Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo.. lampionky jsou fakt hezke.. ja si myslela.. ze to ten muj zamitne.. ale byl uplne pro.. no, teda on me prekvapil i tema holoubkama.. ze to byl jako jeho navrh.. tak jsem docela rada... doufam, ze to vyresite... s tou svatbou.. protoze uz to je fakt skoro za dverma.. tak at mate pak casu dost to oznamit vsem.. asi sama vis.. jak to vyresit.. ale at se to vyresi k vasi spokojenosti. jinak vyuzij servisu... a nech se rozmazlovat...taky to nekdy delam a musim rict, baaaajo... :-D jinak jsem cetla.. ze nejaci jedinci... kdyz videli Avatar zacali vice uvazovat o zivote.. o tom, jestli chcou zit ve svete, kde to neni tak jako v Pandore... ze uvazuji o sebevrazde.. atd.. takze me i docela zajima.. co to muze byt za film. Uceni 3x zdar...
Odpovědět
Profilova fotka
avatar naprosto skvely...uzasny...dlouho jsem nevidela neco tak bajecneho. Doporucuji na milion %. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jak tak čtu, tak právě hodně řešíte fotografa...pokud jde o Potůčka, tak toho ani zkoušet nemusíte, ten bude fotit u nás:-) Wagenknecht má také plno až do konce října...já si zamlouvala fotografa koncem listopadu a i to byla fuška, hodně jich měla již plno..u Potůčka jsem měla štětstí, že mu právě v tento termín někdo odřekl..tak hodně štěstí při hledání..a mám dotaz ohledně prtýnku, máte někdo Retofy?? docela nad nimi uvažujeme, tak sna budou dobré..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Wagi je náš :-N Makcza-Avatar krásný,viď? Já to původně brala jako sci-fi blbost, ale v kině jsem hooodně rychle změnila názor a před Cameronem fakt smekám. Jinak s námi to nějak dopadne-toho se nebojím. Jen nevím jestli stíháme svatbu už v květnu, občas ani nevím jestli není zbytečné se brát-a tak. Teď je prostě náročné období. Jinak dnes super rozmazlování-snídaně do postele, postaráno o oběd, úklid-prostě paráda. Je to moje zlato x-) Jdu zase drtit. Hezký zbytek soboty. Pa
Odpovědět
jankabry:jejda:-Dno mám typ na další dva supr svatební fotografy,ale jednoho si beru:-D a druhá nám to odsvědčí:-Djsem hrozná:-Djá vím:-Djinak tady na serveru je třeba dost dobrých tipů a reklam taky...hodně štěstí a děkuji!:-)Jinak Simča je známá a dostáváme to darem to focení, takže cenu opravdu nevim:-D...
Odpovědět
Ahojky.... Makczo my taky budeme mít jak lampionky, tak holoubky. Lampionky máme doma....ty přítel objendával ještě než jsem věděla, že bude nějaká svatba....ale prý jich chce ještě několik doobjednat, tak to jsem zvědavá kolik jich budeme pouštět....že by každý svatebčan jeden??? :-) Lucy tak ty seš další, která přemýšlí o odložení??? Už seš snad čtvrtá. A to proto, že máš strach že to všechno nestihnete zařídit? Já myslím, že se to ještě v klidu dá stihnout....my začali dá se říct před 2 týdnama a máme většinu věcí zařízenou. Z těch hlavních věcí chceme domluvit ještě cukrářku a pak nějakou kapelu. Jinak v pátek jsme vše co bylo v plánu vyřídili...teď nevím jestlii jsem to psala tady nebo někde jinde. Nějaké fotky jsem dala do profilu...teda hlavně šatky. Ještě jsem koupila šatky pro družičku, jsou uplně super. Jen musíme udělat nějaké malé úpravy, aby dobře seděly. Taky je pak hodím do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Katynka-ne,nebojím se, že bychom nestíhali, ale jsou tam jiné důvody. ;-) Jinak šatečky jsi pořídila krásné-jen jsem se trochu pousmála té černé podprsence-ta je k šatům prímová :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucy,tak stane se..no... ;-) marilka:dobre,sis to vykombinovala.... s tema fotografama... :-D a Simca ma hezke fotky, to je pravda...ale mne se nejvic asi libi Bigos...proto ho taky mame...jinak hlasim, ze u nas na fronte celkem klid... akorat jeste dneska musim objednat nejakou dekoraci a porad premyslim nad tim, ze si udelam vlastni jmenovky... ale uvidime... casu jeste dost... asi nejvic casu pak zaberou ty svatebni noviny... no taky uvidime.. :-D holky, byla jste nektera na nastriku? Myslim ten opalovaci nastrik? Premyslela jsem do toho jit,,,ale jak tady ctu nejake diskuze od holek, tak to vypada tak vselijak...
