Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no môj tatino už začína prežívať predvadobnú horúčku, už nalieva hruškovicu do výslužkových flašiek, etiketky na ne lepí, štuplíky upravuje :D chodí po dome s demižónom a spieva si "bude svadba, bude svadba" :-D skoro som umrela od smiechu keď mi to mamina telefonovala. Jaj zlatý moj tatino :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale aj ten moj trosku,ale moc sa zase stara do toho coho nema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chichi...to k tomu patrí :-S aj moja babi rieši veci, ktoré by vóbec nemusela ]-( ...že koho máme ku komu posadiť a tak...tak som ju troška uzemnila s tou iniciatívou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a bo babke to ani nehovorim,to by dokazala vystresovat celu rodinu.Jaj jej nic ani nehovorim,povedala som jej ze vsetko sa dozvie piatok pred svadbou :-D pred dvoma tyzdnami stresovali ze tento den maju byt volby prezidenta a ze vtedy sa nesmie zabavat a tie veci okolo toho.A to blaznila celu rodinu.Myslela som ze ma porazi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je dobréééé ...chichi...confirmni ma na facebooku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barchee:este mi nic neprislo.Ja som ti tiez vcera pisala spravu tam uz aj som ti pozvanie posielala
Odpovědět
Ahojte dievcence, mam velikansky problem a som z toho velmi smutna :-( :-( :-( : dnes nam zrusili rezervaciu saly! som velmi nestastna lebo neviem kde teraz mam najst salu pre 60 az 80 ludi tri mesiace pred svadbou a kulturak moc nechcem... CO DALEJ???
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas zle genialitka.No v tomto ti ja nepomozem.Lebo som neni z partizanskeho.Ja by som ich asi zabila.A preco nechces kulturny?Je stym trosku viacej roboty,ale neni to az take zle :-) Musis vyskusat nieco pobehat.
Odpovědět
genialitka: hledat! a pro jistotu je dobré mít v záloze kulturák, určitě je to lepší, než nic... ;-) :-)
Odpovědět
kulturak moc nechcem pretoze na okoli su vsade take komunisticke styly a mna nebavi zhanat obsluhu a kuchara a take blbosti.... Neviem kde mam hladat pretoze svokra chce kulturak u nich ]-( Inak uz rozmyslam ze bude len mala svadba ale zase svokra, ze ona uz za nas pozvala ludi ]-( ]-( Mna asi porazi...
Odpovědět
genialitka: tak to proberte hlavně s chlapem, co chcete Vy a podle toho se zařiďte, berete se vy, ne svokra... i když chápu, že řeči a nemístná aktivita a podobné věci od příbuzných často zamrzí a dost zkomplikují život... :-p
Odpovědět
Ako velmi som sa tesila na svadbu tak vobec nemam chut....Zajtra skusim nieco obvolat ale pochybujem ze najdem volnu salu. uz je vysoky datum Ja som sa vam musela vyzalovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
genialitka: taky mám někdy ten pocit a to nám restaurace bouchla v říjnu a museli jsme hledat jinou... to bylo ještě docela času a už to byl taky problém - měnili jsme datum, tím tě ale nechci strašit, snad něco najdeš!
Odpovědět
Dakujem za upokojenie mojej dusicky ubolenej ;-) ale zajtra budem urcite zufala zas
Odpovědět
gen: nebudeš, protože něco najdeš! Určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka,neboj urcite nieco najdes.Ale ber to tak aj kulturny sa da vyzdobit.Jedine co budes hladat tak kuchara a to neni take strasne.A obsluhovat si mozes zavolat aj nejake kamaratky.Určite to zvladnete.Ja to mam v kulturnom,ale ja by som zase nemenila.Nasi nechceli aby sme to robili v kulturnom,ale pochopili ze to je nasa svadba. :-)
Odpovědět
No a vy to kde mate v kulturaku? ja poznam topolcany tak kludne mozes povedat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nemam priamo v Topolcanoch ale 15km od topolcian.Neviem ci poznas Oponice?
