Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
1
54
55
Profilova fotka
sharmy no ono ta to po case prejde to zehlenie.aj mna to bavilo ked som chystala vybavu :-) no ale ked mam teraz plny kos maleho veci tak sa mi uz veru nechce.neboj urcite vsetko dobre dopadne.vies co mne hovorili ze mam tiez vela a akurat bolo.ja som zase nechcela prat kazdy den.takto periem veci raz do tyzdne aj teraz.a naraz aj zehlim.ako kazdy druhy den sa stym babrat
Odpovědět
ahoj moni. to je pravda, že ma to žehlenie potom asi prejde, ked budem unavená, nevyspatá... to je ako kolotoč s riadom, kedže mne sa sem umývačka nezmestí, tak musím ručne a už to fakt neznášam, stále plný dres... a varenie tiež, hlavne príprava na varenie... no a mne ani nevadí, že mám tých vecičiek vela, radšej viac, ako by mi chýbalo ;-) ako sa má Filipko?
Odpovědět
1
54
55
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?