Odpovědět
makcza:ja pujdu na stare dobre solarko, z toho nastriku nejsem moc moudra a mam z nej trochu obavu, nevim no....je treba se jit na to poradne optat...
Odpovědět
Profilova fotka
no prave.. ja taky ne... a flekata jak milka to zase byt nechci... :-D takze to bude asi taky solarko, ale s mirou. Jak sis vubec vybrala ty sve saticky? Zamilovanost na prvni pohled... nebo ses presvedcovala, ze to jsou ty prave a jedine?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, koukám, že řešíte opálení. Já jsem od přírody snědší, ale kdyžtak to ještě pojistím jednou návštěvou solárka :-) U marilky tipuji zamilovanost na první pohled-jsou nádherné x-) Hezký den ;-)
Odpovědět
makcza a lucy:anoano holky...zamilovanost na první pohled.ani jsem netusila zda mi budou sluset:-D.jen ted kdyz uz je mám, tak jsem z nich nervozni..nevim, zda je to dobre nebo co...no myslim si, ze spise nee...uvazuji jeste o jednech..achjo...pripadam si jako bych ty sve nynejsi podvadela:-D...co mam delat?:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuji holky za schválení....jo a tu černou podprdu nechám ve svatební den doma ;-) Marilko a ty sis šaty kupovala? Jsou hezké....na mě osobně hodně princeznovské.....ale takhle na fotce se mi fakt líbí....a určitým typům holek musí skvěle pasovat a slušet, určo patříš mezi ně... ;-) Byt tebou tak neměním, láska na první pohled je většinou ta pravá a mohla bys litovat!
Odpovědět
Jo a ještě k tomu opálení.... jsem na tom podobně, rozhodla jsem se pro solárko. Už mi někdo též nabízel variantu nástřiku, ale ta představa že budu samý flek, není příliš lákavá. A kdoví, jak by mi na to zareagovala pokožka....ještě aby mi vyskočila nějaká vyrážka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katynka-dobrý nápad :-N Marilka-už bych u nich zůstala ;-) Také teď vidím spoustu krásných šatů-i za menší půjčovné, ale už jsem si vybrala a jsou krásné a já možná moc pohodlná a tak :-D No a ještě se zeptám-jak Vaši svatbu snáší ženichova rodina? Pomáhají? Plánují?
Odpovědět
Lucy u nás to bylo jednoduché....my oběma rodičům zakázali jakékoliv plánování. Samozřejmě se semtam ptají co a jak, ale zařizovat nic nesmí, děláme si to sami dle svého. Je fakt, že to našim trošku chybí (ségře to zařizovali oni), ale zase to chápou. Je to náš den.
Odpovědět
katynka, lucy:asi máte pravdu..ale nedá mito..jj, šaty jsem si kupoval..přesně takové princeznovské jsem chtěla..budu na nich dělat ještě úpravy,ale zatím kdo je viděl tak je z nich úplně vyřízený a rozplýval se krásou:-D..Musim si je jít ještě vyzkoušet, jsou schovány u rodičů v posteli:-DDD.. Jinak co se týče u nás a ženichové strany tak on má jen maminku a sestru a obě jsou nadšené, ale nijak se nezapojují(jsme domluveni jen na příspěvku a nějak nejsme štorc se natvrdo optat kolik)..Jinak naši jak byli ze začátku proti tak teď už plánují cukroví atak..mám z toho moc dobrý pocit:-).
