Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
maky:hihi:-)...jinak jakmile ti padli na telo a do oka, tak to je uplne jasny:-), budes naaadherna..uz se moc tesim na fotecky:-) tak ja se jdu konecne ucit, take preji vydareny tyden a dobrou noc, papaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tak jsem včera "upadla do kómatu". Poslední co si pamatuji je, že mně přítel přikryl a objal a pak už tma :-D Makcza-šaty nádherné. Ani ne jednoduché, ani ne přezdobené, ženské,... Krásné. Ohledně výletu-tady tím nenadchnu, ale byli jsme na jednom kole světového poháru v parkurovém skákání. Já jezdím na koni a když se mi naskytla možnost vidět lidi co byli na olympiádě, tak jsem neváhala. Přítel jel s nám jak člověk, kterému se koně "jen" líbí a má je rád, ale odjížděl také nadšený. Konečně jsem tam i pořádně vyzkoušela foťáček-nevěděli jsme jestli focení v pohybu a při horším osvětlení zvládne (mám "jen" kompakt) a fotky super. Dnes je ještě zvětším na PC a mrknu na ně pořádně, ale na první "juk" nezklamal. Také jsem tam udělali malý nákup-věci co jsou tady od 1500 Kč a výše tam začínaly na 25 Euro... :-) Prostě fajn den, s fajn lidma, s fajn programem s partnerem vedle sebe. x-) Jo a učení..? No, také bych s tím mohla trochu hnout. Zkouška za 14 dní, ale fakt humusná... :-p Jsem si ji už jednou odložila a přemýšlím, že si ji dám až za rok :-N Také musím do konce měsíce dát dohormady osnovu diplomky, ale to nevím nevím... Přeji příjemné vykročení do nového týdne. Já dnes v práci budu hodně cestovat. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super,ze jste stravili pekny den.... aspon nejaky vzruso... vidis..musis se pochlubit konickama..jak dlouho jezdis.. zavodne..nebo jen tak pro zprijemneni vsednich dnu? Zkouska...no..jestli se na to necitis.. mas recht.. posun si to...ale jestli to jde nejak udelat, aspon na tu 3, tak do toho jdi..nevis, co bude za rok.. ale tak to se mluvi,ja vim... :-D Ja se akorat vratila z mesta..byla jsem si pokecat s kamoskou..tak klasicke gossipy, co a jak.. vsak to znate... :-p Jsem nejake lenosiva...a jeste cely den pred sebou...chjo...to vidim blede....
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, já a koně-to je dloooouhá historie. Jezdím od mala, nějakou dobu závodně, teď rok pauza, ale už jsem zase začala, takže spokojenost. Člověk si tam skvěle vyčistí hlavu. Na druhou stranu to nehrotím-koně nejsou alfou a omegou mého života. Příťa mně podporuje, tak ani tady není problém. A nejsem "ortodoxní koňák"- znám i jinou zábavu než je-squash, kino, ráda si čtu a tak. O víkendu jedeme třeba do divadla Járy Cimmermana, tak se mocinky těším. Jj, ke zkouškám se pokusm dokopat, ale už jsem se smířila i s tím, že budu líná a dám to třeba až za rok. Ono to není jednoduché při práci, zvířectvu a těch běžných starostech a radostech, ještě studovat...Ale mám to "za pár", tak snad to nějak doklepu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, jak řešíte šaty na převlečení? Jinak jak řešíte šatky jestli to jsou ty správné, tak jsem si foto ze zkoušení také otevřela a znovu se jukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no..jelikoz my mame obrad ve 13.15 a pak nejake to foceni atd.. prijedeme na jakoby obed az tak kolem 16.30 takze se budu snazit vydrzet co nejdele ve svatebnim,ale pak to asi vidim na nejake populnocky... jeste teda nevim presne co a jak...ale nejake saty uz mam doma...tak uvidime... Lucy, jake mas ty? a svatba se teda kona, ju???