Odpovědět
Jasne, poznam ;-) a vy uz mate vsetko ok? pripraveni na svadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty poznas?Ano mame vsetko uz.Kuchar nam dal rozpis co vsetko mame kupit a kolko mäso a tak.obsluhovat mi idu z rodiny no uz to je vzdialena.Lepsie povedane otcove sesternice a tie uz na svadbu nevolame a tiez maminka co ma kamaratky tak tie idu pomahat do kuchyne.A malinovky alkohol to si uz pomaly kupujeme
Odpovědět
Ahojte, tak vidím ze niektore ste vzali pripravy velmi zodpovedne.. ja som všetko najdôležitejšie vybavila koncom decembra a začiatkom januara, ale môžem povedat, že zohnat fotografa 3 mesiace pred svadbou da zabrat..
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj sharmana.No a co nakoniec si zohnala,koho si si dala.my sme rozmyslali tam na obchodnom co je a ten mal volne na nas datum.Si priamo z To?
Odpovědět
Ahoj mona00, tak zohnala som, chcela som z fotoatelieru za nadjazdom, ale ta majitelka sa dlho nevedela rozhodnut ci to bude stihat, tak som si nasla ineho fotografa.. bola som aj u toho tvojho na obchodnom, ale uz mal obsadene, tak vidim, ze to je nakoniec tvoja svadba:) ja som sa dohodla u Daniela Hubinskeho, ale foti ma jeho kolega... tak dufam len ze pocasie bude dobre ;-) Ano som priamo z TO, ale žijem v BA... budes sa fotit vonku?
Odpovědět
Achojky holky...koukám, že jsem trošku pozadu , ale myslím, že to stihneme tak i tak...vdávám se také 18. dubna 2009 na Červeném Hrádku v Jirkově...mám už zařízené šatky, teď vybírám oznámení...příští týden jdeme objednat prstýnky a mému budoucímu vybrat oblek a družičce šatky...jináč restauraci už mám zamluvenou a to na Baltně U Štěpána, jsou tam moc příjemní majitelé a snaží se ve všem vyhovět...teď přemýšlím o fotografovi někde z Chomutovska, jejich dost to vím, ale který dělá pěkné nápadité fotečky to teda nevím
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana.ja nemam toho na obchodnom.my mame zajednaneho hubinskeho a bude ma fotit jeho kolega z piestan,a kedy sa idete fotit vy?aj do kostala si ho beriete?tak to je zaujimave.ano budeme sa fotit v tovarnickom parku a ked bude prsat tak u serifa a tiez mame zajednany kastiel
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, aj my musíme ešte vymyslieť plán B keď bude pršať :-S zatiaľ sa chceme fotiť všade, kde Braňovi padne do oka scenéria x-) cestou na Červený kameň. Tam by sme sa chceli fotiť v parkoch a ja by som ešte chcela s tými sokolmi, s ktorými tam robia tí sokoliari predstavenia a ešte dúfam, že sa tam niekde bude potulovať aj ten krásny biely páv, čo sme ho tam naposledy videli x-)
Odpovědět
ahoj mona00, tak som ta asi zle pochopila, no to je sranda, lebo ja mam od hubinskeho tiez jeho kolegu z piestan, vola sa Brath... a tiez chcem fofit v parku, pripadne u serifa.. neviem ale myslis ze im bude treba nieco zaplatit za fotenie v restike? a pozri sa ci nemame nahodou toho isteho fotografa ha ha lebo by sa musel asi rozpolit, my ho mame zajednaneho na celu svadbu...
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana.Nie ja mam Richtera.Ale tiez je z piestan.Tak trosku som sa zlakla.U serifa sa mi zda ze neplati sa nic.Ale mi pojdeme k serifovy len keby prsi.Ozaj a okolkej sa idete fotit?
Odpovědět
moni tak ti poviem, že som si tiez vydychla, ale on mi hovoril, ze su traja, tak mi napadlo, ze je snad este jeden z piestan... no obrad mam na urade o tretej, tak asi o jednej by som sa isla fotit... a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no lebo mne nepovedal ze su traja.My sme zatial rozmyslali na 11.30n ale asi to dame na jedenastu.My tiez mame sobas o tretej.ale ja uz budem musiet byt o druhej doma.nam povedal ze nech ratame z tou hodinou a pol
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?