Odpovědět
Profilova fotka
marilko, satky bych taky uz nechala.. jsou naprosto bozi.. a jak uz tu psala katynka.. ´padnou jen malokomu... a myslim, ze ty budes vypadat fakt krasne...a zamiovanost je proste zamilovanost... :-D Co se tyce planovani ze strany rodicu.. tak to tak moc zas neni mozne... jednak snoubencova rodina je z Danska, my bydlime ve Skotsku a svatba je v CR, takze mamca se nezapojuje.. ikdyz by asi rada... ale tak aspon resime takove babske reci po telefonu.. a moje rodina by taky chtela.. ale ja zase nechci pridelavat starosti atd.. takze si to resim vsechno sama...pres email, tel.. apod.. a navic mam hodnou sestru, kt jsme prevedli penize na ucet a kdyz je potreba neco platit atd.. tak ona to prevede a je klid..takze spis pomaha sestra... ale taky bratranec.... s holoubkama.. taky strejda s vinem.. ale abych teda nekrivdila.. tak i nasi..mamka shani kadernici, kosmeticku, manikerku.. sehnala mi kameramana, tatka resi auta, slivku atd... od budouciho svagra mamca napece par cukrovi na svatbu...takze v ramci moznosti pomaha kazdy, ale tak primerene.... :-D :-D :-D jinak co se tyce penez, platime si vsechno sami a nechceme od nikoho zadny prispevek. Nasi se s tim teda tezko vyporadali.. ale vysvetlili jsme, ze bude lepsi, kdyz teda prispet chteji, prispeji na svatebni cestu..... a jak vy Lucy?
Odpovědět
Profilova fotka
jankabry:vidim, ze si dala na mou radu a mate Bystrone :-D supeeeeeeeeeeeer
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno slečny ;-) Koukám, že jsme se tu včera minuly-my večer odpadli jak mrtví už asi v deset (normálně chodíme po půlnoci)... Jak je to u nás? No, naši nám pomáhají moc. Oni se do toho nepletou, ale když potřebuji s něčím poradit, tak přijdu, oni pomůžou a tak. Mají hodně známých, takže zajistí místo pro svatbu, hudbu, domácí cukroví+dorty, ... Prostě to dělají o dost jednodušší. No a přítelova strana? (má také jen sestru a mamku) Ti ještě o ničem nevědí. Pomoc bych ani nechtěla-jsou to sice přítelovi rodiče, ale pro mně v podstatě cizí lidé. a tím, že je vidíme jednou za 2 měsíce, tak by ta pomoc stejně asi neměla výraznější smysl. A jak s rodinou-plánujete po svatbě? My jednou ano, ale nevím jestli hned po svatbě-do toho se mi moc neeeechce :-D No nic-půjdu něco dělat.Jsem na netu protože musím vyzkoušet nějakou novou aplikaci. Dnešek mám dost náročný-odpo dost cestování a večer "nalejvárnu" (=učení :-N ) u kamarádky. Pěkný den.
Odpovědět
lucy222: K těm dětem - my jsme přišli o miminko teď 22.12 v třetím měsíci ;-( Měli jsme svatbu původně naplánovanou na dříve s tím, že se budu vdávat s bříškem. No ale nějak to nevyšlo .. tak v tom květnu :-) Doktoři nám zakázali snažení na 3-6 měsíců, takže počkáme. Navíc mě doktor hned pošle na rizikové těhotenství, počkáme tedy s tvořením potomka :-) až na svatební cestu. Nechtěla bych pak třeba rušit svatbu nebo tak ... pak chci jenom zůstat doma v klidu. Takže rodinu hned jak to půjde ;-)
Odpovědět
makcza:asi máš pravdu..nechám si je a nebudu nic vymýšlet:-D.. jankabry:to je mi moc líto..hodně kamarádek kolem mě je na tom stejně...s tím těhotenstvím je to v poslední době takové těžké..mám opravdu hodně kamarádek co o miminko přišli a nebo bylo mimoděložní a nebo nemůžou do jiného stavu přijít..Ale určitě se to povede jak budete v klidu a v pohodě..vatební cesta si o to úplně říká ;-) . Jinak u nás asi ne hned po svatbě. Připadnu si na mimčo ještě mladá a studuju a ještě nemme vlastní bydlení atd atd atd...kdyby to ale přišlo rozhodně si jej necháme,ale plánovaně zatím ne, chceme tomu dát ještě tak 2-3 roky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankabry: moc me to mrzi... asi je to tezke, se s tim smirit.. a zrejme na to myslis... ale chce to cas.. verim, ze tvuj partner ti je dostatecnou oporou, ted zarizujete svatbu a lepsi myslet na hezke veci.. a miminko jednou prijde.. to mi ver. No, my jsme se domluvili, ze asi kolem srpna, zari... prestanu brat HA a uvidime, jak se zadari.... ale mozna, se budeme na konci roku stehovat do jine zeme, tak uvidime.. nicmene... vsechno se da zvladnout i s miminkem.. a Misa bude mit v kvetnu 31, ja v kvetnu 27...takze idealni vek na to, neco zacit... :-D Doufam a verim, ze se nam postesti...taky ctu hodne prihod, jak dlouho se cekalo, nez zena otehotni...nebo, ze o miminko prisli...ale budeme delat vse pro to, aby se nam nejaky ten drobek narodil... No, ale ta HA je teda neco..... pak asi dukladna ocista...