Odpovědět
je krasne mit konicka....ja jsem zpivala a relativne dobre, jenze to uz neslo se skolou dohromady..akorat lituju, ze jsem asi uplne protentovala jednu dobrou nabidku..nojono..co se da delat..jinak ted obedvam:-) - je videt jak dnes stiham a za chvili zase rychle na brigadu a s sebou vzit hlavne uceni..no desny.. jinak satky na prevleceni zatim neresim..chci si uzit svatebni, pac obrad mame az v 15h,ale kdyby byla nejaka nehoda tak nejakou pojistku potrebuju..pro klid.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza-máme cca 14 dní na potvrzení termínu na matrice, tak uvidíme. Zatím se zařizujeme tak, že vše platí. Ono stejně vše bude jednou potřeba-jen bych přehodila termín na půjčení šatů a fotografa. Hostina bude u známých, tak tam je to O.K. ;-) Já šaty ještě nemám. Nedávno jsem našla jedny krásné na aukru, ale zase se docela bojím bez zkoušení. marilka-také jsem zpívala-ve školním i chrámovém sboru, sólo, i jsem se dostala do muzikálu v sousedním městě-ale čas |-| Já bych se tím neuživila, ale jako relax je to super. A oběd? Jo Ty myslíš ty 2 knedlíky co jsem zhltla v jedenáct..? :-D Co brigádíš? Já se k učení snad také dnes dokopu...Snad... Marilka, makcza-pošlete mi prosím nějaký kontaktík (FB či mailík) do IP-potřebuji něco nezávisle zhodnotit :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky.. vy jedete.. to ja na zakladce teda jen recitovala a protahla jsem to az na okresni kola...takze taky uspech...zpivala jsem taky...ale to jen tak pro radost...spis jsem byla a jsem tak trosku zamerena na sport..hrala jsem volis, softball, basket... ted uz jen tak plavani, obcas nejaky ten pohyb v posilce, kdyz se zadari... Ja teda mela jen toast na grillu...a ted sbiram podklady na jednu esej... Lucy: k satum... bez zkouseni to je risk..co si budem povidat..jedine,ze mas kolem nekoho, kdo by ti pomohl pripadne nedostatky ostranit.. presit... prisit..upravit.. ale zase jestli jsou pekny... ;-) Lucy: IP.
Odpovědět
Marilko u nás nic moc nového...tak trošku jsme se zastavili....dnes jsme potvrdili finální korekturu oznámek, pozvánek ke stolu, pozvánek na večerní oslavu a čokoládek.....no a hurá do tisku. Ještě musíme okouknout nějakou tu kapelu a domluvit cukrářku....jinak snad máme vše. Jo a v sobotu si už asi pojedeme vyzvednout zmenšený zásnubák a rovnou objednat prstýnky. Holky je snad něco na co jsem ještě zapomněla??? Abych se pak v ten den D nedivila :-D Já se hraji se stužkama a teď malinko předělávám šatky pro družičku....jsou totiž krémové a byly na nich zelené lístečky a krémové mašličky. Lístečky s růžičkama jsem odtrhla, umotala si nové růžičky z fialové stuhy a i ty malinké mašličky vyměním za fialkové, ať ladí k naší barvě svatby :-) Teda holky tady je to samá zpěvačka :-) to já si zakrákám tak maximálně ve sprše a upřímně lituju toho, kdo to náhodou slyší :-D Ale měla jsem zas jiné koníčky....hlavně sport, tanec a step ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katynka-to víš,hlavně že ne hééérečka ;-) Já jako hodně malá ještě mažoretky,judo,... Byla jsem takové hyperaktivní dítě a zajímal mně jak sport tak kultura.Do divadla jsem celý gympl jezdila 8-10x za rok... Ze sportu mně hrozně bavil v těláku florball, voleyball jsem hrála za třídu na turnajích,školu jsem "reprezentovala" v 1500-2000 m+skok do výšky+občas štafeta...K tomu jsem furt jezdila na těch koních a teď si při práci+VŠ udělala i kurz rozhodčího. Jo a na druhou stranu mám zbroják a občas jsem si s ex byla zastřílet... Takže u mně si nevyberete. :-D Makca-jdu na to. Pak chci komentář ;-)
Odpovědět
