano.A ty si chces dat vyzdobu robit alebo si budes robit sama?My si budeme robit vyzdobu saly samy.Akurat pozeram ako by som dala kvetinky na stoly :-)
Odpovědět
no prave to neviem, a vies si dat sama navleky na stolicky? lebo dnes sme sa pytali v jednom salone a oni hovoria, ze to na mieste este musia zehlit, lebo to by bolo vraj pokrcene... mozes mi prosim ta napisat do ip kontakt a nazov toho salonu na juhu, z ktoreho si si objednala navleky? skusim sa tam pozriet a nieco zajednat, ak este budu mat... chcem mat zladene masle a organzy, ostatne by som si vedela uz podla farieb aj sama dokupit..
Odpovědět
Ahojte babenky, prave mam trochu casu tak som nakukla ;-) v poslednej dobe som nejaka nervozna - asi kvoli svadbe :-D sledujem ze uz toho mate dost vybavene... ja sa musim pochvalit uz konecne mame doma oznamenia tak som tesiva... x-) moni uz vies ktore satky su naisto tvoje?
Odpovědět
genialitka: no aj ja som trosku podrazdena, lebo dost veci vybavujem sama, priatel sa iba vezie :-) no a asi ako kazda, chcem, aby to vyzeralo a dopadlo co najlepsie... len musim sa priznat, ze z povodneho rozpoctu sa nam to rozrastlo asi o raz taku sumu.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky genialitka:no ked si pozres album cislo 3 tak urcite hned zbadas,ktore su to.Urcite budes vediet. No navleky mi pridu dat ony v piatok.To je jedine co mi budu robit
Odpovědět
no co sa tyka rozpoctu tak ten som radsej nemala :-D tak nemam co prekrocit :-D no idem kuknut album :-D
Odpovědět
holky já si taky potahy na židle budu dávat sama :) ale bude to teda piplačka
Odpovědět
Profilova fotka
ja som to len tak obrazne pocitala ale celkom tiez nemame.Ale myslim ze moc navyse to nebude,lebo uz mame vsetko.Ozaj a kolko ludi budete mat sharmana?
Odpovědět
moni krasne satocky - podla mojho vkusu. ja si davam tiez navleky na stolicky, vlastne dava mi ich kamoska, ktora ma aranzersky salon.
Odpovědět
Profilova fotka
no ved preto som ti hovorila ze hned budes vediet,ktore su to :-D ozaj neviete kde sa daju lacno kupit na nete nejake tie aranzerske veci,napriklad ta pena,alebo nejake kvetinky a take blbosti?
Odpovědět
a budes moni platit za to ze ti daju tie navleky? ja uvidim, co vlastne vybavim a potom sa rozhodnem.. a aj podla ceny... budeme mat 60 až 64 ludi.....
Odpovědět
Profilova fotka
nie,nebudem platit.Mne povedali ze je to v cene.Tak piatok mi to pojdu robit potom
Odpovědět
no to je super, ja to chcem tiez v piatok vyzdobit... a co este od nich beries? navleky s maslou a este nieco? a co budes este kupovat do vyzdoby?
Odpovědět
Profilova fotka
ja berem len navleky s maslou.sviecky som si kupila v kauflande.styri sviecky velke stali 10sk,tak to sme vtedy dobre nakupili.lupienky to som si objednavala od jednej holky tu v bazare.Latku ruzovu na stoly to som kupovala normalne v meste po 29sk za meter,ale dali mi to ale o 150 korun lacnejsi.a teraz idem kupovat este balony,krepovy papier a este trosku nejaky biely saten.A ten skladany obrus to mi poziaca kamaratka a plus kvetinky nejake jednoduche male na stol
Odpovědět
Profilova fotka
to si musim este nakupit ja a este servitky nemam.a tiez take polystirenove srdiecka co budem zdobit musim este kupit a este take blbosti.to si chcem nechat cas na utorok a len to hladat po meste taketo vecicky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?