Odpovědět
makcza:kamarádka teď přestala brát HA pač neměla přítele, jedna noc(sic s ochranou) ale je v tom...to prý po vysazení jde rychle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk. Jankabry-moc mne to mrzi.Snad bude brzo lip. Ted se soustred na svatbu a pak to prijde samo. ;-) Jj, HA je sice pohodlna, ale myslim, ze docela zradna. Ja teda jsem pri vysazeni nemela problem, ale stejne-clovek do sebe rve hormony... :-| No, ale ted uz zase beru-zvitezila pohodlnost :-N No, my casem. Az bude zarizene nejake fakt vlastni bydleni a take ja se jeste ne zrovna citim ... Stejne jako u marilky-kdyby ted prislo, tak jej privitame s otevrenou naruci, ale ja jeste neplanuji. Pritel by mooooc rad.
Odpovědět
holky já vždycky měla názor na co svatba, papír není potřeba, jde to i bez něj....první raději prcek a pak až bude mít třeba 2-3 roky, tak svatba. No a nakonec to bude naopak...první svatba a pak mrňous. Ale my bysme chtěli klidně hned....Já vysadila antikoncepci už v květnu a zatím nic....nedá se říct, že bysme na tom nějak extrémně pracovali (počítání plodných dnů, sexování denodenně atd.), necháváme volný průběh, ale zatím se nám nepodařilo. A to jsem taky nechtěla vysadit léky dřív než bude bydlení, pro případ že by se podařilo hned. A ejhle, už čekáme nějakou dobu. Ale doufám, že už moc dlouho čekat nebudeme a zadaří se.... :-D no kdo ví, třeba svatební noc bude ta osudná :-D
Odpovědět
díky holky ;-) Ono to, že jsem začala plánovat svatbu mi dost pomohlo a už na to skoro nemyslím ... však se podaří ;-) !!! podařilo se nám napoprvé, ale snažili jsme se fakt poctivě :-D tak doufáme, že se teď podaří taky brzy a dopadne to dobře! ohledně HA - no jsem na diskuzi na modrykonik a určitě přes 90%holek má problémy po HA :-/ a je to přímo spojené s jejím užíváním ... Já HA neberu od té doby, co se mi z toho dělaly cysty, dokonce i nezhoubný nádor v prsu ... takže jsem čistá 8-) hehe jak prohlášení feťáka :-D
Odpovědět
jankabry:ty brdo netusila jsem ze by to byl takovy problem s tou anti..ono je to dost individualni a zalezi na tom i jake beres si myslim..kolem me to jde vsem jako po masle..je to mozna i tim ze vsem je kolem 22 - 23 let..tezko rict..kazdopadne je to zajimave.....ja teda prasky posledni dobou vzdy vyzvracela uz a to je beru pravidelne uz skoro 8 let a ted si lepim od rijna ty nalepky - nemela jsem k tomu vubec duveru,ale podle vseho to zatim funguje:-)a hlavně žaludek má klid.. :-)
Odpovědět
marilka: mi bude letos 24 :-) nádor jsem měla někdy v devatenácti .. věkem to není. Ale na otěhotnění má věk samozřejmě vliv, co si budem povídat. Já právě s tím, jaké mám pořád zdravotní problémy a vždycky si všechno vyžeru až do dna, tak jsme začli s miminkem už teď, ať to stihnem aspoň do 25ti :-) Náplasti jsou fajn, teda nemám osobní zkušenost, ale játra to tak nezatěžuje a hlavně ten žaludek no, jestli Ti to nesedí .. ale myslím, že to bylo spíš poměrem hormonů, který Ti neseděl, než tím, že to polykáš .. Hlavně, když teď jsi spokojená! ;-) holky ať už příjdou ty velikostníky prstenů z usa, ať můžu objednat ... ááááá : x-)
Odpovědět
jankabry:jj, je pravda ze kazdej ma neco jineho :-| ..taky bysme chteli mimi do 25.....vy budete mit prstynky z usa???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?