katy:step jo??to zní perfektně...já dělala ještě chvíli trochu závodně aerobic,ale to byla jen chvíle opravdu...ale zpěv je má vášeň, chvíli jsem hudbu studovala i na VŠ,ale nenaplňovalo mě to teda...tak teď regionální rozvoj:-)..jinak toho už máte hodně - šikulky:-) lucy:pošli do IP:-), jinak chodíme s přítelem do hotelu Boby tady v Brně, když je nějaká akce tak do šatny sbírat kabáty:-)..teď jsme dorazili - byl tam nějaký ples..fuška:-)..safra ty jsi ale aktivka:-) - normálně tvůj den má víc než 24 hodin ne??:-D maky:recitovala jooo???to já jsem byla na soutezi jednou a konec:-Dfiasko:-D jsem mrtvá dámy, hup do betle, papa zatim:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranko, mrtva jsem take, ale bohuzel jiz na ceste do prace :-p Jj,recitace...Tak tam jsem take byla jednou a byla to katastrofa :-D Uz nikdy vice. Do ted se vidim: K.J.Erben-Kytice... |-| To vetsi uspechy jsem mela v tech ruznych olympiadach-matematicka, CJ, omylem i chemie,...Nekolikrat jsem vyhrala pythagoriadu a klokana..Jj,to byly casy. Mne to prijde, ze je to uz 100 let :-) marilka-to neni spatna brigada. Ja delala na VS personalni manazerku pro 120 lidi. Byla jsem na ne sama,zkusenosti 0.Zabalila jsem to po necelem roce a sla delat uctarinu. Pakarna,ale super lidi a minimalni dojizdeni a fakt vooolna pracovni doba 8-) Pekny den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyyyyyyyyyyyyyy: saty boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-) na tuty, na stopero, proste na jednicku s hvezdickou...uplne ti krasne sedi jak v pase, tak na hrudi :-D proste bozi.. nadherne reseni sukne.. ze neni jen tak jednotvarna.. opavdu dobre si si vybrala.. ty druhe jsou moc hezke.. takove elegantni..ale zda se mi, ze to neni to prave orechove.. jsou sice hezke...to jo..ale proste my nevesty chceme oslnit.. a to udelas fakt s tema prvnima... bizu je moc pekna, takova jemnocka.. moc se mi libi ty hrebinky...uz vis.. jakou kyticku? Mne by se libilo neco takove spis volneho splyvaveho nez napr ruze dokola...ale tak to uz zalezi na tobe... Kdyby neco, tak posilej opet na mail.. my respektujeme... ;-) Valim holky.. prace leti.. ale ozvu se pozdeji... at se dari.. kocky :-D
Odpovědět
lucy:no já od 15 let pořád pracovala na pevno a ted mam brigady jen sem tam, nejdriv jeste na stredni jsem prodavala v secondhandu a dva roky uz na vejsce jsem delala v tom svatebnim salonu a ted jsem odesla loni a beru ted jen co se da, skola me dohonila a ted nestiham a ty penize se sice hodili ale zadne sumy to nebyly......jinak pak budu mit jeste dalsi brigadku a to asi od cervence, kdy budu svoji neurolozce hlidat mimi:-) dneska zase uceni - parada teda..uz mi hrabe - at uz je zkouskove pryc prosim!.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Market, dekuji moc. Ja to vybirala sama a byla jsem nadsena a chtela jsem nejake ujisteni. Bizu je jemnejsi, protoze na sebe veskerou pozornost strhnou saty,myslim :-) Kytku jeste nevim-nechavam vse az po veletrhu. I barvu... Ty druhe jsou na mne moc usedle. Ja jsem strestena povaha a nevystihuji mou osobnost dostatecne. :-N Marilka-no,ja prave penize pri VS dost potrebovala. Nasi mi davali dost na skolu, bydleni, stravu,...ale ja platila v te dobe konika a to jsme zrovna dost zavodily a mela dost draheho trenera, tak mne stal opravdu mooooc penez.
Odpovědět
lucy:to verim no...ja se od nasich odstehovala pred rokem a od te doby mi nedavaji nic - coz je samozrejme..tak pritel se snazi a ja taky,ale studium je prednejsi...jinak lucy mohla bys me poctit a poslat mi taky ty satecky??chtela bych te moc videt:-)jestli nevadi..
