Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
písnu ti soukromý email, ok?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám kaderníčku zajednanú a vizážistka príde ku mne domov, lebo bude aj maminu líčiť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok.budem cakat
Odpovědět
posláno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ja licenie zatial vobec neriesim... ja sa kludne namalujem aj sama... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mi ideme aj s maminkou a tiez ju budu cesat a ja by som sa nestihla potom namalovat,lebo to je v druhom meste a zase by museli ist pre mna iba.Tak sa tam dame hned aj namalovat.Lebo ja pridem potom domkov a obleciem sa a ideme sa fotit uz.Tak ja musim byt najneskor uz o 10.45 doma a rychlo sa obliect lebo o 11.30 musime byt uz v jednom parku zase
Odpovědět
Profilova fotka
no moja mamča ide kaderníčke inam, keďže nebývame spolu, my potom ráno po účese ideme k našim domov a tam príde vizážistka :-) hotová musím byť najneskôr o 10:30, lebo potom fičíme fotiť, aby sme na 13:30 boli doma na odobierku.
Odpovědět
Profilova fotka
no to mas dobre.Len my byvame od mesta 18km tak to by nebolo bohvieco keby musime ist najskor somnou a potom zase s maminou.Takto jednu budu cesat,druhu malovat a potom sa vymenime zase.Tak to tak nejako vyjde.To musim byt uz aj ja domka.Tak to je vsetko tak narvane.to som uz o siedmej objednana u kadernicky.Radcej nech sme v predstihu a skor doma ako potom utekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiež na siedmu objednaná ku kaderníčke a 9 príde vyzážistka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je najlepšie ked všetci pridu k tebe a nemusiš nikam behať,len škoda že u nas tak chodi strášne malo kaderničok.A už keď budem v meste tak v druhych dverach mam hneď aj vyzažistku
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň že tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano,lebo behat po meste tak to sa mi urcite nechcelo.Ja som hned hladala aby vsetko bolo pri sebe
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ajojte baby!Co mate noveho,tesite sa uz aj na vianoce.
Odpovědět
Ahoj holky :-) My už máme doma oznámení, zrovna jsem je doskládala do obálek :-) A taky máme dva ,,zkušební" dorty, když nám budou chutnat (každý je z jiného zdroje) tak na stejném místě objednáme i svatební :-) A ná Vánoce se těším, letos tak nějak víc :-) sice mám v pondělí ještě zkoušku, ale nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
držím palce na skúšku ;-) ja už som písala aj mená na obálky oznámení, už sa pomaly chystám menežovať čas návštev všetkých rodín je ich dosť...máme čo robiť ... x-) tetu koláčikovú už máme vybratú, boli sme aj na ochutnávke už, v januári k nej mám ísť a doladiť počty a druhy koláčikov a farbu torty :-D mňam :-p
Odpovědět
barchee : díky :-) taky to musíme nějak vymyslet a zkoordinovat :-), najdu seznam a taky začnu psát jména :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!Vy ste,ale šikovné.Ja som sa skladaniu oznameni ešte nedostala a tiež pisaniu mien.Ale už budem musieť začať.My mame tiež cukárku zajednanu a tiež mame prisť v januári dohodnuť kolko chceme presne a ake chceme.Tak pomaly si robime zoznam ake by sme chceli.
Odpovědět
no já už začínám přemýšlet o svatebním oznámení, dokonce už ho i upravuji :-) , jen musím doladit texty ... ale posílat ho budu až koncem ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!Tak my sme uz zacali rozdavať oznamenia a pozyvať ludi na svadbu.No mne sa to paci je to super pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my a tiež v januári chystáme :) som zvedavá, aké to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bude to fajn.Ja sa nachadzam prave v taliansku a neverili by ste kolko je tu snehu a ja debil som si zobrala len tenisky :-( uvidis bude to fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!Všetko dobre prajem do noveho roku!uz ste tu davno neboli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :) aj tebe všetko dobré ;-) nech nám to výjde v apríli všetkým :-D máš niečo nové? ja si chcem ísť tento týždeň vyskúšať číslo topánok, aby som si ich mohla objednať. Inak sa rozhodujeme teraz, že ktorého DJ-ja si vyberieme ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj!No ja som sa bola pytat na satky a okolo 15 maju dost take podobne ako som chcela tak som uz zvedava.Ja sa zase rozhodujem medzi fotografmi este.Berete si fotografou na celu svadbu alebo len velke fotky a do kostola
Odpovědět
Profilova fotka
my máme jedného fotografa od exteriérov ráno po odčepčenie...ale bude fotiť ešte aj moja kamoška, čo sa profesionálne venuje foteniu, ale tá to bude robiť ako hosť z radosti :D zaplatený je jeden hlavný fotograf. My stále hladáme dj-ja ... :-|
Odpovědět
mona: my máme fotografku na asi 6 hodin focení - přípravy až po první tanec zhruba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mat fotografa len dokedy prideme na hostinu.mozno ostane az do prveho tanca.No ja som chcela iba ked tak exterierove fotky a to je vse.Ale nechala som sa prehovorit.My mame byt nafoteni uz nejako po 11.00hod
Odpovědět
Profilova fotka
tak baby, máme rezervovaného DJ aj s moderátorkou, sú to manželia, profesionálne perfektne zladení - PPProduction :) tešíme sa úplne, a teším sa aj na svadobný veltrh, pojdeme určite pozrieť ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, taky se budu vdávat 18.4.09. Natrix, su ze Sokolnic a obřad bude u vás v kostele v Tuřanech. :-)) Protože můj taťka pochází z Tuřan a kostel je moc krásný. To jsem asi já kdo to vyfoukl.. :-) Je mi 25, přítelovi 34. Neřekla bych, že to bude tak rušné v Tuřanech. Byla jsem požádaná o ruku v polovině října a hned jsem se dala do příprav. Moc mě to baví. A jak vidím a pročítám, ještě že jsme začli tak brzo. Ještě koncem října přítel zamluvil právě kostel. Na 11hodinu. :-) Seš šikovná, že už lepíš oznámení.. My máme místo, video, foto, kuchaře, šaty, kadeřnici, kapelu (skvělou), dvě slečny co se postarají o květiny a dekorace a mladého cukráře.. Hostinu budeme mít v Blučině na myslivně.
Odpovědět
msblack: ahoj :-) tak to je dobré :-) prozraď, odkud a koho máš domluveného, klidně do IP. :-) Proč to nemáte v Sokolnicích?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?