Odpovědět
Profilova fotka
Kocko, neva. Vsak jsem psala at poslete nejaky kontakt do IP. Pres IP poslat nejdou a sem je davat nebudu. Predpokladam, ze pritelovu ex a jeji superkamaradku jeste neprestalo bavit mne sledovat, tak to resim takhle ;-) Poslu a rada. :-) Sem fotky az po svatbe-az mne uvidi pritel/manzel. x-)
Odpovědět
aha..ja myslela ze je mas nejak na netiku:-)..nojo, blondyna:-D..Jasne, resim to stejne...Safra ty ex jsou takovy mrchy..:-/ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, a milenky jsou mrchy, tchyne, svagrovky a manzele take... :-D Tohle uz neresim. Proste "stalo se" ;-) Jdu Ti to poslat. Dnesek je hrozny. Cely den h...delam a fakt mi to neutika. Pardon, skolim se :-N
Odpovědět
lucy:ohhhhhhhhhh Naive...ten tyl, ten střih, ta nevěsta ;-) - padám na hubu....jsou krásné!!!!přesně tyto se mi u nich také líbily.....fakt moc velká nádhera...nojo..padla jsi mi do noty s těmi šaty:-)...jinak ta bižu je perfektní!!Něco v tomto stylu bych taky potřebovala..hlavně uši, možná krk - máš typ, kde to sehnat? :-) já se zas musim podívat na ty šaty - no wow!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marilka, děkuji. Holky, mám radost. Přesně tohle jsem potřebovala-ujištění. Viděla je jen má nejlepší kamarádka a jinak nikdo. Našim je nechci ukazovat a přítelovi "rodiče" mi tak blízcí nejsou, abych je žádala o názor-a jak jsem psala-ještě o termínu nevědí (jako o svatbě jo, ale termín jsme ještě neoznamovali). A vlastně ten neví skoro nikdo-dokud to nebude 100%. 8-) Marilko, ohledně bižu typ mám. Písnu Ti do IP stránky. Je to ruční práce, dělají i na zakázku a paní velmi příjemná. ;-) Ještě jedno díky. Jinak já už jsem doma-proškolená ...
Odpovědět
lucy:děkuji mockrát...mrknu na to...jinak já pred chvili u uceni usla, takze smele do toho zase:-D...jinak holky ja mam takovou radost, ze budeme mit vsechny tak naaadherne saty:-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holciny, lucy jeste jednou.. proste bomba... fakt ti to sedne.. a prave o tech druhych jsem psala, ze to neni to prave orechove...ale opravdu sis vybrala pekne, no lepe sis vybrat ani nemohla.. a o nazor a ujisteni...? Od toho jsme tady, abychom se povzbudily, zisklaly inspiraci, popovidaly si.. takze kdyby to nektera potrebovala, tak jsme tu... ;-) Co se tyce tech ex... no, to je kapitola sama o sobe.. a je fakt ubohe, ze nekomu da tu praci, hledat porad nejake veci a stourat se v novem vztahu viz ty a ta ex... ale tak aspon oba vidite, jaky je charakter...co dodat? Zasmat se, povzdychnout si a nemyslet na to... Holky.. uz fakt jen 3 mesice a pul.. a jsme vdane pani... o jaja Boze moj... :-D , ale tesim se... Dneska mi prisly organza sacky na mandlicky.. nebudete verit, ale jen 1 libra a 2,5 libry za poslani z Honkongu a je jich presnych 50. Vse nakup pres ebay.. takze radost nejvetsi. Jeste koupime mandlicky.. jen nevim, jestli bile.. nebo ivory, udelam si takove male listecky, ktere dam na sacek a parada je na svete. ;-) Marilka, k tvym sateckum by se taky hodila podobna bizu jako ma Lucy...budete kocky.. ja mam viz moje album naramek na ruku a bizu na krk je podobneho razeni.. teda myslim jen s tema kaminkama ne tvarem.. :-D .Nausnice nenosim..takze to vykombinuju nejakym ucesem do strany s vlnitych vlasu a treba ruzi jen tak lezerne danou ve vlasech.. nebo lilii....ale jeste uvidime.. nejake napady na ucesy? Jo a mela jsem super zeleny cas s pomerancem a lotosovym kvetem - miluju. Takze kdyby nekdo mel rad cajiky, jako ja.. tak tady je tip...
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza-ex byli, jsou a budou...Třeba jí křivdím a třeba také ne. Nevím, nepátrám. Dříve jsem si říkala, že nemá co na prácia,ale od rozvodu pro mně neexistuje. Konec tohohle tématu. Jj,už se nám to krátí. Občas mně fakt chytá panika a říkám si, že je ještě brzo. Takové to "těšení se" jsem ještě neměla, spíše smíření se s tím :-N Já nikdy nebyla moc zastánce svatby ;-) Resp. svatba mi přijde boží, ale jen ten jeden den. Účes-kadeřnice to chce nějak natočit a do vlasů kytka a čelenka, ale ještě jsme nezkoušely, tak těžko říct. Holky a to kdybyste ještě viděly ty boty...Úúúúplně úžo. Bych řekla, že i hezčí než šaty :-D Foto nemám-dělají se. Také na zakázku ;-) Drahý už by měl dorazit každou minutku, tak kdyžtak nakouknu až večer. Zatím pa
Odpovědět
holky stále šrotim, už mi hrabe...došlo i na red bull a jde se dál:-D..snad se máte lépe.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jj, měly-už jsem byla spící. Já když jsem K.O., tak mi nepomůže Red Bull, kafe, nic... Spím po všem ;-) Hezký den všem-dnes se neškolím, makám, tak nebudu. Pa
Odpovědět
ahoooj holky :-) po "delší" době jsem zpět :-) řeším teď spoustu věcí, tak nějak nezbyl čas na beremko .. Musím zahlásit, že jsem dneska změnila fotografa 8-) S paní Bystroňovou jsem se měla sejít minulou středu, ale nevyšlo mi to a musela jsem to skoro na poslední chvíli zrušit. Domluvily jsme se, že mi pí. Bystroňová zavolá co a jak. Nakonec nic .. no psala jsem jí mail, co a jak. Ozvala se, že zavolá v neděli. Čekala jsem v neděli hovor. Nic. Pak pondělí a úterý a to už mi teda fakt přišlo dost. Za 15 000Kč za pomalu nejlevnější balíček bych teda očekávala OPRAVDU jiný přístup!!! Domluvila jsem se s "záložním" fotografem :-D Marianem Mrózkem - znám ho z branže, kamarádky s ním pracovaly. Po cestě k němu mi volala pí. Bystroňová, že kdy se teda sejdeme :-D no to snad NE?!?! tak jsem jí řekla, že se fakt omlouvám, ale měla se ozvat v neděli, ne ve středu. Je přece jasné, že takhle před termínem bych už žádného dobrého fotografa nesehnala, byla jsem fakt jako na trní. Ještě že jsem se domluvila už v prosinci s tím Marianem že jako možná ... uuuuf!!! Domluvila jsem se s pí. Bystroňovou přeci jen na zítra dopoledne. No ale po konzultaci s Marianem jsem došla k tomu, že si najmu jeho. Je o 5tis. levnější a fotí stejně :-) navíc je ochoten splnit mé požadavky a trmácet se s náma třeba pod most nebo na haldu, kvůli uměleckým fotkám :-D Upřímě? Uvažuju, že tam pí. Bystroňovou nechám čekat a taky se neozvu :-D ale taková mrcha nejsem .. škoda :-D Dovedete si určitě představit, jak jsem byla nervozní, když se neozývala ... no peklo ... fakt mi dneska při podpisu smlouvy s Marianem spadl šutrák ze srdce. Jinak prstýnky ještě nemáme objednané, ale objednávka je už zadaná, tak snad do konce týdne se to zaplatí :-) a já jdu hledat kadeřnici :-) pro jistotu, že by ta moje vybouchla..už jsem asi připravená na všechno :-/ Dneska na pohovor do luxusního pánského butiku v centru Ostravy. Hooooolky!!! jak já bych tam chtěla dělat!!! Držte mi všechno co máte, prosím!!! :-) pak aspoň budu moct v klidu vybrat pavlovi oblek a možná se slevou :-D
Odpovědět
lucy tak to jsi těch koníčků měla taky docela dost....já byla též hyper dítě a chtěla jsem být všude, ale naši mě krotili....vystřídala jsem jen gymnastiku a nějaké ty školní kroužky a pak od 4.třídy do konce základky atletika a od 10-18 let ten step. To byl asi takový největší koníček. Jinak pak už jen tak aerobic, fitko, se psem agility, ale to opravdu jen pro mou zábavu. Lucy zbroják já teda nemám, ale přítel ten je nadšenec zbraní a tak s ním semtam na střelnici zajdu i bez zbrojáku 8-) Lucy taky ti pošlu do IP mailíka a budu se těšit jak pošleš šatičky na shlédnutí.....teda to je vrchol, když si kvůli bývalce nemůžeš ani vložit fotku do profilu......to ti dělá takové peklo??? Janko tak to s fotografkou teda nebyla moc dobrá spolupráce...ještě že jsi sehnala náhradníka. Taky nemám takové jednání ráda. Ale lepší zjistit to teď, než kdyby ti nedošla na svatbu :-o
Odpovědět
lucy:no mě z toho neni dvakrat moc dobre,ale na chvili mi to zabere:-/:-) janka:ty brdo tak to bych se teda poradne nastvala a udelala bych to same teda...dikybohu za pojistky:-)... katy:teeeda, taky hyper, to koukam:-) jinak ted jsem si konecne za dnesek sedla a za chvili zase pryc a uceni pak..........boze uz neee!:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?